• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ještě nakukuji...

lis: co u vás nového? co Káťa?

janikrop: jsi prodala Quiňáka?myslím,že jsi ho měla...všimla jsem si tady ,že chceš koupit Janéčko :slight_smile:
a to jsi byla celých 5 let bez kuchyně ?nějak jsem to nepochopila....

tak dobrou :slight_smile:
20. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
Ahojky holky, tak se taky hlásím, že vše v pořádku, jenom jsme byli u dr. a Honzík zhubnul - jsem si myslela, že už nemá kam hubnout... měl průjem k zubům (asi) a na něm je to všechno hned znát a dr. řekla, že jestli se za 14 dní nedostane na váhu, co měl před 2 měsíci, tak jdeme do nemocnice, maskar, tak teď je to na provaz, protože ho fakt nutíma on řve a dáví se a jí třeba hodinu, hrozný...dr.říkala, že po něm nehce žádný zázraky, ale při týhle váze, že hubnout nemůže...si připadám jako krkavčí matka, že mu nedávám najíst...ach jo
20. říj 2009 ve 22:35  •  2 děti  • Odpověz
jo a ještě..Honzík je teda drsňák.....já bych byla na mašlu :grinning:
20. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
Jani Honzík je číslo, máme doma to samý, záchod je oblíbené místo jeho hrátek a vždy ho opouštíme s prudkým řevem, schody taky zvládá, nejlépe s plýma rukama a naučil se kotoul, normálka přes hlavu, to ho děsně baví :grinning:
20. říj 2009 ve 22:37  •  2 děti  • Odpověz
další akční batole :grinning:
janisa: a kolik Honzík váží?
20. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
Málo...je mi to až trapný tady psát... v roce měl rovných 8 a teď má 7,8kg...ale on fakt nechce jíst, já se snažím :frowning2:
20. říj 2009 ve 22:43  •  2 děti  • Odpověz
vůbec nic mu nechutná? jejda,tak snad se to brzy spraví...s tou váhou teda nevím..ale pokud je takové číslo a není nějak více unavený...tak snad to bude dobré :slight_smile:
20. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz
No jako chutná mu všechno, ale max dvě tři sousta, pak je to ztráta času, už jsem dospěla k tomu, že za ním lítám po baráku se lžičkou, což jsem nikdy nechtěla
20. říj 2009 ve 22:48  •  2 děti  • Odpověz
No nic, když se mě takhle ptají kamarádky s dětma, tak už mu přidávám, protoýže je mi fakt trapně, že Honzík váží jako jejich děti v půl roce, ale prostě to tak je... je to prostě drobek, třeba bude jako Váňa...
20. říj 2009 ve 22:50  •  2 děti  • Odpověz
Jdu chrupat dobrou noc... a moc na tu naši váhu nereagujte, nebo budu mít zase depku. Pa
20. říj 2009 ve 22:51  •  2 děti  • Odpověz
ale jak jnak ho donutit něco sníst,že? a není třeba hyperaktivní?

jí malého krmím: v obýváku na sedačce,v pokojíku na posteli, v obýváku na zemi, v pokojíku na zemi a v kuchyni v židličce jí málokdy...a k tomu potřebujeme spoustu časopisů a prohlížíme si je,hledáme auta a kočárky..vše co má kola a tak jíme...no taky to blbě dělám....
20. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz
janisa: ale Honzík byl taky narozený dříve,tak možná i prot...
20. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz
dobrou
20. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz
ahoj holky, Janiso, nic si z toho nedělej, hele pokud to nekomentuje mudr nějak varovně, tak to neřeš... A vem to pozitivně, vždycky je líp dítě do jídla muset přesvědčovat, než ho od něj muset honit aby nebyl buřt :slight_smile:
21. říj 2009 v 06:50  • Odpověz
Ahojky,
téééda staré dobré časy se vrátili :dizzy_face: srpen ožil :sunglasses:
Gabi tak my taky u krmení musíme dělat tisíc věcí kolem,nehrozí jako krmit jen tak,ale teda snažím se opravdu v židličce,v obýváku jí tak jednou týdně a ještě mám u toho tisíc keců on totiž jí hrozně a uklízet po něm tu spoušť je něco raději teda ho zapásuji do židličky,dám mu indulony,misky,vařečky,kraviny prostě aby se zabavil (hračky nehrozí) a jíme :slight_smile: no někdy taky vytáhnu noťas a pouštím mu videa jako bobík,hrošík atd. taky to není nic čím bych se měla chlubit,ale aspoň způsobně sedí a otvírá pusu :wink:
janiso v klidu neboj ještě HOnzík časem nabere a budeš jen vzpomínat jaký byl štíhlounek,si myslím že zhubnul těmi zuby i ostatní děti hubnout ale není to tak rapidní páč váží více,tak neboj Honzík zase nabere a nemá z čeho teda přibírat když je to takové akční dítě :wink: to prostě vyběhá
21. říj 2009 v 08:06  • Odpověz
Máme za sebou souboj u stříhání nehtíků na nožičkách, tak jsem ho vrazila do sedačky, do ruky rohlík, chňapla nohu - Pepča se začal hihňat že ho to asi lochtá, ale ostříhali jsme je.... Má nehty po Honzovi, hrozně rychle mu rostou.
21. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
dobré skoro poledne,
já teď došla..je tam super :slight_smile:

maru: vidím,že to taky nemáš lehké s tím krmením :grinning:
bude sranda,až začnou jíst sami :grinning:

pepi: já na Matyho pidi nehtíky na nohách skoro nevidím,se mi zdá,že mu zas naopak rostou hrozně pomalu.
21. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
Dobré poledne,
dítko spí, oběd uvařený, tak koukám co se tuděje...
Jani, s tím jídlem je to taky někdy boj... jak říká Maruška, tak ho musím bavit a bavit, někdy jí parádně a někdy sní pár lžiček a řekne NE a ještě mi odtsrčí ruku, to pak vím, že s ním už nic nehne...
když měl rýmu, tak mi týden nejedl a bylo to na něm děsně znát, ale už to zase nabral..

dnes ráno jsem ho posadila na nočník, ale věděla jsme že už čůral do plíny, měl ji teplou
tak si říkám , alespoň bobek... tak sedí a nic.. jsme ho nechala jít, že se trochu rozhejbou střeva a říkám mu že bude dělat oo do nočníku... no a za chvilku šel za mnou, ale cestou se zastavil u skříňky, zatlačila než jsem stihla dát pod něj nočník, tak hovínko bylo venku na zemi... jsem se musela smát!!! první pokus a hned vedle!!!!
tak budeme zkoušet dál, už jde vidět, že přece jen ví, co se do nočníku dělá...také mě vidí jak sedím na záchodě, to hned ví, že dělám oo

Gabi, tady je zatím 5 stupňů a sluníčko jen tak pokukuje.. tak uvidíme jak bude odpo

Maru, mám vybranou stejnou kobinézu pro Vaška, na MMB, ale trochu jinou barvu, tmavě modrou s tyrkysovou

dnes jdu zase do sauny, už se moc těším, minulý týden jsme byla poprvé v této sezoně a hodlám zase chodit pravidelně, včera jsme byla na masáži a příští týden plánuji kosmetiku, musím se trochu hýčkat... :sweat_smile:
21. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
Pepi, a nehtíky ¨na nohách, tak to musím jedině u telky... kouká a já střhám a strašně ho to lechtá, to mě stále cuká nohama, je to docela boj, na rukách je to v pohodě, sedí, kouká a já stříhám, ale musí být nálada
21. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
jj jídlo je boj prostě a jsem ráda že v tom nejsem sama no nechci vidět jak bude jíst sám to budu po něm pak 2 hodiny uklízet.
nehty a stříhání tak to docela jde stříhám u kravičky connie takže on čučí a já sříhám pohoda
Leni ten bobek je fajn hlavně že Váša ví co se do nočníku dělá mě Domi snad ani kadit v sedě neumí,uměl to a kakal krásně do nočníku a prostě jak začal chodit tak se sekl a nebude tam dělat nic i když vidím že má n akrajíčku,postavím ho a on okamžitě začne tlačit,posadím ho a utrum zarazí to a nedělá nic tak jako nevím co s ním teď
Leni já chtěla taky jinou barvu,ale už nebyli v jeho čísle tak mi stačí tato modrá :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
holali? kde je kdo?
chci vám říct že jsem dneska byla s Marťou a Tobíkem a bylo to boží :sunglasses: Tobi je hrozně krásný klučina a přinesl se svoji maminkou Domínkovi dárek,něco na zub a maminka Maruška se nechala zahanbit páč nedonesla nic :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak příště :wink:
néé Marti bylo to fakt super a jsem ráda,že jsme se konečně setkali a snad to i brzy zopakujeme :slight_smile:
21. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
maru: tak to jste měli super odpoledne a konečně ,že jste se potkaly,bydlíte v jednom městě :slight_smile:

já dneska nestíhám,mám plno práce navečer,tak budu možná až večer později.....ale to vy už budete spinkat :slight_smile:
21. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
Jéé Maru, tedkom jsem o tom psala na FB, kounu tutaj a Ty o dnešku píšeš zde :slight_smile: Dva osli jedné mysli... :sunglasses:
Fak to bylo parádní odpolko, Domínek je úplně zlaťoučké a hodňoučké děťátko, půjčil Tobíkovi svoje hračky a dokonce i svůj kartáček :sunglasses: , a aby toho nebylo málo, tak mu Tobajs málem snědl i jogurt, asi měl jeden málo :grinning:
Doufám, že počásko ještě nějaký čas vydrží a my prochajdu brzy zopáknem, a když né, tak se můžem sejít ve Sluníčku, anebo klidně i u nás doma :slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
gabi - však to z frýdku nemáš tak daleko, tak můžeš někdy přijet taky :sunglasses: jo a ještě fajra to má docela blízko, tak to můžem dát i ve čtyřech :slight_smile: ...vlastně teda v osmi :sunglasses:
21. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
tak a já se rozvádím právě :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: s Maruškou
21. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
21. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz
21. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz
Ahojky,
Veru tak to máš blbé páč já žádné rozvodové papíry nepodepíšu :grinning: :grinning: :grinning:
Marti jj četla jsem,ale já na FB teď se dostanu jen občas protože mám co jiného jak zpomalený net takže špatně načítá kdežto kůň načítá dobře,takže tu budu prudit :sunglasses:
No a jako proč by to nešlo setkat se i s Gabi a Fajrou,co? My jsme pojízdí,Marti ty taky tak by to šlo domluvit třeba i u Gabus ve Frýdku páč ta asi auto nemá,co???
NO a sraz by šel Marti taky i u nás doma jsem většinou sama doma takže pohoda :dizzy_face: a určo to nebylo poslední setkání :wink:
Veru hele a už jsi mluvila s Tomem? březen je daleko chci dřív a můžeš klidně sama,Toma nech doma ať pěkně pracuje a dojeď na týden
22. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
ahojky,
auto nemáááááááááám :frowning2:
a snad se jednou sejdeme :slight_smile: ....určitě :slight_smile:
22. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahojík..

Maru říkala jsem mu a nic,jen se usmál :frowning2: Jako on by chtěl určo,ale zas ho hlodá ta cesta a nafta atd..no hele ještě ho nakopnu,jenže mám pocit,že ho pak nutím a to nemám ráda,by mu musel napsat Martin nebo ty :slight_smile:) tak nenápadně.
Hele já bych sama i dojela..ale nemůžu mu sebrat auto na týden,víš sama kde bydlíme :frowning2:
22. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.