• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
leni: taky Matymu dávám někdy mlíko na svačinu,ale teď mi to odmítá a to i ráno,když poprvé pije.nevím,nechutná mu ani obyčejný a ani ochucený Sunar, tlačím to do něj násilím,Míša mu mává časopisem a tak něco vypije..jako komedie...co jiného bych mu měla dát.... :frowning2:
19. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
gabi, není to jednoduché, nabídek je strašně moc, ale koukám, jak to tam vypadá atd.. a mám ráda, když se tam cítím dobře.. takže mi není jedno jaké to tam je a teď když pojede i Vašík, tak bych ráda aby tam něco bylo... třeba i bazének..
no snad něco objevím!!!
19. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
určitě objevíš..jj s dětma je to složitější,už myslíme hlavně na ně :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
Váša mi zatím mlíko pije rád, ráno se nemůže dočkat a dopoledne jakmile zatřepu lahví, tak už kouká a začne se hlásit, takže to je bez problémů...

spíš teď co mu rostou zoubky dělá problémy u oběda a večeře, to musí kousat, i když kaši ne
a dnes jsem mu oběd namixovala,a by ho to tak nebolelo, jinak mi to nechce vůbec jíst, včera si dal 4 lžičky a pak dělal strašné scény
19. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
Gabi, ale nejsi sama s tím mlíkem, slyším to hodně kolem sebe, že děti nechtějí mlíčko...
19. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
no nechtějí,no jo ,už nejsou žádná miminka :grinning: Já bych matymu dala i chleba,ale to bych ho krmila tak 2 hodiny :grinning: než by to snědl....
19. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
Váša mi chleba jí, jak říká Maruška, normálně máznu s Lučinou a dávám mu kousky do pusy a za chvíli je po chlebíku, moc mu chutná.. i rohlíky, ale dávám mu to sama, jinak by si t tam narvalk celé a udusil by se mi
19. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
příště teda zkusím na snídani chleba..no Maty jí pomalu,to bude nadlouho :slight_smile:

tak se loučím...doboru noc a šťastnou ruku při hledání :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz
Maru super fotky tiše závidím postavu asi přestanu jíst :angry:

Nechci prudit, ale mě kluci dneska spaly dopol. 2,5hod v postýlce a venku hodinu. Takže paráda snad se nic nezmění.

Gab aspoň, že máš víc dětí aspoň tě můžou vystřídat když Maty nechce spinkat :wink: víc dětí je výhoda :dizzy_face:

Mery, máte hezké míry taky jsme větší na svuj věk...
19. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
Leni s tím jídlem je to unás stejný. Filík sní pár lžíček a pak nechce vytahuje to z jazyka ven a Tomik papká hezky, tak Fíkovy pak udělám mlíčko a basta asi ho to bolí, ale nebrečí u jídla, tak nevím. Anebo začíná být pěkně mlsnej :angry:
19. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
Ahojky,

tak dneska parada, Barunka spala do sesti.

svelo - tak to mame s kojenim to same. Bari me taky kouse svou bezzubou pusinkou, stipe, skrabe (pekelne to boli), nebo me taha za frnak. Vetsinou zarvu auu (pry by se to nemelo, ale nemuzu si pomoct) a ona se tomu zacne rehnit a mliko jii tece kolem...

Maru - moc pekne fotecky, Dominek je fakt velikej a ty pekna mlada kocka.

a uz zase nic nevim.
20. kvě 2009 v 07:10  • Odpověz
Tak uz jsem si vzpomela - Mery gratuluju k miram, jsou uctyhodne.
20. kvě 2009 v 07:12  • Odpověz
ahoj holky,

tak jsem totál grogy, malej prostě ubírá ze spaní - předevčírem se vzbudil v pět a už nezabral, včera v půl pátý a dneska ve čtyři, přijdu si jak zombie... a prostě už chrnět nebude, očka má jak trnky, stoupá, dělá paci paci, no prostě začíná den... a já reju držkou zem :frowning2:
20. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz
Ahojenky,
holky teda tolik chválí si nezasloužím,jako fakt není postava good,to bříško tam vidět není je pěkně schované :zipper_mouth: Domík je kus a Leni je to tak,že mi říkají komu vozím a když řeknu,že je můj tak se mě jeden blbínek ptal a kdy jsem to jako stihla,když ještě nejsem plnoletá :rolling_eyes: On Domi je velký a já malá takže to vypadá fakt,že není můj nebo bráška :sweat_smile: Děkuji za chválu :slight_smile:

Pepi čéče holka nezávidím,ale uklidním tě,toto období jsme měli měsíc zpátky vstával dřív a dřív a já už nemohla a najednou se to zlomilo a opět vstává nejdříve 06:30 což už se dá a dneska rekord,spinkal ještě bylo 07:30 a byl totálně tuhý,spal fakt tvrdě a já kráva vystresovaná jsem si vzala do hlavy,že mi včera nastydl a je nemocný a má horečku,proto tak spí tvrdě,tak jsem ho vzbudil a hned mu strčila teploměr do zadečku,no samo teplotu nemá a už tu řádí :sweat_smile: Takže bych si nafackovala za svoji přehnanou starost a péči :zipper_mouth:

marti pane jo a já furt si říkám jak je Domi těžký a velký a na vás fakt nemáme!!! Ty jo Tobík je chlapák já bych to do něj vůbec,ale vůbec neřekla,mě přijde hrozně štíhlý,asi má těžké kosti,co? Tak už teda mlčím a tiše budu tahat to svoje štěstí,které mi přijde,že váží tunu :fearful: :sweat_smile: :sunglasses:
20. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
Maru, a jak dlouho toto období trvalo? prosím, prosím, že ne déle než týden....
20. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
Nám trvalo měsíc :pensive: Ale v tom měsíci(abych tě uklidnila) byli asi 3 dny kdy si dal říct a spinkal do té sedmé :wink:
20. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
tak to si asi půjdu hodit.... ale díky, aspoň vím co můžu čekat.... :wink:
20. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
Dobré ránko, tak my sice vstávali v šest, ale za noc se Kája vzbudila na kojo jen dvakrát, takže pohodička! :slight_smile: A Svel, už jsem s taťkou domluvená, že o víkendu se přestěhuji do obýváku a ke Káje bude vstávat on, aby jsme ji od nočního kojení pomalu odstavili, tak uvidíme, jak se zadaří, protože večerní uspávání jde taťkovi na jedničku! :grinning:
A dneska mě zastoupí i při plavání, protože ještě nejsem úplně fit, tak to nechci pokoušet, takže budou mít premiéru, tak jsem na ty svoje dvě zlatíčka zvědavá!!! :sunglasses:
Maruš, moc hezké fotečky a jak už holky psaly, tak ať hledám jak hledám, tak špíčky nevidím! :wink: A Domča je opravdu kus chlapa, ale na Tobíka od Mery opravdu nemá i když my vás taky hezky doháníme, protože Kája už teď má 9,5kg, jen nevím, kde to pořád bere, protože příkrmům až tak moc nedá...asi mám holt velmi výživné mlíčko! :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
jejky, pepi, tak to ti fakt nezavidim. Snad bude malej zitra spani dohanet a vzbudi se az tak v 9.

Marusko - Barunka, ackoliv je docela velika, by moje "brisko" fakt nezakryla...
20. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahoj holky,

díky za rady ke kojení. Kari, přesně znám to, co popisuješ :unamused: :wink: Někdy si říkám, jestli to má ještě cenu, ale zase nevím, co bych jí místo toho dávala, z flašky neumí a z hrnečku se napije jen trochu. Navíc v 5 ráno by se mi to nechtělo jít připravovat :sweat_smile: Po tom co jsem přestala v noci, kojím tak 2-3x denně, snad to není málo. K tomu má večer kaši a někdy jogurt (tak 2 lžíce) a dneska jsem jí dala kefír. Nejdřív smíchaný s ovocem, ale nestačilo jí to, tak jsem přidala ještě bílý a ona to jedla taky :dizzy_face: Aspoň nějaká radost po ránu :wink:

Vstávali jsme v 5:30, šla jsem si pozdě lehnout, tak jsem byla pěkně naštvaná :zipper_mouth: Chudák manžel! Jenže jsem musela myslet na to, že on někam chodí jak se mu zachce a já byla naposledy před 14 dny plavat, jinak jsem s Helenkou 24hod. denně... Tedy kromě soboty, to s ní šel na procházku abych měla čas uvařit :rolling_eyes:
20. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
sil - drzim palce, at se zadari. U nas to fungovalo i bez tatinkova vstavani, protoze Bari jenom chvilku knourala a usnula.
20. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
svelo - manzel me docela ponouka, at uz ji odstavim ( asi protoze uz se nebudu mit na co vymlouvat ohledne me vahy). Na jednu stranu je mi to lito, ale je fakt, ze ze sebou musim proste neco udelat. Zatimco jine kojenim hubnou, tak ja patrim k tem 20% co tloustnou (aniz bych nejak zrala) fakt des. me mala z flasky i hrnecku pije, ale zalezi na tom co tam je. Sunaru da tak 90ml, kdyz ma fakt hlad. Jinak mi slupne klidne celej jogurt a i dost kase, takze ma mlika snad dost, kojim jako ty. Jo, a rano je vytahnuti prsa fakt super pohodlne, jeste se dospim (neu me zacne skrbat a kousat)... Taky se mi nechce jit delat sunar.
20. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
Sil, držím palce, chce to hlavně vydržet :wink: U nás to byl řev, nejdřív to trvalo dýl, teď když se vzbudí, většinou zase rychle usne.

Maru, teď tě možná štve, že si lidi myslí, že jsi Domčova segra, ale žívej si to. Vypadáš mladá a to je super, ne?

Helenka mi tu všude leze, hazí na zem věci ze stolku a tahá za šňůry od PC...
20. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
Ja musela dat barunce vlastni mys, protoze mi porad sla po moji :slight_smile:
20. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
Já vím, že je potřeba především vydržet! :grinning: Mě je právě líto taky jí úplně odstavit, protože když vidím jak je spokojená a přitisknutá u mě když jí kojím, tak jsem úplně naměkko, takže si říkám, že do toho roku bych jí ráda ještě kojila a pak uvidíme, ale asi jí z lehka odstavím...no, naplánované to mám krásně, ale víte jak...maminka míní a dítě mění! :grinning:
20. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
silrej, v noci uz je to ted opravdu jenom o zvyku. Budu drzet palce, aby to u vas slo tak hladce jako u nas. Nechte ji chvilku poplakat, treba zase usne, kdyz te neuciti. Prvni noc byla nejhorsi, to k ni manzel sel a to ji vylozene nastvalo, ze nejde mlikarna (rev, dokud se ji snazil uklidnovat, ktery se vystupnovat po nabidnuti sunaru a skoncil s jeho odchodem z loznice). Pak uz k ni nechodil a dobry, chvili knourala a usla. jinak to vidim tak maximalne do roka.
20. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Taky to vidím max. do roka. Teď budu kojit ráno a večer, myslíte, že to stačí? Plus ta kaše a jogurt...
20. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Holky já tu pěním - nevychrápaná jsem, Pepa najedenej, přebalenej a řve a já se setsakra musím ovládat abych na něj nezařvala...
20. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
¨tak právě usnul... hurá. Můj problém je že já přes den prostě neusnu to mi šlo jen v těhu a 6n...
20. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
svelo - okolo roku by meli mit 500ml mlika vcetne jogurtu a kase, tak snad jo.

pepi - taky pres den blbe usinam i vecer, zato rano, to bych spala. tak se aspon zrelaxuj a nic nedelej.
20. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.