• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Juli - jak si hrajou spolu děti? Kluci si vzájemně berou hračky a pak se midlej :confounded: a pak je řev

Jinak kluci spinkají už od 12hod. sice se zbudili, ale zase usnuli :slight_smile: a to je klídek. A taťka nám jde v sobotu do práce fakt super sobota :rolling_eyes:
4. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
ajik ne na kluka ne to bych asi obrecela :astonished: :unamused:
4. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
gabi ochutnej nebo posli...

ajik me spi Kata taky tak nejak :wink:
4. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
Holky tak konečně jsem se dočkala,piju kafčo (Veru z tvého hrníčku :dizzy_face: ),nohy hore a dítě spinká,jen mě to kazí dojem že za chvilku je tu tchýňka a nemám ještě hozený obličej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz
Maru nepotrebujes :wink: taky jsem si ted uvarila kafe a jdu si dat tatranku mam abstak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
MAru a jak se pije z hrnečku?????
Já už dopila,spíš jsem si ho vylila,pač jsem letěla zachránit Jakuba,kterej si přejížděl nohy autem a ječel
4. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
nik no jo policajtsky dite :grinning:
4. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
Auto za trest :grinning:
Pije se dobře,ale spálila jsem si jazyk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lis potřebuji rozdíl před a po je šílený Veru ti potvrdí :wink:
4. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
Maru myslím, že ty se ani nepotřebuješ líčit :wink:
4. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
Maru tak kazda asi vypadame trochu jinak pred a po :slight_smile:
4. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
Mazec kluci spěj od 12hod. tak snad večer budou spát a já za tu dobu nic neudělala :angry:
4. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ahoj holky, zase zdravím, mládě dnes nějak dlouho spí, tak jsem i trochu uklidila a ještě zbyl čas na vás:slight_smile:

Jen tu jako na potvoru už od včerejška prší, tak mě to štve, pže jsem potřebovala vyprat a teď to tak porůznu suším doma. Zítra jedeme na 14 dní pryč, tak to potřebuju nabalit :angry:
4. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
taky piju kafe a snědla jsem kousky buchty a jednu milu :stuck_out_tongue_closed_eyes:a mám dosta Maty vstal hore zadkem....
4. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
4 kousky buchty
4. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
Všechny děti dneska spí krásně je hnusně tak to se spí jedna báseň :sunglasses: taky bych si dala říct :dizzy_face:
No ksichtík už je hozený a holky fakt to jen tak vypadá,ale potřebuji ho nahodit jinak hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: a díky jste skvělé :slight_smile:
4. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
Maru, u ná se teda tradičně nespí :sweat_smile: :frowning2: !
4. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
jo presne spaci den K spala pres 2,5 hodiny bajo!! Ale jako taky asi vstala prdelinou napred
4. zář 2009 v 15:33  • Odpověz
Tak dneska kluci trhly rekord Tomášek 3hod. a Filípek 3.15 hod. ale jednou se zbudili a zase usnuli. Fakt super :sweat_smile: Myslím že je to počasím, že není takový vedro :slight_smile:
4. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
jj asi budou deti ted lepe spat..jen u petipacku to nefunguje :pensive:
4. zář 2009 v 16:08  • Odpověz
Já to nechápu, co to máme za dítě, já bych spala hned!
4. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
peti ty jo jak to muzes vydrzet :confused: :confused:
4. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
co já vím
4. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
u nás rekord ve spaní nebyl, ale aspoň něco :slight_smile:

Ajiku, spolu si nehrají, každý sám. A hračky si také berou, teď je v kurzu malé leporelo ... to si berou pořád. Tadýsek Nelinku často poplácává, ale spíš dělá "malá" no ale jí se to moc nelíbí.

Musím vám napsat co už jsem nestihla včera. Byli jsem poprvé na hřišti, tam samozřejmě i jiné maminky s dětmi. A jedna holčička (3 roky) neposlechla mamku, která na ni volala ať jde k ní. A ta mamka na ni začala řvát, byla úplně rudá, běžela k té holčičce a vrazila jí facku :pensive: No byla jsem v šoku, jako dát ji přes zadek bych pochopila ale toto?
4. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
AHojky tak u nás se taky spalo dnes bájo ale taky se vstávalo hora prcinou tak nevím...ale asi je to počasím spí se dobře ale vdtávat do toho se robátkům asik nechce..
4. zář 2009 v 18:43  • Odpověz
Juli tak na tu maminku bych asi koukala tím stylem jakoby spadla z marsu... :confused: jako já tohle nepochopím....
Nejvís mě vždycky dostalo to jak některé ty matky ječí po svým dítěti a ak je drží za jednu ruku pomalu ve vzduchu a mlátí je hlava nehlava....tohle se mi stávalo dost v práci že neposlechly a už to bylo žádný vysvětlování nic ale hned ze startu začala mydlit....
4. zář 2009 v 18:46  • Odpověz
No kde zase jsteeeeeeeeeeeeeeeeeeee????
4. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
večeřím :slight_smile:
4. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
juli: drsné..... :frowning2:
4. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
ali: oslava parádní a super,že jste to měli venku :slight_smile: To se Julinka měla. :slight_smile:
ten meloun vypadá super....
4. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
gabi juuu děkujeme..my měly oslavu v sobotu s rodinou a to jsem chystaly vše ven no a pak najednou v 11 hodin slejvák a pršelo až do večera..oslava byla nachystaná na 14 takže jsme přesouvali vše domu...ale vše dopadlo OK..
No a v neděli se udělalo jakžtakž a to naložený maso a všechno se muselo udělat tak jsem zase přesouvali vše ven ale naštěstí nepršelo tak to bylo super...a vyšlo to náramně akorát lituju ty co šly druhý den do práce...
4. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.