• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Karibari: s kojenim a tloustnutim je to u mě to same, take patrim k tem 20 %... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
No jo jenže při kojení nevím, kolik vypije... Nebudu to řešit, snad jí to stačí. Teď jsem jí dala do postýlky, stojí tam a huláká a to je od půl 6 vzhůru...
20. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj, tak zbojníci usnuli. Ti moji spí max. do 6 h, dnes to Nelinka natáhla do 6.30 (asi po tom včerejším deficitu). Jo a na 10 m kontrole jsme měli tyto míry: Nela 6,7 kg a 41 cm, Tadeášek 8,1 kg a 48 cm.

manžel dnes odjíždí na 3 dny do Anglie, tak budeme s dětma válčit sami. A v pátek musí jet s ními babi plavat, tak jsem zvědavá, jak to zvládneme.
20. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
kari hm tak moje nicnedělání vypadalo že jsem pověsila pračku, a vzbudil se mi šéf :slight_smile: to dlouho nespal sakriš... ale je pravda že se vychrupnul do růžova a culí se tu na mě
:dizzy_face:
20. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Hezký sluníčkový den všem!

Poctivě jsem dočetla, ale v hlavě nic moc nezůstalo. Já si vůbec poslední dobou připadám jako dement, neumím už skoro mluvit, dost často hledám slova, když chci něco říct... prostě se už neumím vyjádřit. Jsem teda netušila, že to mateřství tak leze na mozek. :frowning2:
20. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahoj Verus, nejsi sama, také mám často ten problém. A když se mám bavit s kamarádkama nemamčama tak to je fakt děs :frowning2:
Ty bys mi ohla poradit. Včera jsem se ptala, kolikrát denně je potřeba trénovat s dětmi pokyn na zadržení dechu. Nám řekli tak 8x, ale mě to přijde hodně a hlavně to nějak nedávám ...
20. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
Jééé vidíš, na to jsem chtěla reagovat a zapomněla...

My jsme to trénovali 3x během koupání a to jen ob den. Ale je pravda, že to byla Anička o dost menší, bylo to někdy kolem 5.měsíce. Ale zase si myslím že je jedno v kolika měsících to je, protože děti můžou k vodě odpor získat klidně i v 7 letech, když se do něčeho moc lámou. 8x mi přijde fakt moc.
Hele a máte to dělat poléváním z kelímku?
20. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
Juli, já jsem to trénovala s Helčou tak 2x - 3x, jak kdy. Pak u koupání ve vaničce třeba víckrát za sebou :wink: Taky byla menší, ale děti, co s náme chodí do bazénu, začínaly a už se taky všechny potápí :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
díky za odpověď, kelímkem jsme polévali v bazénu, doma stačí prý jen rukou
20. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
čaoooooooo,
jsem dovytírala,tak mám chvilku,než se malý vzbudí :slight_smile:

to je dneska krásně,co?
pepi: tak takový budíček nezávidím,by mně piclo!!! my vstáváme kolem 7 hodiny,a to malého budí ještě děcka,protože vstávají do školy,ale o víkendu jsme teď vstávali kolem 8.30..takže paráda :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky! Tak mám chvilku, malá chrupká a já místo abych vařila tak jsem začala KONEČNĚ stahovat fotky ...... dala jsem pár nových, ale stejně jsou už staré. Poslední měsíc a půl mám ještě na druhém foťáku.

Včera jsme dali malé ven houpačku a byla z toho úplně vedle!!! Málem zapomněla jít spát jak ji to bavilo :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla amrkla na nové fotečky. Dětička rostou jak z vody!
Teda Maru ty jsi tady myslím ta poslední, co by si měla stěžovat na to jakou má postavu a tvůj mladý kukuč Ti můžeme my "babky" jen závidět :wink: :grinning:
Já jsem teda zahájila radikální úpravu jídelníčku - teda stačí jen vynechat sladké :sunglasses: :grinning: a chci každý večer dát hodinku na kole jak malou uložím. Je to fakt tragedie to moje tělo :angry:
20. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
DONI, fotky super, Kristýnka fakt měla vítání občánků na háku :grinning:
20. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
Holky o vítání mi nemluvte :frowning2: Pepča je oběť našeho stěhování.... Na Praze 4 ho UŽ nepřivítali, páč tam už nebydlíme, a tady ho JEŠTĚ nepřivítali, páč jsme tu v den jeho narození neměli trv. bydliště :frowning2:
20. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahojda mamušky a rarášci,přejí krásný sluneční den :slight_smile:

tak dneska kluci spaly do 7,30 a Fík si to dal do 8hod. úplně mám jiný děti a už zase chrupkaj. Taťka si už nedává budík spoléhá na děti a dneska skoro zaspal :grinning:
20. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
Pepi - kluci taky unás nebyli přivítáni a docela mě to mrzí až teprve letos to zase obnovily :confounded: po 18 letech :rolling_eyes:
20. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
ajiik, no co nadělám, nic.. holt Pepa je jen budoucí daňovej poplatník, co by ho měl kdo co vítat :frowning2:
20. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
Anču taky nikdo nevítal, páč jsme nechtěli a taky žije :wink: :sunglasses:
20. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
verus u nás šlo spíš o Honzovo prarodiče že se těšili na trachtaci. A pak - spíš mě mrzelo že ho nikde nechtěj
20. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
No tak prarodiče jsou jasný. My jsme museli dědovi říct, že už se vítání nedělá, jinak by nepřežil, jsme tam Ančuli nepřihlásili :grinning:
20. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
svelo - taky to netusim, ale snad je to dost.

venuse - :frowning2:

pepi bari to dneska taky nejak zkratila, a uz je protivna...

juliet, verus - taky jsem totalne vygumovana.

donko - mala je moc hezounka :slight_smile: . sladky jsem vynechala davno a furt to jde nahoru :frowning2:

ajiiku - taky tata dneska malem zaspal, ale on vstava pred sestou. a taky nas nikdo nevital. Tomu se ale nedivim, kazdy mame trvale bydliste u rodicu, protoze se porad stehujeme a ted marne premyslime, kam jsme napsali Barunku.
20. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
verus he he dobře´s to pořešila... hele osobo a kdy dáme kafčo? ještě ti "dlužím" (a popravdě moc ráda "dluh" splatím :grinning: ) viděla bych to na další týden, až Pepča nebude nudlat...
20. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
Hele klíďo píďo, my dost často drandíváme po Proseku, tak mi je jedno, jestli popojedu kousek dál do Čako. :wink:
20. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
ahoj holky tak me zase boli bricho ale tak strasne ze se svijim ja nevim co to je asi to patri k te gynde opakuje se to a vystreluje to az do zad...jenze me to prijde i jako od strev, ale jelikoz jsem vzdy byla v poho tak nevim...boze to jsou krece ja uz nevim co mam delat :pensive:
20. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
no výbordelně :slight_smile: takže čako park, koupit v naší úchvatný cukrárně dortíky, a k nám na kafe :slight_smile: idylka :slight_smile:
20. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
lis mazej k doktorce na takovýhle bolesti nesmíš být sama
20. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
hmm jenze ono to vzdy zase prejde tak ja nevim proste :frowning2: jestli je to ovulka nebo jestli bych mela v tyhle dobe mit MS jenze podle gyndy jsem ok a pritom nejsem kdyz nemam ms :cry:
20. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
lis, tak si kup kapky gynex... ty dokážou srovnat cyklus
20. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
20. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
mam je doma...
20. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.