• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Hezký den přeji, hlásím , že vše je zatím ok :slight_smile: screening dopadl dobře a čekáme tedy zdravou holčičku :dizzy_face:
1. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
šroubi, jéééé gratulace :slight_smile: tak se vám ten páreček povedl :slight_smile:
1. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
Je Sroubku, to je parada, takze parecek. Gratuluju!!!

Adajar - malej je uzasnej, jak krasne roste! :slight_smile:
1. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
krásné ranko mamušenky, tak jakpak se máte? Co prdˇolkové zlobí, zblobí :wink:

Ty jo šroubku velikáááááánská gratulace k holčičce :grinning:

Tak malý Domča je stabilizovaný, tak snad vše dopadne dobře.
Adi : Ústí je asi fakt nejlepší na předčasně narozené miminka a malý je moc krásný už se pěkně zakulacuje. :slight_smile:
1. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
Sroubi gratulace obrovská :dizzy_face: :dizzy_face:
1. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: děkujeme děkujeme
1. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
ahojky,

Šroubku, moc gratuluji k holčičce!!! to je paráda, že se vám povedl páreček.. tak ať se daří!!

My marůdkujeme, od soboty má Vášek rýmu a kašel dnes v noci už měl horečku, ach jo
trpím, když mu musím stále odsávat a po odsátí mu tam zase chrochtá
stále se budí, jak se mu špatně dýchá.. a teď horečka, tak to i pláče, a to mám jít dnes do práce, jsme z toho špatná

Pokud máte nějakou babskou radu, tak za ni budu ráda, hlavně jak se rychle zbavit té rýmy!!! :frowning2:
1. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahojda,

Sroubku veliká gratulace k holčičce :dizzy_face:

Mandulko co moudrák už se umoudřil?

Dlouho jsem tu nebyla ani na FB jen jesem jukla na zeď na fotečky.
Jsem nějak bez nálady. Kluci dva dny měli teplotky a Tomišek rýmu ale tu tekoucí, ale už je to dobrý. Za to na mě to padlo a mám rýmu jako trám a jsem ko. Vyležet to nemůžu s dvojčaty tak přežívám. Kluci teď spěj po obědě jen hod. tak ani lehnout si nejdu to bych byla jak praštěná :angry:

Leni, tak ať je Vašík co nejdřív v pododě a zdravej. Taky jsem ztoho vždycky špatná když klukum něco je :pensive:
1. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
Sroub gratuluji tak budes mit parecek super.

kacm my lezime u Apolinare vPraze. :wink: :wink:

Jinak holky no ja uz jsem zdrava zato malej ma porad rymu no.
1. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
tak ať je malej v pořádku, adajar a vůbec všechny dětičky, papa a mějte se hezky :slight_smile:
2. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Sroubku, gratulace k holčičce :slight_smile:
2. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahojky holky. Velká gratulace Sroubku :dizzy_face:

Musím vám napsat něco hroznýho, co se tslao kamarádce :frowning2:
Minulou středu měla termín porodu a v neděli druhý. Ve tsředu byla v porodnici (Motol), ukltrazvuk, monitor vše v pořádku a že má přijít v neděli na druhej termín. V neděli ukltrazvuk, monitor v pořádku a že má přijít ve středu už s taškou... Ve středu tam přišla a zjistili, že miminko je mrtvý, tak ji nechali porodit. Už je doma... Vůbec nic jí k tomu neřekli, proč a tak, je na zhroucení, doma všechno balej zpátky do krabic, mazec, je mi ji tak líto :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. říj 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz
jéžiši tak to je hnusný fakt mi to je líto :cry:
bože to je neštěstí :frowning2:
5. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
janis to je hroznyyyy :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: fuj fakt nestesti ale jako ty dr. bych asi hnala :angry:
5. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
Zdravím srptˇátka :slight_smile:

Adi: tak já myslela že ležíte taky v Ústí......malej je krásnej......jen tak dál :grinning: :grinning: :grinning:

janisa: tak podbně se tato hrozná věc stala před 4 roky i mé nej.kamarádce vše bylo v pořádku až do doby kdy jí začalo být jeden den špatně zašla tedy k Mudr. a on jí řekl že je holčička mrtvá.
Příčina uškrcená na pupeční šňůře.......prý to na ultrazvuku v posledním trimestru p. šňůra už není vidět kudy prochází, z toho jsem i já byla celé těhu vyplašená a chodila jsem i na nějrůznější 3d a 4d ultrazvuky abych si byla jistá, že ji nemá Daňa kolem krku, je to opravdu hrozné!!!!!!
Přeji kamarádce aby se z toho dostala co nejrychleji a měla brzo zdravé miminko......je mi to moc líto!!!! :cry:
7. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
Halooo???
Gabi,Leni vy nám už vůbec nic nenapíšete? :frowning2:
16. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
MArůůů to snž je krásnýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
16. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
Maru, tak ať vám to brzy výjde a Domča má mladšího sourozence :wink:
16. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
Aji díky :dizzy_face:
Mě se stýskáááááááá si tu budu psát sama asik :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
Škoda, že to tu tak rychle vymřelo :frowning2:
17. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
NO já tu budu pořád a budu si tu psát sama se sebou :sweat_smile:
17. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
jj tak ja si tu budu taky psat Maru ... :wink:
18. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
ahojky, dnes jsme zase po nějaké době koukla a jsem překvapena pár příspěvkama.
Maru, klidně napíšu, ale k čemu? stejně sem nikdo nechodí a samotnou mě to nebaví, FB se mi opravdu nelíbí, tak na něj nechodím i když jsem tam zaregistrovaná.
Jinak my se máme dobře, Vašík je usper, moc si to sním teď užívám, krásně mi říká mami a jám jsme z toho hotová, je to smíšek, stále se směje a má ze všeho radost... tak jsem také taková... a je to prostě pohoda.
Zoubky nás netrápí i když rostou.
Chodíme mezi děti do MC nebo cvičit, aby si trochu zvykl na kolektiv a otrkal se...
Hlavně teď když je hnusné počasí, to se ven ani nedá jít, když prší...
Jinak stále nco vymýšlím, jak si přivydělat atd... nápady jsou, tak to jen zrealizovat
Občas chodím do obchodu, tak je to fajn být zase mezi lidma a prodávat...
Váša začal být závislý na nás, prostě když nás nevidí, tak začne plakat, což u něj dříve nebylo a dělá pokroky s mluvením, ale to asi znáte, vždyť to samé máte doma, je to prostě úžasné a nejkrásnější...
druhé mimčo neplánujeme, ještě min jeden rok
jinak nic nového.... protrpěli jsme si rýmu a horečky a teď jsme zase fit!!!

a co u vás? co je nového?
Já myslela, že Gábi také chodí na FB a jsme tady jediná...
tak všechny pozdravujte a zase někdy písněte, vždy to potěší

jojo, upadlo to tady hooodně moc, ale to se dalo čeakt, přece nebudete psát vše 2x, že?
a co Veru? jak se jí daří a co miminko v bříšku?
a Pepi?
18. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz
Ahoj Leni,

mimi se má nejlíp. Spí si kdy se mu zachce, akorát mu občas velká ségra rajtuje po domečku, no tak se aspoň pohoupe :slight_smile: Už mám za sebou NT screening, který dopadl dobře, tak teď už jen tripply a je to. Zítra se jdu zaregistrovat do Podolí, berou jen 12 mamin na den a kartotéka otvírá v 7, takže já tam budu už před 6.hod a doufám, že budu do těch 12 osob. Docela masakr.
19. říj 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahojky,
jůůůůůůůůů tak přece jen se Lenca ozvala :dizzy_face:
No já chodím na Fb mám to tam ráda,ale tady mám kus srdce přece jen nejdříve BRMS pak MK a co teď prázdno? néé tak určo něco pisnu
Leni to musí být paráda jak ti Váša říká mami to u nás je pořád jen mama,Domi je taky super strašně moc toho umí a ukáže cokoli mu řeknu,mluvení je horší,ale lepší se :dizzy_face: Nás teda zoubky trápí hodně jak jinak u toho mého kluka :cry:
NO a Domi má taky období kdy se po mě šplhá a visí na mě,ale jenom jak jsem s ním tak je takový šílený po mě,jak je sám s Martinem nebo s tchýni tak si na mě ani nevzpomenu,ale jak mě vidí tak si nemůžu zajít ani na záchod doufám že to je jen období a zase přejde.
Gabííííííííííííííí tak honem piš piš co nového?
19. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
ahoj,

to jsem ráda, že se vám všem daří dobře.
Maru a vám ať to brzy vyjde také...pěkně to tu těhulkuje, co?

Právě Maru, jsem tady ráda a mrzí mě že to tady tak skončilo, v podstatě ze dne na den...
vždycky jsme se koukla akdyž jsem viděla, že nikod nepíše, tak jsme nepsala také... to pak není chuť

Také by mě zajímalo co Gábi.... jak se má, co děti atd...
19. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
ahojky no ja chodim na kone taky kazdy den jako je to srdecni zalezitost a po pravde FB se mi moc nelibi, ale tak diskusi si ujit nenecham...a je fakt, ze mi vyhovuje, ze tam mohu psat spoustu veci a vedi to jen ty prizvani...jako ze tech soukromych veci mam obcas dost :sweat_smile:

Leni to je teda Vasik sikula, Kata moc nemluvi jako rika tata, mama, baba, dedi a tak ale proste jen sluvka spis ukazuje a tak ...nebo slabiky (Maru porad jede BA :grinning: )

Leni a tehu uz neni jen pepibubu, ale i petipacka :wink: holky se rozjely, ale my taky nechceme a zatim ani nemuzeme :cry:

jo a Leni kdyz jsi registrovana na FB tak proc jen nezajdes do toho pokecu neni to skoda? vsichni by te rady videly tam :fearful:
19. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
Kata ma ted obdobi, kdy je pekne divoka, takova rozjeta porad a chce si delat vse po svem a vzteka se nemuzu ji ani prebalit kolikrat, jake dela caviky :(( uz me to nebavi z tohoto pohledu, protoze se mi tak brani a krouti, ze mam kolikrat strach, aby si ruku nevykroutila nebo neco :pensive: se s ni musim prat skoro u kazdeho prebalovani proste ji nebavi, ze ji omezuju v pohybu a pritom by to byla jen chvilka...holky navic mlati manzu a obcas i jine dite nevim asi to ma byt mala, ale ona proste neudela mala, ale placne...a jeste se tomu smeje..a manzu toho porad chyta za nos nejdrive to byla sranda, ale ted vi, ze si to muze dovolit, tak proste zabere a ono to fakt boli teda :astonished: no a kdyz ji placneme ma z toho legraci a zase ho rafne :confounded: jako vcera uz jsme z ni byli zoufali, protoze nechtela prestat a porad zlobila :(( kde se to v ni bere?? manza ji placl pres plinu no strasne rvala (ac ji to teda nemohlo bolet) a to bylo fakt prvne co jsem ho videla na ni vytoceneho...a pak mel vycitky, ze to nemel delat...a ja mu rikala no mel jsi hned zakrocit co to udelala se tomu smal prvne a pak jeste parkrat a takhle to dopadlo..ke me si to nedovoli nebo nema sanci..nenecham se.... :unamused:
19. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
Jéé, holky, tady se to probudilo, no to je fajn :slight_smile: !
19. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.