• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ahojda..my máme rýmu jako trám :unamused: zahlenění jsme a měještě natekly dásně, včera jsme se rafli s manžou...uklízecí den...a on zase u kompu...tak jsem byla protivná a on se mnou nemluvil a v tom on je zatvrzelý..třeba celý večer..a já brečím a jemu je to jedno :confounded: no debilní situace..a to jsem si libovala..jak jsme se už přes měsíc nehádali... no bude líp :dizzy_face:
gratuluji petipacce..moc a moc a přeju příjemné těhulkování..u nás kousek a jsme ve třetím kole..utíká to jako blázen

jsem ráda že píšete o vzpouře děcek při oblíkání a přebalování..je to hroznej boj...tak jsem si řekla že alespoň to hovínko zkusíme na nočník..bo mám strach že něco umaže jak se kroutí a navíc my jíme hodně..takže se to do té pleny skorem nevejde

maruško zoubk nás taky trápí a jak..má tam pořád ručičku a slintá

no a k mc...chválabohu za ně...kam jinam v zimě...my končíme v listopadu s plavčem...tak musíme do mc...protože ten živel se doma děsně otravuje..jinak přes 14 dni jsme začali chodit..jako pořád a všude..tak jsem z něho dojatá :slight_smile: :slight_smile:

jo a závislosti na matce říkám mamafilie a sebeprosazování souboj s osobností... :grinning: mějte se krásně a jen a jen zdravě :slight_smile:
20. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
hm s přebalováním bojujem taky, líp bude až dojdou tréningový kalhotky, ty se můžou navlíkat vestoje. Jsou už objednaný, jen čekáme na echo že je můžem jít vyzvednout.
20. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Tak Domi už asi hodinku spinká,já mám v kuchyni to nejdůležitější hotovo a můžu konečně něco napsat :slight_smile:
Tak u nás přebalovnání teď už i jde,bylo to horší jak začal lézt tak jsem ho nemohla za nic na světe přebalit to bylo vždycky křiku no a teď prostě leží a pije čaj nebo mu dám něco do ruky a dobrý,taky přebaluji ve stoje to jsem se taky naučila a šup šup a je to :slight_smile:
Vztekání u nás vládlo tak asi 14 dní a jak zjistil že prostě neuspěje tak přestal se vztekat,teď začal spíše když mu něco seberu brečet ale není to vztekání jen brečí a za chvilinku přestane,zkouší zase jestli brekem to dostane,no brzy zjistií že taky nic.
nočník je od té doby co chodí pasé on tam jako i sedí,ale tisíc věci má okolo sebe,kartáček na zuby,misku,vařečku prostě kraviny aby se zabavil a tím jak se zabaví tak už nedělá nic a jen sedí,takže bojujeme dál.
počasí na prd,Domi se doma nudí,hračky ho neberou má je okoukané tak vymýšlí blbiny,denně mi tu jede ta jeho kráva a ještě stále ho baví tak super aspoň ho to na chvilku zabaví,to sedí na gauči a fakt čučí jenom třeba žvýká kartáček na zuby :sweat_smile:
chystám se taky do MC už jen kvůli tomu,aby se otrkal,není bojácný spíše stydlín a stydí se před cizími lidmi.
a víc nevím co jsem chtěla
20. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
MARU: TAK UŽ CHODÍTE? TO JE SUPER..ASI UŽ DLOUHO,CO?

já uspávám,ale marně...dělá kraviny,vytahuje vše z šuplíků a nic z toho...

MC tu taky máme,ale kus jako daleko..to bych v té kose nedala... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak letos jsem v předstihu,Matymu už mám vše na Vánoce, no i Vojtovi..teď jenom Míša

holky,máte některá z IKEI ten vláček s kolejema dřevěný? uvažuji o něm....
20. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Gabi jj chodíme od 2.října :dizzy_face:
začal z ničeho nic ráz na ráz :slight_smile: MC mám kousek asi 5 minut cesty :dizzy_face: já teprve o vánocích uvažuji co koupit,vláček nemám ale už jsi druhá kámoška co ho chce koupit :wink:
jo a kombinézu jsem super objednala z MMB za 350kč :wink:
20. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
maru: tak to je fajn :slight_smile:
ty tam máš všechno kousek :slight_smile: to já zas mám vše daleko,te´d hodně jezdím autobusem,Matymu se to líbí :slight_smile:
já ještě mrknu v CA na kombinézu a jinak budu muset taky přes MMB,kde jinde,i tady na koníku mají hezké...no uvidíme.
tak jdu vařit rýži
20. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19547133&tab=1
tady tuto kombinézku
jj to je pravda já mám všechno na dosah,všude to mám za rohem :wink:
20. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
ta je hezká :slight_smile: a za dobré peníze...díky za tip :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
není zač,mě se zdá super za tu cenu,má všechno co by kombinéza měla mít :wink:
čekám kdy mi už dojde domů tak pak dám vědět jak vypadá
20. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
MY ho budem kupovat k vánocům
20. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
maru. tak podej pak info :slight_smile:
pepi: taky uvažuji, že k vánocům..není to drahé :slight_smile:

no a já nemůžu nikam jít,protože si Vojta zapoměl doma klíče od bytu a čip na oběd!!!...Já ho přetrhnuuuuuuuuuu :angry: :angry: :angry: až dorazí...ještě ráno se ho na to ptám,jestli to má v aktovce,prý jo...no ten schytá....to je furt něco...mě z něho brzo klepne.

a nová zábava Matyho, mám doma ten stupínek z Ikei,jsem ho kupovala kdysi Vojtovi,aby vylezl k umyvadlu,tak Maty si furt na něho stoupá,není to moc vysoké,ale stejně jednou hodí......šílená zábava.
20. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
jo ten stupínek máme doma taky a Domi ho tahá po bytě a taky na něj rád stoupá,ale to mu nedovolím,pak má rád koš na prádlo ten ´převrátí a jak jinak leze na něj a stoupá to mě mory berou
20. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
taky máme ikeácký stupínek, ale malej ho ještě neobjevil :slight_smile:jak í něm ale ještě nepřišel na to že s tím může lumpačit :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
jsou to koumáci :grinning: :grinning: :grinning:
pepi: přijde na to :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
jj přijde :grinning:
20. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahojky, jé to je super, že to tu ožilo :slight_smile:

MARU - podobnou (nebo dokonce stejnou) kombinézku jsem viděla i v Baby bazaru na šetce za 390,-. Prodávají tam i normální nové věci, né jen bazarové, to mají zvlášť. :wink: Je fakt moc hezká :slight_smile:
O tom MC už taky delší dobu uvažuju, co kdyby jsme se tam někdy sešly??? Ale já můžu jen odpoledne, páč mi malý dopo spí. A možná bych mohla i hned zítra, co Ty na to???

Přebalování je u bás taky boj, jen málokdy pomůže nějaký předmět v ruce..... :unamused:

A jinak jsme dnes byli na neurologii, kvůli tomu pigmentu. Tak kožařka nás uklidňovala, že to vypadá neškodně a že jen pro klid duše nás pošle na neurošku a tam nás zase doktor vyděsil, že je třeba udělat ještě genetické vyšetření, že se mu to nelíbí. Ž e po neurologické stránce je v naprostém pořádku, ale podezření tam je, páč to ložisko je opravdu velké..... :unamused: Tak jsem teda zvědavá..... :angry: :unamused:
20. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahojda.Kája spí na balkóně tak honem vařim.Ona tak krásně spí venku,pěkně zachumlaná ve fusaku,takže je v teploučku a má tam čerstvej vzdoušek.Doma v postýlce prostě neusne :angry:
Holky večer usne cca ve 19:30hod.,spí tvrdě tak cca do 1hod.A pak se děsně kroutí,pofňukává-jakoby jí bolelo bříško,přitom spí.(Přitom jí vyloženě něčim nadýmavim nekrmim a i kdyby,tak prdět umí jak starej chlap :grinning:)Nemáte nějakou radu co s ní?
Zkoušela jsem čaj s meduňkou,ale moc to nepomáhá :confounded:

Pepi Martin je moc hezký jméno.A Martin Matoušek zní opravdu moc hezky :dizzy_face:A líbí se mi jak se Honza postavil k tomu,že pravidla se mají porušovat.To je borec :sunglasses:

Maru kombinézka je hezká,mě nabídla sestřenka,že mi dá nějakou po Sofince,tak jsem ráda.Stačí kolik vypláznu za zimní boty :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už je máte nakoupené?
20. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
mery luu..ti doktoři jsou magoři...měli by uklidńovat a nejančit dopředu, když se ještě nic neví :unamused:

malej je určo v pohodě :slight_smile:
jinak manželovi se zatím líbí jména : lucinka a davídek nebo daneček...tak uvidíme

Lucie streckerová, david nebo daniel strecker

maru . pěkná kombinézka, já kupovala v bazaru za 230 cash ale vymazlenou..viděla jsem i hruuuuuzy za 300...takže tahle cena je uuuplně kouzelná...a že je to pohoda, když ti děti běhají sami..já jsem šťastná jako blecha :slight_smile:

my pojedem taky do ikei..raději mimo víkend..i pro stupínek :wink:
20. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Čauky,

téda já čumím. Měsíc nic a teď takovej uragán :confused: :grinning:

Ikeu určo mimo víkend a nebo o víkendu, ale hned zkraje otvíračky, já tam byla v sobotu kupovat takové ty různé hejblata do koupelny a wc a byla jsem tam po 10., to to ještě šlo, ale když jsem odjížděla, tak už na příjezdovce stály kolony aut.
20. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
Marti já můžu taky jedině odpoledne stejně jako Tobi tak Domi dopoledne spí jenže u mě to je horší s časem,třeba dneska spal první spánek do 11h a teď by měl být už vyspaný z druhého spánku a zatím opět řádí v postýlce a nějak se mu nechce spát tak doufám že jak se domluvíme tak nebude mít stejně posunuté spaní,tak zítra okolo 15h? přímo u sluníčka?
sroubku jména krásné,Martin by mi líbal ruce do smrti kdybych pojmenovala holčičku Lucinka,ale to se mě nelíbí
David krása a Daniel tak též :dizzy_face: ale vy čekáte holčičku tak klučičí nemusíš moc řešit :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
ahojky ja chci taky stupatko z Ikey :grinning:
20. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
MARUŠKO - jestli můžu, tak bych to posunula tak na 15:30 Tobík spí někdy i do 14 hod a to bych měla pak hodně na knap, než bych ho nakrmila, než bych dorazila....a navíc nám od 8-15hod mají přijít štelovat okna, ale budu je urgovat, aby přišli dopoledne....na FB Ti hodím moje číslo, kdyby se třeba něco změnilo, tak písni nebo zavolej, ju??
20. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
oki tak 15,30 aspoň pochodíme i venku a doufám že Domi bude mít náladu ne jak dneska :wink:
číselko už mám :slight_smile:
20. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
ahojky,
jůůůůůůůůůů máte sraz holky,jo? paráda :slight_smile:
tak já do IKEI jedu v PO dopo..už to mám domluvené i hlídání :slight_smile:
veru: jj..furt nic a najednou jsme se tu vynořily :slight_smile: všechny :slight_smile:

mery: já myslím,že to bude dobré...chápu tvé obavy..já si prošla s Matym ohledně toho CT a už nikdy....nic takového nechci zažít.
20. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
Ahojík holky...nestíhačka totálně,jen jdu pozdravit,když jste se tu tak ukázali :grinning:

A taky jsem si všimla ( asi pozdě) u Šroubka,že čekaj holčičku,tak moc gratuluju k párečku :dizzy_face:

My marodíme..teda už jen já,ale Kuba zas začal prskat a máme ekzém,dneska jsem byla u DR a je to z oblečení,má to přesně kolem krčku a hnusné.tak se vracím k Lovele :frowning2: jakej jinej prášek je pro alergiky?
20. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
jo to pochodíme venku bylo jako já a Domi,jinak platí ten sraz až v 15,30 přímo u sluníčka jsem někdy blbka :rolling_eyes: na vyjadřování
20. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
nikkyy: přeji brzké uzdravení a ať se toho ekzému zbavíte brzy :slight_smile: ...s práškem neporadím,ale určitě nepoužívej aviváž......

maru: slovo " blbka" je moje přihlašovací jméno :grinning:
20. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
ahoj jdu jen mrknout...do MC jsem zacala chodit taky K se tam moc libi je uplne mimo z toho :grinning:, ale jako pak jsme byli nemocny a tento tyden jsem zrovna mela zubare, takze tak..ale ted pujdu to nasledujici pondeli, pokud to pujde... :slight_smile:
20. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahojky, tak se taky přidávám se zpravama. Omlouvam se budu psat bez haku a carek. Mam blbou klavesnici.
Honzino spi od 19hod do 6,30hod ale v noci mame nove jedno krmeni cca 3hod zacne brecet a musi dostat flasku. Chodi schody nahoru i dolu a vyleza kamkoliv (postel, stul, mycka...) na nervy. Mi do MD chodime uz od miminka. Zacali jsme ve 3m masazema a kdyz casove zvladame chodime furt. Jo a taky jsme zacali chodit plavat a super.
Jsem na sebe nastvana. Cca pred 14dny jsem prodala velky kocar. Za super prachy to jo, jenze ho budu potrebovat do lazni a tak musim koupit jiny. Prostě krava....
Jo a holky bomba. Dnes jsem podepsala smlouvu na dodavku kuchyne a od zitrka kopou vykop na branu a do tydne bude hotova :slight_smile: ja se po 5letech dockla :slight_smile:

Niki az pojedes do Prahy tak dej vedet. Mam tu Lovelu jak tekutou tak prasek. Je jich sice jen cca půlka u kazdeho, ale ja to nepouziju. Nemam ji rada a kluci jsou nastesti OK.

Lidi ja chci snih. Zní to blbě ale aspon budou mit ty deti co delat a nebude to s nimi o nervy. Honzova nejvetsi zabava je vyleze na 3schod otevre si od zachodu (diky schodum dosahne) sleze a jde se rochnit do misi. Dostal uz 100x a stejne to udela. nemam ho jak oddelit a nejde uhlidat.
Jo a taky vsechno hazeme do kose a vyskladava mi micku. Nejlip se spinavym nadobim. Katastrofa.
Jeho vcerejsi kousek byl, ze vylezl na zidli a vypil manzelovi 2jku bileho. no cast skoncila na tricku, ale jtejne. Kdyz jsem mu vynadala tak se na me podival a rika Mňam. Zabit. Brzo na nas nekdo posle socialku. No a uz raci koncim zase jsem tu dlouho nebyla a jsem az moc ukecana. papa
20. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
jo hotova bude brana. Kuchyn cca 14prosince
20. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.