• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
maru: dobře ti to vynechává :slight_smile:
leni: u vás dneska sněžilo? mrkla jsem na nějaké fotečky tady na MK a tuším v Brně sníh...no u nás nic.....docela se dalo chodit venku....

jo a chci se zeptat holky:
maty kadí tak 2 - 3x denně ale fakt kaši.....si prdne a je to tam....myslíte,že je to od zubů? jako fakt už je to hoooooooodně dlouho, co měl tuhá .....tak nevím....jinak mu nic není.
3. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
Holky děkuju za radu s tím kočárkem. Taky jsem to zkoušela hadrou, jenže trochu to šlo, ale ne úplně, tak jsem si říkala že se zkusím zeptat, jestli neexistují nějaké zlepšováky...... a ai zůstanu u hadry :slight_smile:. Máte pravdu, že je tu celkem mrtvo, chodím tu teda hodně málo, ale když jsem sem zavítala dřív, tak jsem nestíhala číst, teď je tu toho podstatně míň :slight_smile:.
Jo a jinak to kadění si myslím že může být klidně i zubama. Nebo i třeba nějakým jídlem, zkus něco ze švestek nebo borůvek, to náš malý měl hned červné hovínka :slight_smile:. Jo a jinak my máme teprve dva zoubky, ale baštíme všechno :slight_smile:
3. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz
Ahoj holky! Tak se sem jdu po dlouhé době kouknout. Byla jsem hodně dlouho bez netu a taky nebyl čas. Hned jsem okoukla fotečky co máte nové a děti jsou úžasné! Já musím taky nějaké fotky doplnit....no až bude chvilka :slight_smile:
4. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahojk.,
Gabi jj v.chává je to na hovno nechápu co s tím je :angry: jinak si m.slím že to bude asi určo od zubů,malému te´d v.lezlo 6 zubů a tak. mi kakal řídko tak 2-3x denně kaši,ale neb.lo to tak jak píšeš t. že si prdnul a b.lo to né on normálně tlačil a na řídko.
ted má zase tuhoše :dizzy_face: jo a jak píše daju tak švestk. neé t. jsou právě na to,ab. stolice zřídla,ale borůvk. určitě,mrkev,banán ale to tobě jako zkušené mamince nemusím psát to je jasnačka :wink:
4. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
ahojky,
maru: Maty tuhoše neměl ani nepamatuji....s tím jídlem to vím,já si právě myslela,zda to není něco jiného..no uvidím..dneska zas kaše :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak volám dr.

jinak svítí sluníčko,ale Maty je dneska extra ukňouraný..ach jo..měla jsem jít k mamce na oběd,ale nikam nejdu, já jsem z něho děsně unavená...kdyby si aspoň zahrál...no to ne...nic ho nebaví. No půjde brzo spát.

tak já zas jdu.....
4. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
ahojky mam konecne casik, K spi a jako reknu vam pocasi me dost uz ale nebavi..tady uz 3 dny proste prsi, obcas mrholi a pak leje...je to nekonecny unavny..presto chodime ven, protoze jinak je den strasne dlouhej a to se neda... :fearful: me nastesti K fakt hodne spi, takze mam spoustu casu si vse udelat, ted pecu babovku uz spis nevim, co bych si vymyslela za praci :sweat_smile: jo a taky premyslim, ze snad K koupim holinky a plastenku at si chodi sama pod kocarkovou plastenkou ji to moc nebavi, normalne vystrci hlavu z ty maly diry co tam je a cuci ven je to fakt psina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Maru to tvoje Y je fakt zajimavy, dobre se to cte :grinning:

gab: ja u K vzdy poznam, kdyz roste novy zub, ze taky takhle kandi..prdne a uz to leti....jako viroza to asik nebude..ale ted pres vikend po strasněěě dlouhe dobe poradne nekandila skoro 3 dny, takze to jsem byla mirne uz z toho nervni, protoze jinak je v tomto pravidelna a nekdy az prespravidelna :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
Lis ani nevíš jak mě to neskutečně štve to moje i už jsem mistr v tom jak ho nepoužívat vůbec a v.nechat ho pořád v.mýšlím nové slova,ab. tam nemuselo vůbec být :grinning:
o holínkách a pláštěnce jsem také uvažovala,Domi dělá to samé v.strčí hlavu z dír. a čučí :rolling_eyes: No a u nás tedanepršelo za poslední 3 dn. vůbec :sweat_smile: ani dnes a dokonce celé dopo svítilo sluníčko :wink:
4. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
u nás se už něco chystá..slunko dopo bylo a teď tam šíleně fučí.....

lis: asi tedy fakt ty zuby..Maty má stolici taky pravidelnou. :slight_smile:

a jinak Maty se už nechce v kočárku vozit...chodí vedle něj a drží se ho..jakmile kočárek zastavím, je kravál...takže šlape pěšky a ani netrucuje,se mu to líbí..celou cestu se drží a jde. Unaví se a je doma klid.
Jinak to počasí je na palici. Dneska ani nikam nejdu..toto mně šíleně nebaví!!!!!
4. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahojky,

ta¨k hlásím, že tady už třetí den padá déšť se sněhem, ráno bylo bílo, ale na silnicích to hned taje... teď zase je venku humus a to odo půjdme uspávat ty broučky..., ale vezmeme pláštěnku, světýlko a vyrazíme ven
dopoledne jsme byli v hypce, mají aksi na Huggies Ptremium, ty jsou prostě pro nás nej plíny... Pampersky nám nestačí, hlavně na noc nee

Vašík spinká a já bych šla hned také, ale na tu chvíli už to nemá cenu...jen když jdu rovnou s ním, to pak spíme dvě ho´dky aje to super...
a večer se jdu nahřát do sauny...už se moc těším..

Gabi, myslím, že to může být od zoubků... my kandíme tuháče, ale občas je to také řídší, záleží co sní
4. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
Maru vidis jak se zdokonalujes v cestine :grinning: :grinning: :grinning: jako ten Tvuj malej a ta moje si jsou fakt souzeni oba cuci z diry ven... :sweat_smile: u nas ted prestalo prset konecne a dela se hezky jupííí konecne muzeme ven bez plastenky...
4. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
Leni a co obnasi uspavani broucku? :confused:
4. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jinak Premium jsem ted taky poridila vcelku za dobrou cenu v Rosmannu a jak pises Leni nemohu si je vynachvalit hlavne na tu noc jsou proste super :wink:
4. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
Venku opravduhnus! Pláštěnku už máme a je to paráda. Hlavně když sebou malá plácne na zem taknení hned celá mokrá a špinavá. Pořídila jsem schválně větší ať ji má až po zem. Taky tak na chvilku asi vyrazíme, protože kočárek a pláštěnka u nás nefrčí už od mala - prostě řve jak blázen!
4. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
Lis, to se sejdeme v 16.45 na náměstí, to už se stmívá a pak zapneme vše co máme, takže lamipony a jiná světýlka a jdeme průvodem do Zámecké zahrady a co se bude dít tam, tak to ještě nevím, protože jdu poprvé....
ale budou se tam zpívat písničky od Broučků... a tak nějak symbolicky... prostě pap ¨k napíšu víc..

ale děsne tady prší, tak nevím nevím, asi nás tam moc nebude...což je škoda, protože jinak je to moc hezké, jak na lamionovým průlvodu, což jsme měla vždy moc ráda...

nakonec jsem zalezla do peřin za Vašíkem a do teď jsme spalia dobrý

no nic, za chvíli dáme svačinu a jdeme se chystat na cestu
4. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
Dobré ráno,
jen nakukuji....

dneska máme v kulturáku ten sekáč zase,tak se chci jít podívat :slight_smile: Musím vyvětrat malého,včera nebyl venku a musím do kaufu - mají levný SUNAR. Budu zase kličkovat mezi důchodcema :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak pa a hezký den.
5. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahojk.,
gabi nápodobně já už v kaufu pro sunar b.la,důchodců mrak. takže jsem opravdu vzala jen sunar a frčela zase r.chle pr.č :grinning:
5. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
maru: taky tak.... :slight_smile: ještě jsem vzala bonbošku a šla jsem...a fakt sám důchodce :angry:
a dneska je tam pěkně :slight_smile:
já piju kafčo, uspávám Matyho a čekám na mamku.
5. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
ahojky holky u nas je dnes nadherne, Katule tu mela kamarady ted spi a pak frcime ven :slight_smile: my chodime skoro v kazdem pocasi :slight_smile: uvidime co v zime, ale asi poresim tu plastenku bude se ji to libit..v Kaufu jsme byli vcera, ale SUnar nekupujeme..navic akce od dneska, takze tak..ale jako ja uz taky cim dal min rada chodim nekam mezi lidi..blee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
lis: já jsem na lidi taky alergická v obchodech...to samé odpo venku, když jdu...prostě odpo je všude hafo lidí, hodně aut....ráda chodím dopoledne, to se dá, i když ti důchodci...teď se zas brzy stmívá, to taky nemám ráda,jít ve tmě.....

holky,dá se někde kouknout na netu na test balených minerálních vod? jak uspěly v testu? dívala jsem se na Dtest,ale tam se musí zaregistrovat. je něco zpřístupněné pro normálního člověka? chlastám furt vodu i Maty,tak a´t nepijem nějaký humáč.....
5. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
jj gabi je ted lepsi jit dopo to je vsude nez se vynori z prace, ale jak pises dopo se to hemzi duchodci... :rolling_eyes:

ty vody jsem resila nedavno a nenasla proste...a kdyz je to ten test z MF Dnes tak to je jak pises, tam se to musi zaplatit, aby se tam clovek dostal, coz mi prijde jako pekny svinstvo..takovy informace by mely byt podavany naprosto verejne a bez diskusi :angry: a jejich titulky jsou jen bylo testovano 14 vod prosly jen 3, ale ktery to jsou si vycucejte z prstu :angry: :astonished:
5. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
lis: no právě...jak se to normální člověk dozví. :angry: je to bordel.
5. lis 2009 v 17:23  • Odpověz
lis: Káťa je ostříhaná? na té poslední fotečce vypadá veliká,to samé Maty ..jak nosí punčocháče,tak se mi zdá,že ho to dělá starším,už není takovým miminkem :slight_smile: rostou jak z vody :slight_smile:
5. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
Gábi, já ten časopis odebírám. De facto prošly jen 4 vody. Z těch co bývají běžně v krámech je to Toma, Aqua Anna. Pak ještě Horský pramen a Prealpi - ta ale měla vysoký obsah sodíku, což je pro děti blbý. No a rozhodně tam nedoporučovali takové ty vody co si nechávají balit pro sebe obchodní řetězce jako Lidl, Kaufland, Albert,...
5. lis 2009 v 17:47  • Odpověz
Veru kd. budete vědět co je mimi zač?
5. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
veru: děkuji :slight_smile: já Matymu kupuji Horský pramen a právě já piju Dobrou vodu,Rajec a Kauflandskou vodu, takže přecházím na Tomu :slight_smile:
5. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
juhůůů my pijeme Tomu ale nekdy i Aquilu a Rajec (ale tu jsem nikdy nedavala K, protoze snad neni vedena jako kojo)... :unamused: a ty vody co maji retezce to jsme nikdy nebrali... :rolling_eyes:

gabi: jj Kata byla u dospelacke kadernice... :wink: bylo to zajimavy a ted vypada jako dospelacka baba :sweat_smile: je strasne rozumna a jakoby vyspela...dnes tu mela kamarady (holcicku a kloucka) jsou stejne staří cca...no a jako ona vypadala jak nejstarsi vudce... :grinning: proste strasne rostou.. :wink:
5. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
ahojky..nám se vede fajn, tak doufám, že vám též :slight_smile:
6. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
MARU, možná by to šlo už teď na úterní kontrole. Teda pokud to budeme chtít vědět. Nechala jsem to rozhodnutí na manželovi a já se mu podřídím.

U Rajce psali, že to má až podezřele nízký obsah organotrofních bakterií, což by ukazovalo na nedovolenou úpravu vody nebo přítomnost toxické látky a u Aquily cituji: "obsahuje dvě nedovolené látky - benzoghiperylen a chloroform. Má nejvyšší obsah sodíku z testovaných vod. Zavádějící doporučení ČLK - ta doporučuje jako vodu rpo kojence, ale výrobce ji takto neuvádí."
Pak věřte doporučení České lékařské komory....
7. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
Veru ty vado..a takovy s prominutim srajdy pijeme :angry: :angry:

jdu si postezovat...jako dnes jsme meli jet do Ikey,planovana cesta a vsechno, jenze manzilek je od vcera nastydlej, jeste ani nevstal, protoze ma chudacek rymicku...jsem tak nasrana...kdyz jsem nemocna ja nemam vubec sanci nic, proste se musim starat at chci nebo nechci a on? jako je mu to putna a umira...v tom pripade ja kaslu na vareni, aby si milospan vstal nekdy odpoledne a cekal teply obidek? At si jde do hospody nebo treba bude umirat az do vecera.... :angry: :angry: :angry: ja jsem s Katou proste porad, kazde rano vstavam, kazde rano uz nespim a nic...zdrava nemocna je to jedno...jako a je vikend a pro me je to uplne jedno, protoze vstavam taky a staram se taky...k cemu mi jako je? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
ahojky,

Holky těhule, vám ty týdny naskakují, to je děs!!!! jak to utíká, nedávno jste byly na začátku...

Lis, to znám... hlavně když se jde pařit, proto raději nechodím, když vím, že ráno stejně musím vstát...
ale dnes se mi tedy nechtělo, v půl 7 brrrr

byli jsme teď dopoledne na plavču, byla tam mrštná rybka, což je akce pro postižené děti a nejen to... tak tam byli potápěči, takže i Venca..
no a vašík byl nadšený, hlavně že tam je táta, by si bez něj ani neprd... takové scény vždy dělá, když odchází..., pláč atd...
dělají vám to děti také? u mě nee, když jdu pryč, sice vykřikuje mami, mami, ale nepláče, ale u táty, to je děs!!!! je na něm úplně závislej!!!
7. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.