• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ajiik: no koupila jsem mikči,trika s dl.rukávem, tepláky,manžestráky,riflíky..no prostě všehochuť....a sobě mikču. Ještě bude zboží zítra a pozítří,ale už se mi nechce..zas toho tolik nepotřebuji a ségra mi poslala 2 balíky věci po synovci,tak mám hafo věcí.ale potěší super kup. :slight_smile: ale na holčičky a miminka tolik věcí..úplná nádhera :slight_smile:
a Filípek se rozchodí..je to sranda,jak se klimbají :slight_smile: Maty dneska zase lozí po čtyřech a když už někde stojí,tak natahuje ruku,ať ho chytnu,dneska se mu vůbec nechce chodit a má samé žluté modřiny na čele,jak bourá....a zapíná mi furt DVD a na televizi mi přepíná čudle...to snad budu muset přelepit :angry:

a dneska začíná ULICE...super a nějaký dobrý seriál z dob minulých :grinning: ..to může být taky dobrý....

a už jdu
pa večer
31. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Gabi, ale co je zajimavý, že doma sám to nezkouší, ale venku na travníku to zkoušel asi je měkkčí přistání na trávě :sweat_smile:
Taky unás vede Dvd a video i ovladače a sami si pustěji tel. nebo rádio jako mazec :sweat_smile:

jdu obědvad než se zbuděj
31. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahojda,
Gabus, to jsi udělala prima kup. Taky z jsem vždycky z takových úlovků nadšená...ráda chodím do hraboše :slight_smile:
Na porod taky ráda vzpomínám a to dost často. A když je tady online porod, tak jsem do něj vždycky zažraná a prožívám to s váma :grinning:
Samík je od rána protivka. Taky se z něho stal šílenej jedlík. Ráno mě nenechá ani v klidu najíst. Spapá to svoje a ještě chce i ode mně.. no pak mi manža pořád nadává, proč jsem tak hubená, když mě ten náš otesánek všechno sní :grinning:
31. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
tak K usnula zkusim ty fotky, ale jako sla spat bez jidla, ja jsem ji cele dopo pripravovala rajskou a trvalo mi to, protoze jsem se ji mezitim musela venovat...je to tak dobre a ona to nechtela vystrihla takovy hysterak, az se z toho jeste ted klepu...jako nechapu... :frowning2: nemohla jsem ji proste dat ani do zidle ona se cela vzprimila a rvala a rvala...a jeste jak s sebou smikala, tak se bouchla do hlavy o zed, neb zidli ma hned u zdi...jako a to snad 2x za sebou..mam teda dost a sla spat proste bez jidla, protoze ona prece nebude jist moje blafy..teda ta me tak nastvala... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

gabi: ja chci taky hrabak...tady mame, ale tam jsou znackovy veci a tak to stoji stejne porad vic, nez kus za 20 jak to mate tam u vas... :wink:
31. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
jo Kata zapina DVD taky a navic mame i zdroj od pc na zemi, kde mi vypina hlavni čudl jako pisu treba prispevek a najednou je vse pryc... :angry:
31. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
Lis když malý dělá kraviny u jídla tak mu musím něco strčit do ruky třeba peněženku moji tak zabírá :grinning: :grinning: nebo rohlík on si kouše a otvírá pusinku na lžičku,ale teď fakt nemáme problém s jídlem spapá všechno asi jak Petul i moje jídlo a pořád chodí a ukazuje papat.
Hysterák kdy nechce do židle tak to bych zkusila ho zabavit jinak a pak ho tam nějak dát,ale ho se dá oblafnout nevím jak Káťa ona je asi vychytralá dost :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
Maru ono uz nic nezabralo proste odmíitla jist tu vybornou rajskou :cry: jo i s tou zidli jsem to zkusila jak jsem ji chovala tak dobry, ale jak jsem se priblizila k zidli tak konec..ale jako cumela jsem pac to bylo prvne, co do ni nechtela a nevim proc..tak jsem ji krmila v naruci jak to tele nejvetsi :astonished: :astonished: jo a po par lzickach to zacala plivat... :angry: :angry:
31. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
a co Sil a jeji postup porodu?? :confused:
31. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
…během dne jsem začala mít dokonce i mírné kontrakce, což do této doby jsem nezažila co je poslíček…manža se mnou odmítl jít už na jakoukoliv „procházku“, protože dle něho bych měla odpočívat, ale znáte to, když už nevíte roupama coby, tak poslední věc, kterou chcete je ležet doma s nohama nahoře…vždyť já během té doby co přenáším, mám doma vygruntováno jak před vánoci!!! :sweat_smile:
31. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
máme fota :wink:
31. srp 2009 v 16:06  • Odpověz
Ahojky,
Lis, super :dizzy_face: krasnej dortik, vyzdoba a samozrejme i oslavenkyni to moooc sluselo :slight_smile:
31. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
lis: fotečky super...Káťa je tam roztomilá :slight_smile:
no u nás ten sekáč je1x do měsíce..přijedou do kulturáku a mají hafo pytlů a sypou a sypou......mám hodně Next a tak ..fakt super....ale taky je tam čím dál víc lidí a některé matky jsou hodně drzé,vše pro sebe :angry:

Maty je protivný, za chvíli dostane krupice a pojede...směr postýlka :slight_smile:
31. srp 2009 v 17:19  • Odpověz
Ahojky holky tak me uz maly neprijde tak malicky, ale uz je obricek ale je to tim ze jsem snim uz 3 tydny v kuse takze mam skreslene predstavi, ale jinak uz mame 1065g proste rostem rychle.
31. srp 2009 v 17:22  • Odpověz
31. srp 2009 v 17:26  • Odpověz
adi: ani se nenaděješ a budete s malým doma,jak tak krásně přibírá :slight_smile: to jsou hezké zprávy.....
31. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
gabuse no utikato pekne no snad uz bude brzo listopad no.
31. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
Ahojky,

holky moc děkuji za pochvalu foteček a Tobíka, úplně mě to dojalo... :dizzy_face: :pensive: No je obrovský (v roce 82cm a 12,10 kg), vypadá mnohem mnohem starší, to se pak celé okolí diví, že ještě nosí plíny, neumí pořádně chodit ani mluvit.....no a vysvětlujte všem , že je to teprvé čerstvé batolátko, že...? :stuck_out_tongue_closed_eyes: No s chozením už jsme na tom teda mnohem líp, už čím dál více převažuje chození nad lozením.... :slight_smile:

LIS - fotečky z oslavy jsou parádní, Káťulka je úžasná :dizzy_face: no a ty její vlásky - nemám slov, tak dlouhé jsem snad u žádného ročního špunta neviděla...copánky měla luxusní... :dizzy_face: :slight_smile: Měli jste moc krásný dort, fakt suprovní - nemůžu nic jiného, než pochválit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ADI - Daneček je teda pašák, už má přes kilo, no to je super a k tomu si sám dýchá, takže jen tak dál, rarášku!!!! :dizzy_face:

GABI - fajn nákup. Taky se budu muset někdy vydat někam něco prohrabat :slight_smile:
31. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
adi my vsichni listopad nechceme kvuli pocasi, ale tobe ho samozrejme prejeme a neboj ono to utece...a pak uz budete spolu doma vychutnavat společne souziti :slight_smile:
31. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
Hlásím že prcek je ostříhaný více na FB :dizzy_face:
31. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
Ahojky, Mery, fotečky jsou fakt hezký, žeru tu jak se tam o něj holky perou a Tobík na ně kouká :dizzy_face:
A takhle to má kamarádka, její holčička vypadá na 3 roky a je jí 1,5 a děti na hřišti si chodí stěžovat té mé kamarádce, že jí půjčily lopatičku a ona jim nepoděkovala. No vysvětluj jim, že jí nejsou ještě ani 2 a neumí mluvit :grinning:

ADI, fotka Danýska s manžou je naprosto úžasná!!!! Dej mu od nás velikou pusinku prdískovi malilinkatýmu! :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahojky holky, Jdu vás jen pozdravit. HS Honzíčkem všechno v pořádku, dělá nám jenom radost, ale umírá mi dědeček, našli mu rakovinu, má ji prý už všude a dávají mu měsíc, tak je smutno, hlavně mamka je nešťatsná a pořád brečí a já s tím nemůžu nic dělat... no prostě je to život :frowning2:
Ozvu se až bude líp, papa
31. srp 2009 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz
janis tak to je mi taky lito :frowning2: :frowning2: drzte se!!!!!!
31. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
Lisounku, koukala jsem na fotečky, krása, dortík parádní, Káťa kočka, jen se divím,že tak vydržela sedět na stole, Xena :grinning: a ta fotka s copečkama je suprová, už se taky nemůžu dočkat, až budu dělat copky, ale to si ještě počkáme, i když teď to Bibi už roste rychle :slight_smile:
Janiso, to je mi líto, zvládněte to :pensive:
Mery, taky hezké fotečky, dovču jste si určoužili, to je faaajn, Tobík je opravdu veliký... :wink:
31. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
fajra: ona totiz byla unavena a ze vseho konsternovana, ze proste sedela..no a ja ji nenapadne jistila, tam kde nebylo videt v uhlu fotaku :sweat_smile: a jinak diky...no my K asi ostrihame, ale jako je mi to lito, jenze ma to fakt ridky a takovy licousky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jinak my byli dnes na roční prohlídce, Bibi je prý veliká, má 77cm a 11,09kg, děti prý mívají 75cm v roce...ale byli jsme opět pochváleni, pan doktor se ptal,jestli už chodí, ano měsíc, pak mu to i sama předvedla :slight_smile: Jinak jsme dostali včeličku a v ukončeném 14.měsíci prý máme přijít na další, tak mi příjde, že je toho nějak moc :confused: , prý ted ta očkovací dávka není, tak jak jste tu někdo psaly...
31. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Hm, tak to je škoda, že chcete holčičku stříhat, já už se nemůžu dočkat, ale jestli to má řidké, možná to pomůže... :wink:
31. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
no jako je to potreba fakt to ma strasne... :unamused: ono to sice moc pry nezhoustne, ale potrebuje alespon nejakou fazonku... :fearful:

gabi: uz aby teda byla skola, protoze te decka ani nenechaji u pc... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
juuu ty jo Bibi je fakt vysoka a vubec bych nerekla, ze vazi 11 kg :astonished:
31. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
a jak pojedou Szotečci do Phy? s manzou? Maru pokud jeste nakouknes zitra, tak stastnou cestu a stav se u nas :grinning: páá
31. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ahojky,

jejky, tady se to rozrodilo, tak vsechno nej nasim krasotinkam.

Adajar - super zpravicky, maly je uzasny bobisek.

Janiso - to je mi moc lito :frowning2:

Mery - malej je pekne velikej a moc hezkej. Se tem holcickam nedivim, ze po nem tak jdou.
31. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.