• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Veru, díky , ale pochybuju, že to tak bude. Když už babi a tety nemohou, tak mě je vrznou a to jsou snima chvilinku a já celý dny. A tchýně to tak nebere že bych mohla odpočívat :rolling_eyes:
A ty se šetři :wink:
9. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
No jako fakt,mám zlaté dítě aspoň si to myslím,ale mít ho 2x tak jsem v ústavu,Aji přesně jen jim je dej ať si taky ohýbají záda :wink:
9. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím od Sečské přehrady, jsme tu s malou na takové pracovní dovče. Mají tu rekondiční pobyt pacienti po mrtvičce, tak je tu cvičím. Je to fajn, že si trochu osvěžím znalosti, přeci jen už jsem skoro dva roky mimo pracovní proces, tak zapomínám:frowning2: Máme tu s sebou moji mamku, která malou hlídá, když pracuju, jinak by to nešlo. O víkendu za námi snad dojede manža, tak doufám, že si ho malá bude pamatovat...

Verus gratulujeme ke kontrole ať mimoušek roste jako z vody:slight_smile:
9. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
Maru kluci jsou taky zlatý jen nechtějí být sami a mám je pořád za zadkem. Jen Tomášek si někdy chvilku vyhraje sám, ale opravdu jen někdy. Jsou to mamiňáci a jsem zvědavá jak dlouho. Jdu jim dát sváču a frčíme. A dneska spaly jen přes 1,5 no nic moc :angry: až se ochladí, tak myslím, že to bude zase o něco lepší :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
Neeeeeeeeee, žádný ochlazení, já chci ještě teploučko:slight_smile:

Mizím, hezkej den...
9. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
Zdar ženy.
Veru moooc gratuluji k mimískovi,ať všechno dobře dopadne :dizzy_face:

Marti fotky jsou úúúžasný,krásný.Chlapečkum to moc sluší :slight_smile:

Ajii dneska jsem Ti chtěla volat,jestli nejezdíte s klukama venku,že bych se k Vám přidala.Ale Kájule pak byla tak ultra protivná,že jsem to odpískala.

Cip na Seči,tak to je kousek od našich.Na seči to byly pařby,když ještě fungoval disco club Flamengo a já byla mladá... a bezstarostná:grinning:
9. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
Lis kdyby se ten srazíček zrušil,tak mi dej prosím vědět.Jiný program,už bych měla :pensive: .V opačném případě dorazíme :wink:
9. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
ahojik,

Veru moc gratuluji k těhu a přeji aby vše bylo v pořádku a užívala si to!!!!

jsem dnes byla u komsetičky a předla jsme blahem, jak to bylo parádní, tak už vím kam budu každý 5-tý týden chodit, je skvělá...
a zítra jdu ještě nahodit vlasy!!!

Myslím, že to Vašík zvládne, mu nikdy nechybím... normálně je mu to šumák, on je opravdu pohodář!!! kamarádí se všema, nechá se chovat atd... a máma neříká, tak mě to někdy až mrzí, že je takový.... prostě miluje všechny, hlavně když se mu věnují.... :frowning2:
když mě po třech hodiná viděl, tak jako nahodil úsměv, byl spokojený, ale to je vše!!! žádný emoce se nekonaly
9. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
Leni tak to Kája beze mě taky vydrží :angry: :slight_smile: Ale první noc kdy byla sama bez nás to bylo 24.4.A teď jí vyexpedujem k babičce a dědovi(tchánovci) 17.1O a hned pak 23.1O bude spát u našich :sunglasses:
9. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz
Nikde nikdo jdu žehlit,dobrou
9. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
mandul?
9. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Mandulko, ráda bych vás viděla. Byla jsem dopolko asi na hodinu venku a pak odpol. na zahradě.

Dneska jsem si to na zahradě vychutnala a nechala jsem je ať pěkně cupitají s klukama. Jen ze začátku Filípek nechtěl jít a držel se mě jako klíště. Ale pak docela v poho. Aspoň tchýně a tety vidí když jsem na ně fakt celý dny sama :angry:

Kluci když jsou venku s babičkama tak jsou v pohodě, ale když jdu z domu pryč, tak to je fakt mazec Filípek řve jako tur, ale máma neřekne :frowning2: a taky mě to dost mrzí. Tomášek ten je někdy v pohodě když jdu pryč a to jdu jen minimálně hrozně nerada od nich odcházím :cry: a přes noc si to vubec neumím představit být bez nich :pensive:
9. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
Mandul taky potřebuju vyžehlit nechceš to moje? :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
holky Kata dnes chodila, sice jen mezi nami sem a tam, ale jako mela desnou radost, ze uz ji to jde az proste pistela radosti a taky odpadla uz v 19 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
Zdar ženy taky jdu žehlit, tak zase mizím :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: !
9. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
ještě nakukuju lis
9. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
Sil to je šikulka :wink: Tomik stále za ručky a Filík občas popojde, ale toho musím pustit

Já snad začnu taky žehlit :angry: Koukám na Dům snů
9. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Holky tak to dětičky za chvíli chodí,gratuluju :slight_smile:
9. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
mandul ja ti nevim s tim srazem, ja i cip jsme na pochybach a je fakt, ze jsme s manzou delali financni bilanci a je to bida..ale jako ja jsem si na tom trvala, jenze mel to byt sraz a z puvodnich 7 to budem my 3 jestli vubec..jako strasne me to mrzi a dnes mi i volali zda plati ty rezervace a ja si prisla jak blbec..ze vlastne nevim kolik lidi a co a jak... :confounded:
9. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
jo asik se do tech 3 tydnu rozchodi a bude uplne po prdeli :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
LIs tak to zruš a poprdeli a sejdeme se jindy.Doufám :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jo a po finanční stránce je to u nás tady bída :angry:
9. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
hmm tak to uz se nesejdeme protoze ja na dalsi organizaci kaslu a myslim, ze nikdo jiny se toho neujme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
NO LIs pro dobrotu na žebrotu,taky mě to mrzí.Ale scházet se ve třech asi fakt nemá význam :confounded:
9. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
Lis a ani se Ti nedivim,že do dalšího zařizování už nebudeš mít chuť :zipper_mouth:
9. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
9. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz
Ahoj holky, malá dnes usla překvapivě brzo, tak nakukuju a koukám, že jsme se tu sešly všechny tři. Jak jsem tak dočítala, tak to vypadá, že to asi chcete odpískat...
9. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
cip ja nevim,ale jako mel to byt sraz a chodilo nas sem skoro 30 na sraz nas melo byt mizernych 7 a ted jsme 3 a zacina to pozbyvat smyslu.. :frowning2: :frowning2:
9. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
celou dobu jsem tomu verila a ted uz nemam snahu v nic... :pensive:
9. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
Cip ne že bych Vás ráda nepoznala osobně,ale zdá se mi,že ve třech jet na víkend do Telče jako zbytečný luxus :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.