• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
gratulka další těhulce :slight_smile: teď Pepi a Maru :slight_smile:

leni: smázla sis album? Maty taky nechce být v kočárku,musí chodit.......ale jako celý den lítá a unavený teda není.....což se divím :grinning:

dneska jsme byli na písku,tak si sypal písek na hlavu,no domů jsme šli jako čuňata :grinning:

k zubaři: toho se děsně bojím,a ani nevím kdy jsem tam naposledy byla.....v těhu jsem neabsolvovala....
15. zář 2009 v 15:39  • Odpověz
Ani my nechceme sedět v kočárku jenom, když jedem jinak se snaží vysednout.
Gabus, přesně Samík taky za celej den nachodí kilometrů a unavenej prostě není. Od včera se už i sám ze země zvedne, tak bych řekla, že to má ještě větší námahu, ale nic únava žádná :grinning:
15. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
Jinak nějakou výzdobu určitě udělám. Já jsem na takové věci úchylná :grinning:
15. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
peti: no já bych tu jeho energii chtěla mít :grinning:
a výzdobu taky nedělám,přesně jako u LIS ...v paneláku je to napd,ale v domečku a kolem domečku to musí být krásné.. :slight_smile: výzdobu dělám pouze na vánoce,na to se už těším,hlavně na reakce....
15. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
holky Kata zatim v kocarku vydrzi, ale jako dokud ji nevyndam, pak uz do nej nechce a vzteka se a uplne se vzprici...

my mame dnes vyroci svatby 2 roky :slight_smile: ale jako nejak se nic nedeje..manza donesl kytku krasne a pizzu, takze jsem nemusela varit...

Holky co rikate smrti Patrika Sch. z hrisnaku :(( je to smutne...ja jsem zrala hrisnak a dokonce jsme se ucily i ten tanec... :sweat_smile:
15. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
Kata teda jak zacina tapkat, tak je vecer k.o. vyda asi vic energie a dava ji to zabrat...dnes spala pres den jen nejak hodku a kousek...takze ted uz spi pul hodky... :fearful:
15. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
Lis, tak to moc gratuluju k výročí:slight_smile:to je hezký, že si manža vzpomněl a donesl kytičku :wink: My jsme měli 8.září a byli jsme taky na pizze.
15. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
My jsme měli 1.září a byli jsme u Verůůůůů :grinning:
15. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
petul kdyz vy jste byli, my ted nikam nemuzeme (nema kdo hlidat), takze byla dovazka domu...jinak diky...

Maru asik jsem pro ten mantos, jen porad premyslim jsem hrozna nerozhodna :wink: me mozna prijde tech 38 cm dost vysoke, kdyz ja si porad rikam, ze to premerim a furt zapominam :pensive:
15. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
teda to je samé výročí..já měla narozky :slight_smile: věk radši neříkám :grinning:

Hříšný tanec= na něm jsem ujížděla,film mého mládí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tuším,že zítra ho dvají v TV....
15. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jé Gabus, tak opožděně všechno nej nej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a na věk se teda neptám :grinning: a vždyť je to jedno :grinning:
15. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
peti: dík :slight_smile:
15. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
tak zase nikdo..tak to balím..jdu brouzdat po netu a spát
dobrou :slight_smile:
15. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
Lis koukla jsem na video..to už ti Káťa hezky ťape,to už chodí :slight_smile:
15. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
gab konecne mas foto vid? :wink: a tady nikdo..no K nastesti jeste nechodi ale uz brzy bude...zkousi to vic a vic..tak hezky den vsem.. :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
ahojky,
no LIS nějaké jsem vyštrachala :grinning:
jj je tu mrtvo..udělalo se krásně,tak jsou asi všichni venku :slight_smile:
16. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
jooo mrtvooo :astonished:
16. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
a stále mrtvo :grinning:
16. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
holky tak jsem zavpominala u hrisnaku ty joo ve 13 jsem chtela na miste Baby v naruci Patrika :slight_smile: a ted je po nem .. jo smutny..tak brou...tu nikdo ... paa
16. zář 2009 ve 23:23  • Odpověz
Ahojte holky. Mohla bych Vás poprosit o radu, nebo jak máte vy? Sebík má rok a 3 týdny a nevím jak to dělat s jídlem. Ráno jak vstane v 8h. tak mu dám 200ml UM, v deset nějakou přesnidávku, v jednu až se vyspí oběd, odpol. zas nějakou přesnidávku, do toho přidám třeba ovoce a tak ze dvě lžičky jogurtu a večer dostane kaši. Jak dítka krmíte vy? Přijde mi zvláštní mu dát ráno flašku mléka, místo vydatné snídaně, jak se říká "snídaně je základ" a on má jen mléko, pak přesnidávku. Ale kde mu pak tu flašku mléka mám zařadit? Jak to máte vy? Poradíte mi prosím? Nevím, kde mám získat nějakých víc informací. A co tak dítkám dáváte v roce jíst? Někdo říká, že se dítku už může dávat všechno.. A co tak dítka učíte? Co vaše děti už umí? Moc tady nechodím, tak to nestačím sledovat.. tak kdyby se někomu chtělo napsat, budu ráda. Děkujíííí.
17. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj Dajahu, no nám doktorka řekla že malej může vše, kromě smaženin, a z koření se vyhýbat česneku a pepři....Takže to tak nějak střídáme, když máme něco co může tak dostane to co jíme my - já standardně skoro nesolím, radši ať si každej přisolí sám, takže to problém není, nebo má skleničky HAMI....
17. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
DAJAHU, já už dávám Aničce normálně i rohlík nebo chleba s Lučinou nebo Kiri. Ráno teda dostane hned jak se vzbudí mlíčko a pak cca. hodinu po tom opravdickou snídani. Po ní pak nějaké ovoce, pak jde spát, to dostane přes spaní zase mlíčko a po probuzení oběd. Vařím jí už normální jídlo co nám, akorát jí do toho nedávám nějaké ostré koření a tak. No a na sváču pak mívá ovoce nebo jogurt (podle toho jestli jsme doma nebo někde v terénu) a pak mívá takovou pozdnější sváču a před spaním mlíko. Na noc jí nefutruju, protože ona mi pak s plným žaludkem blbě spí.
17. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
U nás je to tak,že taky dávám téměř to co nám.
Ráno vstane dostane mlíčko,po hodině banán,ovoce nebo jogurt,jde spát a když se vzbudí dostane chleba se sýrem nebo pomazánkou nebo dětskou šunkou nebo rohlík,loupák -cokoli,za 2 hodiny před dalším spaním dostane polívku a jde spát,po probuzení dostane oběd většinou to co my jak píše Veru bez osrého koření nebo něco smaženého taky nedávám,okolo 17h ovoce nebo přesnidávka,jogurt a 18.30 mlíčko a jde spát a bez jídla až do rána.
17. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Dajahu, u nás je v 7 mléko, pak tak půl krajíčku chleba s něčím, dopledne svačina - jogurt s ovocem, oběd kolem 1 h, svačina chleba, pečivo s máslem, sýrem, šunkou nebo pomazánkou a kolem 7 večer kaše.

Gabi, také gratuluji k narozeninám, hodně zdravíčka a hodné dětičky :wink:
17. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
Děkuju Vám moc za rady. Tak se mi tak zdá, že tom našem prckovi dávám málo najíst ....... asi mu dám ráno mlííčko, chvíli na to chleba s něčím, pak něco k zakousnutí, obídek... máslo dětem dáváte jaké? Ty margaríny asi ne, co? Šunku náš malý taky ještě neměl, pomazánky dáváte jaké? No ono náš prcek má zatím jen dva zoubky, tak si ledacos neukousne.. A holky co tak dítka učíte? Já malého nechám hrát a něco si dělám, až tak se mu nevěnuju, to tak leda když jsme na návštěvě. Nevím, co pořád dělám, ale kdybych si třeba přečetla nějakou knížku o výchově tak bych asi všechny tyto informace věděla, ale nějak mi nezbývá čas na nic :frowning2:
17. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
naši malí umí: paci, paci, ukázat jak jsou velcí, kolik mají roků, kde mají nos, vlasy, pupík, umí zamávat, ... hrají si s kostkami, které skládají na sebe, mají kroužky a ty navlékají na tyčku, skládají kelímky na sebe nebo do sebe, začali si prohlížet knížky naebo na koberci ukazovat obrázky ... špatné je to se zvířátky, umí udělat jen čiči jinak nic a mluvení také nic, jen tata, baba, ham a pak už jen ta jejich záhadná čínština :grinning:
17. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj holky a Dajahu,
unás je to tak že ráno dostanou mlíčko a pak chleba s něčím ( dětská lučina, Kiri, kidiboo) pak nějaké ovoce a po 11hod mají oběd a po obědě svačinu většinou jogurt a zase ovoce a pak večeře. Mezitím mají když jsme venku třeba křupky, rohlík, jablíčko.

A jak píše Juli, tak taky paci paci, jak jsou velcí, kde mají ouško, pápá, indiána, vařila myšička... kostky taky kroužky, kelímky a mluvící hrnec unás vede. Knížky spíš zajímají Tomáška. Zvířátka unás docela problém a mluvení taky mama tata ham a pak jejich řeč :angry:
17. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
čauky,
dneska dopo jsem měla lítačku,tak jsem se nedostala....

koupila jsem Matymu v Bati botky..mají akci,tak jsem měla s kartou Bati 10% slevu..super :slight_smile: a má pořád 21.Akci mají do neděle.
jsem uchozená,zmožená, Matyho jsem uspala teprve před chvíli..on má výdrž,to je síla!!!!!!

Vojta mi dneska ze školy přinesl druhou 3...já nevím...nějak se horší..budu muset přitvrdit :angry: .zase má zaracha.

juli: díky :slight_smile:
jinak k jídlu: jíme vše a nedej bože jak jím já,to sní i to moje :grinning: nebo děcek...Matymu to je jedno,hlavně,že je to k jídlu :slight_smile:
no a mluví svojí řečí.jinak když mu řeknu ať donese autíčko,tak zajde a donese,je to šikula.a nejraději te´d chodí s vlhčeným ubrouskema všechno čistí, podlahu,linku,sebe,... :grinning: sranda....

no tak to asi vše,zas napíšu večer, za chvilku dorazí Míša a já si teď jdu číst......
17. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
jo VERU a jak je těhulko?nějaké nevolnosti?únava?
17. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
17. zář 2009 v 15:53 • fajra
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.