• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
u toho BATI je 20% sleva..já se spletla,takže o 100kč jsem koupila levněji :slight_smile:
17. zář 2009 v 16:04  • Odpověz
fajra: splněno :slight_smile:
17. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
Holky jestli můžu taky poprosit pošlete nám taky 10 hvězdiček :wink: Děkujeme :slight_smile: http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=8860
17. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
ajiik: máš to tam :slight_smile:

holky..prdíte ne to? to je slabé..hodně slabé :frowning2:
17. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
Gab, díky, ale my dnes už byly na 3.místě :grinning: kámoška to vzala útokem... :wink:
Ajiik, mně už psala admin, at tady odkazy neházím, že mi zastaví přístup aby se nepotento... :angry:
17. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
GABI, zrovna dneska jsem si říkala, že už je únava a nevolnost pomalu na ústupu a prdlajs. Než jsem šla na plavčo, tak jsem se 2x totál poblinkala, málem jsem nedoběhla, ta Bona všude překáží....
A začalo mě ukrutně píchat a bolet v kříží a to jako fakt brutus, že se nemůžu najednou vůbec pohnout, tak jsem dnes byla plavat, jestli to nepomůže a budu chodit pravidelně. Nevíte někdo nějaký cvik nebo protažení?
17. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
Fajro díky to jsem nevěděla, tak snad mě nebloknou už předtím jsem měla snima problém, že jsem tam měla jinou fotku než sebe :angry:

Veru tak ať je brzy líp :wink:
17. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
veru: to přejde :slight_smile: ale teda máš můj obdiv starat se ještě o Aničku a blít..no nedovedu si to představit....tak hlavně odpočívej pokud to jde :slight_smile:
na bolest v kříži jsem trpěla až v pozdějším těhu období,tak nevím....zkus pohledat něco na netu.ale to plavání je good :slight_smile:

valím spát..Matymu se spustila rýma,jsem to čekala v takovém debilním počasí,chvíli tak a chvíli jinak...mě klepne.
tak dobrou :slight_smile:
17. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahojky holky,

Aji, máš od nás 10 hvězdiček.. tak at se vám daří, fotku máte parádní

Veru, a bylo ti blbě i u Aničky? Musí to být docela náročné, co? hlavně ta únava a nevolnost a věnovat se dítěti člověk musí.. no, já si ještě min rok počkám... a zatím si budu užívat jen Vaška

dneska si to Vašík pěkně rázoval po pokoji a už ho přejde celej, takže den ode dne více a více chodí a je to super, začalo ho to konečně bavit, jakmile dorazí k cíli, tak se radostí směje a já s ním

také za hcvíli valím spát, jsem ko.. dnes tady bylo celý den hnusně, tak jsme byli doma, ale přijela kámoška s Kubíkem, tak si kluci pohráli, no spíš stále něco jedli, jeden stále říkal papu a druhý zase mňam :grinning:

Adminy tak trochu nechápu, co jim jako vadí?????

a jelikož už Vašík spí celé noci a nebudí se, jen občas a zase spí dál, tak bude mít brzy svůj pokojík...bude škaredě, tak se na to vrhnu, vymalovat, vyzdobit atd.... to zase bude...ale těším se na to
17. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
a ještě k tomu jídlu...
tak ráno po probuzení má mlíčko 270ml, pak zase spíme a kolem 9 až 10hod má snídani chlebík se sýrem nebo šunkou nebo jen máslem, přesnídávku nebo jogurt...
pak v půl 12 má oběd... cokoli.... už se snažím dělat stejná jídla...po o jde spinkat
v 15hod nebo 16, záleží kdy se probudí má zase svačinku.. pribiňák, mléčná rýže, přesnídávka, chlebík, záleží co má dopoledne,
když jdeme ven beru křupky, tak si ještě nějaké dá nebo si teď oblíbil hroznové víno
a v 18,30 až 19hod má večeři a to kaši....

jo a to hrozno fakt baští, stále někde nacházím kuličky, jsou to ty malé bez pecek.. a podle toho také vypadjí jeho hovňousi..., tak 3x denně a ještě jsou v plíně slupky :wink:

myslím, že za celý den toho sní poměrně dost
17. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
Dobré ráno, tak dneska konečně neprší, hurá! Včera jsme byli celý den doma a to je vždycky mazec, nevím, co mám Toníkovi vymýšlet na zabavení.
Verus, já vím dva protahovací cviky, které posílí i svaly kolem páteře, ale nevím, jestli ti je dobře popíšu. Takže první : stoupneš si mírně rozkročmo, ruce dáš nahoru do vzpažení a tlačíš mírně do zadu, nesmí to bolet, současně brutálně zatneš prdelní svaly a skloníš hlavu (bradu na hrudník), tak chvilku vydržíš a pak uvolníš a opakuješ 10x. Druhý : zase mírně rozkročmo, ruce ohneš v loktech, zatneš pěsti a táhneš, jako bys k sobě přitahovala gumu, hlavu dáš rovně, jako bys byla opřená o zeď a zase maxi zatneš prdelní svaly, opakuješ 10x. Mě to pomohlo, když mě pekelně bolely záda v bedrech po porodu, tak to zkus.
18. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
Holky tak to je sranda, Toník si na DVD pustil Nabucca od Verdiho a děsně se mu to líbí a čím hlasitěji tím líp :grinning: :grinning: :grinning: !
18. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
ahojky,
u nás noc stála za houby...matymu se spustila rýma,tak to byla hrůza....snad nepřijdou teploty.
18. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
ahoj holky nestiham nesvacim vubec nic nestacim ..jedu k nasim..maji net, takze snad se k nemu dostanu..skoro se o nej perou a pritom nic neumi :sweat_smile:

v rychlosti jsem docetla....gabi snad se mu to nerozjede :((

Veru ma taky muj obdiv jako ale ona to proste musi zvladnout...a Veru uz vedi teda i manzovi rodice? Jak se na to divali? :confused: :wink:

Leni Kata taky miluje hroznove vino, nektarinky, svestky, hrusky..proste ovoce basti, jenze ted ma porad tu vyrazku, tak nevim...jenze ovoce jedla i predtim a nic nebylo a ted nic noveho jakoby nema a porad je olezla..ale jen na obliceji...musim za tou mudrou..kdyz je mi to takovy blby jako jit s vyrazkou k dr. jeste ke vsemu to pres den nema moc videt a vzdy treba rano nebo vecer po koupani vice ji to vyleze.... :frowning2:

Jo a jidlo mame jako ostatni, rano mlicko cca 250 ml, za dve hodky chleba nebo rohlik s necim (lucina, kiri syr, eidam..sunku nedavam), pak ma vetsinou kolem poledne polivku a po probuzeni dostane neco ode me jako hlavni jidlo, kolem 16 hodiny jogurt nebo ovoce podle toho co ma dopo...no a kolem 19:30 kasi cca 200 ml a pak spi celou noc :wink: mezi tim ji taky krupky nebo obcas treba jednu bebe susenku a tak..ovoce sni taky dost...

A Kata umi paci paci, jak jsem velika, dupy dupy ale vleze :grinning: , varila mysicka kasicku, indiana, nenene jak hlavickou tak ted uz to i rika, pa pa, dava veci na sve misto (nez je ale zase rozhazi :sweat_smile: ), do kyblicku, dava hvezdicky na tycku, donese telefon, kdyz ji reknu nebo ukaze kde je pejsek....no a ze zviratek dela haf haf, pak čiči a ted se naucila bůů, ale to dela mezitim na vsechno i na medveda, protoze neumi rict brum :grinning:
18. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
lis: užij si víkend :slight_smile:
18. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
jj diky uz jsem u nasich :slight_smile:) donutila jsem Katu usnout, ale byl to zahul...spala jen asi 20minut v aute a to by do vecera nedala...vsem hezky vikend!!
18. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
ahojky při docela hezkém dni :slight_smile:
vidím,že to tu opravdu spěje do záhuby...vy se vykecáte na FB a pak se vám sem nechce psát,co?já snad budu muset přejít do jiné diskuze.......

tak nic no......

valím vařit,pak uklízet,pak procházka a večer snad žehlení..noci stále naprd,ta rýma Matyho trápí,tak spíme spolu....

tak hezký den :slight_smile:
19. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
ahoj, já už budu také jen v pozici čtenáře, popř. reagovat na vás. Nelíbí se mi, jak to tady omezují, ani na blbou soutěž si tu člověk nemůže dát odkaz ... tož tak .. papa, hezký den, bude krásný sluníčkový, rýma je na ústupu, takže vyrazím odpoledne do zvěřince (máme před domem cirkus) a pak asi k našim
19. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
taky budu pouze čtenář :slight_smile:
já vůči MK nemám žádné připomínky,ale jste se holky rozhodly jinak,no.....je to blbé,ale už to začlo....

papa
19. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
ja nebudu jen ctenar, ale jako psat si sama se sebou me nebavi :slight_smile: gabi a neboj na FB je to stejne to je prave to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
lis dneska dodělám mantinel pisni adresu do IP jak mi to vyjde zítra pošlu :wink:
19. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
ty jsi uzasna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pisnu :wink:
19. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
Maličkost :slight_smile:
Nějak nemám náladu tak jdu sednout ke stroji a to mi náladu spraví tak páčko
19. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
Hezký sobotní večer,
užíváme si hezkého počasí, tak jsme pořád venku.
Samík měl dneska zase den asi ho trápí ty zuby má i průjem. Dnešní noc byla po týdnu pohodová, tak mu to snad vydrží.
Gabus, nezoufej jiný už to nebude :wink: Kolikrát vás taky jenom přečtu a ani nereaguju...Ale chápu holky, že jim to asi nebylo moc příjemný, když je tady někdo neustále prudil. O takových věcech jsem neměla ani tucha. Proti FB nic nemám, občas vás taky přečtu zatím tam chodím spíš jenom na farmu :grinning:, ale určitě se taky přidám :wink:
Rýma je hnus, tak snad Matyho brzy přejde :wink:
Dneska dávaj Šifru, tak už se těším sice jsem jí už viděla i četla, ale ten film se mi líbí :slight_smile:
Přeji hezký večer pa
19. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
19. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
adi krasa uz je velikej :dizzy_face: :dizzy_face:
20. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
lis dekujem. :wink: :wink:
20. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Krása,moc nechci koukat připomíná mi to malého,ale fakt roste neskutečně :wink:
20. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
ahoj holky, tady je dnes krásně a odpoledne jdeme do pohádkového lesa, tak se těším, i jsme kvůli tomu vstávala v 6hod, aby se vašík vyspal dopledne a ne až odpo, kdy tam máme být

všem rýmovým přeji, aby byla protivná rýma brzy pryč!!!! rýmu nesnáším, Vašík ji měl jako mimčo jendou a doufám, že ji nebude mít často, to bude boj s odsáváním!!!

Ady, Daník je krásný a super roste, jen tak dál!! je to kluk šikovnej!!!

Gabi, můžeme si psát spolu, já sem koukám každý den,a le když tady nic není, tak ani nepíšu... je to škoda...

ale musím vám sdělit že přesně ve 13-ti měsících, to je min čtvrtek 17.9 se Vašík rozchodil, takže ofiko už chodí a jde mu to čím dále lépe!!!
a dnes vyrotlsa druhá stolička a bez problémů, stoličky nás nějak nebolely, tak jsem za to moooc ráda.. netěším se na špičáky...

Jojo, naše Maruška je šikula, ještě, že ty mantinely tam mám, co ten vašek provádív postýlce, to je děs...
a už se mnou nechce spát v posteli, jen ve své postýlce, má tam klid a svůj prostor, on se děsně mrví, když usíná a to u nás možnost nemá, takže tak...

a ještě jedna novinka!!!! z pátka na sobotu spal u našich sám a maminka mu vůbec nechyběla, to spíš chyběl Vašek mamince a tatínkovi, bylo mi normálně děsně smutno!!!
ale ráno jsme jela do práce, Venca do školy a tak spal tam a pak jsme celý den ještě byli v Brnisku na nákupech...

to je asi vše, jdu dodělat oběd, už mi tady děsně kručí v břichu a kluci spí, Vašík normálně a Venca dospává flám!!! to je spravedlnost, co?
20. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
koukám, že se tady opět nic neděje!!!

my měli nádherný den... Váša dokonce jezdil na koňovi a moc se mu to líbilo... dělal některé úkoly a dostal odměny, opravdu jsme si ten pohádkový den moc užili, tak nic, jdu pracovat

papapa a doufám, že to tady zase trochu ožije, také uvažuji že změním diskusi... :frowning2:
20. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.