• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
jani..ten náš taky chodí..a má taky 11kg a chce nosit...masakr
21. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj holky,

Pepi obrovská gratulace k dvěma //. Ať je vše v pořádku :wink:

Úplně vám závidím, že zase prožíváte ty šťastné a krásné chvíle :slight_smile:

Tak hlásím že Filípek už se rozchodil a Tomášek se začal pouštět je to krásný jak Filípek sám ťapká :grinning: :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
Tak když chce nosit, tak to je blbý. Honzík má necelých devět a do tukou nechce za živýho boha! :grinning:
21. zář 2009 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz
tak se ti prcci krásně rozcházejí, všem gratuluji, je to nádhera je pozorovat :sunglasses:
21. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
pepiiii coze???????????? fakt dalsi tehu?? ty blaho holky davate mi zabrat :grinning: tak ted prijde jeste Maru a se mnou to uz sekne :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
ale jako taky samozrejme moc a moc gratuluji k vysnenym // careckam :wink:
21. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
ja budu rada, kdyz vubec nekdy dostanu mrchu :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak Kata taky jako trenuje chuzi uz asi 14 dni a porad nic, takze spis leze a kdyz ma naladu, tak chodi, ale jen doma a bosa...holky taky vam z pocatku deti spatne chodili v botickach? Me prijde, ze ji to nejde v botach a to ma kvalitni, ne zadne sunky :unamused: navic ji povyrostla noha, ma 19 takze ty co ma ted ofiko 19 ji nejsou je videt, jak uz ji lezou palecky.... :confounded: ale nastesti jsou to sandalky, takze uz nebudou treba...
21. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
nebo bosa ne v ponozkach samozrejme, pisu kraviny :sunglasses: nebo ma ponozky s protiskluzem...
21. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
Lis, malý začal chodit v sandálkách a úplně v pohodě. Teď má nové, těžší a tak den si zvykal, ale už běhá v pohodě
21. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
juli diky no v sandalkach ji to taky vcelku jde, ale plne boty hruza i backurky mi prijdou blbe....ke vsemu kazdy rika neco jineho nekdo chodit i doma v botech a jiny at radeji bez bot hmm vyberte si :frowning2:
21. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
No, to jsou novinky, Pepi, veliká gratulace, teda holky, já vás obdivuju, jak se do toho pouštíte, my ještě nějaký čas chceme počkat :wink: Je zvláštní, jak to druhé těhu jde rychle, že?
Dneska mě dorazila zpráva, jak se uvažuje o snížení platu a snížení rodičováku...snad to ve čtvrtek neschválí, v což moc teda nevěřím :frowning2: :angry:
Lis, já slyšela od zkušených i jsem to tak četla, že když dítě začne chodit, dávat jen jedny botičky, na doma i venek, až se rozchodí, můžeš koupit papučky, Bibi chodí už víc jak měsíc, i běhá :grinning: tak se ted chystáme koupit bačkůrky....taky říkali v Sama doma, že pokud jsou doma koberce, může dítě chodit boso, pokud plovoučky, dlažby, boso ne!!!!jsou to pro jejich nožku a celé tělo otřesy, tak to ohledně bot :wink:
21. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
Lis balíček poslaný :slight_smile:
21. zář 2009 v 19:26  • Odpověz
dikas tesim se :wink:
21. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
fajr diky za info ...
21. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
Honzík taky v botičkách chodí v poho, ale mám bačkůrky, ty nemají tvrdou patu a v těch mu to moc nejde, tak jsem je vyřadila a teď mu dávám jako bačkůrky sandálky, co měl na léto...
Jinak děda se zlepšil, už zase vnímá, takže to je dobrý, ale vzhledem k tomu, že se zlepšil a domů jít nemůže kvůli tomu morfiu a v nemocnici ho už nechtějí, takže má jen dvě možnosti, buď LDN (9tis měsíčně), nebo hospic (12tis měsíčně), tak se asi celá rodina budme skládat a půjde do toho hospicu, protože je to tam opravdu hezký, samostatný pokoj se všekerým vybavením, prto nechodící (děda), je tam možnost přespání jakéhokiv člena rodiny a na dva pacienty jedna sestra, což je fajn, protože v nemocnici jsme mu dávali napít jenom my, když jsme přišli na návštěvu, jinak měl infuze, ale měl pořád vyschlo v puse. děda by chtěl samozřejmě domů, ale morfium je prý hrozně hlídaný a nikdo mu to nedá domů i kdyby tam měl 24hodin sestru a bez morfia by měl hrozný bolesti... Stejně to je systém, co?
21. zář 2009 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz
Janis to je silenyy ty jo, ale hlavne, ze se tam o nej postaraji a i vy to mate pohodlny, ze tam muzete za nim a treba i prespat...je to smutny, ale to morfium asi jinak nejde noo :frowning2: ale hlavne je to sileny, ze v nemocnici jsou schopni nechat takovy lidi klidne vyhladovet...protoze kdyz se sam nenaji a neni tam zadny clen rodiny, tak ma ten stary clovek smulu :pensive: nerikam ze to tak je vsude, ale jako s timto se nikde nepocita... :fearful:
21. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
No on nejedl, protože mu nedali ani zuby :zipper_mouth: , dostával výživu v kapačkách, takže hlad neměl, já neříkám, že byl dehydratovanej, to mu taky píchali, ale prostě svlažit pusu...vím, že tam mají hodně lidí, ale je to fakt děs
21. zář 2009 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

zase nakukuju, už jsme zpátky ze Seče a teď doma pomalu likviduju následky.

Gratuluju všem novým těhulkám a přeju ať to hlavně dobře dopadne a mimoušci jsou zdraví.

Janis, držte se, musí to být náročný. Můj děda byl po infarktu měsíc v komatu a pak ho pravděpodobně odpojili, za ten měsíc neskutečně sešel, úplně mizel před očima...
21. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
tak ja prvni? Holky Kata dnes skoro porad chodi no sranda teda :slight_smile: chci se zeptat povedlo se vam nektere tu neco na bazarku prodat?
22. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Lis, mě se podařilo plenky, oblečení ne
22. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
zase jen ja :pensive:
22. zář 2009 v 18:18  • Odpověz
Já na FB
22. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
ahojky, jen kdybyste se chtěly holky mrknouzt na nějaké věcičky, tak mrkněte na MMB, jsme tam pod stejným jménem jako tady, pokud budete mí¨t zájem, můžeme se domluvit i na jiných velikostech
zatím papa

jdu uklízet a pak frčíme ven, je opět nádherně!!!
23. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
No to je nádhera Pepi moc moc gratuluju :slight_smile: :slight_smile: takže jste si to snažilkování zase moc neužili co? tak třeba u třetího :grinning:
Poslední týden je malej strašně protivnej, když se nevzteká, tak kňourá jsem z něho fakt vyřízená. Takže u nás druhý asi fakt ne. Mít dva takový Samíky, tak mě odvezou :grinning:
Lis, Samík když začínal chodit, tak se mu nejlíp chodilo bez botiček, ale jinak mu dávám místo bačkůrek sandálky, protože bačkůrky nemaj pevnou patu a šmajdá v nich. Jinak fotky na FB, jak Káťa chodí jsou moc krásný :slight_smile: :wink:
23. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
petul: diky moc :slight_smile:
23. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
Leni já mrknu,ale později :wink:
24. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahoj mamulenky, tak zdravím po delší době, u nás se ty špatné události nějak drží.
Tak po umrtí mého strejdy v 57 letech porodila známá v autě sama cestou do porodnice do Vrchlabí nestihla prostě dojet mazec, ale naštěstí vše v pořádku malá je zdravá.
Kamarádka leží se zápalem plic v nemocnici a má 3 leté dvojčata.
A další rána včera porodila kamarádka císařem na 30 týdný chlapečka má 1.3 špatně mu fungovali dýchací cesty, tak musel ven, tedˇ je v Ústí na přístrojích a ona chudák tady v Liberci, takže ho nemá ani šanci vidět, není to moc dobré dýchaní má velmi problémové, tak se modlím, aby to malý Dominik zvládnul.....

Opravdu neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. :frowning2: tento měsíc je opravdu moc špatný

PS: Verunka od Kacisky také byla v nemocnici na vyšetření ledvin šla pod narkózu něco tam není v pořádku. :confounded: :unamused: :frowning2:
24. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
ještě jsem se chtěla zeptat zda už dáváte dětem vajíčko...
24. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahojenky
KACM - to je mi líto, to je fakt na nic když se s*re tak se s*re ...tak Ti přeji, aby se vše už v dobré obrátilo :dizzy_face:
Co pak má malá Verunka od Kacisky s ledvinama?? Tak pokud jsi s ní v kontaktu, tak je pozdravuj a že pžejem brzké uzdravení :slight_smile:
jo a vajíčko už od roku dávám normálně celé.

Hoky já vím, že je to ještě hodně předčasné, ale už jste uvažovaly jak to letos uděláte na vánoce se stromečkem?? Já teda nevěřím, že ho ten můj rarach nechal bez újmy, tak mě napadlo co s načím do stropu vysokám stromečkem ....? Asi na letošek nazdobíme jen nejaký maličký a dáme ho někam na stolek....nebo fakt nevím.... :unamused:
24. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
Mery děkuju snad se to obrátí už to na mě fakt padá..... :frowning2:
Verunce dělali sondou nějaké vyšetření ledvin aby zjistili proč trpí stále na ty záněty, ale více nevím ani výsledek ne.
24. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.