• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Leni, to je fakt Vašík šikula, náš Tonda prdí na nějaký mluvení, půl roku si mele to svoje táta, děda, mňam mňam, popřípadě ba ba, nebo nějaký ty zvířátka a to je konec. On všemu mrška rozumí, ale když něco chce, jen si ukáže a všichni jsou poprdění :grinning: , tak co by se namáhal.
Jo holky a stal se zázrak Tonda mi teď občas na hoďku usne, buď dopo, nebo odpo, což je fakt super :sweat_smile: !
19. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
peti no hura co te to dalo premlouvani ze? :grinning: :wink: K spi jednou denne a obvykle tak 2 hodiny ale nekdy i 3 a kdyz je to dyl, tak ji jdu budit, aby spala vecer, ale spi i vecer :sweat_smile: mame space, ale taky dost zlobi, takze se mi to alespon kompenzuje :unamused:

dnes jsme byly venku s kamoskou a jeji holcickou..nase deti obe hezky oblecene (ona si na to tedy extra potrpi), ale narozdil od naseho ditete jeji holcicka zpusobne chodi nebo si sedne na lavicku a ta nase...leze do travy, vyvali se v ni pak si lehla do pisku udelala v nem pekne motyla nozickama..osmejkala kalhoty zepredu a zezadu uplne hneda, vsude pisek kameny...jako cire zoufalstvi...asi to fakt mel byt kluk nebo ja nevim :grinning:
19. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
Jéé frčíme :grinning:
Lis tak Domi měl být v něčem holka on je manekýn hrozně rád se prohlíží v zrcadle nasazuje čepky a tak no a jinak kluk jak vyšitý,furt skáče a skáče a skáče a leze do bláta a trávy a něco co si přesně popisovala,venku jak ho vypustím aby si chodil tak samozřejmě hned do trávy nebo do křaků valí.
peti super že Tonče spí přes den aspoň si trošku odpočineš :wink:
leni já jsem ráda za FB,můžu fakt psát cokoli ale kůň je kůň a fakt to tu chci zachovat :slight_smile:
19. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
nazdárek, tak mám chvilku

Vašík už spinká a za chvíli sem pustím Vencu...
rozmrazuju lednici, vůbec by neměla namrzat a stejně namrzá jak kráva, fakt hodně, ale novou tedy kupovat nebudu... z toho ledu co tam mám si můžu udělat před domem skluzavku :grinning:

Peti, tak to moc gratuluji k těhu, teda holky, vy valíte!!!
ještě se na to vůbec necítím.... a tak nějak si užívám jedno dítko, vím, že to pak bude jiné

Lis, abych pravdu řekla, tak toho času na net moc nemám, když už tady jsme tak pracovně, takže na kecání moc čásku není... to jen někdy, tak zkusím párkrát zajít...
přes den se to moc nedá, jen když Vašek spí, ale to zase musím stihnout další věci, protože vím, že pak do večer čas nebude.
Také mi spává dvě hodiny, někdy i déle a jindy zase jen hodinu a půl... ale spíš více než méně, tak jsem za to moc ráda.
Teď hodně chodíme do MC, když je tak hnusně a v kočárku to má jak za trest, to ho vůbec nebaví, tak ho vytáhnu, ale lozí tam kam nemá, stále padá, jak se snaží chodit rychle a hlavně 10 kroku vpřed a 20 vzad, takže za chvíli klepu kosu, tak ho zase šupnu do kočárku a už řve, že tam nechce být...ach ta zima...
a mluvení ho opravdu baví i knížky, to stále koukáme meleme a meleme dokola zvířátka acelkově popisujeme co tam vše je... ale mě to také baví
občas některá slova znamenají více věcí, tak musím dumat co zrovna myslí a koukám co je kolem a co by to mohlo být a když to nezopakuju správně, tak to říká stále dokola a zvyšuje hlas...a nechápe že nerozumím :grinning:
19. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
Lis aohledně toho vztekání u přebalování, tak to také občas znám, prostě ho tím otravuju, když chce dělat něco jiného...ale holt má smůlu, dokud má plíny, tak musí držet, ale raději stále přebaluji na přebalováku, protože tam se netočí, al na zemi, tam ví že nespadne, tak to mi utíká pod rukama
19. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
Leni, jako bys popisovala naše venčení, 10kroků vpřed, 20 vzad, kosa mámě, řev v kočáru... :grinning: ! S těma knížkama, Tonda je má taky moc rád, ale leporela a ty jeho knížky má už okoukaný, tak si vždycky ukáže na nějakou naši velkou, hrozně ho baví listovat v kuchařce a v psích plemenech, to je snad největší hit a u každé stránky radostně vykřikne baf baf, myslím, že než půjde do školky bude přes plemena psů odborník :grinning: :grinning: :grinning:
Lis, přebalování u nás taky katastrofa, to ho lovím snad desetkrát, než ho sklátím, pak je řev a pak mu musím strčit něco zajímavýho do ruky, třeba bačkůrku, když je to nezajímavý okamžitě to letí na zem, tak musím být neustále vybavená :grinning:. a s tím plácáním, to je taky boj, taky by nás pořád mydlil, ale trpělivě mu vysvětlujem, že nesmí a že může jen hladit, stejně tak na kočky občas se stalo, že je pěkně ťafl nebo chytil za ocas a vysvětluj kočce, že to tak nemyslí, tak mu to pořád melu dokola a taky jsem mu ukázala, že mají kočky drápky, no uvidíme. dokonce minule ve cvíču chtěl nějakou holčičku majznout pitím po hlavě, kde se to v nich bere :sweat_smile: :fearful: :grinning: ?
19. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Leni ona se mi ale otaci i na prebalovaku je to desny kolikrat ji nemohu zpet otocit a div nespadne dolu..je to hruza :zipper_mouth: a jak rve hysterka...vubec posledni dny je takova jina..prestala delat takovy miminkovsky veci mam pocit, ze co byla u kadernice tak dospela se vsim vsudy :frowning2: :frowning2: ona se nemazli, netuli nechce najednou davat pusinky, odvraci se bije nas a mam pocit, ze nas v nicem vubec nepotrebuje... :cry: je to smutny ... a manza to nese vic tezce chtel by ji pomazlit nebo tak a ona dela jen kraviny... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
aloha dámy :slight_smile: Tak nám totálně umřel starej noťásek,tak jsem o Vás dlouho neměla přehled a už jsem měla normální absťák :grinning: Ted máme už konečně novej :sunglasses:
PETI moooc gratuluju k těhulkování.Držím pěstičky ať všechno dobře dopadne :slight_smile:

Maru gratuluju ke snažilkování,tak si s "taťkou"pořádně užívejte a ať se brzy zadaří :dizzy_face:

U nás nic moc nového.Karolínka je čert,ale já jí fakt miluju :dizzy_face: Ale však to tady všechny znáte :wink:
Docela dost se vzteká,nevydrží dlouho na nočníku,mluví svou řečí i když pár slov už česky dá :grinning:
19. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
Dobré ráno,
Leni, Mandul, dík, já jsem zatím ještě nebyla ani u MUDry, tak můžu jen doufat, že je všechno O.K. Zatím je mi dobře jako s Toníkem a nebýt těch dvou čárek, tak nevím, že se něco děje :sweat_smile: :grinning: .
20. říj 2009 v 07:24  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem sem taky nakoukla :slight_smile: Malinkej zatím spinká, mně to už nnejde. Dneska mi není kdovíjak dobře, ale to je výjimka potvrzující pravidlo. Doufám že se do odpoledne srovnám, než mi začnou chodit studentíci na doučko :slight_smile:
20. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
Ahojky,
jen na skok,Pepi co to jméno? jsem myslela že to bude Jaromír? jen se ptám :wink:
20. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
maru, hm, my si to mysleli taky, ale Martin nás nějak napadl a nejde nám z hlavy..... Takže to zatím vypadá na Martina. A pokud jde o Honzovo "JM" tak on sám prohlásil, že pravidla jsou od toho, aby se občas porušila :slight_smile:
20. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
tak to je super,martin je moc krásné jméno :dizzy_face: :dizzy_face:
já už doma jednoho mám tak dva by už byli moc :wink:
20. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
Martin Matoušek zní dohromady dobře, že jo :slight_smile:
20. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
ahojky,
no sláva..... :slight_smile:
maru: přeji brzké těhu :slight_smile:

máme se fajn,Maty je ďábel, dělá furt čurbes.....ale je to zlatíčko :slight_smile:
jinak počasí na hovno,mám z toho depky....

a těhulkám to krásně skáče :slight_smile:

leni: jak jsem psala jsem věrná MK...vždycky jsem nakoukla :slight_smile:
20. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
jejda PETI je těhu,...tak gratuluji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
jo nočník u nás nehrozííííííííííííííííííííí :grinning:
20. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
jéééééééééééééééééééé ahooj Gabi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Díky moc,ale já na to nespěchám až to bude tak to bude :slight_smile:
více napíšu později i k ostatním jen skáču od sporáku :sunglasses:
Pepi zní to moc krásně a určitě se mi to líbí více než Jaromír Matoušek :wink:
20. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
Maty te´d sleduje panoramu na ČT2..on to děsně miluje :slight_smile:
20. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
Dobré ránko,

před chvílí jsme vstávali a tady je táááák hnusně, že snad ani nevylezeme, ale to bud epak hrozný den..
a ještě budeme bez auta, Venca jede služebně pryč až do zítřka, tak nevím, jak to udělám.
Kdyby alespoň nepršelo...

Pepi, Martin je pěkné jméno....

Peti, buď ráda, že je ti fajn... alespoň si to o to víc užiješ...
doufám, že druhé těhu budu mít stejné jako s Vašíkem, to byla prostě nádhera....užívala jsme si to od začátku do konce, tak snad to také tak bude

tak jdu přebalit, už se tady rozléhá ta jeho vůně z plíny...
20. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
jo to miluje Martin :grinning:
mě s tím každé ráno prudí jak vstane :grinning:
já si navařila včera ,tak mám dneska klideček :slight_smile:
Holky já mám dneska první den takovej, kdy mi není zrovna dobře, i když už se to rovná. Mám na to ještě do půl jedný čas, pak se do pěti nezastavím s doučováním, tak snad se to srovná.
20. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
maru: však jo,až to přijde tak to přijde :slight_smile:
20. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
pepi: bude dobře :slight_smile: to jediné jsem na těhu neměla ráda,ale mě začlo být blbě od 5 tt

leni: těhu bude jiné,určo :slight_smile:

tak jdu na hygienu
20. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Gabus, je mi mnohem líp než mi bylo když u mně bydlel Pepča, to jo, ale včera jsem málem blinkala v parku z nějakýho puchu, a dělalo se mi mdlo. Hoooodně jsem se soustředila na chůzi, měla jsem slabý nožičky, pak mě napadlo že mě srovná sladký, tak jsem si zašla dát rakvičku a je pravda že mě normalizovala.
20. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
já ven musím...sháním kombinézu pro malého, v tescu mají prd, tak nevím.....má 3 zimní bundy,jednu novou sotva obleče a nemám právě kombinézu....takže po obědě asi vyrazím
leni: tady je taky hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
My dneska asi nikam nepůjdem, je tam hnusně a nemusíme, tak se nikam nepohrnem.
20. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
pepi. stejně vás všechny obdivuji být těhu takhle brzy,že si nemůžeš třebas lehnout,když se ti chce a ták....
tak to je fajn,že tě sladké dá do pohody :slight_smile: ale ono by to mělo tuším do 12 tt přejít....
20. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
Gabus, to doufám :slight_smile:
20. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.