• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojky tady nove album uz doma http://jdna.rajce.net/Danysek_doma

verus ted uz mame 2540g
25. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
lis Danysek zazrak je velkrej
25. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Adi...bože to je opravdu zázrak malej..neuvěřitelné :slight_smile:)) ale je krásnej a taky mi přijde velikej :dizzy_face: superka....jste velký šikulky,jak jste to zmákli
25. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
nikky ja ne ale Danysek to zvladnul ja mohla jen koukat. :wink: No je to vsechno strasna radost.
25. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
ahojky ,
adi: fotečky krásné :slight_smile:Daneček vypadá moc spokojeně :slight_smile:

došla jsem od mamky,tak te´d tu Maty dlabe kousek suchého chleba a půjde směr vana....děcka ještě nedojeli....tak večer :slight_smile:
25. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
holky ahojky jak to delate s detmi a posunem casu?? :confused:
25. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
Ahojky,
u nás to vyšlo kupodivu,malý se vzbudil o hodinu později místo v 6h vstával v 7h starého času či-li prostě klasicky v 6h podle nového :dizzy_face: Takže šel spát normálně jak je zvyklý 18.30h :slight_smile:
a objevila jsem 11 zobek,3 stolička je venku,už jen jedna co se tlačí huráááááááááá :grinning:
25. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
lis: já jsem z toho času taková pitomá....Maty vstával dneska v 7 hod. starého času a šel spát v 18.15 nového času....no jsem z toho magor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
maru: gratulace k zoubku...my máme zubů venku taky 11 a taky 3 stoličky a poslední dole se klube....vyrostli nám prvně vrchní stoličky :slight_smile:
25. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
ahoj holky, tak vás po víkendu zdravím..

Musím pochválit Danýska, je to opravdu šikula a zvládli jste to na výbornou... prostě paráda, tak si to Adi krásně užívejte!!!

Jinak posun času děs... dnes Vašek vstával až v 6.15 na jídlo, takže se už pak moc nespalo, tedy my s Vencou ještě jo do půl 8 a co dělal Véna, tak to moc netuším... ale byl v klidu, jen jsme občas slyšela jak vykřikuje... ale v půl 8 už byl normálně budíček i pro nás rodiče
a v 9hod nového času už byl zase ko, takže jsme zalehli s ním a spali do 11hod, jsme prostě spáči a hlavně jsem ponocovala u knížky a Venca také někde lítal po zápase
naštěstí jsme se pozvali k našim an oběd, takže jsme se jen nachystali a frčeli, pak odpo druzí rodiče a přijeli jsme v 18hod nového času, takže vlastně v 19hod a to už byla vašek docela unavenej a v 19hod šel spát,je to děs...

dneska se mi Vašek začal dusit jablkem, jsme myslela, že mě picne, jsme mu stále bušila v předklu do zádíček, až to nakonec pomohlo, ael už mu jabko jinak než postrouhané nebo vařené dlouhou dobu nědám..
pak plakal a mě bylo do breku s ním, se lekl, jak se nemohl nadechnout :frowning2:

Veru, chtěla jsme se tě zeptat, jak prožíváš druhé těhu, myslím tak nějak psychicky, jaké to je? víš co jedno a první těhu je prostě první... ale jak vnímáš to druhé, těšíš se stejně nebo ještě víc atd... docela by mě to zajímalo, někdy nad tím dumám, ajké to bude až...
a někdy mám obavu, jak třeba budu dělit lásku, chci říct, že budu milovat obě děti, ale jestli stejně nebo jak to bude!!! prostě někdy jen tak dumám..
25. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
Maru, tak to je super, že další stolička je venku, my ji máme venku už tak 14dní a čekám na poslední, ale pak budou na řadě špičáky
stoličky nás nějak moc netrápí, je to docela v pohodě, jen nechce moc jíst a občas se šmudlá, jinak dobrý
25. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
LENI, já to kupodivu tentokrát nějak neprožívám. ted nemyslím, že bych to první s Aný nějak "žrala", ale teď prostě není čas. Zrovna včera jsem říkala manželovi, že když byla v bříšku Aný, tak si s ní občas povídal a teď mi na pupík ještě ani nepromluvil. A já to samý, s Aničkou jsem si to těhotenství tak nějak víc uvědomovala, protože byl čas a teď prostě mi tak nějak furt nedochází že jsem těhu.
Jinak jsem četla nádherné motto, myslím že u Pepi, znělo "mateřská láská se nedělí, ale násobí". A já tomu věřím, i když se teď bojím, že to druhé nemůžu milovat tak jako Aničku, ale ono to tak určitě nebude. Budu je milovat obě stejně a to MOC. Takže u mě tak. Vždycky do návštěvy u dr. si říkám, že mi třeba řekne že už těhotná nejsem, protože se prostě jako těhule necítím, ale pak když tam vidím toho drobíska, tak už zase věřím a vím že tam prostě druhé mimi je. S Aničkou jsem si těhotně přišla od začátku a hrdě jsem se nosila, že ve mně roste nový človíček, teď mi tenhle pocit nějak chybí, respektivě spíš není prostě čas si to pořádně uvědomit.
25. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
díky za odpověď... :wink:

s tou láskou máš pravdu, je to čím dál silnější a je mi jasné že druhé budu také strašně milovat, ale někdy se toho prostě obávám...
jojo, je pravda, že to druhé asi není čas tak prožívat, když nás zaměstná to první dítko a ne málo, že?
možná to mě bude trochu i mrzet... já si těhu moc a moc užívala hned od prvního dne,byla to prostě paráda i když jsem tomu nemohla věřit
tak za rok a něco uvidím, jaké to bude napodruhé

a co Peti a Pepi?
Peti, už jsi byla u Mudry?
25. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
ahojky holky,

veru: motto krásné :slight_smile: a teda těhu máš super :slight_smile:
leni: jablko taky nedávám..mám živé vzpomínky,jak se mi kdysi dusil Vojta a já to z něho nemohla dostat...ufffff...hrůza....
26. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Ahojky,
leni jablko u nás stejně,dusí se tím tak nedávám,strouhané ho nechce a dušené taky ne,tak prostě nedávám a dávám jablečnou šťávičku.
Já se toho neděsím,že bych měla jedno ráda míň než druhém Domínka miluji mnaximálně a vím,že stejně tak budu milovat i druhé.Na druhé těhu se neskutečně těším a očekávám od něj,že to dopadne dobře. Asi není čas to prožívat stejně jako to první,ale ... budu se snažit :grinning:
26. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
ahojky

janikrop..držte se a ať jste co nejdříve zdraví, lis...ať jsi taky brzo fit...
adajar...je to krása...jsem naměkko :slight_smile: a verusv..uuuplně stejné pocity..jsem vůbec těhu? a musela jsem pavlovi pořád říkat aby nezapomínal na bříško...no prostě není čas na to druhé ..se mu tak věnovat...ale jak mám větší bříško tak se bublinka hlásí o pozornost sama :dizzy_face:
26. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
Dobré ráno, holky, tak dneska byla noc na prd. Už jsem si zvykla, že Tonda spí pěkně až do rána a dneska vstával ve tři a jako že nic. No snad hodinu jsme ho nemohli uspat a pak se mně zdál tak příšernej sen, že jsem se z toho pěkně zapotila. Normálně ten sen jo: takže byla jsem v domku po babičce, kterej už nemáme, ale kde jsem vyrůstala a měla jsem ho moc ráda. Byly tam naše tři kočky a normálka kdosi zazvonil, tak jdu otevřít, ale ten chlap se už pozval sám dovnitř a že potřebuje pomoct. Já jen, že se musím oblíct, no tak jsem na sebe hodila kalhoty a jdu a otevřu dveře a tam tlupa spoluobčanů tmavé pleti, babičky, tetičky a strašně moc dětí a jedna držela mimčo a že by potřebovali, abych mu ostříhala nehty, no haluz, tak já, že skočím pro nůžky, ale mezi tím, nám už kdekdo šmejdil po domě, kočky lítali, já vyhazovala jednu tetičku za flígr po druhé, dost jsem na ně ječela a nemohla jsem se jich zbavit a hlavně jsem nepochopila, že to stříhání byla záminka, ale pořád jsem hledala ty pitomý nůžky. Nejhorší bylo, že se furt někde někdo zjevoval a já ho vždycky musela chytit a vyhodit a v tom už tam byli další a další, no hrůůůza! Nevím, kde jsem k tomu přišla, ale bylo to fakt nepříjemný.
Jinak Leni, k MUDře si volám až zítra, do zítřka tam není. A k tomu jak se cítím, cítím se naprosto normálně, jako bych nebyla těhu, dokonce jsem si včera dělala znovu test, jestli je to jako pořád pravda :o), no jsem blbá. Ale mám to zatím podobně jako Veru, u prvního jsem si to víc uvědomovala a cítila se jaksi vyjímečně, teď to zatím nepřišlo a nemám čas na to moc myslet, možná to přijde jen později, nevím. Hlavně je super, že zatím nemám žádný nevolnosti, takže nemusím od Toníka běhat k záchodové míse :grinning: .
26. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
ahoj holky i tady, tak už máme průkazku, je to zvláštní pocit, konečně to je "hmatatelný " :grinning: jsem cvok, co :grinning:
26. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak nejdřív velká gratulace Jarušce k propuštění domů a pak samozřejmě všem těhulkám :o) Honzík má rotavirovou akutní entreokolitidu - neboli zánět střev způsobený rotaviry, dnes je první den od středy bez průjmů zvracení apod. Dokonce mi přišlo, že už má i chuť k jídlu... byli jsme na převážení a na to, že od soboty neměl spusto, nebo ho hned vyblib, tak nezhubl, tak jsem si oddychla, že nikam nemusíme. Doufám, že už jsme to překonali a teď bude šmoula nabírat. Papa
26. říj 2009 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky,
malého jsem uložila,ale nevím ,jestli usne....uvidíme :slight_smile:

peti: dost drsný sen :stuck_out_tongue_closed_eyes: u mne sny nemají ani hlavu a a ni patu..je to mišmaš všeho a nedává to souvislost.
a buď teda ráda,že ti je fajn. :slight_smile:

pepi: gratulace k těhu průkajdě :slight_smile: cvok teda nejsi :grinning:

janisa: přeji Honzíkovi brzké uzdravení....bobek malý....myslím,že to tady už někdo taky měl..snad Káťa od LIS....

jinak holky mě se rýsuje přivýdělek..měla bych hlídat 16 měsíční holčičku...jsem ráda :slight_smile: snad to vyjde. a jak ne,musela bych se dívat po práci, za chvilku spadnu na to nejmenší minimum rodičáku a to nejsem schopná utáhnout....jj, druhý příjem chybí a chlap v nedohlednu.....takže jak mi vyjde to hlídání, budu ráda.... :slight_smile: a maty bude mít někoho k sobě :slight_smile:

tak to asi tak vše.....
27. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
ahojky janis to je mi lito jj Kata to taky mela a fakt hnus fialovej...taky tehdy strasne zhubla, tak at uz je lepe...snad bude... :fearful:

peti ten sen je fakt hustej ty joo obcas se clovek divi, co se mu muze zdat ze? :grinning:

gabi super privydelek, ale ja bych asi na hlidani nemohla..staci mi jedno ditko..ale je fakt,ze oni si spolu taky vyhraji a je to lepsi..ale ta zodpovednost..no ale ty jsi prece jen matka zkusena :wink:
27. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahojky,
tak dneska je to humus,po týdnu klidu kdy jsem měla milionové děťátko mám teď doma protivku největší,už teď 30 minut se válí v postýlce a chvilku vypadá že bude v ´minutě spát a chvilku řádí jak černá ruka. Dneska už jde spát po třetí,spal 2x po hodině a pokaždé vstal s řevem,stoličky jedny protivný :angry: :angry: :angry: :angry: (chválabohu smajlík na FB není) :grinning:

Peti já mám taky hustý sny takže buď v klidu nejsi sama komu se zdají kraviny :wink:
Janiso držím moc palečky,aby se s toho Honzík brzy dostal a hlavně ať nezhubne a nebudete muset do nemocnice! Myslím na vás :wink:
gabi ty máš rodičák na 4 roky? asi jo co? mě to čeká u druhého dítěte,tak taky budu shánět přivýdělek,ale tak moje ruce šikovné to přinejhorším zvládnou :wink: hlídání prcka je super to je fajn brigádka :slight_smile:
Pepi gratulka k průkazce :slight_smile: My jsme ve fázi plození :grinning:
27. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
ja mam taky doma protivku, protoze ma zpet rymu a ma toho plne oci, nicmene radi a vzteka se stejne :grinning: ale fakt jako se z toho snad nevyhrabeme, protoze sotva tyden zdravy, tak uz je to nanovo... :confounded:
27. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
já mám doma taky protivku :angry: furt hučííííííííííííí........je furt nespokojený :angry:
maru: rodičák mám na 4 roky a 7600kč pouze do 21 měsíců věku dítěte,takže fakt na prd.....a je to tu za chvilku.....já šikovné ruce teda nemám,tak já musím jinak no....ale ještě to není 100%....ale kéž by to vyšlo. :slight_smile:

jdu stříhat Vojtu, už má páčo jak hrom, musí to jít dolů.Od zítřka mají prázdniny,takže zase byt plný dětí :grinning:
no a mám takový hlad nebo spíše chuť, bych sežrala všechno.....
27. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
Tak protivka se s toho vyspal,ale sleduji už delší dobu že co je tatínek doma tak je protivný a jak jsem s ním sama tak je boží no tak nevím asi chce pozlobit tatínka :grinning:
uvažuji že budu taky doma stříhat Domínka už má taky páčo a to byl stříhaný v září hrozně rychle mu to roste tak koupím strojek a budu si ho stříhat sama dokud mi nepoví mami já chci Bekhema :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám chvilku čas, tak koukám...

Jani, tak snad bude brzy Honzíkovi lépe, musí to být děsný, když tak malý prďola tak moc trpí...
my jsme proti rotavirům očkovaný, ale stejně to může Vašek také chytnout, jen průběh prý je lehčí...tak uvidíme...

Gabi, tak za tu brigádu tě moc obdivuji... ale myslím, že to zmákneš, když máš už takové zkušenosti, tak držím pěsti, ať ti to vyjde...

Pepi, gratuluji k těhu průkajdě... pěkně vám tom holky těhulky utíká, co? týdny naskakují děsně rychle!!!

Peti, bu'd ráda, že o těhu skoro nevíš, je to tak lepší, než trpět!!! jak se budeš kulatit, tak i to bude docházet a jak se mrně pohne, tak je to jasné!!!

Maru, Vašek je také zlatíčko,a le z toho má také svoje dny a je protiva, hlavně když se blbě vyspí... to mě pak stále tahá za nohu a kňourá
My si to teď užíváme, protože táta je celý týden kromě čt doma, tak je to super a zítra zase frčím do sauny!!!!
27. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
maru: tak u nás to bylo vždycky opačné, jak byli děti se mnou, tak hrůza a ani neposlouchali a jakmile přišel tatínek domů,tak ticho... :slight_smile: Prostě respekt.

tak Matyho jsem nestříhala ještě, protože těch jeho pár vlásků nemá cenu :grinning: ,ale Vojta ten má páčo fakt jako hrom, tvrdé vlasy..no ještě ,že je nezdědil po mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...obávám se,že je zdědí Maty :slight_smile:
ti kluci se stříhají rychle a hlavně to strašně rychle roste. No snad se toho Dominiček nebude bát.....
BM si vzal Vojtu dneska k sobě,tak tam asi bude do pátku, super...... a my jdem zase zítra k mamce na oběd...se těším :slight_smile:
tak hezký večer.
27. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ahojky, tak dneska po třech dnech Honzík konečně jedl, je teda jako kostronaut, ale snad už začne přibírat, ikdyž žádná těžká váha teda nebyl nikdy...
DĚKUJU ZA PODPORU...
27. říj 2009 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, po dlouhý době jsem se šla sem podívat a tady to normálně žije to je super :wink:

Janis přeju aby byl Honzíček co nejdřív v pořádku.

Adi gratuluju, že už máte Danečka doma je kouzelnej. Je to velkej bojovníček :wink:

Holky já jdu jako za 1,5 roku do práce to je masakr a už teď se mi nechce :angry:
27. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
A koukám na šroubka 24tt to je mazec jak to letí vždyť nedávno jsme rodily. Ty děti nám ale stárnou, co? :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.