• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
taky jsem večeřela polívečku....a chystala manžovi večeři..dělala jsem dnes kuře na paprice tak si ještě dal na večeři... :slight_smile:
4. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
ali: tak hlavně,že to nakonec dobře vyšlo :slight_smile: takže byla pořádná chlastačka,jo?
já měla vídeńské párky( jediné co jím) :grinning:
a teď na mě čeká kupa nádobí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

musím jít
4. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
kuře na paprice jsme měli minulý týden...to milujem..ale jenom z prsíček :slight_smile:
4. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
uuuuuff malá nchtěla nějak usnout ale nakonec usnula s manžou tak dobrý....

Gabi jj dopadlo to suprově...jako ani ne chlastačka spíš se dobře sedělo a byly tam uplně nejvís užasný lidičky takže to bylo fajn super...už se zase těším až budeme slavit...no ale potom ten uklid a umývání toho nádobí..no na celej den práce...a malá byla tak hodná že jen lehla a spinkala..dala jsem si jí na chuvčku a šla zase na dvur na zahradu za něma ven..občas jsem ji skočila omrknout jeslti je zakrytá a jestli je ok a zase jsem šla posedět fakt to bylo fajn...

no my máčky taky rádi hlavně manža...maminka mu vždy vyvařovala a ted musím i já...moc vařit neumím ale snažím se a myslím že dobře...
no něco tu smrdí asi moje samochvála že :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
ali: :grinning: hlavně,že manžovi chutná.....
jsem osprchovaná,tak valím smět postel, to počasí je uspávací :slight_smile:
dobrou
4. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
smět = směr
4. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj holky, ještě nakukuju, zítra mizíme na 14 dní fuč, tak se musím rozloučit, pže nevím, jesti dostanu na net...

Ještě dobaluju, ale jsem zvědavá, co všechno zapomenu. Civilizace tam moc asi nebude, tak doufám, že to hlavně nebude nic důležitého...

Mějte se moc fajn a s některýma ahoj v Telči:slight_smile:
5. zář 2009 v 00:01  • Odpověz
Ahojky no dnes je to teda mrtvýýýýýýýý!!!!!!

Já jsem sama doma už mám poklizeno dala jsem si jednu vodní lázen a ted kafíčko a chci si dodělat nehty na nohách...holky tady je klid,malou mám u tchánat a manžu na rybách..to je slast
5. zář 2009 v 16:30  • Odpověz
hmm tak to je mazec dneska!!!
5. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
Ahojík

teda kde jste?venku hnusně a tady ani noha a na FB taky..

Tak my dneska přesně v 7 měsících jsme se postavili v postýlce a pak u hrazdičky...takže leze,plazí se,sedne si a teď si i stoupl,masakr což??
5. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
kuk :zipper_mouth:
Dělám fotky,mám jich milion,třídím promazávám rozmazané,upravui červené oči a vypálím je konečně na cedlo a mám klid,ještě potřebuji nějaké další vyvolat a tak no :sweat_smile:
Kuba je fičák může si podat ruku s Xenou :wink:
5. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
nikky vše nej k 7 měsíčninám to ti kubik dělá krásné překvápka jako dárečky..ale je to pašák tedy když si stoupne...!!v roce ti už uteče stakovou...
5. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
samozřejmně Kubíčkovi vše nej k sedmý měsíčninám :sweat_smile: :grinning:
5. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
ahojjj
5. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
nik: joo presne K v 7 mes. stala a dr. jako ze nesmi pchee krasne pokroky

a dnes mela snahu o dalsi krucky, je tak roztomila jak se snazi a soustredi se na stani i na chozeni :sweat_smile: treba v Telci uz bude slapat :slight_smile:

Maru ty joo ja musim ty fotky taky doresit sakris at stihnu tu akci alias Rosmann
5. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
posledni a prvni ? hmm divne tedy...vsem hezkou nedeli
6. zář 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahojky,
Kubíkovi přejeme všechno nej nej k 7.měsíčninám a gratulujume k tak krásným pokrokům je fakt šikulka:slight_smile:
Jinak zase celý víkend někde couráme. V pátek na oslavě narozenin a dneska jedeme na pouť do Svitav.
Samík už líta jak drak a samozřejmě se to neobejde bez karambolů. Jeden den mu až tekla z nosánku červená no pořád něco.
Tak pa a hezkou neděli. Dneska je venku fakt cítit podzim :angry: :wink:
6. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahojky,
tak já dneska taky nepobudu přijde mi mamka popřát takže opět chystám pohoštění a tak :dizzy_face:
Hezký den všem :slight_smile:
6. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
krásný dobrý večer....
6. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jé tady nikdo není. To asi všichni koukáte taky na superstar co?
Dneska jsem objevila třetí zoubek horní jednička:slight_smile:
Cip, hezkou dovču přeji :wink: :slight_smile:
6. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
peti gratuluji k zoubežku...
Dnes dávaly superstar???ani nevím já na telku nějak nekoukám..jen v uterý a ve čtvrtek na ružovku a na zoufalky jinak není nějak čas a nálada...
6. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
ahoj holky,

můžu vás poprosit o nějaké receptíky s rýží? a tak celkově, někdy jsem fakt zoufalá a nevím co už mám pro Vašíka vařit......
dnes byl opravdu cítit podzim, ale jinak bylo nádherně a takový podzim mám strašně moc ráda....
Vaška už to v kočárku přestává bavit, ale ještě chodit neumí, jen to zkouší, ale když si veze kočárek, tak je spokojený, jen to trvá stráááááááášně dlouho...hlavně když stále dřepí a studuje kamínky na zemi

tento týden mám narvaný, tak to bdue mazec, mám toho staršně moc v plánu...

mějte se zatím moc hezky a užívejte sluníčka, má být krásně celý týden!!!!
:slight_smile:
6. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ahojík,

koukám, že po zavedení rarášků i na FB, to tu docela skomírá, což mě moc mrzí.... :frowning2:

LENI - já už jsem od roku začala pomalu najíždět u Tobíka na naši stravu a teďkom až na výjimky baští to co my a moc mu chutná :slight_smile: Sice jsem se musela naučit mnohem méně solit a kořenit, ale co, do talíře si už může každý přidat komu co chutná podle libosti :slight_smile:
A kamínky má malý taky rád. vždycky na písku nějaké hledá a pak je nosí každému ukazovat , a nebo si je dává do kyblíčku ..... bohužel takhle zbírá i vajgle :angry: nechápu jak je můžou lidi pohazovat takhle kolem pískovišť :angry: :angry: :angry:

PETUL - na superstar jsem koukala a myslím si, že co se moderování týče, to nebude žádna nuda. Mareš i ta slovenka jsou skvělí, moc se mi líbí, jak se doplňujou a dělají si jeden ze druhého forky.... :slight_smile: takže se už těším na večer :sunglasses:
7. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
ahojky zde opravdu chcipl pes, ale ono ani na FB to moc nefrci pockejte v zime to bude :sweat_smile: taky nemam naladu :rolling_eyes:

a na superstar se divame s manzou, alespon nejaka zabava ted v te telce a mery to mas pravdu taky me ty dva bavi...jako ale stejne to nema na slovenske superstar tam byla vzdy bomba atmosfera :slight_smile:)

Lenco ja taky tak nejak varim pro K podobne, ale ted vice polevky ona mi obcas nic jineho nechce, tak tam ji obcas dam testoviny obcas ryzi a z te ryze me napadlo rizoto to uz jsem ji taky delala samo neokorenene a smakovalo ji ...ja si jdu k ni lehnout zatim pacek
7. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahojky, kdepak se všichni touláte:slight_smile:
Dneska jsme objevili další zoubek...hurá :slight_smile: proto asi v noci, tak špatně spinká poslední dobou.
Za chvíli zase superstar, tak si jdu udělat nějakou véču a koukat.
Lenco, já vařím pro Samíka to samé co pro nás. Takže třeba játroku s rýží nebo rýžovou polévku, rizoto a tak, teď mě zrovna ani nic nenapadá nebo, když fak nevím co nebo máme něco ostrého nebo co by ještě nemusel papat, tak dám skleničku :wink:
papa
7. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
holky díky moc za nápady....
také se už snažím vařit to samé, ale my někdy je to těžké a prostě nápady nejsou, tak jsme mu dnes udělala hovězí s rajskou a rýží a vše spapkal...
jinak miluje koprovku a celkově omáčky... :slight_smile:

Koukám, že nikdo nemá čásek sem zajít,ale je nádherně a asi si každý užívá krásných letních dnů
jsem dnes byla u našich se sestřenkou, půjčuje si ode mne věci na prďolku

jinak souhlasím, že slovenská superstar byla vždy na vyšší úrovni i co se týče zpěváků, ti opravdu zpívat uměli a bylo těžké rozhodovat, na českou jsme se nikdy moc nedívala, ale na slováky joooo

nic, jdu si číst... a jinak nastala změna režimu spaní, takže teď se spí prostě max do 7hod ranní, takže docela pro mě masakr, když poslední měsíce vstáváme v půl 10
ale Váša mi dá max půl hodky a pak už mě vyžaduje...ale válíme se alespoň do 8hod, nevím co bych dělala tak brzy ráno, musím to nějak pořešit

zatím papa a dobrou noc!!!!

také mě mrzí, že to tady hooodně moc upadá!!!!
7. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
Hoj holky,taky jsem koukala na superstar a docela se bavim :slight_smile: .
Dneska jsou to 2 roky,co jsem se vdávala :sunglasses: ,takže jsme se chystali na večeři,ale pak jsme to vzdali,aby Kája mohla jít včas spát,tak jsme si aspoň objednali jídlo domu.Dala jsem si Gnocci s vepřovou panenkou a hříbkovou omáčkou.Tak doufám,že to nebyly nějaký vochomůrky,je mi nějak těžko :grinning: .No je to nápad dát si houby na noc,ale bylo to mooc dobrý :sweat_smile: Ještě to spláchnu vínkem a půjdu chrupat.

Konečně jsme se dokopali začít dělat pokojík pro Káju(zatím tam bylo skladiště :angry: )a nejpozději v neděli chci,aby spala tam.Představte si,že dneska spala s Láďou v posteli a já na gauči :angry: .Prostě ani za nic nechtěla spát v postýlce a já se s ní prostě nevyspim,to jsem ráno okopaná jak řepa,tak jsem si zbalila peřinu a šla spát do obývaku.Tak uvidim kde spočinu dnes :grinning: ,když máme mít tu svatební noc po 2 letech :wink:
7. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
Mandulko, tak blahopřeju k výročí, my máme 9.9. 3roky od svatby :wink: to si teda užiješ svatební noc, když zase budeš spát jinde, no jo,co naděláme.... :slight_smile:
Holky, co máte holčičky, šílí taky tak po tatíncích, jako naše Bibi? Ona je z něj hotová, doslova závislák, ale má to i své výhody, máma si někdy může odpočinout :grinning:
7. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
Fajro tak Kája spí v postýlce,postel volná,ale....manža je tuhej :grinning: ,ale mě to vůbec neva.Taky se těšim na spánek,dobrou :slight_smile:
7. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
Jinak díky za gratulaci.Tobě taky přeju takhle dopředu,ať vám to klape :slight_smile:

Jo a Kája taťku miluje,jak začně Kvído štěkat,letí ke dveři a tata tata :slight_smile:,ale se mnou se přes den taky krásně mazlí :dizzy_face:.Jseš vděčná za to,že jí máme :slight_smile:
Už opravdu mizim,dobrou.
7. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.