• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Mery, teda to jste koupili bezvadně...super:slight_smile:
Samík ráno taky dostane falšku mléka, ale to mu stejně málo je fakt šílenej jedlík nevím kam to všechno co za ten den zplácá dává:grinning:
2. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahoj ženy :slight_smile:
Adelce přejeme vše nej k svátečku :slight_smile:

SIL Kájulka je teda kus ženský.

Ajii tak se drž,běhání po doktorech je vždycky otrava.My jdeme k zubaři 15.9.I s Kájou.Tak jsem zvědavá :wink:
Jee a na gyndu se taky musim objednat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
ahoj holky,

tak jsme dnes byla na prevenaru a Váša odpoledne dostal teplotky a děsně ho bolí nožička, byla celý den u thcánovců, tak jsme si ho vyzvedávala až večer, chuďátko moje, byl celý zdrchaný, tak se pak tulil a plakal, jsem mu dala obklad a čípek do prdýlky ana večerři měl Nestlé mlíčko s kaší... u toho mi usnul, byla zase jako miminko
teď spí jako dudek,a le jsem zvěavá jaká bude noc, si ho vezmu k sobě, Venca je stejně ve službě, tak jsme sami
holky, nevíte, jak dlouho ho to může bolet? snad už zítra bude lépe...
na hexu reakci neměl, jen poprvé měl teplůtku

Mery, to jste udělai super nákup... by mě zajímalo za kolik ty boty nakupují, když to pak tak slevní...
a máte tedy velikánskou ohu, ale vy jste vlastně celkově obříci, že? prostě je to chlap
my teď máme 21, ale ještě nechodíme, takže zatím má jen takové boty plátěné, ale pevné...prostě aby se mu ještě nepařila noha v kožených a uzavřených...

Gabi, chtěla jsme s ezeptat, jak jsi spokojená s tou revírní pojišťovnou? budu měnit, tak se ptám, zvažuji 3 možnosti
2. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
leni: já jsem u ní teprve od 1.7....zatím nevím,prospekty nemám ještě proštudované, mám je vytáhlé,chodím kolem nich,ale nějak není čas...ale určitě je lepší jak VZP,u které jsem byla :slight_smile: aspoň něco přispívá, vím,že vitamínové balčky jak pro děti tak pro dospělé a spoustu dalších věcí...tu mi doporučil BP, on u ní taky je a prý OK :slight_smile:

mery: super kup...u nás už Humanic není
leni: Vašík se z toho vyspinká :slight_smile:
2. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
leni tak přeju ať je Váša brzy v pohodě :slight_smile:
2. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj holky přidala jsem nový album s fotečkama, tak se kdyžtak jukněte. papa
2. zář 2009 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz
Čaues ženy,zdravím vás z Prahy :slight_smile:
Teď vás nedočítám to zvládnu doma až přijedu,jen jsem vás chtěla pozdravit a teda jako nevím jestli vůbec pojedu domů,je tu božský klid,no konkrétně v Praze přímo ne tam to bylo celkem hrůza,ale u Veru na vesnici to je božííííííííííí :grinning:
Domčuška to zvláda tak nějak v normě více napíšu na FB až dojedu,tak páčko

Jo a Veru se zrovna sprchuje tak tu datluji :sunglasses:
2. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj holky tak uz merime 40cm takze jsme za 3 tydny vyrostli o 7 cm a jinak vazime uz 1105g. :wink: :wink:
2. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
Adi - to je naprosto skvely, jen tak dal. Danecek je fakt sikulka. :slight_smile:
2. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
kari no je dela nam radost on proste roste pred ocima a to docela dost rychle.
2. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
Ahoj holky, moc dekujeme za gratulace k svatku a opozdene blahoprejeme nasemu jmenovci :slight_smile:
2. zář 2009 ve 23:11  • Odpověz
Dobré ráno, Adi ty jo to je úžasný jak Daneček roste, to budete třeba doma dřív, je to pašák :slight_smile: !
3. zář 2009 v 06:41  • Odpověz
Holky tak my koupily ve slevě botičky elefanten a byli slevněny z tisícovky na 400 kč,akorát koukám co to máte za obří nožičky:slight_smile:))),my máme stěží č. 19 :slight_smile:))) a P8ťa který má 4,5 roku má 27. No ale chlapi mají bejt jak hory :grinning: . Adi to je prostě úžasný Daneček je šikulínek :dizzy_face: .
3. zář 2009 v 07:33  • Odpověz
Adi, to je nádhera! Jen tak dál, myslím na vás :slight_smile:
3. zář 2009 v 08:03  • Odpověz
ahojky,

MARUŠCE všechno nejlepšííííííííííííííííííííííí k narozeninám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
hodně
štěstíčka,
zdravíčka,
lásky
a spoustu dětííííííííííííííííííííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
adi: to je krásné :slight_smile:
3. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
Hezké ráno:slight_smile:
Lin,díky i my opožděně gratulujume vašemu Samíkovi:grinning:
Maruško, přejeme taky všechno nej nej k narozeninám. Hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a ať se ti splní všechny tvé sny a přání:slight_smile: :wink:
Adajar, teda malej je šikulka super jen tak dál :slight_smile: :wink:
Man, buď v klidu my máme botky č.18, taky máme malou nohu, ale divím se, protože já mám č.7 asi to teprve příjde :grinning:
A jak jste tedy řešili zdrav. pojišťovnu, taky pořád řešíme jestli přejít od VZP. Manžel je u ČNZP a tak jsem koukala a mají pár výhod. Na očkování proplácej 3000,- což je docela fajn. Pak balíček 222,- na vitamíny, očkování, lékařské vyšetření a tak. Plavenky...víc už jsi nepamatuju.
3. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
Holky moc děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Maru vše nej nej nej a hodně zdravíčka tobě a celé tvé rodině!!!!
3. zář 2009 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz
Adi to je super, Honzík měl 44cm, když se narodil :grinning: a za 10 dní jsme šli domů. Za chvilku vám ho už taky propustěj, bude to co by dup :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz
Jo a lInn taky vše nej :zipper_mouth:
3. zář 2009 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky tady je nějak mrtvo....

Všem oslaveneškům i těm malým i těm velkým :slight_smile: přejeme jen to nej nej nej hlavně zdravíčko a potom to štěstíčko a lásku....
3. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
Semnou se nikdo nikde nebaví..jsem odstrašující případ asi.... :sweat_smile: :pensive:
3. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
jojo, poslední dobou je tady opravdu mrtvo, asi jsou všichni na FB

tak vás jen zdravím....

Jen Adě musím pogratulovat, jak je Daneček šikula a že to zvládá bravurně, jen tak dál.... :wink:
3. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
ahaoj je tu nekdo?prosim vas celej den me boli bricho jako bych mela menstruacni bolesti,vrazi se me to do zad.manzela mam na sluzebni ceste.myslite ze mam jit k doktoru?
3. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Leni a co, že ses tak zasekla a nechceš za žádnou cenu na ten FB jít :sweat_smile: ?
3. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
tu asi me nikdo neporadiiiii.chjo
3. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
a je to nějak s pauzama, jakože bolest, pauza?
3. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
je to narazove.a jde me to do krize
3. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
ted je to dobre
3. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.