• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Lis počítám tak 1000kč za jednu :confounded: (možná víc),ale mě vrtali naposledy snad někdy v pubertě.Ale zubařka ke který jsem chodila do teď tak mi nikdy nic nedělal, i když se sama měla pocit,že kazy mám :cry: .Vždycky koukla a že dobrý.Proto jsem hledala novýho zubaře.A dneska se to potvrdilo.
No co na zubech šetřit nebudu,nerada bych měla za 1O let klapáče ve sklenici(přes noc) :angry: :grinning:
15. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
me taky boli zub, byla jsem u zubarky nedavno a porad jsem ji tvrdila, ze me boli trojka a ona vysetrila, udelala RTG a pry nic a ted jsem blbka zjistila, ze to neni trojka, ale petka... :frowning2: ale ani ta me pri vysetreni nebolela, za to ted,kdyz kousnu napiju se nebo neco tak to je bolest :confounded:
15. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
Mandul,Ty uz si byla i s malou?To se chodi tak brzo?
15. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
Lis dneska v noci už to tak slavný nebylo :zipper_mouth: .šla spát v 20hod.pak brečela ve tři-tak jsem jí šoupla mléko a dneska budíček už o půl 7 :unamused:
Mrkla jsem na video,krásně už Káťa ťapká :sunglasses:

Petul taky doufám,že Kája nebude mít zuby po mě :cry: :Jenže mám takovej pocit,že naši to s mou ústní hygienou 2x nepřeháněli.Nepamatuju se,že by mě kontrolovali jestli jsem si zuby oprvdu vyčistila :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
Luci už v roce by se mělo :slight_smile: .Někde jsem četla,že dokonce co vyroste první zoubek,ale to mi přijde moc brzy :confused:
15. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
Luci ještě prý je to spíš kvůli tomu,aby si dítko zvyklo na pocit,že mu někdo cizí zoubky prohlíží a nebálo se až bude větší,než že by se očekávalo,že se najde nějaký kaz.
15. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Lis, no Káťa už krásně ťapká to zachvili bude lítat jak drak:slight_smile:
Mandul, přesně tak nemá cenu na zubech šetřit jednou by se ti vrátilo :wink:
15. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jee a Jolance od Cipin vše nej k svátečku :dizzy_face:
15. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
Lis: super videjko...Kačí je šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: krásně se jí na konci ty nožky motali,už jí nedávej alkohol jo? :grinning:
15. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
dnes je Jolanka? :confused:

jo nam zubarka rikala, ze s malou staci od cca roku a pul, ze drive to stejne nema cenu, protoze zoubky neukazou..no mi tam byli v lete s nasima zubama, tak ona ji jen jukla, jak vypadaji a uvidime priste - Kata by ji stejne asi nedala sanci nic :pensive:
mi = my :angry: neandrtalec jsem
nik: jo jen pockej on te ten smich prejde...kdyz byla mala jako Kubajs tak stala a dr. nam to zakazovala ze je brzy, tak vis co te ceka :sweat_smile:

jo ale taky jak takhle treba chodi, tak je vecer uplne kaput... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz
Lis: no myslím,ýe smích mě přejde...jsem zvědavá co mi DR řekne za necelý měsíc....ale bude tam ta mladá,ta je super....tak vždy řekne,no když to dělá,tak dělá,přece na něj nebude sedat :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
Aha,tak to my pujdem taky k zubari,stejne potrebuju razitko do prukazky:confounded:A jak ja zubare nesnasim..
15. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
My když jsme se k zubaři objednávali,tak jsem se ptala že mám dítě(už nevim kolik jí bylo měsíců)a on ať jí vezmem s sebou.Tak jsme jí vzali :wink:
15. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
Niky mudra má dobrej přístup :grinning:
15. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Tak to jsem zvedava.Davca nechce ukazat zoubky ani me:grinning:
15. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
to me Kata jo reknu ji udelej Ááá a ona to udela :grinning: trumbelina moje
15. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Holky děláte si na balkóně nebo u domu podzimní výzdobu?
15. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
mandul ja ne panelak me nebavi :unamused:
15. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
Man: no jako co nadělám...já ho neučila si sedat ani stoupat,tak když už to dělá sám,tak ho mám pokládat,podkopávat nohy?mě to přijde kravina...hele já chodila v 9 měsících,tak vím,pokom je :grinning:
15. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
Niky teď jsem to chtěla napsat,že je čipernej po mamince :grinning:
15. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
já nedělám nikdy žádnou výzdobu..překonám se na Vánoce ozdobit stromeček :grinning: :grinning:
15. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
Lis,když já zatim lepší vyhlídky než bydlení v paneláku nemám :confounded: .Tak se chystám,že budu mít aspoň pěknej balkón,vydlabu si dýni-ale až dýl,dám si kytičky atd :slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
Výzdobu ani za nic,mám to stejně jako Niky,ozdobím stromek a šlus :sweat_smile:
jéé Káťa chodí krásně,tak to je nádhera to čumím fakt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
Maru sikovna nevesta ze? :slight_smile: cha cha jeste ze takhle zatim nechodi kazdy den...dnes zase srandi a malo ji jako mam podezreni na dalsi zub jo a taky je protivna jak nevim co..spala jen hodku, coz je u ni fakt malo :pensive:

jo a nikkyy mas recht, kdyz se na to Kubik citi, tak je asi pripraveny proste stat..ja to taky nehrotila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
NIky já bych mu v tom taky nebránila.Každé dítko je jiné :wink:
15. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
ahoj holky, tak jak se máte?

Luci, už jsem tě dlouho neviděla a hned taková novina, tak gratuluji k těhu, ať jste v pořádku...
k zubaři jdeme s Vašíkem v říjnu, tak jsme zvědavá, za celý rok jsme to nestihla, tak jdu až po roce...

Vašek už udělá sám tak 5 kroků a každý den se více a více snaží pouštět a chodit sám...
v kočárku se mu to moc nelíbí, tak ho vedu za ruku nebo si ho tlačí a je spokojen...

Asi si koupím ty malé chryzanténky, na ozdobu, at je trochu veseleji, mám nějakou blbou náladu....
15. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
Lis, Kátě už to také pěkně capká :wink:
15. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Káju ten zubař nějak zmohl,už od 12hod.spí :dizzy_face:
15. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.