• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
jo ta cesta to je něco to je fak a navíc ty vánoce :pensive:
já řeknu Martinovi on ho trošku šťouchne a uvidíme :wink: jako jde jen o cestu více by jste investovat nemuseli to bychom se domluvili na ICQ víš jak tady .. oči všude
22. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
MAru já bych jela hneeeedddddd :slight_smile: hele a´t mu písne nějak třeba až za pár dní...teď by to poznal,že jsme se domluvili :slight_smile:))
22. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
no však jasně :dizzy_face:
22. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
ahoj holky, koukám, že zase plánujete setkání!!!

tady začalo před chvíli pršet, ach jo, jestli to bude zítra pokračovat, tak potěš koště
Dnes jsme byli s Vašíkem za sestřenkou, má týdenního Matyáška a potřebovala zavézt k Mudře, tak jsme pomohli a bylo to fajn...je to takový malý červíček... strašně rychle nám ta miminka vyrostla, že?

jdu juknout na slečnu Marplovou, docela se mi to líbí....

tak zatím papa
22. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
leni: ještě se nic neplánuje :slight_smile:
jj uteklo to velmi rychle,ale mě to nevadí, já už si to 3x vychutnala :slight_smile: já už se docela do práce těším..te´d mám spíš strach ,jak to přes tu zimu zvládnem....já tady toto počasí nesnáším a bude hůř... :frowning2: prostě, jak se nedá sednout na lavičku, vypustit dítě, no nevím :frowning2: ale co mi zbývá....

no já dojedla jablko a můžu jít zase cosi robit a brzo spát, včera jsem šla až po půlnoci,dneska půjdu dříve.

a zítra dojde mamka na kafe, týden tu nebyla,tak aspoň změna a v neděli se k ní pozveme na oběd :grinning: to už nějak zařídím :grinning:

já na telku nekoukám,zapoměla jsem kouknout i na Přešlapy,tak to budu muset dohnat na netu.....

tak pa a dobrou :slight_smile:
22. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
ahojky,

tak tu máme zase pátek!!! venku je tedy hnusně, tak nevím co podnikneme
Vaška jsem te´d uložila a měla bych žehlit, ale strašně se mi nechce, jenže asi 5 praček tady na mě kouká!!! ufff

Gabi, tak si to s mamčou užijte, také jdu odpoledne k našim, taťka byl teď dva dny v nemocnici na vyšetření a mamča má dnes volno

ještě nakouknu, zatím se mějte

jo Maru, jakou velikost té kombinézky jsi pro Domínka brala?
23. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
ahojky,
no mamka právě odešla a já musím vařit brambory..dneska máme s malým kedlubnovoou omáčku, tu oba dva milujeme :slight_smile: dala jsem ho spát,tak snad usne.....a v neděli jdem na oběd, byli jsme pozvaní :slight_smile:

leni: taky si užij návštěvu u rodičů :slight_smile:

venku je hnus,ale budu muset,ať nesedíme doma.

Já právě uvažuji, že Matymu koupím vel.92
23. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
jj koupila jsem 92 a dneska přišla,vyzkoušel ji a super :dizzy_face: :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj holky, no tak to je holky proti vašim klukům Tonda drobek, ještě obleče vel. 80 a kombinézu máme po bratránkovi Filípkovi a ta je 86 a já myslím, že mu bude ještě velká :sweat_smile: !
23. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
ahojky jsem tuuuuuuuuuuuu ja osobne tedy zadny sraz neplanuji :grinning: jo a jinak ke kombinezam taky nam je 80 (bundu nosi dokonce 74) a mam doma jednu 86 a ta je obrovska :unamused:

ja dneska venku nebyla, ale spala jsem s Katou a ted jsem jak prastena...no ale chozeni venku mi chybi, jen dnes to jeste nebudu po tom zakroku pokouset...

gabi ptala si se jak se mame s Katou...Kata je lumpik....mela byt kluk asik, uz asi mesic chodi, zacala kousek po svem prvnim roce, ted uz lita prenasi porad veci tam a zpet doma mame silenej čurbes...kdyz jdeme ven a vyndam ji z kocarku okamzite jde tam kde si to nejmene preju...listi, louze, kameni, pisek atd..je porad jak čuník, protoze jeste obcas upadne a tak...no nekdy docela besnim, ale tak poznava svet...no a ja jsem ted byla na zakroku kvuli te gynde... :frowning2:
23. říj 2009 v 16:52  • Odpověz
lids: kvůli toho ,že jsi neměla MS? a vše je v pořádku?

já si říkám každý den,že si půjdu s Matym lehnout a nějak to nevychází, ale když náhodou zalehnu,tak jsem taky jak praštěná...a spala bych už pak furt :slight_smile:

já dneska dala rychlou kočárkovou procházku, přes náměstí, do kaufu a domů, od poloviny cesty se Maty prošel hezky za ručičku a byl spokojený.....LIS a Maty si to žene taky hned na trávu, co by chodil po chodníku,takže musím dávat bacha ,aby nešlápnul do nějakého hovna :grinning: ..ještě nedávno trhal sedmikrásky,se mu to moc líbilo :slight_smile:

mě dneska čeká žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: už musím......no

maru: a je dobrá ta kombinéza?
23. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
Ahojky,
Gab. Jo měla jsem Quinny frestile 3cx comfort. Byl super, naprosto neježděný jen sem tam s hlubokou korbou. Kupovala jsem ho už pro Káju takže mu byly 4roky, ale před koncem servisu mi měnily celý podvozek a pak stál na půdě.
Tak se dívám, že mám opačný problém než všichni ostatní. V momentě kd si vezmu do ruky cokoliv k jídlu nebo pití tak Honza má ruku nahoře a z dálky volá ŇAM. Je to otesánek, ale taky na to nevypadá, že mámu tátu sněd. U jídla pokud ho krmím tak spůsobně sedí, ale jak nechce tak nechce a hotovo.No ale nejlím mu chutná při chuzi.
Dnes se odpo vzbudil a má 40horečku, tak jsem ho nadopovala a čekáme do rána jak mu bude. Volala jsem doktorce a že máme počkat protože dnes by laborka nic nepoznala. Tak trnu a chodím ho furt kontrolovat. No jo to je tak když nám o měsíc posunuli kontrolu ledvin a po poslední moči přidali další vyšetření a já jsem jak na trní jestli je vše OK protože nikdo nic neřekne.
Gab nechceš ještě jednu várku toho žehlení? nějak nemám náladu.
23. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz
ahojky,

janikrop: tak snad už je Honzíkovi lépe a horečka klesla.... :slight_smile:

dneska sedíme doma,prší :frowning2:

jo a žehlení se nekonalo, jsem to včera zalomila a ráno mě vzbudil komár,nemůžu tu potvoru zaboha najít :angry: :angry: :angry:
tak hezký den
24. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahojky holky tak zdravime z domova z Danyskem vcera uz probehla prvni prochajda.
24. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
adajar: tak to je super :slight_smile: konečně jsi se dočkala a užíváš si Danečka doma :slight_smile: bobiš to krásně všechno zvládnul :slight_smile:
24. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jaruško, to je skvělý!!!! Jupííí!!! Tak si krásně bobíška užívejte a přeju vám hodně zdravíčka. Pusu. V.
24. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
ty jooo Jarus to je parada moc vam to preji a je to sikovny bobecek, ze to tak zvladl a vy samo taky :slight_smile:
24. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
gabi: no bylo to proto, ze jsem nemela MS a vypada to dobre, ale jeste se nevi za mesic jdu znovu na zakrok a pak se snad uvidi, zda to bude fungovat nebo ne :unamused:
24. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
ADI, fotek vííííc prosím!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
adi - supeeeer, gratuluju, krasne si to spolu uzivejte. Je to skvely. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
lis: ty jo, ty si taky užiješ..samé zákroky...tak hlavně,že to vše dají do pořádku :slight_smile:

adi: taky bych uvítala více foteček :slight_smile:

děti si vzal dneska odpo BM, tak jsem sama s Matym, tak je tu klídeček...dneska jsme se s Matym honili, on mě a já jeho,no pro něj děsná prča,ječel jak nevím co.... :grinning:
24. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
adi krasa :dizzy_face:
24. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
čauky,
Gabi jj kombinéza je super,tak doporučuji :dizzy_face:
Adi Daneček je krásný fakt je to bojovník a přidávám se více foteček :dizzy_face: :dizzy_face: zatím jenom spinká a papá,viď :wink:
Gabi já se taky tak honím s Domínkem,ale ten je zvyklý po půl roce lození honit se na 4,takže jak řeknu utíkej chytím tě tak on okmažitě zapomene chodit jde na 4 a utíká a já honím :grinning: a ječí u toho hrozně :grinning:
24. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahojky,
no teda Adi to je super :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
Gab byli jsme dnes 2hod v Motole a nakonec Kája který šel jen jako doprovod bostal horu léků. Měl před mudr. laringitický záchvat, ale teplotu a nic nemá. Kašlal i v noci děsně, ale nějak jsem to brala, že teplota není a zajdeme až v pondělí. No tak ne. No a Honza i dnes 39,3. V krvy zatim nic, v moči taky nic, poslech nic. Krk rudý jako děs, ale krom paralenu a nurofenu nic nedávat a zítra znovu, že jsme to uspěchali a měli počkat až bude horečka víc než 24hod. Nic nepoznají. Takže zítra v poledne znovu :slight_smile: Jdu spát. Dnes do rána jsem nespala ani minutu, Honza nevřeštěl jen pokud jsem ho měla na rukou a houpala se s ním v křesle. To spal po cca 15min. Horor papa
24. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
janikrop: tak snad bude dnešní noc lepší a vyspíte se všichni :slight_smile:
jsem si teď přečetla,jak může být laryngitida i nebezpečná... :frowning2:

já už taky valím do postele,ještě sprcha a spinkat...zítra razím na oběd k mamce :slight_smile: a snad nebude pršet,slibovali hezký víkend a zatím to nevyšlo....

maru: tak super kup :slight_smile:a k tomu honění s malým...kéž bych měla tolik energie,co on...jsem po chvilce udýchaná :grinning: a prosím ho,že už jako dost, že už mamka nemůže..no prdlajs..začne pištět a zdrhat :grinning:

tak doboru
24. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
joo laryngitida je fakt nebezpecna prvni pomoc je cerstvy vzduch popr. otevrit na ditko okno (coz je besna kombinace, ale zabira) popr. co nejmokrejsi plenu, aby zvlhcovala vzduch a pak hned k dr.. :pensive:

u nas bylo vcelku hezky...neprselo...a teplo vcelku cca 9 st.
24. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
http://jdna.rajce.idnes.cz/Danysek/#album zatim mam jen tyto ostatni fiotecky z domu dam az bude cas jeste musism zitra objednat cestovni postylku.
24. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
adi to je stejne zazrak fakt :slight_smile:
24. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
ADI, nádhera. Hele a kolik Danýsek teď váží? Přijde mi už velikej.
25. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.