• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Proč bychom to měli balit,však chodí :wink: ono to vážně nežije jen tady,na jiné diskuzi kde si taky píšu je to mrtvé několik dní a FB taky zrovna nefrčí tak klid,bude zima bude mráz na koňovi budem snáz :slight_smile:
13. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
ADI, jsem ráda, že jsi měla z dárečku radost a doufám, že Daneček bude mít stejnou.
A je teda prďolka už čím dál miminkovatější a krásnější :dizzy_face:
13. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
adi superrr je to krasne sledovat pokroky proste krasa, jak roste je to pasak..a 10 tydnu je jak nic :slight_smile:
13. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ahoj ženy :slight_smile:
Kája spí dneska poprvé u sebe v pokojíčku,tak jsem zvědavá,jak se vyspí ona i já :grinning: .Přeci jen jsem si za těch 13měsíců zvykla jí mít u sebe v ložnici :sweat_smile:
Ale už bylo na čase jí přestěhovat :sunglasses:

Adaj jsme rádi,že Tě dáreček potěšil.

Jinak taky mě mrzí,že už to tu tolik nefrčí,protože koník je má srdeční záležitost. :frowning2: Ale chápu,že kdyby šlo téma uzamknout,tak jsme byly všechny tady a nebylo by potřeba zakládat diskuzi na FB.
Vždycky sem ráda nakouknu a zareaguju,ale abych byla v obraze chodím i na FB.
13. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
mandul mam to stejne taky mam Mk jako srdecni :wink: a urco se Kaje bude spinkat dobre a tobe taky, ale vim jak se citis...my ji mame porad u sebe a asi i jeste budeme...kvuli prostoru a na jednu stranu uz me to omezuje a na druhou stranu jsem zase rada :zipper_mouth:
13. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ahojky holky. Tak prožíváme teď s tím dědečekem opravdu těžkou situaci... :frowning2: Byla jsem za ním v nemocnici a vůbec jsem ho nepoznala, normálně jsem už odcházela z pokoje a pak jsem se zepatala kde je a oni mi ukázali na postel kde ležel a vůbec to už není on a to jsem ho viděla před týdnem a byl relativně dobrej...je to těžký :frowning2: . Samozřejmě jsem zapomněla poslat příspěvek na dárek pro Adajar, takže to mě taky mrzí, lae teď už to asi nemá cenu. Jinak jsem psala Juliet, aby mě pozvala na FB a nic, takže asi nejsem vítána :frowning2:
13. zář 2009 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz
Janis s dědečkem je mi to líto :pensive: Držte se.
JUliet Tě jistě pozve-nemá důvod tě nepozvat :wink:
13. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz
janis je to smutny :frowning2: a jak pise mandul myslim, ze spis juli nemela cas a urco te pozve neboj nic :wink:
13. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
Krásné ranko jdu po dlouhé době pozdravit, tak jakpak se máte a co je nového?

Janis taky jsem měla ted´ špatné obchobí umřel mi strejda, mamky brácha a bylo mu pouze 57 let :pensive:
14. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahojky,
Janis Juli tě pozve neboj asi zapomněla nebo toho má hodně s dvojčátky :wink: Dědečka mi je líto snad to bude zase dobrý :wink:
kacm tak to mi je taky líto fakt špatné období :pensive:
14. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Janiso, beruško, já jsem si tě přidala, teď musíš potvrdit ty mě jako přítele a pak ti hned pošlu pozvánku. Určitě vítaná jsi.
Je to smutné jak milovaní lidé onemocní, člověka to moc bolí :pensive:

Adi, malý je bojobník, za chvilku už bude mít tolik, co naše Nela. Ve Zlíně pouštěli domů když měly děti přes 2 kg a samy pily, Daneček to také určitě brzo zvládne. :dizzy_face:
14. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
čau,
jen se ozývám...žiju :slight_smile:
jdu uspat raracha.zase tu krámuje děckam v šuplíkách.....
14. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
hurááá ztracená ovce se ozvala :slight_smile:
14. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
jo jinak je to zlatíčko,jak už chodí,všude si zajde a já mám více klidu,je to super :slight_smile: kde nechci tam zavřu a fakt si konečně vyhraje...
14. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
a ovečko koukej se ozvat až usne rarach :wink:
14. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahojky,

Adi - jsem moc rada, ze se darecek libi a udelal vam radost. Danecek uz je peknej kousek, tak jen at hezky papa, at jste brzo spolu.

Janiso - to je mi moc, moc lito...
14. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
tak Maty už chrupčí,ale jdu zabalit jeden balíček...pak dojdu..a ještě musím dočíst,ale toho moc nebude :grinning:
ráno jsem byla na úřadě,prošla město ,tak ven už s Matym nejdu..budu doma :slight_smile: ale byla kosa,nevím jak malého oblékat,to nesnááášíííííííííííííímtakové depresívní počasí :angry: :angry: :angry:
14. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
Tak u nás už svítí sluníčko a je krásně :dizzy_face:
maty už chodí?
14. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
chodí a je to taková lahoda...jsme oba spokojení :slight_smile:
taky už svítí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
14. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jé ahojky Gabus dost jsi nám tady chyběla:slight_smile: Bezva, že Maty je takhle spokojenej a ty taky:slight_smile: :wink:
Janis, držím pěsti, aby se to s dědou brzy zlepšilo :pensive:
Kacm, to je mi moc líto....nechápu, proč se takový věci musej vůbec dít :pensive:
14. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
tak musím na poštu,počkám na Vojtu a na malého,až se vzbudí a razíme a to jsem chtěla být doma, no nic....

minulý týden jsme byly s Míšou vyřizovat občanku( už má 15)..ty jo..to je mazec!!!!!
14. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
peti ahoj :slight_smile:
14. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
Gabi tak to je fajn že jste spokojení :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
ještě jsem nedočetla ,tak jsem prolítla poslední stranu:
janis: to jsou těžké chvilky, je to moc smutné, to samé pro KACM..vím jaké to je...mně umřel taťka ve 47 letech,hrůza a před nějakou dobou mi umřela tchýně( kterou jsem měla moc ráda,byla moc hodná) a na to hned tchán...to bylo hrozné období :frowning2:
14. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
maru: jsme,je to hned lepší :slight_smile: ten binec co nadělá,ten se vždycky večer uklidí :slight_smile:
14. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahoj holky,

moc mě mrzí co teď prožíváte :cry: :pensive:

Gabi moc gratuluju k chození je to super, co? taky se na to moc těším bude to pro mě úleva.

Holky včera jsme byli na návštěvě u kamarádky co ležela semnou v nemocnici taky dvojčata ale holčičky a jsou o dva dny starší, ale jako naše kluci ty vypadají spíš na dva roky než na 14ti měsíční batolata jako mazec. Moc rychle ty děti rostou :angry:
14. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
Děkuju holky. Ale děda se už nezlepší, má všude rakovinu a v nemocnici řekli, že už se domů nevrátí. Spíš mám hrozný pocit z toho, aby si děda nemyselel, že jsme ho tam odložili...Jezdím za ním 2x týdně (je v Praze), mám a babička tam chodí každý den. Ale pro mě je to hrozný ho takhle vidět, nemůžu v noci usnout, pořád myslím, jak tam leží...všude hadičky, úplně jinaj obličej... prostě hrozný... Vím, že to patří k životu, ale je to můj děda a nějak se s tím neůžu smířit. Ségra měla 22.srpna svatbu a tam byl ještě k světu...Sice bylo vidět, že mu není dvakrát, ale byl to on... Snad už brzy pro něj i pro nás to trápení skončí, je to hrozný, že to takhle říkám, ale myslím, že by to pro něj bylo lepší... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. zář 2009 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz
JInak Juliet, už jsem si tě přidala, jsem trotl...vůbec to s FB neumím, tak se omlouvám.
14. zář 2009 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz
ahojky jsem rada ze je tu gabi :slight_smile: jinak super ze Maty capka, Kata jen sem tam od neceho k necemu a zatim tedy spise leze, ale tusim ze uz to nebude dlouho trvat...a bude taky rodeo :grinning: nejak se taky na to docela tesim, ikdyz vim, ze to bude zahul..ale tak kdyz batole tak se vsim vsudy ne?? :sweat_smile:

jo a ta smrt, je to hrozny a Janis pises to dobre, ono se mu ulevi a pak i vam, protoze musi mit hrozny bolesti :pensive: ono je to v zivote nakonec asi dobre zarizeny, ale ne tedy takovy bolesti a hnusny nemoci, to by byt nemuselo :cry:

jo a u nas je hnusne taky, ted odpo uz se to trosicku vycasilo ale jako jinak destive urousane pocasi :unamused: ale zitra a ve stredu ma byt krasne :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.