• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
zdravím při svátku :slight_smile:

janisa: tak to je fajn zpráva :slight_smile:
ajiik: letí, letí...já se zas naopak do práce těším, už budu furt pracovat :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
Ahojky, jde vidět, že jsou manžílci doma...

dnes je tady hnusně, byla jsme u našich, Venca jel na záapas...
vždy když je doma, tak je Vašík takový jiný... a stále slyším jen tatůůůů

dnes mám nějaký splín, ach jo, to asik bude tím hnusným počasím...
28. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
holky, už odnaučujëte dudlík?
a co nočník? jak vám to jde?
28. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
máme dudlík jen na spaní, ale když zalehne, tak si o něj vyloženě už říká!
tak nevím, jestli už začít odnaučovat, přes den ho neměl témeř nikdy, jen když byl miminko
28. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
Leni, Toník dudlík nemá, ale zase je závislák ráno a večer na prsu. A nočník u nás katastrofa, když je oblečenej, furt by si na něj sedal a říká aa, takže ví co se do něj dělá, ale jakmile ho vysvleču, a chci ho posadit, tak řve a prchá!
28. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Peti, tak s tím nočníkem to je stejné, vašík ví, že se tam dělá oo, ale když ho vysleču, tak cvhíli posdeí, ale to musím jo zabavovat... pak si stoupne koukne do něj a řekne není.... se musím vždy usmát, že se tomu diví!!!!
zatím ho posazuju vždy ráno, musím koupit ještě jeden nočník, z tohoto má otlačený celý zadek a myslím, že se mu na něm špatně sedí, máme ho z Ikey
a hlavně máme dvě patra, tak bych ho musela stále tahat nahoru a dolů

no a stím prsem, to je tak, my nekojili, ale jinak si myslím, že je to normální... někdo prso někdo dudlík!!!
28. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
leni: dudlajs budu odnaučovat v roce a půl,ale mám megazávisláka...to bude boj :grinning:
a nočník? šííííííííílený řev,začne se prohýbat a konec...měla jsem ho s ním seznamovat mnohem dříve,teď když se mi ho podaří posadit,tak hned stoupá a jakmile ho zase posadím,tak řve a konec......takže to bude další boj.Mám taky z IKEI a zadek mívá taky otlačený,ale to asi je ze všech nočníků.Jinak nočník spíš u nás funguje jako hračka,furt si do něj stoupá.....

a splín přejde... :slight_smile:
28. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz
Ahojky,
tak dudel bude boj :grinning: ale máme ho jen na spaní tak snad to zvládneme,i když nevím no horší by byl nynánek na to je mega závislý on bez něj nejde ani ven a včera jsme ho ztratili :zipper_mouth: jenže já své dítě znám že ho vyhazuje tak ho pořád kontroluji jestli ho má a včera jsem kontrolovala a nyny nebyl :zipper_mouth: tak říkám Domi kde máš nynánka? no to jsem si dala,začal hledat a řev že ho nemá tak já na podpatkách s kočárem sprintovala po naší cestě zpátky a kousek zpět jsem ho našla,ufffffffff :sunglasses: No,ale to není vše,před námi šla ženská s čoklem a ten čokl se do toho nynana pustil tak já hulákám na ni: To je naše!!! To je nyny ať ho pustí :grinning: No debil,ale ona to hned pochopila tak to čoklovi sebrala,ale oslintaný byl parádně :confused: no jo jenže vysvětli dítěti že jsem ho našla,ale nedám mu ho bo je oslintaný takže řev že je nyny na světe,ale že mu ho nechci dát, tak jsem mu ho dala a dávala pozor,aby ho necucal a doma hned vyprat. My s tím nynánkem zažíváme denně nějaké rodeo,věčně ho hledám po bytě,když si vzpomene že ho nemá a naposledy jsem psala na FB to se mohl zbláznit,šel spát až usnul tak jsem nyny vzala a hodila do pračky byl špinavý tak potřeboval vyprat,no Domčouš se vzbudil po 40 minutách a hledal nynánka,dala jsem mu toho druhého co má taky v postýlce vzteky ho vyhodil z postýlky na zem že chce toho svého a bylo po spánku,řev že ho chce takže jsem ho posadila před pračku a Domi čuměl do pračky jak se pere nynan :sweat_smile: Samozřejmě usušit ho pak nehrozí tím mokrým nynánkem se špmrdlal po obličeji a byl šťastný že ho má :slight_smile: no to je prostě Domi :slight_smile:
a nočník hahaha tak včera po dlouhé době se tam vyčůral :grinning: jako on byl v poho dělal tam všechno co dělat měl,kakal čůral a dařilo se nám,začal chodit a přišel zlom,Domi tam sice sedí už ho ani moc bavit nemusím,ale nic tam dělat nebude a jak u Lenci zvedne se otočí se a zakroutí hlavou že tam nic není a jde dál :grinning: no a včera se vyčůral zázrakem a hroně si tleskal,slavnostně jsme šli čuránky vylít do záchodu a dokonce je i spláchnul tak jsem zvědaví jestli si to bude pamatovat :grinning:
no a víc historek nemám snad jen to že včera mě rozmlsal,když vstával v 8h ráno a dneska opět v 6h :rolling_eyes:
jo a vylezla i 4 stolička takže máme všechny 4 venku sláááááááááááva teď špičáky ještě no mě odvezou než to všechno vyleze,ale ty zatím nerostou tak že chvilka klidu??
čauúú zase příště :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 07:23  • Odpověz
ahojky,
meru: super historka :slight_smile: ještě,že to všechno dobře dopadlo :slight_smile: u nás nynánek neprošel,sice má v postýlce 2,ale nechce je........Maty má plínu.

a dneska mám nějakou lenoru..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
meru = maru :slight_smile:
29. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahojda,

Maru super historka moc roztomilá. Unás vede hodně plína Filípek ji tahá po bytě a dudel, tak Tomik je v poho ten jen na spaní a někdy i bez něj, ale Filípek tak to je závislák to bude masakr, už teď přes den mu ho schovávám, ale on našel jinej co dřív nechtěl a dudá jak vzteklej :grinning: jako odnaučit to bude boj. A nočník Tomik ještě jakž takž, ale Filípek ten si tam sedne ale hned zase vstane a pak se vyčurá na koberec :angry: zatim si to nějak neuvědomujou.

Gabi tak to jsi dobrá že se těšíš do práce. Nevím kde pracuješ, ale já ve fabrice a tam se mi tuze nechce :rolling_eyes:
29. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
ajiik: tak plína a cumel přesně jak u nás :slight_smile:
Já si práci budu hledat....já před těhu byla doma, odešla jsem z práce, kde jsem dělala s BP v jednom kanclu, fakt na palicu ..a chtěla jsem být doma v pohodě a snažit se otěhotnět :slight_smile:no a časem se zadařilo.
29. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Gab - no já uvidím jestli mě umožněj pracovat na jednu směnu, tak se vrátím jinak si budu hledat něco jinýho. Na tři a na dvě směny zatím určitě nee.
29. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Dobré ránko, tak dnes jsme vstávali nečekaně brzy, Vašek už po jídle o půl 6 prostě neusnul, jen jsme tak polehávali a já občas chvíli zdřímla v domění, že usnul a ono nic.
Takže v 7 hod jsme vylezli z postele a k mému překvapení uděla bobka do nočníku, tak jsem jásala a Vašík se mnou... tak uvidíme na jaké jsme cestě, včera se do něj vyčůral...

Včera na provhajdě nás potkal takový slejvák a samo, že jsme byli bez pláštěnky a deštníku, když jsme vycházeli, tak mi nepřišlo, že by mělo pršet a pak taková černota a déšť, tak pro nás musel Venca zajet

Jinak holky, pokud budete mít někdy zájem, tak objednávám věci z gap.com
mám na MMB stránku je to pod stejným jménem jako tady...
30. říj 2009 v 07:43  • Odpověz
ahojky, tak jsem se musela zasmat Marusky historkam se spinkanim..Dominek je kujón :slight_smile:) Káta nema nynanka, ani plenu, ale ten dudlajs...my to mame tak, ze vi, ze je jen na spani..ze ho rano necha v postylce a v poledne kdyz jde spat, ze ho tam najde...mame ritual - vstane, tak ja ji vezmu a reknu tak dej dudanka do postylky a ona si ho vynda a sup ho tam...nekdy ho taky vyplivne :grinning: a pak rekneme papa dudanku uvidime se vecer :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pres den kdyz nevidi a nevi o nem, tak je to v pohode....jako ale jak budeme na spani odvykat to vubec netusim :pensive: dr. rikala dejte si cas do Vanoc, ale Vanoce se blizi a porad jsem na nic neprisla... :sweat_smile: no mozna ze kdyz chape, ze ho ma dat do postylky, ze pochopi i to, kdyz ho treba vyhodim z okna... :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: neumim si predstavit noce bez dudana...kdyz ho nema a vzbudi se hleda dokud neusne a ma ho porad v puse nejak na pul žerdi, ale ma..

no a nocnik jsme na tom podobne jako vi, ze se tam dela eee porad ho vytahuje, nosi po byte a i na nem sedi, ale malokdy poznam, ze se ji zrovna chce...no to je jasny...ale kdyz se ji chce tak se vycura a hodne casto do nej i kandi, ale jako jednu dobu to bylo vzdy po obede, tak to fungovalo, jenze ted zacala kandit pokazdy jindy, tak to uz tak nejde... :wink:
30. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
Maru ja vim,ze to neni vtipny, ale jako musim se tu smat porad jak ten čokl vzal toho nynana..a jak jsi kricela to je nas nynan at ho pusti!!! :grinning: :grinning: :grinning: jako to musela byt prča :slight_smile: promin ale fakt jako je to smesny.... :grinning:
30. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
ahoj holky,
jen nakukuji...dneska malý bojkotuje spaní.... :angry:
dopo jsem byla venku a je tam děsná kosa..už nevylízám.

tak si půjdu uvařit kafíčko a za chvíli zkusím uspat raracha.
30. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
Ahojky,
jj chápu že to musela být prča já se teď taky směji,ale předtím jsem byla spocená až na prdelce když jsem si představila že už ho nenajdu a Domi nebude prostě spát,on se s ním fakt mazlí objímá ho celou noc a jak ho nemůže najít tak mě volá.
dudel máme na spaní taky jenom
musím hodina Há se blíží tak už je protivný zatím páčko
30. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
Ahoj holky, taky mám holčičku Anetku narozenou v srpnu 2008 :wink: Jsme z Tábora :slight_smile: Jaké máte za ten rok pokroky s raráškama ?? :grinning:
30. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz
ahoj sygy, no za ten první rok jsou to samozřejmě ty největší pokroky, od jakžtakž mluvení, přes samostatnou chůzi atd... Ten první rok je asi nejmarkantnější, když si vezmeš jakou houstičku ti přinesou v porodnici a co všechno se za rok naučí.... :slight_smile:
31. říj 2009 v 05:45  • Odpověz
ahojky,
jen nakukuji...Míša kočárkuje,tak mám chvilku klídeček :slight_smile:
vidím,že všechny jste fuč.....njn...je krásně :slight_smile:
31. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
Ahojte, tak se po dlouhé době hlásím i tady :wink:
Maru s nynánkem mě to pobavilo, Bibi ho má od narození taky, ale nějak k němu nepřilnula...
S nočníkem je to u nás tak, když se přebaluje, dávám ji na nočník, Bibi většinou čůrá, někdy i 4krát za den,pak si i sama zatleská, kakání jsem zatím ještě nevychytala,nějak to nikdy nestihnu :sweat_smile: Dudlík měla za celou dobujen párkrát, v době bolení bříška,jinak vůbec, tak jsem ráda,že nemusím odvykat... :slight_smile:
Jinak se máme fajn, jen se mě od včera něco začlo zmocnovat, jsem unavená a celkově ko,tak cpu vitamíny,at se to nerozjede.
Bibi se vše rychle učí, ted začala říkat balon a taky si s nim pořád hraje, už ho kutalí i háže, ukazuje na obrázky zvířátek v koupelně, občas i zopakuje, jak se jmenují, dělá indiána, ale v čem je přebornice, v tančení,ona už má několik tanečních stylů a jakmile slyší písničku"paří" :grinning: kdo k nám přijede, směje se...a v postýlce skáče, div nevyskočí, noje asi po tatínkovi,ten prý lezl na skříňě a stále běhal, tak to se máme na co těšit :grinning: ale táta se v nividí, že bude dobrá sportovkyně :grinning: :wink:
1. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahoj, joo joo prvni rok byl opravdu nejzajimavejsi :grinning: Anetka je taky moc sikovna, nekdy az koukam, co vsechno uz umi :wink: Fajra - s nocnikem to mame take tak, jeste se nevykakala... :unamused: Jen co sleze z nocniku a prebalim ji, uz je tam eeee :slight_smile:

Mometalne mam Anetku nemocnou, minuly tyden mela rymu, tu jsme vylecili, a ten dostala antibiotika, protoze mela prudusky, trochu laryngitidu a pocinajici zanet v ousku, takze ted mame takove trapeni... :frowning2:
1. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
Sygy,tak to je mi líto s těma nemocema, ať je Anetka co nejdříve fit... :wink:
Já ted taky stonám...ale tatínek vše zvládá a stará se o nás, snad aspon o Vánocích bude od těch všech bacilů pokoj... :angry:
2. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
Holky ahojte :slight_smile: Mám na Vás takovou prosbičku, možná mi ani neodpovíte, ale zkouším to.. Víte mám cestovní postýlku a nevím, jak ji vyčistit, ty kraje nahoře jsou ušmudlané od malého, jak do nich kousal a přitom slintal, nevíte jak ji vyčistit? A to samé kočárek, pár částí z něho nemůžu vyprat a nevím, jak je vyčistit.. blbá otázka, co? Děkuju moc za případnou radu.
3. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
ahojky vitam sygy a dajahu ja mam taky nepratelny kocarek a normalne proste vezmu vlhky hadrik a vydrbu to tim...tak bych to proste vzala a i tu cestovni postylku..proste mokry hadr a vypucovat...nejlepsi to bylo v lete, kdyz bylo fakt to mega vedro, tak jsem ho cely vydrhla venku vodou a za 10 minut byl suchy a cistounky...ted je to horsi, tak alespon takto otiram, kdyz neco ... :wink: tak zkus ...
3. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
ahojky,

já drhnu taky švédskou utěrkou...Maty když v něm jí,tak to madlo a boky v kočárku vypadaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a jde to..na něco jsem použila trošku žlučového mýdla,mně to z kočárku jde krásně....

a vítám nové ženy :slight_smile:

jinak je tu opět mrtvo......
3. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
Ahojky,
jj taky drhnu hadrou a teď jsem si ušila vložku do kočárku i na madlo takže není nic jednoduššího než to odepnout a v.prat (omlouvám se přestal mi fungovat tvrdé í tak to píšu teď měkké nevím co s tím je,tak ho všude v.pustím tam kde je)
jj holk. Domi je strašný závislák na n.nánka zrovna čekám až usne ab.ch ho mohla jít v.prat tím jak ho denně žvýká,obědvá s ním,spí s ním a tahá ho po b.tě tak je to katastrofa a podle toho n.n. v.padá (boha jsem netušila kolikrát musím zmáčknout tvrdé íí :grinning: )
tak. vítám nové žen. :dizzy_face: :dizzy_face:
jdu večeřet,dítě spí tak mám padla :slight_smile:
3. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
ahoj holky..

já také tyto npratelné věci frhnu kartáčkem nebo mokrou hadrou a vpohodě, kartáčkem je to super a hned čisté... hlavně boudu jsem takhle dělala. Jinak ho můžu celý prát
Vašek na ničem závislý není, tedy kecám!!!! na dece s kačenkama, normálně pod peřinou nechce spát, jen s tou dekou, to se do ní zachumlá a je spokojený... a deku beru i k našim, když tam spíme...
včera v centru ji někdo měl na kočárkua on ji začal tahat a ňuhňat se do ní... prostě dělal hají a bořil do ní nos... jsem mu ji hned musela vzít, byla taková nová, my už ji máme přece jen více jetou
je k tomu i polštář a s tím je to to samé, ale ten má jen na hraní, je hodně naducaný

dnes byl venku humus co? ale venku jsme byli, doma by mě kleplo...

a zítra jdeme odpoledne uspávat broučky, lampion zatím nehrozí, tak mu vezmu něco svítícího... jinak bychom také mohli vyhořet, docela se těším, i jsem kvůli tomu odložila druhý Prevenar
3. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
asi půjdu žehlit, v telce nic není, tak se alespoň zabavím

Maru, tak nakonec jsem objednala tu kombinézu zelenou, za 329,- dobrý, co?
už se na ni těším...
3. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.