• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Jinak jukám a nestačím čubrnět tady se opět rozrůstají těhulenky, tak všem Velikáááááánská Gratulace a přeji pohodové a hlavně bezproblémové těhulkování..... :grinning:
24. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
kacm tedy to jsou veci :astonished:
24. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
jo a vajicko uz taky davam ted cele :wink:
24. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Ahojky. Kacm to je mi líto, snad to bude brzy OK. JInak my máme v baráku málo místa, takže mi ho od začátku věšíme na strop (nějakej menší a špičkou dolů), dělalo se to tak va chalupách normálně, koukala jsem na to a zalíbilo se mi to, tak to taky propagujeme... Ale máme ještě jeden ozdobenej na zahradě, tam je místa dost :o)
24. zář 2009 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky no my mame raracha fakt si prectete dnesni zapis v denicku. :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 18:54  • Odpověz
kac hele top dychani se snad zlepsi podivej se na Danyska a v usti jsou dobry. :wink: :wink: :wink:
24. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
ADI, to je lumpík. ALe krásnej a začíná se pěkně lehce zakulacovat :dizzy_face: , už to není taková kostřička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
verus no zakulacuje se uzasne. :grinning: :grinning: A opravdu patri mezi vase rarasky
24. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
Dobré ránko,

koukám, že jste všechny na FB.
Včera večer jsem byla na otočku v Brně, chtěla jsme si něco koupit na sebe, zítra jdeme na 60-tiny, ale hrůza, prostě se mi nic nelíbilo, samá šedá, černá, no hrůza barvy
tak si budu muset něco půjčit od švagrové, ta má hader, že by si mohla otevřít butik, tak ale jsme za to teď ráda

Jani, Venca také chce abychom věšali stromek ze stropu, jsem na něj koukala, ale pak jsem to viděla v jednom starém filmu, není to špatný nápad

Adi, jsem se koukla na fotky a přečetla pár řádků, tak vidím, že Daneček vám ty chvíle krásně spestřuje... je to super...prostě Rarášek

Jinak, noci poslední dobou šílený, rostou nám stoličky, sice přes den pohoda, ale v noci se mi budí, tak nasadím homeopatika
a už patříme mezi ranní ptáčata, prostě spíme max do 7hod... pomalu si na to začínám zvykat,ale je to krušné, prve si mě Vašík rozmazlí vstáváním v půl 10 a te´d tohle...
hlavně že v půl 10 jde spát, protože je protivka a spí mi až do oběda... tak mám alespon klid uvařit a když mám navařeno, tak jdu spát ještě s ním, pokud jsem ko

Kacm, tak pozdravuj Kacisku a at je Verunka zdravá! snad to nebude nic vážného!
25. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
adi super, ze se Danyskovi dari vypada lepe a lepe :dizzy_face:

Leni me Kata taky spi do 7, ale pak ji dam do postylky a chca nechce spime dal nekdy i do 9, ale nekdy taky ne nekdy proste hulaka a vyvadi, ze jako radeji vstanu..stejne se ale tak nejak povalujeme v loznici...pak ma clovek neco stihnout ze? :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
25. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahoj holky no ja chodim sem i tam a ted tady par dni dneska a zitra budu s vama celej den jsem pekne nastydla takze nemuzu za svym pokladem.
26. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
Adi, to je nádhera, jak malý roste. Pozdravuj ho od nás :dizzy_face:
29. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
ahoj, holky, no my stromeček budeme zdobit "staročesky" - pentle, perníčky, slámové ozdoby, takže nic co by mu ublížilo, kdyby to strhnul :slight_smile:

Jsem hrozně ospalá, a to musím jít pověsit pračku a nahodit další... a žehlička na mě taky vyčítavě kouká :frowning2:
29. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
pepi jsem na tom podobne, roztahane zehleni a sedim u pc nic se mi nechce... :frowning2: ospale pocasi, Kata spi mame po ockovani Havrixu, tak snad bude ok :frowning2:
29. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj srpnovky,
měla bych takový dotaz. Pokud máte pro prcky chodítka (myslím ta, jak se za ně drží, ne ta, jak v nich chodí) a už je nevyužijete a chtěly byste je prodat, tak do budoucna budu také nějaké kupovat. Pokud by bylo za slušnou cenu, dejte mi vědět do IP. Mějte se krásně a ať vás prckové rostou:slight_smile:
29. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
ahojky holky, zdravím

adajar: malej je krásnej....fakt moc
pepibubu...po 12tt...bude líp :slight_smile:
29. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ahoj Sroubi, jak je? Co nějaké foto bublinky???

O žehlení nemluvte, já už skoro nežehlím, neb fakt nemám kdy (přece chvíle kdy Aný spí, nestrávím u prkna, no ne?), tak jsem teď profík přes věšení prádla aby vypadalo co nejvíc rovné a jakmile dopere pračka, tak letím věšet aby nebylo v pračce bez vody ani minutu. :sunglasses:
29. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
A teď na to koukám, ty vogo SROUBI!!! 20 tt!!!!! To je mazéééc, už jsi v půlce.
29. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
Veru taky brzy budes ty joo leti to silenee...dite uz spi hura jdu na VKV :wink:
29. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
jeste jsem nevyzehlila :unamused:
29. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahojky,
no těhulky vám tam ty týdny někdo píše ne? však sroubi teď oznámila že je těhu tak samo jako Veru a takové číslo :sweat_smile: mazééc
Jako já žehlím jedině u ordy aspoň mi to uteče nebo u superstar a když nežehlím tak šiju a fakt jsem už takový blázen že jakmile Domi usne nedám si ani minutu času na odpočinek a už letím ke stroji,jsem zjistila že neumím prostě odpočívat,lehnu k TV a spím a spát je škoda času tak šiju :grinning:
30. zář 2009 v 07:36  • Odpověz
Hoj holky,tak mám nemocnou Kájušku.Rýma,kašel a vysoké horečky :frowning2:
Rýma se jí drží už přes týden,horečku měla minulý týden taky jeden den a od včera.co se vzbudila po obědě je jak v jednom ohni(sirupem to na nějakou chvíli srazíme a pak nanovo :angry: )Mám s ní už raději zajít k Dr.nebo mám ještě počkat do zítra?Když jí teplota klesne,tak řádí.Jinak je ukňouraná a chce se furt chovat.

Maru já Tě snad taky někdy s tim šitim využiju :wink:

Holky těhulky utíká Vám to,za chvíli budu těhotná i já(plánujem tak za rok :grinning: )
Stroměček bude ozdobenej jako u Pepi a navíc stojí v pořádnym těžkym stojánku,tak snad si s nim Kája neporadí.

Lucyje chodítko mám,prodávat ho nebudu,schovávám pro Šimona :wink:Mrkni na mimibazar,tam jistě nějaké,za slušnou cenu seženeš.
30. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahoj holky!
téééda strašně moc velká gratulace k těhu! :wink: Jsem tu dlouho nebyla, vím o sroubi a teď koukám Verča a pepibubu :wink: To je super!

Mandulka, Dany byl taky nemocný minulý týden, nakonec jsme byli 2x poslaný i do nemocnice, měl 40, žádné teda příznaky, naštěstí je zdravý a pustili nás po vyšetření domů. To bude mít Kája nějakou virózu, teď je toho prý všude strašně moc. Kolik má teplotu? Dany má rýmu a kašel od pondělka taky ...
30. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Adi, Daneček je nádherný, mrkla jsem na foto ... a nepřijde mi už tak strašně moc maličký, i má takové naducané tvářičky! :wink:
30. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Moni večer měla 38,6.DR.jen zavolám a domluvim se s ní.Nestojim o žádná ATB a poradit mi může i přes telefon.
Dávám Káje homeopatika oscillococcinum,tak uvidíme :wink:

Moni nevim jestli to víš,ale máme založenou i diskuzi na facebooku.Jestli chceš přihlas s tam,Juliet Tě pozve na diskuzi rarášci ze srpna 2OO8 :slight_smile:
30. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
Mandulka, taky bych asi zavolala jenom dr a zeptala se na to ... Dany měl právě 39,8 a to jsem docela už byla vyplesklá ... hlavně jsem se bála toho, z čeho má takové horečky, když nebyl nastydlý, žádná rýma, kašel ... ale snad už to bude v pořádku ...

Na FB jsem ... a kde najdu diskusi? To bych byla ráda, budu mít aspoň přehled, co je nového :sweat_smile:
30. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Moni napiš mi do IP jak tam jsi na FB.Já si Tě uložim za přítele,ale myslím,že na diskuzi Tě může pustit pouze Juliet-ta jí zakládala :wink:
30. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Marti není problém,využij :wink:
30. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
Maru díky :slight_smile: Babička-tchýně taky šije,horší je aby se k tomu dokopala :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.