• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojky,
jůů vlásenky už rostou,no je boží :wink: jen tak dál
10. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
Dobré ránko holky, tak s tím srazíkem mě to mrzí, že jste to odpískaly, ale upřímně, nedivím se vám, protože takto to fakt nemá cenu...škoda, že nebyl srazík dřív, to bych určitě jela, ale tenhle čas je pro mě díky stěhování zabitý! :frowning2: Ale třeba vyjde ten pražský srazík! :slight_smile:)) A Lis, ani se ti nedivím, že už nechceš nic pořádat...je to hrozně nevděčné a myslím, že ty se nemáš za co omlouvat, bylo fajn, že jsi se toho ujala a zařídila to! :slight_smile:
Adi, malý je kouzelný... :slight_smile:
10. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahojky, co to čtu? Srazík nebude? Tak snad příště. Dlouho jsem se neukázala a tak jsem trochu mimo.

Adi. malinký je super, sleduju Vás co to jde. Je krása jak přibral.

Honzíno měl týden šílené průjmi, uplnou vodu a cpe si vše do pusi. Myslela jsem, že je to zubama, ale prý snad něco takového řádí. Tak pozor.Podařilo jsem mi ho trochu stabilizovat a včera jsme zvládli bez újmi i první plavčo (už to z nás letí jen po jídle, prý tím jak je střevo podrážděné, ale jinak jsme už dle mudr. zdraví) dostal nějaké kapičky na mikrofloru a máme zakázané mlíčko. Max 2-3 flašky za den. To se zblázníme asi oba. Vypije jich cca 6 jak kdy.
Zase vás opouštím. Křikloun vřeští musím za ním. Papa
10. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahoj Jani a kdy si udelas cas ja bych potrebovala vyridit tu pojistnou udalost a podivat se na nejake pojisteni zatzim abych vedela co mate.
10. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
Adi mrňousek je božííí a šikulka :slight_smile:
10. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
tak tady opravdu pusto prazdno :frowning2: :frowning2:
11. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
ahoj holky...

koukám, že je to tady stále stejné.... :frowning2:

jak se Vašík vyspí, tak zase frčíme do Dinoparku, je tam super pískoviště, tak si děti pohrají, projedeme se vláčkem atd...
a dnes jsme spali do 9-ti... v 6hod byl Vašík vyspinkaný a začal si tam povídat, tak říkám, že je trochu brzy... jsem mu dala mlíčkoa v 7hod mu povídám, že jde maminka ještě chvilinku spát, tak jsem ho šupla do postýlky a kolem půl 8 už chrupkal také...
a teď spí zase... čekám tak do 2hod

Adi, Dany je opravdu bojovníček, to je super a moc vám to přeji...
11. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahojky tetky konikovky teda to jste nas jako chteli rozbrecet jo?? No mela jsem na krajicku aby jste vedeli!!! Ale dekujeme moc jste zlaticka vubec jsem nic takoveho necekala uplne se az stydim. No jeste jednou dekujem za Danyska. Ten uz to vi taky jsem mu to rikala. :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
Zdar ženský, tak kdepak se dneska flákáte :grinning: ? Tak třeba Maru, Veru, Niky, Lis, Sil, Gabi, Leni, Don, Ali, Kaci, Mandul, Fajro, Mery, atd. atd. žádám si vysvětlení, to není normální docházka, kde jste holky? Tak mizerná účast, to je vrchol!
adi, doufám, že se bude koník Danečkovi líbit :wink: , je to naše malý srpňátko, tak ho pohlaď a dej mu za nás pusu!
11. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz
Nazdárek,tuž já se hlásím :sunglasses:
NO včera jsem byla na svatbě,pak úklid,odpo do města a večer padám za vlast,stačí ? :sunglasses:
Adi jsem ráda že se líbilo,mě by něco takového určo rozbrečelo :grinning:
Leni koukám jak Vašík si hraje sám ráno a ty spinkáš,jako super :slight_smile:
12. zář 2009 v 07:37  • Odpověz
Dobré ráno, aspoň ty Maruško, ty seš moje jediná jistota :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: !
Leni, proč nemáš albíčko s fotkama?
12. zář 2009 v 07:54  • Odpověz
Ahojík....akorát krmim......včera jsme celej den lítali a pak stavěli skříň :sweat_smile:

Ada:jsem ráda,že se líbilo a udělalo radost :dizzy_face:
12. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
Já jsem stálice :grinning: stačí mě vzpomenout a už jsem tu :sunglasses:
no jo Leni snad nejsi na nás naštvaná :confused:
12. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
No holky bylo to krasne prekvapko. A konik je uzasnej. Dam mu ho doma do postylky bohuzel nemuzu mu to nechat v nemocnici.
12. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
Adajar, to nás těší, že to Tebe potěšilo :grinning: :wink:
Peti, no kde myslíš, že všichni jsou, vždyt tam přeci jsi taky,nebo ne? Přiznám se, že u jistých osob stále nevím, kdo je kdo :sweat_smile: Holky, já nevím, jak vám,ale mně ten facebook úplně vyhovuje a píšu jen tam, příjde mi zbytečné, psát tady i tam to stejné, kdo chce, může se tam přidat a kdo ne, má bohužel smůlu :confused:
12. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Fajro, naprosto souhlasím... :slight_smile:
12. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
No fajro, to jo, ale vždyť ani tam nikdo není :sweat_smile: !
12. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
Já píšu taky jenom tak,tady reaguji na druhé a občas se ukážu a taky mi to naprosto vyhovuje :sunglasses: hlavně jsem vděčná tisickár za to,že si mě čtete jen opravdu vy!!!
12. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
To je taky pravda, ale přeci jen tam to žije trochu více....ale jak tu už někdo psal, tak až skončí babí léto a začnou podzimní sychravé dny, tak tu bude natřískáno!!! :grinning:
12. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Přesně tak Maru, taky mi vyhovuje to, že si to tam nemůže číst kdo chce... :slight_smile:
12. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Jo, plně s váma souhlasím, my ted nemáme moc čas, pomalu předělujem malé pokojík, chcem ještě do zimy toho dost stihnout i venku, přece jen na baráku je toho pořád dost co dělat....ale v zimě bude více času... :wink:
12. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
No jo, tak tady už je to naprosto pasé...zbytečný něco psát
12. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
ahoooj taky jsem prisla se juknout, ja ted zase stavkovala pc nejak me porazil ten nevydareny sraz... :pensive: :pensive: a jako je mi lito, ze to tady padlo...fakt mam MK rada a bůůů :frowning2:
12. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
Já to moc nechápu, Petul, proč by to bylo pasé? Myslím, že když budeš psát, vždycky ti někdo odpoví, mě ale připadá, že ten holky co bojkotují FB, tak přestaly chodit i sem, jako by se urazily nebo co, já nevím, mně to připadá fakt zbytečný a malicherný.
Lis, prď na sraz, ty seš šikula, žes to zorganizovala, to spíš my slípky bysme se ti měly omluvit, tak ode mně promiň.
12. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
Dobré ranko rarášci,
žádné pasé vstávejte a užívejte si nedělní podičku stejně jako já :slight_smile:
13. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
13. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
ty joo Adi ten je už velkej že???teda a vyvinutej bude asi taky koukám dobře :grinning: :grinning:
krásný...pěkně Vám roste....Adi kdy ho tak pustí domů?????vím,že to bude trvat,ale nemám ponětí jak dlouho
13. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
nikky no velkej je roste mi pred ocima a vyvinutej byl uz jako malinkatej manzel rika ze ma pp kom. Jinak nas pusti nejdriv za 6tydnu mozna az za 10 tydnu.
13. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Adi tak i těch 10 týdnů je super ne??Hlavně,že je vše v pohodě...je to malej šikuláček :slight_smile:
13. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
sem už opravdu nikdo nechodí!!! nezabalíme to?
je to opravdu pasé!!!!
13. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.