• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojky,

Katulce přeji s klukama k prvním narozeninám vše nej nej :slight_smile:

Tak jdu se vám pochlubit včera Filípek chvilku sám chodil to byl tak krásnej pocit, tak teď jen tu chuzi vypilovat :slight_smile:
30. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
ahojky,

Kátě přejeme s Matym vše nejlepšííííííííííííííí k 1. narozeninám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
porod docela záhul......bylo to dramatické.....
30. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
holky dekujeme, ale jako reknu vam oslavy byl cert dluzen...mam toho dost uz ted a to Kata spi a cekame az dorazi nasi..brr :sweat_smile: :pensive: jako akorat chaos, honeni se a tak..no ale snad to klapne, ted uz se budu jen kochat, jak se hrabe v darkach :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
don gratulace k prvnim kruckum, je to krasny vid? :wink:
30. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
Přejeme Kaťulce k prvním narozeninám jen to nej,hlavně hodně zdravíčka a ať dělá mamince a tatínkovi pořád samou radost jako doteď :slight_smile: Posíláme s Kájou pusinku.

Teda Lis,ty sis taky užila :confounded: Tak možná lepší,že já ten svůj porod zaspala :wink:
30. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jo holky a jinak dneska den na p...(moc se omlouvám,za ten výraz -si jistě domyslíte :grinning: ,ale jinak to napsat ani nemůžu :angry: )
Po 100 letech jsem se rozhodla vařit knedlíky,tak jsem si u toho opařila ruku.Stihla jsem se pohádat s Láďou a jako super tečku na závěr mi do bytu musel otevřít zámečník,pač se po.rala vložka a nešlo otočit klíčem.Takže za otevření a výměnu vložky jsem vyplázla 13stovek :angry: :frowning2:
30. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
teééda mandul to byl den tak snad se ti dalsi podobne cerne dny vyhnou :unamused:

tak my jsme to nejak zvladli, teda ale jako mam toho plne kecky, Kata uz spi, mela plno zazitku, plno darku, mela tu babicky i dedu a řádila....no myslim, ze choditko zatim vede no a tatka teda jako manza ji koupil houpacku je univerzalni ven i dovnitr - to bylo prekvapko i pro me (vzdy ma jeden darek, kt. je prekvapeni)...jako je super, ale dost tedy bojuji s mistem a ted jeste toto :pensive: ale jinak parada..joo a byl luxusni dort, dam fotecky jak to pujde a manza udela i video..jo ale kdovi kdy se k tomu dostane... :fearful:
30. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
Lis tak super,že jste si to aspoň vy užili,to je hlavní. :dizzy_face:

Já půjdu dneska brzy spát a zítra už bude určo líp :wink:
30. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jo a ještě gratuluju Kristýnce k prvním krůčkům :slight_smile:
30. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
jo ja taky chci jit spat, posledni dve noci jsem sla kolem pulnoci a jsem hotova...ten porod me odrovnal...ale holky horsi to snad bylo po porodu ty dny v porodnici, radeji to ani nepisu.. :frowning2:
30. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
LIs já teda taky měla hnusný šestinedělí :sweat_smile:
30. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
lis: já na oddělení šestinedělí nerada vzpomínám...po každém porodu...hlavně na ty příšerné sestry( opravdu fakt pomáhaly :grinning: )
dnešek jsme strávili odpoledne na chatě u švagrové..bylo super...ale zima!!!!!! konečně jsem někde vypadla.....

jdu si hodit sprchu a pak uvidím,co dále....je tu bitka o PC :angry: :angry: :angry:
30. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Kristýnce také gratuluji k prvním krůčkům, mamka se už asi nezastaví :wink:

Dobrou noc
30. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Všechno nej nej Kátě k prvním narozeninám :slight_smile: hodně štěstíčka, zdravíčka :slight_smile:
Kristýnce gratuluju k jejím prvním krůčkům :slight_smile:

Včera jsme byli na svatbě...dneska jsem KO. Malej to zvládli u ségry úplně báječně. Sice prej pořád volal mami, mami, ale jinak to zvládl na jedničku koblížek můj. Dneska nás štípla poprvé včela do prstíku sice brčel, ale jinak žádná alergická reakce.
30. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
Hezký večer,

KÁŤULINCE přeji všechno nej nej k . narozeninkám, hodně štěstíčka, zdravíčka a stálý úsměv na líčku, s Tobíkem posíláme hubana a pohlazení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
LIS - porod online fakt hustý....až mě polila husina a skoro mi ukápla slzička.....je to vždycky tak dojemné , když to tady čtu.. :dizzy_face: ...pořád je to ve mě čerstvé a hodně silné, na svůj porod vzpomínám strašně ráda a pořád do kola, si pouštím video, které manža natočil.... :dizzy_face: :slight_smile:

Jůů a Kristýnka začíná ťapkat, tak to je šikulinka :dizzy_face:

My máme první úraz :frowning2: :frowning2: :frowning2: - Tobík venku capkal a spadnul tak neštťastně, že má monokl kolem očička a podřené líčko...plakal bobíšek jak hrom, je mě ho líto.....Je to moje vina, jsem ho vyndala z kočárku, postavila ho a on si chodil kolem lavičky.... já jsem začala pucovat kočárek, páč v něm byla fůra drobků a očkem jsem Tobíska pozorovla.....no a najednou kravál, ani jsem nezaregistrovala kdy vůbec spadnul..... Naštěstí se nebouchnul do té lavičky, ale rozplácnul se na zem...no ale i tak je monoklový, šamšulka můj..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz
PETUL - tý brďo, Samík už dostal píchanec od včely, jo??? Bobíšek malý....ale hlavně že neměl žádnou reakci :wink:
30. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Takže před rokem...je konec srpna a já stále nic na to, že jsem termín porodu měla někdy v polovině srpna…naše madam v bříšku si dává na čas a já už funím jak parní lokomotiva, jen mi už nějak dochází pára!!! :sweat_smile: Neustále lítám do Podolí na monitor a postarší pan doktor mi vždy jen s úsměvem řekne, není kam spěchat, a to vážení přenáším už skoro 14 dní!!! :astonished: Předběhla mě i paní Lisounková, která tu se mnou držela basu…potvůrka jedna! :angry: :grinning: Ale i na mě už dojde, protože mi bylo dnes na monitoru řečeno, že pokud do pondělí neporodím, tak nastupuji na vyvolání… :pensive:
30. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
jupíí další porod online - už se těším na zítřek :slight_smile:

dobrou noc všem :slight_smile:
30. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
Jestli se chce někdo kouknout, tak jsem ještě přidala fotečky ze srpnové dovolené :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3217318&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
30. srp 2009 ve 23:28  • Odpověz
Dobré ráno! Mery krásný fotky a ty ženský jak po Tobíkovi jedou, co :grinning: ? Tobík na nich vypadá strašně velikej, kolik měří, je to už pořádnej chlap a jaký má háro, no moc hezkej klučina!
31. srp 2009 v 07:12  • Odpověz
Dobré ránko, tak nejprve pochválím fotečky...Tobík je kus hezkého chlapa, se o něj ženské poperou! :slight_smile:)) A k tomu úrazu, tak děti můžeš hlídat sebevíc a stejně tomu nezabráníš, tak hlavně, že je až na modřinu a odření v pořádku...to samé se týká Samíka a píchance od včely! :wink:
Před rokem...…ráno jsem vstala a na záchodě mě napadlo, že asi už i na mě došlo, protože mi odešla zátka (asi na tom měla podíl i včerejší 3h procházka a jak zkonstatoval manža, tak na to, že se sotva valím, tak jsem jak tryskomyš), ale po zkušenostech holek tady vím, že zátka zatím nic neznamená, tak uvidíme co bude během dne… :wink:
31. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
31. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
hezke rano tak v prvni rade se tesim na prichod na svet naseho posledniho srpnatka, takze holky do toho :wink:

adi ty blaho to je rozdil, ale jako neboj nic on urcite poroste jak divej a tatku dozene :slight_smile:

mery: chudak malej, jak boural...no jo ale ono toho jeste bude...ale co musim rict, presne jak pise patipacka (ta ma nove foto :sweat_smile: ) je to fakt fesak...jako kluk jako buk a vypada dospelacky :wink: projdu si vsechny fotky pekne jeste....

jo a jako pichanec od vcely toho se pekne desim, no ale jednou to prijde.. :unamused:
31. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
jo a mery ted jak jsme "rodily" tu postupne tak jsem nejak tak lovila v pameti, kdo tu prozil svuj porod jako prijemne a koukam ty pises, ze rada vzpominas, tak jsi jedna z tech stastnych :dizzy_face:
31. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
čuski holky,

jsem se vrátila z kulturáku, byl sekáč ...mám za 400 kč 20 věcí--super...a krásné..no nejvíc zase Maty :slight_smile:

mery: Tobík je šikulka a fakt má hafo vlasů :slight_smile:
adi: to je bobánek malinkatý :slight_smile:
sil: už se těším....ale přenášet skoro 14 dní,to je fakt maso!!!!!
31. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
lis: kde jsou fotky z oslav?????a to samé LENCAK...nějak jsem nepostřehla,asi nedávala....
31. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
za chvíli razím ven,je tam krásně :slight_smile:
a zítra začíná škola...jupííííííííííííííí...bude doma klid :slight_smile:
31. srp 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahojky,
no Lis já jsem divná,ale vzpomínám ráda taky :dizzy_face: I přesto všechno ..
Adi je malinkatý,ale jak píšou holky doroste všechno neboj nic :wink:
31. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahoj holky,

Kluci spinkají, tak mám klídek stávali dneska nějak brzy v 6,15 hod. :rolling_eyes: a už jsem snima zase sama taťka razil do práce.

Adi, je to bobíšek maličký :slight_smile:

Mery, hezké fotečky Tobik je teda kus chlapa a to háro super :wink:

Gabi, to ti věřím žše se těšíš a co jsi všechno nakoupila. Já musím taky něco na podzim jim koupit nejvíc rostou z kalhot a z bot je to mazec

Včera jsme byli na koních a Filípek se zase pokoušel sám chodit je to prča šel jak opilej :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
fotky dam az K usne...myslim na to :wink:

ja nevzpominam rada, ale jsem rada, ze vetsina z vas ano :slight_smile:
31. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.