• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Dobré ráno, tak u nás se ještě chrupe. Třetí den jsme odbourali noční kojení, Toník se vzbudí v noci, vstává k němu taťka a hned ho uspí(sice chvilku ječí, ale asi to pochopil, že kozu nedám), pak se vzbudí před pátou, dostane mlíčko a teď ještě chrupe. No jsem v šoku a nadávám si, že jsem s tím nezačala dřív, pořád jsem z toho měla strach a kdybych věděla, že to takhle pěkně půjde, no jen aby to vydrželo :slight_smile:. Musela jsem vám to říct, mám z toho takovou radost :grinning:!
Jinak Mandul taky se přidávám ke gratulaci a Fajro tobě taky! Nás čeká výročí za měsíc, ale jak znám MM, tak si na to ani nevzpomene :grinning: , je fakt, že ani já si na oslavy nepotrpím, ale vzpomenu si, to zase jo.
A ještě jsem chtěla k tomu, že holčičky mají rády tatínky, tak u nás je to tak, že Tonda miluje tátu a dědu a ženský mají smůlu. On se dokonce v noci probere, řekne do tmy táta a lehne, pak se znovu probere a jede děda děda a zase lehne, někdy se mu tam vloudí tši či, nebo baf baf, ale máma nebo bába ani za nic, ale přitom, když se ho zeptám, kde je maminka tak na mě ukáže, no mazec s ním :sweat_smile: :grinning: !
8. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahojky,psala jsem tu mega strory nějak se neodeslala tak znovu už to nedám.
U nás je to tak že Domi miuje mámu,přes den ji řekne 1000x a 1000x se jde za mnou pomazlit,100x řekne bába,ale táta jednou za týden :grinning:
Výročí jsme měli 1.září 2 roky a dostala jsem náušnice zároveň i k 25. narozeninám,čekala jsem že to bude spojovat dohromady,ale já na dárky nejsem takže mi to nijak nevadí.
8. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahojky no co je ono asi každý využívá pěkného počasí ale takhle mrtvo tady dlouho nebylo...už se váím holky blíží srazík že???těšíte se???
8. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahojky,
my máme výročí svatby dneska:slight_smile: nechodili jste náhodou do diskuze nevěsty září 2007 na BRM? já tam chodím do dneška, ale to bych si vás pomatovala... Ale jinak vám všem taky moc gratuluju k výročí :grinning:
Dneska jsme byli u tchánovců. Jela jsem na nehty, tak Samuška byl na hlídání u babičky a zvládl to na jedničku. Dokonce aji babičce bez problémů usnůl v postýlce.
Jinak u nás je to taky tak, že Samík je mamánek a od té doby co se naučil říkal mami, tak valí jenom to od rána do večera. Jak píše Maru asi tak 1000x :grinning: ale jinak jak příjde taťka domů, tak je z něho celej poprděnej a hopsá radostí, ale jinak tati říká, ale né moc :slight_smile:
8. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
ty joo ahoj ja se lekla, ze uz tu ta diskuse neni - odpo to nejak blbnulo ty stranky...chci pozdravit.. :wink:
8. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
no srazik se sice blizi, ale ja premyslim, zda to neopiskat z puvodnich nejakych 7 jsme 3 a to jeste nevim, zda si to nerozmyslela i Mandulka...na tuty jede jen cipin, takze si pripadam jak blbka, ktera vse zaridila a ted tam budu volat jo zruste nejakych 7 pokoju, protoze domluva nula nula nic...no ale jako to se stava ze?

u nas jede jen a jen tata a to je Kata pry mamanek, jako ona po me sice leze a porad je na me navesena, ale mama jen tak nerekne nebo jen kdyz neco po me chce nebo mi po svem hudra mum mum mum to si stezuje, kdyz ji nechci neco dovolit ..

Jinak se dokonaluje ve stani, stoji bez opory nekolikrat denne :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
peti jsi me pobavila tim jak vstava a rika tata to je hezky :slight_smile: :grinning:
8. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
Lis, no mě to taky celkem baví, on je při tom roztomilej, ale štve mě, že mama ne a ne říct :sweat_smile: !
8. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
Peti,taky mě to pobavilo,jak vstane a huláká do tmy :grinning:
Bibi ví, kdo je kdo, ale mámu moc nepoužívá, jen když tam nejsem, nebo má problém, tátu volá pořád... :wink:
8. zář 2009 ve 23:33  • Odpověz
ahojky tu zase nikdo... :frowning2: fajra mame to tak stejne porad jen tata tata...
9. zář 2009 v 08:47  • Odpověz
krásný ránko....
taky my jsme dnes vstávaly až v 9 takže paráda...
No a co se týče s voláním tak u nás jsou obě máma táta a bába...jak vidí v pokojíčku okno tak volá bába jak přijede táta tka volá táta a le jak něvidí mně tak to je mamamamamamama ...a děda někdy řekne taky často ale podle nálady...ale už ted jde vidět že je víc na hclapy a chce se chovat jen od chlapu...
9. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
Koukám, že jak se slibovalo, že nebudete jenom na FB, ale i tady, tak tady ta diskuze opravu upadá no jo no co se dá dělat...
9. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
petul kdyz ona to neni zadna slava ani tam je proste hezky :frowning2:
9. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
ahojky
počásko nám přeje, že? Krásné babí léto!!!

Vašík moc máma neříká... jen když se něco děje nebo když se mu něco zdá, ale táta to jooo, ale řekla bych že se mu to snadněji říká, takže asi tak...a také se z něj může poprdět... jakmile vstává do práce, tak Vašík někdy začne plakat, že odchází... ale když odcházím já, tak nic.... to je vděk co? asi mě má plné zuby....

o víkendu se chystáme na premiéru, bude spát sám u našich, tak jsem na to zvědavá, ale ráda bych to už zkusila, když bude třeba, at víme...

dnes má trochu průjem, asi zoubky, včera měl teplotku, tak asi jooo...

a vstávání? nastal obrovský zlom!! vstává se v 7hod, někdy dříve, ale dnes mi dal půl hodku k dobru, říkám mu že jdu na půl hodky ještě spát, tak jsme ho šupla do postýlky a byl půl hodky klid... pak už mě budil, ani nevím jestli spal nebo co dělal, ale bylo ticho :grinning:

nic, jdu vařit oběd, Vašík spí, tak jdu něco dělat...máme dušenou mrkev...

dnes jdu na kosmetiku a zítra valím ke kadeřnicic, taks e moooc těším, konečně zase budu moct mezi lidi!!!
9. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
holky, proč už sem nikdo nechodí?

to jsou už všechny jen na tom FB?
strašně moc holek už sem tady dlouho neviděla, mám dojem, že to brutálně upadlo... :frowning2:
9. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
no jo je to tak :confounded:
9. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
Leni mame to stejne spi do 7hod a pak uz vetsinou neda ani hodku navic jako driv...dnes ale taky byla jeste tak pul hodky ticho a pak zacala vyrval...

uzij si opecovavani...a premieru urco zvladnete u rodicu..ja na to porad nemam..navic nasi se do toho moc nehrnou, takze asi tak .. :cry:
9. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
proste obecny upadek,je hezky a spoustu holek nechodi ani na FB takze proste asi tak :zipper_mouth:
9. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
Lenco, neboj Vašík to určitě zvládne. Taky jsem z toho měla v sobotu hrůzu, protože je jenom pořád semnou, ale dobrý sice jsem byla pořád nervozní a měla jsem sto chutí zavolat, jak to vypadá, ale nakonec jsme to zvládli oba :wink:
9. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
Petul tak to jsi dobra :slight_smile:
9. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahojky,
pokud ještě někdo neví (což pochybuju), tak inkoust jsem byla já.
Kontrola ok, mimi je jedno a vše zatím v pořádku.
9. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
tak odtajněno :dizzy_face:
9. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
Lis, no dobrá, to víš byla jsem nervózní a pořád na něho myslela, ale vím, že kdyby fakt nespal a brečel, tak babi volá (byli jsme tak domluvený) a my dojdeme :wink:
Veru, to jsou bezva zprávy moc gratuluju k potvrzení mimiska :slight_smile: :wink:
9. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
holky K spi hodku a ja litam, abych neco stihla..to je hruza, kdyz je vzhuru, tak to nejde skoro nic, porad chce mit pozornost..ja uz nevim co ji porad vymyslet... :unamused: sape se mi na nohy a pritom ma spoustu moznosti jak si hrat...no ale jako je to marny...tak zase jdu a Veru moc gratulaci :slight_smile:
9. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahojky,

VERU - obr gratulace k dobrým výsleddkům :dizzy_face: držíme palečky a opatruj se mamuško :slight_smile:

Holky skoro po měsíci nám konečně přišly fotky z ateliéru, kde jsme nechávali Tobíka fotit k roku a při jednom jsme se nechali blýsknout i všichni. Jestli se chcete mrknout, tak jsem je vložila na rajče.

http://piechowiczaci.rajce.idnes.cz/FOTOATELIER/#album

zatím papík
9. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
mery, ty fotky jsou nádherný fakt se vám povedli :slight_smile:
9. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
jééééééééééééééééé já nemám slov,nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:
Tobi a Luky jsou nejrkásnější na té poslední fotce jak jsem to viděla o to víc chci pro Domiho sourozence,jéžiš to je nádhera a Tobi je táááák krásný vlasáček nemám slov sluší celé rodince :sunglasses:
9. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj,

Veru moc moc gratuluju k dobrým výsledkum a ať je vše v pořádku až do konce :wink:

Mery, krásné fotečky moc vám to tam sluší a děti jsou suprový :wink:
9. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
Dneska jdu s klukama na zahradu opíkat buřty, tak snad si i malinko odpočnu a budou snima chodit ty co tam budou. Tohle období je pro mě dost náročný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
AJI, věřím, mít Anču 2x asi by mi hráblo. Využij ten dnešek k odpočinku, ať se starají ostatní a ty jen seď a koukej a relaxuj!
9. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.