• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojky,
v první řadě gratuluji poslední rarášici k narozeninkám a Samíkům Linduš k svátkům :dizzy_face:

JANIS - dědečka je mi líto, vím jaké to je když umírá blízký člověk, před 2 lety mi umřel taťka a bylo to teda hodně těžké...taky měl velké bolesti, byl hodně nemocný.....a když přišel konec, který mě skoro položil, tak jsem se začala utěšovat alespoň tím, že se už netrápí a nic ho nebolí....že je mu už dobře....přeju Tobě i rodině hodně síly a dědočkovi co nejméně bolesti... :pensive:

Holky já mám problém s botama. :angry: Už týden jezdíme po okolních městech a sháníme Tobískovi plné botičky, ale problém je v tom, že má vysoký nárt a baculatou nožičku, takže se do žádných nevejde. Všechny botky v jeho čísle se mu seknou u nártu, a když už teda nějaké obuje , tak tam měl ten nárt úplně nafest :angry: No a když jsem vyzkoušela o číslo větší, tak mu nožka do botky sice vklouzla hezky, ale měl to jak lyže a nemohl v nich pořádně ani chodit....Ten kluk snad zůstane i na podzim v sandálích.... :unamused: U nás jsem našla na prodejnách certifikované jen pegresy a esis.....Tak fakt nevím, co mu na ty nohy navlíknout.... :unamused:
1. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
tak jeste nakukuji teda jako Kata spi asi 10 minut to je poprve co sla takhle pozde spat ty joo :astonished: no ale dnes to byla moje vina chtela jsem se podivat na VKV a vedela jsem ze bych z toho nic nemela, tak jsem ji sla koupat az pak no a jako celou dobu byla v pohode...no jsem zvedava jak vstane

mery ty jo tak to je docela blby teda.. :frowning2: vubec netusim, zda existuje treba nejaky obchod pro atypickou nozku nebo tak, ale jako prece ho to nebude tlacit ten nart :pensive: :pensive: a co treba na suchej zip nebo tak?? nebo to prober s mudrou prece jen ma vice zkusenosti :unamused:
1. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ahoj holky, taky ještě nakukuju:slight_smile:)

Petul, ono to zamrzí, ale určitě jste to Samíkovi vynahradili:slight_smile:

Šroubi a nějaká fotečka s bříškem by nebyla? Taky už jsem zvědavá, co se z něj vyklube...

Mery ,nám včera došly ty slevový kuponky z DM a je tam i jeden s 10% slevou na obuv zn. Elefanten z Deichmanna - vůbec nevím, jestli jsou certifikovaný, ale mám pocit, že jste se tu o nich kdysi bavili. A právě ty co tammají na tom kuponku vyfocené jsou na sucháč a plné, tak jestli jste tam ještě nebyli, stálo by to za pokus.
1. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz
taky nakukuji.....
1. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz
cip kdyz Deichman nema ty botky nic moc :frowning2:
1. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz
taky se pridavam k prani Samikum (a i nasi Lindusi :slight_smile:)..jako ale to by me taky mrzelo, kdyby to nekdo takto vzal a odbil... :rolling_eyes:
1. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz
Lis, já právě vůbec nevím, jaký tam ty botky jsou - my ještě nesháněli, tak mě to jen tak napadlo... Na to obrázku vypadají celkem fajn... Tak aspoň budu příště vědět:slight_smile:

Mizím chrnět, tak dobrou...
1. zář 2009 ve 22:47  • Odpověz
jůůůůůůů taky přeji opožděně vše nej Samíkům a Lindě k svátku :slight_smile:

tak kdyby někdo zapoměl na svátek Matyho,tak mi to nevadí..on totiž není v kalendáři :slight_smile:
1. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz
a jdu taky spát..už tu lítá komár a začínám se škrábat předem :grinning: to nesnášíííííííííííííííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zítra bude kočárkovat mamka a já budu mít 2 hodiny klid :slight_smile:
dobrou :slight_smile:
1. zář 2009 ve 22:51  • Odpověz
dobrou vsem ja sezrala nanuka :confused:
1. zář 2009 ve 22:51  • Odpověz
Jee já zapomněla na Linn,tak Lindíku vše nej k svátečku :slight_smile:
1. zář 2009 ve 23:03  • Odpověz
dobrou všem
1. zář 2009 ve 23:04  • Odpověz
Dobré ranko,

Tak poprvé tu jsem prvníííí :wink:

Holky myslete prosím dneska na mě jdu dopol. s kolenama na ortopedii snad tam prej nemám tekutinu čico. Tak mám hruzu co mě čeká. A zítra mě čeká zubař a tahání nervů. Samé nepřijemné věci :rolling_eyes:
2. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
Holky k těm botám elefanten, myslím, že jsou kvalitní, certifikovaný a taky hodně drahý.
2. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
2. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
ahojky

ajik: ty jo holka tak pevne nervy uff to je neprijemny vzdycky... :unamused:

peti: ty boticky vypadaji hezky, ale nejsem si teda vedoma, ze je prodavaji v Deichmanu, ale mozna jo. Ja jen s Deich.nemam moc dobre zkusenosti ani jako s botami pro dospele a detske co jsem tam ja i kamoska koupila jsme reklamovaly..ale tyhle to nebyly tak nevim...
2. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj:slight_smile:
Mery, my máme taky vysoký nárt a širokou nožičku a přesně, jak psala Cip sehnali jsme botičky v Deichmannu a zn. Elefanten. Jsou na suchej zip a tím, že nejsou nazavazování, tak mu tu botičku pěkně celou otevřu a nožičku tam pěkně dostanu. Samík ještě dělá to, že mě skrčuje prstíky, takže u nás je to boj.
Ale zkus to tam určitě seženeš. Stály teda tuším okolo 700,- Ani bych neřekla, že by měli botičky nic moc hlavně, když mátme vysoký nárt, tak si stejně nemůžeme moc vybírat :wink: :slight_smile: ale na kvalitu jsem už taky slyšela negativní ohlasy, my zatím dobrý:slight_smile:
2. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
Holky, my máme každý ráno boj. Za tu chvíli než nachystám snídani a sníme jí mám nervy na dranc. Malej od té doby co vidí, že chystám snídani, tak hudruje a vzteká se do té doby než si nacpe bříško, pak je klid. Takže tak jak někdo má pohodovou snídani, tak u nás je to naopak. Hrůza jsem vždycky tak vytočená :angry:
2. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
Dobré ránko, tak Petul, my to máme úplně stejné, protože jakmile Kája vidí, že chystám jídlo, tak je hrozná nedočkavka a vydrží nespokojeně mručet ne-li pohejkávat do té doby než dostane první lžičku do pusy, pak je spokojená... :grinning:
Co se týče botiček, tak neporadím, ale ona každá obuv má něco...kvalita těžce pokulhává za cenou, a to jsou veškeré botičky zatraceně drahé! :frowning2:
Jdeme dnes na roční prohlídku, tak já už dosnídala, tak se jdu dát dokupy, abysme tam přšly včas... :sweat_smile:
2. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahoj
Peti, u nás to je stejné ... dokud nedostanou jídlo, tak řev na celý byt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ajiku, dnes ti nezávidím, tak ať to máš rychle a co nejmíň bolestivě za sebou :wink:
2. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
ahoj, jen jsem docetla posledni stranku: ELEFANTEN jsme meli prvni boticky a spokojenost, jen jsou nehorazne drahy, stoji 1000 a to je o 400 vic nez jiny!!!
na vysoky nart(mame taky) mame essi a spokojenost!
nejlevnejsi mi prijdou pegresi, ale nejsou tak pekny, mame od nich sandalky a staly 500, ale jsou fajn :wink:
2. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Tak jsem doma a mám zatím prášky na měsíc a pak kdyžtak RHB pokud to nepřejde. A mám v jednom koleni vudu :confounded: tak snad prášky zaberou.
Jo a příští pondělí jdu na gyndu na roční prohlídku :unamused:

A co bylo dneska nejhorší když jsem odcházela a Filípek byl hysterickej když viděl že jdu pryč :frowning2: Tomik ten taky začal, ale ten to snáší líp. Hloky to bylo hrozný já odcházela s brekem :cry: ale že jsem jela autem, tak jsem byla i rychle doma a bylo vidět že jsou šťastný když mě viděli. Nejsou zvyklý že je někdo hlídá a v pondělí půjdu až když budou spát po obědě.
Nechci to vidět až půjdou do školky :frowning2: sice budou větší, ale stejně.
2. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
ahojda..my máme s nožičkou obdobné problémy...bacuatá..vysoký nárt...koupili jsme na suchý zip na slovensku..zn.bohužel nevím...polská výroba..ale nádherná podrážka, celokožené..klenba...bomba...cena 780SK

díky za podporu...taky jsem zvědavá :slight_smile:
2. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
ahojky,
dneska opět nestíhačka..furt v luftu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pegres botičky mámě a dobrý..ale už se musím poohlídnout po větších,no to zas bude pálka.

jinak já malému ráno vrznu flašu mlíka do postýlky,tak pak needělá takové scény,aby řval,pořádné jídlo dostane později.
2. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
Gabi, taky kluci ráno dostanou flašku do postýlky a pak pozdějc chleba s něčím. Úplně se na to mlíko klepou :grinning:
2. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
Hezké odpolko, tak jsme byly na roční prohlídce a míry Káji jsou 10,280g a 77,5cm...takže kus ženské! :slight_smile:
2. zář 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahojky,

sil - tak to jsou uctyhodné miry, gratuluju
2. zář 2009 v 16:44  • Odpověz
ajiik: malý taky čeká v postýlce a to dokonce bez dudlu,protože ví,že se mu dělá mlíko :grinning:
sil: krásné míry, skoro stejné jako my :slight_smile:
2. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
Ahojky,

HURÁÁÁ my máme boty!!!!! Nakonec jsme koupili v Humaniku a dokonce šněrovací, no ale až vám napíšu tu cenu, tak neuvěříte - původně stály 799,-, cena škrtnutá a vedle nalepeno 499,- tak jsem si řekla že fajn cena o proti původní a byla jsem ráda, že máme kluka konečně obutého. Celou dobu jsem se rozhodovala mezi čísly 23 a 24, pořád jsem váhala. Nakonec, že teda vememe ty 23, tak beru krabici , abych zkontrolovala, jestli dávám správné číslo do správné bedny a tu jsem si všimla, že je tam ještě třetí cena, ty boty normálně stály pouhých 199,- :slight_smile: Tak jsme nakonec vzaly obodvoje 23 i 24 a Tobík bude mít boty i na jaro - i kdyby je měl mít jen na písek, ta cena je parádní :slight_smile:

PETUL - malý je taky nedočkavý na snídani, tak ho vždycky v mezi čase opiju rohlíkem :slight_smile: zatím co chystám jídlo, dám mu do ruky kousek chleba nobo rohlíku, který stejně více rozdrobí než sní a pak jdeme baštit nachystanou mňamku :slight_smile:

AJÍK - když mě Tobík vidí odchátzet, tak taky spustí hysterák a to i když je s manžou....prostě máma je máma, jsou na nás zvyklí a kor kluci, ti bývají maminčiní mazánci :slight_smile: ... ale když nezaregistruje že jsem zmizla, tak je OK... Tak at se kolena brzy uzdraví :slight_smile:

SIL - gratulace k mírám, jsou krásné.... :slight_smile:
2. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
jo ještě k těm botičkám - je to jakási značka Humanicu Bambuliny, nemáte někdo zkušenost?? Žirafku sice nemají, ale vypadají kvalitně, celokožené, pružná špička, pevná pata...tak jak jsem to četla v návodech.....Tak doufám, že budou OK... :sunglasses:
2. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.