• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
jo a když nechce nic z toho,tak Sunar :grinning: ale ten mi poslední dobou odmítá,dělá u toho kraviny
19. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
pak mám ještě Sunarku kaši dobré ráno,tu jsme ještě nevyzkoušeli,tak to mu někdy dám na snídani nebo na sváču a jinak taky nevím....
19. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
ale co matymu chutnalo,tak mi snědl vnitřek koblihy,to mu jelo..no on chce úplně jinou stravu :grinning:
19. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
tak konec monologu a jdu zase něco dělat :grinning:
19. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
tak chlebík jim dávám když snídám a i s eidamem a to baštěj :slight_smile: pak taky nemají být tak vypasený :angry:

a dneska spinkaly až do 5,30hod. tak to bylo prima jen jsem šla spát dlouho kdybych věděla, že budou spát celou noc tak jdu snad v 9hod. :angry:
19. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
19. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahojky,
my taky máme pořád to stejný do kola. Už ani nevím co vařit, ale v neděli měl svíčkovou a zbaštil dva knedlíky, jak mu šmakovala.
Ještě kupukuju od nestlé ty mlíčka a to máme většinou místo oběda jsou hrozně sytý.
Chleba dáváte normální?

Pořád ještě nelezeme vůbec ho to nebaví chvíli to vydrží, ale pak se začne vztekat a konec.

Niky, Kubík má řasy jak panenka :wink:
19. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
Peti: díky...snad je na tom něco vidět :grinning:
19. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
niikkyy: jde to vidět na té první fotce.Kubík je slaďoučký jak spinká :slight_smile: taky máme dlouhé řasy.

petul: s tím lezením a vztekáním je to u nás úplně stejné.
19. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
gab taky máte jo? jsou to sladouši..píšu jak debil,mám ho na ruce..děláme kraviny..ječí tu smíchy a manža spí :sweat_smile:
19. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahoj holky ty blaho konecne jsem tu, hned jsem videla fotky sladkeho Kubicka a ty rasy fakt parada !! :slight_smile: bude to krasnej chlap jednou budes mit nikkyy co delat,aby si vybral tu spravnou nevestu - nebudes ho chtit dat :fearful:
19. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
o vikendu jsem byla u nasich, coz to parada...v nedeli jsem se vratila a stekli jsme se s manzelem, ale tak strasne jako uz snad rok ne :pensive: blba konstelace asi...do toho zase marodime, ja jsem nachcipana uz dele, ale chytla to Kata, takze je zase nemocna...ma rymu jak z praku, tece ji z ocek, chrapti a porad je unavena, uknourana - vcera byla i teplota...my se toho snad nezbavime proste vubec :cry: do toho nam kleklo pc zase a ja nemohla nic, takze jsem nemohla sem a ani s manzou jsme spolu nemluvili vcera bylo bidne...a dnes teda uz mluvime, ale Katu musim porad odsavat a strikat ji do nosiku a ona se se mnou pere a rve me to proste nejde tohle....navic mi prestala chtit presnidavky..jedla by jen chlebik, rohlik atd..ale jako svaciny hruza...nechce banan, nechce piskoty, nechce nic....a neni to kvuli nastydnuti, proste je mlsna bo nevim :pensive:
19. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
Krásné odpoledne mamuchy, tak jsem se utrhla a jsem tu nachvíli vás alespoň pozdravit......dneska jsem se rozhodla nakoupit malému nějaké oblečení ze všeho mi roste jako my oblíkáme vel. 80 a 86 fakt roste neuvěřitelně........ :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
a ja jsem neschopna proste ji nedokazu poradne preprat a odsat..jenze bych mohla odsavat furt a je mi ji lito, tak to oddaluju, jenze ja se bojim, aby zase nemela ousko...no a tak dnes nejdeme ani ven..dopo bylo hnusne a ted se vycasilo..stejne me to podelany pocasi nebavi, kdo by z toho nebyl nemocnej jeden den dusno a pradelna a druhy den pomalu o 10st mene a pak clovek nevi jak obleci sebe i dite...nejdriv se zpotim a pak me ofoukne a co terpve ty decka :frowning2:

vcera jsem byla zoufala, kdyz jsem sem nemohla to mi pripomina, ze si musim vzit na nekoho kontakt, abych mohla davat echo..napadla me Maru vzhledem k vysi prispevku a taky mam jistotu, ze sem koukne kazdy den..ale tak musim se ji zeptat na souhlas :wink: joo a Maru tlak je urcite na pigu, taky se citim proste divne, ale asi i jak jsem nachcipana...uff mam toho nejak dost...

jo a ad plavky, mam nove dvojdilne a probihalo to tak, ze se mi libili za vylohou a tak jsem tam zasla s kamoskou i s kocarkama....navlikla jsem je - jeji malej na me koukal pod zavesem a rval teta teta teta no a zdesila jsem se nicmene vyhlidky dovolene a nutnost plavek me pripomeli, ze si je teda musim vzit..kosicky nikoliv trojuhelniky jako driv,ale divne vycpany tvar...kamoska tvrdila ze po porodu uz to tak musime mit, takze jsem je vzala i s predstavou, ze pul prsou v tom neni mych :confounded:
19. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
Gabuse snad na to ty naše prďolky taky příjdou, ale moc tomu nevěřím jeho lezení fakt neba :angry: :slight_smile:
Lis to je mi fakt líto, že jste zese marodný nějak se z toho přád nemůžete vyhrabat že, držímě pěsti, aby jste byli zase brzy ok.
O plavkách mi ani nemluvte mám z toho hrůzu, ale pořádně vycpanu podprdu bych potřebovala nějak mě tam ještě víc ubylo :unamused:
19. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
Petul: dekujeme no a ad prsa alias svěšeniny no comment tedy :unamused:
19. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
Ahojky,

lis - to si to teda pekne vyzirate, to me mrzi. Snad bude brzo lip.

tak jsem prave vylovila barunce z pusy dost hodne papiru, uplne rozzvejkanyho. tak snad nejsou barvy do tiskarny moc toxicky.

taky nevim co furt varit pro malou. vetsinou udelam nejakou mixovanou masozeleninovou smes do mrazaku a stridam to se sklenickama. Jablko bari ji jen s hrustickou a porad jenom rozvareny. jinak zatim jedla vsechno co jsem ji dala.

A sorry za preklepy mame desnou klavesnici.
19. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
jinak tchne pro malou nekupuje (zakazali jsme, ma toho spoustu), ale me jo. Mesic po porodu tricko velikosti S(no, nepretahla jsem ho ami pres prsa)atd...
19. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
ahojky,
tal my od 11.30 nespíme,Maty je protivný jak sviňa a já taky!!!Venku v kočáře neusnul,v obchodě furt kňučel,že jsem to vzdala,dala jsem ho doma spát..nic..šla s ním lehnout..nic...zpívala...nic...do toho nám vrtají venku,dělají nové balkóny a zateplujou..fakt paráda...já balkon nemám,takže hovno z toho,akorát mi tu dělají kravál a hysterčí dítě!!!! No bolí mne hlava a potřebovala bych ten vztek dostat ven!!!!Takže drahoušek půjde v 6 spát a snad vydrží,te´d se stará Míša..no mně bylo do breku.....

tak nic..tak jsem se vyzpovídala....
já přešla z velikosti M na velikost L...což mne se*e!!!
19. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
jó a ještě mi na tom letním fusaku dneska při zapínánání zůstal jezdec od zipu v ruce a nejde nasadit!!!!takže fusak nee :angry:
dělala jsem buchtu a dala tvaroh do sáčku a jak jsem mačkala,tak to bouchlo a obhodilo to oblečení :angry:
a pak jsem dávala Míše koš se smetím,jako ten sáček z koše,no a rup..obsah byl na podlaze v kuchyni!!!
a do toho ukňučený Maty.....paráda!!!!

jak se se*e,tak se se*e!!!
19. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz
ty voe gabi sorry ale to mi neco pripomina...ja jsem ztratila skrabku, hrabala jsem i v kosi, protoze proste neni a navic jsem spalila Kate jidlo, ale koukam na Tebe fakt nemam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
19. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
lis : tak nejsem sama :grinning: to je dneska supééééér den,fakt... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
škrabku nepoužívám,tu jsem věčně vyhodila i se šlupkama od brambor,tak se mamka na mne vyprdla a už mi nekupuje...škrábu nožem :grinning:
jdu se prostřídat s Míšou,už má taky dost....
19. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
jeeeje copak Matymu preletlo pres nos?? :confused: :rolling_eyes: tak to uz vydrzite vecer se blizi... :unamused:
19. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz
lis..nespal dneska moc ,jenom dopo a pak byl vyvředěný z toho vrtání,takže ospalý a protivný..no musíme vydržet..ještě hoďku a pomaže :grinning:
19. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz
no to mas tedy den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz
Gab dobrý den jako :sweat_smile: joo hele tak jsme tak s manžou říkali,že když bude druhý a bude to kluk,bude to Matyášek asi :grinning: :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2782553&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
tak takhle mi Maty pozadu zajíždí pod postel. :grinning:

nikkyy: se jménem jenom souhlasím..já měla ještě Šimona a Matouše,ale k příjmení šel Matyáš :slight_smile:
19. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz
on má příjmení po otci,kdybych věděla,že to u soudu nemá žádný vliv,tak mu nechám naše stejné..takhle jsem měla papírování až hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
u holčičky se mi líbí jméno Amálka :slight_smile: ,ale to už si budu muset počkat na vnoučata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
gab: :grinning: prej vnoučata

no já jsem taky chtěla Šimona...neprošel mi a pak Tadeáše..to už vůbec nesmím vyslovit,ale shodli jsme se na Matyášovi :grinning:
19. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.