• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj, u nás bylo taky krásně :slight_smile:!
Leni, Toník se nám teď rozchodil taky, 10 dní po 13ti měsících.
Proč chcete holky raději změnit diskuzi, než se přidat k nám, co nás už znáte, tomu nerozumím :sweat_smile: :fearful: ? Nechápu v čem máte ten problém? Ach jo a je mi to líto.
20. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
Pozor pozor! Vyhlašuji, že medaile ze srpna se zdají býti rozebrány. Dne 21/9 zhruba v 6.50 se na mne usmály // :slight_smile: :dizzy_face:
21. zář 2009 v 06:34  • Odpověz
Těhudemence je tady. Těžko v 6.50 když jsem to psala v 6.34. Samozřejmě tam mělo bejt 5.50 :grinning:
21. zář 2009 v 07:11  • Odpověz
Dobré ráno, Pepi moc moc gratuluju, tak to jste na tom pěkně mákli :grinning: :grinning: :grinning: ! Moc ti to přeju, tak ať je všechno v pořádku, takže už Šroubek, Verusv, Lucinecka a Pepi, ty jo to je super! Já chci taky :sweat_smile: :grinning: !
21. zář 2009 v 07:17  • Odpověz
Peti je to neskutečně nádherný :slight_smile: čuměli jsme na to s Honzou jak péra z gauče.
21. zář 2009 v 07:26  • Odpověz
gratuluji taky moc a moc,mám úpřimně radost jsem na tebe opravdu myslela :dizzy_face:
21. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
Leni gratuluji k chození :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2009 v 07:45  • Odpověz
Holky koukám na ten změněnej profil a nemůžu tomu uvěřit, je to nádherný.
21. zář 2009 v 07:51  • Odpověz
jéééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale že to tu těhulkovatí :sunglasses:
21. zář 2009 v 07:54  • Odpověz
tak ahojky..zdravim a gratuluju k 2. a 3. místu..já teď čapla nějakou rýmu..ale už se to lepší

veru...snad ti bude jen lépe a lépe..pepibubu..velká gratulace ke //

jinak kubík chodí krásně ....ale za prstíček..nechce chodit sám..nemáte nějakou radu :slight_smile:
21. zář 2009 v 07:55  • Odpověz
Šroubečku, ahoj vítězko :slight_smile: Já na ten profil koukám jak na zjevení :slight_smile:
21. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
ahoj sroubku,u nás to samé chodí také za ruku nebo i za prst,sám ne :pensive:
už víte copak bříško ukrývá?
21. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Tak na kontrolu jdu 8/10 ve 13.45
21. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Pepi moc gratuluji k mimískovi v bříšku,přeji ať všechno dobře dopadne :dizzy_face:

O víkendu jsme byly na dámské jízdě ve Špindlerově mlýně.Bylo to super.6maminek a šest dětiček :sunglasses: .Fakt pohodička,počásko vyšlo,děti nezlobily,svezly jsme se na bobové dráze a hlavně jsme se pěkně odreagovaly.
Jen jsme si s Kájou přivezly rýmu :angry: a v sorotu jdeme na svatbu,tak doufám že budeme fit...
21. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
Pepi, moc velká gratulace, já už taky vysadila, tak jsem zvědavá...ale s naší frekvencí by to byla dost klika :grinning:
21. zář 2009 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz
No amy jsme začlai chodit v úterý do dětskýho centra, různý hry a tak a Honzík je nadšenej, strašně rád tancuje kolo kolo mlýnský a tak, je to boží...
21. zář 2009 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz
nekecééééééééééj tak taky snažilka?
mě picnéé ale já jsem tááák ráda holky za vás :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
bříško by mělo své tajemství odkrýt 29.9. papa a mějte se moc hezky

jani jani..to teda koukám ty taky...tak to jsem zvědavá...tady se to ale rozjíždí..supeeer

:slight_smile:
21. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
maruško a že už takhle chodí dlouho..ten náš lump 3 měsíce a když se náhodou pustí a popoběhne..tak všichni říkají jak už krásně umí i sám chodit...a že do týdne...a to už říkají přes měsíc...huuuuuuuuuuaaaaa :grinning:
21. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
my pokračujeme v plaváníčku a teď máme taky takové cvičeníčkoa hry v mateřs. centru...kubík to spíš okukuje :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Holky neřešte že chodí za ručičku, on si řekne až bude chtít, Honzík teda už běhá, ale kolikrát si říkám, že ručička byla lepší :o)
21. zář 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz
No, jo Maru taky snažilka...nebo spíš vysazená :o) Teď jsem na týden slaměná vdova, Jenda odjel na Slovensko střelit jelena
21. zář 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz
jelena..tak to bude mnamka a parohy pověšený nad vchodem :wink:

s tou chůzí máš pravdu..ale...no znáš to...těhuli by to docela bodlo :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
bože holky já vás žeru :grinning: :grinning:
nic nic a teď tolik těhu,snž a vysazených :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
nejsem těhule a taky by mi bodlo kdyby už chodil,přece jen 11kg a já 47 kg je sakra těžký :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
sroubi už máš bříško? kde je fotečky,co? :angry:
a kopká mimi? jsem zvědavá a ty tu chodíš občas honem to naprav :wink:
21. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahojenky

PEPI -obr G R A T U L A C E k bříšku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!!!! To je krásné holky, že už se tady tak ve velkém bříškuje. :wink: Tak vám všem bříškatým i snažilkám přeji, ať se všechno vydaří máte vše Ok :slight_smile: Já teda před vámi smekám, já se přiznám, že z důvodu mého vlastního pohodlí, bych asi děti takhle brzy velice těžko zvládala.... :unamused: Ale zase mě mrzí, že už nikdy nezažiju ten pocit, mít mimíska v bříšku, cítit jeho pohyby a těšit se na něj.... :pensive: .....
21. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
ok.tak fotečky nějako nejsou..není čas :confused: ...což není omluva..pokusím se to do měsíce napravit akope od 18tt...takže už ho 2 týdny cítím a netlačí na močák jako kubík...takže nemusím tak běhat :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
super sroubi tak foť foť chci vidět bříšenko :slight_smile:)
tak kopká to je krása :dizzy_face:
21. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
Maru, já myslela, že chodí, jen ne sám...tak to ho nemusíš nosit...nebo jo?
21. zář 2009 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.