• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
je to na nas trech ted, zatim jsem nic neodvolala, ale nedej boze ze jedno z nasich deti onemocni, tak jako uz nevim co pak...

cip jo a na Seci jsem 10 let bydlela, chodila do skoly respektive bydlela jsem na Ustupkach :slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
mandul prave jako asi ani jedna z nas nema penize na vyhozeni a bude to stat tak 3 tis s cestou i vice..a to jeste nevim, co by mi rekli, kdyz zrusim celou rezervaci fakt jako prace na dve veci :cry:
9. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
LIs kdyby něco chtěli,tak dej vědět
9. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
Holky v pohodě, já se žalem nezbláním, když to zrušíme. Jen jsem nechtěla být ta která to odpíská. Definitivně teda sraz rušíme?
9. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
ja jsem taky nechtela byt ta co to odpiska, proto se tu s vami radim :pensive:
9. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
MUsim uznat že jsme tady pěkný slepice :zipper_mouth:
MY jsme právě v ustupkách, hotel delta, jestli víš...
snad nic chtit nebudou...ja jsem se na to informovala predtim a pry neni problem, tak uvidime...no nejak to kdyztak okecam...
Holky nemyslim to zle,jen mi je to nějak líto :confounded:
9. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
Mandul, přesně :confounded:
9. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
jooo Delta..my tam meli jeden cas Vitkovice, ale uz je to leta zpustošeny a kdyz jsem tam byla, tak jsem mela jen slzu v oku :pensive:

jj slepice k pohledani :angry: ale jako muze tu nekdo zacit se srazem...do Phy se klido nebranim, ale jinak prenechavam iniciativu jinym a opravdu jsem zklamana, ze to tak je :unamused:
9. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
holky tak jake mame posledni slovo? kasleme na to? chci se domluvit, ne ze bych to chtela odpiskat..ale jako uz nejak nemam silu to resit... :confounded:
9. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz
já do Prahy taky klidně dorazim.Z HK to mám cca hoďku cesty
9. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
a neni to nic proti vam dvema naopak jsem rada, ze jste zustaly, ikdyz je pred nami jeste tyden... :grinning: diky i cip ze prekecala kvuli tomu manzu to uz je uctyhodny vykon :grinning: ale zase jako byly bysme tri a tri chlapi :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tri holcicky.. :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
Mě ten sraz docela mrzí, těšila jsem se, pak i ukecávala manžu a postupně to všeíchni ruší. Ted ve třech je to fakt trochu zbytečný, navíc mnža pojede z nějaké konference, my z té Seče, tak budeme nabalení až po střechu. Jinak bych jela klidně i s ním sama, navíc to máme ted ze Seče blíž než Uničova.
9. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
LIs zruš to,je mi to líto,Ale snad vás poznám jindy.A aspoň ušetříme :wink:
9. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
ok prominte :cry:
9. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
LIs,ale díky moc.Byla si super,že ses do toho dala.Nikdo jinej Tě netroufne :confused:
9. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
hmm super ale dopadlo to k nicemu :frowning2:
9. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
LIs a omlouvat se nemáš za co.To spíš my :angry:
9. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
nic jdu spat tak se nezlobte a dobrou noc pa :zipper_mouth:
Lis dobrou a netrap se tim,kdyby nastaly nějaký komplikace,tak písni :pensive:
Škoda :pensive:

Tak snad aspoň s Pražajdama někdy v Praze...
9. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
no trapim protoze jsem pro to vcelku zila ze jako se neco bude dit a tak...videt deti a vas..a je to k H...U s prominutim... :cry:
9. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
Mě je taky na nic, to bylo plánů a skutek utekl. Snad příští rok, pokud budeme ještě fungovat, tak bych to zkusila dát dohromady, jako poděkování Lis....

Dobrou...
9. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
Cip bylo by to super,ale vidíš jak to dopadá :frowning2: Taky jsem se těšila,že se poznáme a uvidim dětičky :confounded:
9. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
Dobrou
9. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
9. zář 2009 ve 22:59  • Odpověz
Tak jsem dožehlila, to byl nápad, teď neusnu. Holky tak se nikam nejede? Já jsem s tím pořád počítala, že na sobotu dorazíme, ale chápu to, že jste z toho znechucený. Ach jo. Chtěla jsem vidět tu malou motorovou myš od Lisounků a do Prahy se asi jen tak nedostanu. Škoda.
9. zář 2009 ve 23:59  • Odpověz
Adajar: ježiši on má boží vláskyyyyy..krása neuvěřitelná :slight_smile: super jak se krásně drží,je to bojovníček malinkej...krásně Vám roste a nabývá...boží :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.