• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Janiso, na mailu máš pozvánku do skupiny Rarášci, tak vítej :slight_smile:
14. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
Děkuji Juli
14. zář 2009 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz
no teda..... :frowning2:
14. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
tak jdu asi spinkat
dobrou zítra :slight_smile:
14. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
Zdar dámy.
Tak hlásim,že první noc v pokojíčku zvládla Kája na jedničku :dizzy_face: Usnula cca v 19:45hod.pak se vzbudila v 5:45hod.dostala mléko a spala do 8hodin ráno.Šikulka moje :dizzy_face: .Doufám,že dneska to bude taky tak :sunglasses:
Jo,ale já se v noci nějak mlátila a bála se jestli tam dejchá :sweat_smile: a to máme pokojíček hned vedle ložnice :wink:

Zítra jdeme k zubaři a jde s náma I Kája,tak jsem zvědavá jak to tam bude probíhat :confused:Pak dám vědět.

Jo a dneska jsme byli na BIG nákupu a nechali jsme tam skoro 4tisíce :angry:Ale zas máme v čem prát,čim čistit vanu,na záchodě nám to bude vonět,..... a zas máme co jíst :grinning:
Dobrou
14. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
ahoj holky, máme po dovolený, byla to paráda..... snad už s H. doděláme fotky natolik, abych je dala na FB (nic proti albům na Koňovi, ale tam nemusím zmenšovat a filtrovat, protože do alba se vleze až 200 fotek :slight_smile:

A podle všeho dojde mrcha.... ale co, aspoň si to snaženíčko užijeme :slight_smile:
15. zář 2009 v 07:53  • Odpověz
Pepi na mě čekat fakt nemusíš :wink: Bronz je jen tvůj tak nevěš hlavu ono to někdy tak vypadá jako před mrchou a ejhle :wink:
15. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Maru, ono miminko přijde v té jediné správné chvíli :slight_smile: a jestli to bude za měsíc, nebo za rok, já stejně neovlivním... tak si budem aspoň nevázaně užívat :slight_smile: ale mám prohmátlej čípek a čípek je fakt "netěhotnej" s hmatným otvůrkem, takže si aspoň nedělám falešný iluze :slight_smile:
15. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
zdravím při škaredém počasí..už mě to nebaví :frowning2: snad přijde to hezké počasí,které slibují.....
15. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
Zdravim.Jak se mate?My toho meli ted moc,stehovali jsme se a minuly tyden jsme zjistili,ze cekame druhe miminko,tak mam ted jen obavy,ze je moc brzo.No nic,prisla jsem jen pozdravit,tak se mejte pekne..
15. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
Luciii no nekecej...tak velká gratulace....to bylo neplánované???
15. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
ohooooooooooo no to je něco teda! GRATULUJI MOC !!!
Všechno zvládneš nic se neboj :wink: Takže máš bronz tý jo :dizzy_face:
15. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Niky me prave blbl menzes od porodu a sla jsem k doktorce a 7tyden,neplanove,chteli jsme az pristi rok,tak jsem stastna a zaroven se bojim..
15. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
Luci to je hezké překvápko ne?to zmákneš.....zak jak brzo to neni..Davčovi bude rok a 9 měsíců..takže skoro dva,to už se dá ........hlavně ať je všechno v pořádku..

no mě taky blbne,ale beru HA a blbne i tak,tak mám i strach aby to HA udržela..u mě je fakt brzo :grinning:
15. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
No to jo:grinning:Ale malej je docela zavislacek,tak uvidime jak se to zvladne..Co maly?Koukala jsem jak krasne roste..
15. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
Jakub roste a je z něj pěknej živel..proto vím,že druhé teď nééééééééééééééééé :grinning:
15. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
neboj,Davča to zvládne :dizzy_face:
jako mě nefungovat HA a vlítnout do toho,mě klepne :grinning:
ty joooo coze dalsi tehule????????? :confused:
15. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
co se divíš? :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
A že jich ještě bude :grinning:
Luci to máš stejně jako Verusv :slight_smile:
15. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahojky,
Luci, moc gratuluju k druhému mimi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já se na druhé taky ještě necítím. Prostě mám strach, že bych to nezvládla. Samík je hroznej rarach a někdy toho mám fakt nad hlavu. Asi fakt až příští rok začneme plánovat. Já nic neberu HA mě nedělá dobře na žaludek.
15. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahoj Marus.Verus taky?:astonished:Tak to gratulujeme:slight_smile:
15. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
Peti dekujeme:slight_smile:
15. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:
15. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
aloha.
Vlezu sem a taková novina,Pepi někdo vyfoukl bron :wink:
Luci moc gratuluju,ať si s prckem v pohodě :slight_smile:Určo to zvládneš.

Tak mi byli u zubaře Kája to zvládla docela dobře,pan Dr.jí povozil na křesle,pak až na třetí pokus ukázala zoubky-už jich má 12,dostala svůj první obrázek a odchod.
Jen u mě to bylo hořší,mám pár kazů a nějaké plomby mi pan dr.doporučil vyměnit za bílé :frowning2: (byli jsme u nového).Tak doufám,že pak budu mít zuby jak perličky :sweat_smile:
15. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
mandul a ty bile jsou ale drahe ne?

no divim ja bych druhe nechtela ted ani za nic, ale chapu, ze kdyby se to stalo jako luci, tak bych si ho taky nechala a i byla nakonec rada, ale jinak si klido pockam a budu doufat, ze to pak pujde :unamused:
15. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
jinak mandul Kaja je teda zazrak, krasne spinkala v pokojicku a i u zubare hodna, no to je fakt sikula

jo a Luci taky tedy gratuluji a neboj nic asi to tak ma byt....
15. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Lis, neboj určo to půjde :wink:
Mandul, taky mě to čeká. Slíbila jsem si, že budu chodit na pravidelný prohlídky po půl roce, vždycky jsem to nechala až za strašně dlouho a pak jsem se divila kolik jsem měla kazů. Jenom doufám, že Samuška nebude mít zuby po mě :unamused:
15. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=wg_Dt9AnS00 holkyy amaterske video, jak Kata pomalu slape je to u kamaradky a ta jeji uz asi mesic chodi, to tam uvidite, plete se Kate pod nohy :sweat_smile: kdo chce juknete :wink:
15. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.