• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
jsem jukla na fotku...dobrý no :grinning:

no já a příjmení to je věc...taky nevím co by se hodilo :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz
Gabi, to tvoje uspávání mi něco připomíná, Heli dopoledne nespala vůbec, v poledne chvíli venku v kočáře a odpoledne bylo stejný jako u vás. Lehla jsem si s ní do postele, lezla přes mne, natahovala se na noční stolek a házela věci na zem, štípala mě ve výstřihu, škrábala a kopala... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byla jsem z toho úplně na nervy.
Jo, taky mě při kojení kouše, i když ještě nemá ani jeden zub! A zarývá se mi nehtíčkama do kůže. Fakt hrůza, nevím jak dlouho to ještě vydržím... :confounded:
Lis, s odsáváním to máme taky tak, nemůžu jí přeprat, ona řve a je mi jí líto... :frowning2:
19. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz
Svel, cetla jsem, ze kdyz te dite pri kojeni kouse, tak ho mas lehce stipnout, aby si to uvedomilo, na Julku to zabralo hned na poprve (nastesti...)
19. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz
Ahojda všem!

Koukám, že dneska je asi něco ve vzduchu že děti byly lehce na pěstičku co se týká spaní....

Jo ještě ohledně odsávání soplíků - já je Anče odsávala tak, že jsem si sedla na zem, jí jsem si dala jako miminko do náruče, levým předloktím jsem jí zafixovala hlavičku a držela levou ručičku a pravou jsem odsávala, bejčila jako blázen, ale měla smolíka, páč to šlo mnohem líp než na přebalováku, kde jsem jí málem vypíchla a vysála oko, ucho, atd. :grinning:
19. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
Tý jovka NIKKYY, Kubajs má krááásný řasy!
19. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
Veru,Gabus u nás je taky horký favorit Matyášek :wink:
Nestíhám psát,natož dočítat,jen jsem postřehla řasy Kubíčka (tak počkej až uvidíš Domčouškové,prostě dvojčata) ty jsou fakt parádní a Lis to číslo platí,pozdějí napíšu Ip až se dostanu s toho shonu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
Pak ještě Kubíček,Daniel ...........
19. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
svel: tak u vás taky tak...no já když jsem s Matym ležela a zpívala mu,protože jsem už fakt nevěděla,jak ho uspat,tak mi při tom zpěvu strkal prst do pusy a já jsem ho jakoby stiskla a kousla a on měl z toho akorát čurinu a věčně na břichu :grinning: :grinning: teď už díky bohu spí,usnul kolem 18.30. :slight_smile:

a já musím udělat véču děckam :slight_smile:
19. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
ahoj holky,

koukám, že dnes je den blbec..to je tím počasím...asi

no tady bylo dneshnusně a my jeli ráno na to plavání....
docela dobré, ale nebyly jsme s kámoškou moc spokojeni s personálem...
ani se mi o tom nechce psát :unamused:

ale Vašík dobrý, se mu ve vodě líbilo a to je důležitý :slight_smile:
jsme přijeli domů, dali jídlo a šlo se spát a spali jsme 2 hodky, až do 13.15, pak obídeka šup ven, ale bylo docela zataženo a foukalo až jsem myslela že zmokneme, ale dobrý....
večer jsme yla překvapena že v klidu spapkal kaši ( celou ) a šel spát, asi byl fakt utahaný a to spal ještě hodku odpoledne!!!!

a já si teď dávám kafe... potřebuji něco vyhledat na pc

Pepi, asik bych to máti řekla, prostě at nic nekupuje... ¨nebo at se s tebou poradí... je to pak škoda...

a asi nám už leze horní jednička, dávám ji tak 2 dny... to bude vypadat divně, když bude mít spodní 2 zoubky a pak horní jedničku a dvojku jen na jedné straně :grinning:

jo a tlak je na hovno, také mě bolí hlava jako střep a potím se, jak je hnusně dusno či co...
19. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
u nás také dnes děs, dopoledne spali hodinu a půl, pak jsme šli na kontrolu, tam dobrý. A pak ven a že malí budou spát a ono nic ... malý usnul, Nela ječela až ho vzbudila .. takže od 11 nespal ani jeden a v 6 jsem myslela, že se zblázním .. naštěstí už spí, ale nemůžou pořádně zabrat, každou chvíli jdu nahazovat dudel :confounded:

Gabi, teda tvůj den byl opravdu den blbec, zítra bude líp, uvidíš :wink:

Kubík má krásně řasy, Tadýsek má teké moc hezké, dlouhé, ale tak krásné ne.

Holky, co chodíte plavat, jak často jste doma trénovaly signál na zadržení decchu? Nám říkali tak 8x denně ale já to nedám, jsem ráda, když to zvládneme 2x :pensive:
19. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
Vložila jsem nové foto,i dnešní bazén :wink:
Teď vás snad pořádně dočtu.
19. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Gabus Maty je třída,schovává se před tebou pod postelí,on ví kde je dobrá skrýš :grinning:
NO a neboj zítra bude o dost lepší den než dnes :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
No chtěla jsem ještě určitě na něco reagovat,ale nevím na co,vím že někdo měl dotaz přímo na mě,ale nemůžu to nikde najít takže se mi prosím připomeňte,jak jsem listovala zpět tak jenom vím,že se Verusv ptala jestli mažeme chlebíky,tak malý mi sní celý krajíček chleba (bez kůrky) namazaný lučinou a občas na tom dětská šunka,jinak dostal už i marmeládu namazanou asi 3x,taky vánočka u nás frčí,loupák a tak :sweat_smile:
19. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
Lis boží cena,jsi třída,mě jen udivilo to je "jen do 13kg" :sweat_smile: domi má už téměř 10,5kg a mě to přijde,že by to bylo na chvilku,Lis do kolika kil máte do vaše sedátko?
19. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
hele ja ani nevim... :confused: asi taky do 13 kg :grinning: jenze to bude mit Kata tak v roce si myslim....snad se to Domikovi pozastavi .. no prave a ta cena je super a nemit ho doma, tak ho beru vypada fakt dobre :wink:
19. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
tak jsem jukla pisou tam max do 16 mesicu pro deti vazici do 13 kg.... :sunglasses:
19. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
hm tak Martin to nechce,mě štve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ho budu muset ukecat,tak jdu na to,dobrou noc :wink:
19. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
ukecavej poradne :grinning: hele a pekne kecas v plavkach jsi kus, ikdyz sve telo dosti okate zakryvas Domikem :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
maru: hezké fotky :slight_smile: Dominiček je smíšek :slight_smile: a v plavkách ti to fakt sluší :slight_smile: a konečně se směješ i jinak.. a na té poslední fotce Domík fakt vypadá jako velkej chlap..njn,jsi takový drobulínek.... :grinning:

no a vidím,že tady víc dětiček dneska řádilo a nechtělo spát :grinning:
no snad už bude zítra lepší den jako dneska, mě se chtělo normálně z toho všeho brečet,ještě že tu mám Míšu,která mi fakt pomůže a sama od sebe,když vidí,že už nemůžu....

leni: kafe tak pozdě? a to usneš?
19. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
gabi: taky jsem se divila, ze Lenca kafuje takto pozde :grinning:
19. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
no já bych určo neusla a srdce by mi bilo jako pominuté ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahojenky

tak jsme dnes opět byli na "garančce" a máme 11 430g a 80cm :slight_smile:
Stěžovala jsem si mudře na to pití a říkala mi, že si nemusím dělat starosti a nemusím do něj za každou cenu něco dostat. Kdyby měl prej žízeň, tak by si prej potáhnul a pití by neodstrkoval, že má asi dostatek tekutin v potravě.... :unamused: Že je prej naopak špatně, když se kojenci čajem přelívají.....Nemám mu nic nutit, že to spíš začne odmítat ještě více - že je t jak s jídlem, když se dítěti nutí, tak to tím tuplem nechtějí :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Akorát si mám dát pozor na vedra a případné horečky - to pít musí!!! Tak to nebudu hrotit, budu normálně pití dál nabízet a pokud bude chtít, tak si veme..... :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
no jo kafuju, protože jsem na něj měla děsnou chuť a včera jsem kafe neměla... :slight_smile:
s usínáním problém nemám, spíše se vstáváním....usnu kdekoli a kdykoli.. když jsem unavená

Maru, tak fotečky super, vypadáš jak krásná mladá 17-tiletá koc!!!! ybch klidně řekla, že Domínek je tvůj mladší brácha a asi nejsem sama, viď? ale nemyslím to zle....
a plavky máš super, příště se klidně nemusíš schovávat za raráška!!! je to krásný okatý smíšek!!!

jsem se viděla v plavkách na videu, děda natáčel.. a mále jsme se zhrozila.. takže povolený pupek přehlédnout nejde a já stále doufala, že jo
:frowning2:

gabi, tak snad zítra budeš mít pro změnu Super den!!!!

má být hezky a ve čt také!!! tak se už těším

holky, mám vybrat víkendový pobyt, někde v Beskydech nebo Jeseníkách a jsem zoufalá.. stále vybírám a nevím.. njn s dítětem už je to složitější...
mám tip, ale chtějí 2500,- za noc pro oba, ale mají tam vše!!!! i pro děti
19. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
mery: roppžděně gratulace Tobíkovi k 10 měsícům :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a má teda pěkné míry - je to chlapák :slight_smile:
tak s tím čajem jsi mne uklidnila,nemusím mít strach :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
roppžděně = opožděně
19. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
Mery, také to tak máme, někdy pije že nestačím zírat a někdy opravdu vypije strašně málo... ale zase si říkám, že má i mlíčkoa to jsou také tekutiny...

myslíte, že vadí, když Vašíkovi dávám dopoledne ještě mlíko!!!
svačinu má až odpoledne...
v 6.30 a v 10hod má jen mlíčko
19. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz
leni: s pobytem neporadím..Jeseníky jenom znám,mám tam rodinu, dál za Jeseníkem ségru,prostředí je tam krásné :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz
jojo, je to fakt chlap!!!!
to jsou cm!! :wink: a kila....
my máme 8.6Kg... takže jsme vlastně docela malí :wink:

a také gratuluji!!! toto letí!
19. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.