• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Leni tak to u nas ne..jen ho vyprovazi a utika k vytahu a dela na nej papa papa max. jakoby zaknoura, ale pak uz je uplne ok... :wink: jenze ona je takova nevdecnice, ji je uplne jedno kdo s ni je doma, alespon podle toho jak se chova...

jo a ja taky nikam nechodim, protoze nemam sanci, ale ted se chystame s kamoskou jit posedet a snad casteji neco podniknout, vcetne planovaneho cviceni, ktere se porad odklada..nejprve jsem mela zakrok, pak onemocnela ona i jeji holcicka a ted bude zase zakrok ... jinak ty nemoce se porad toci...ted je manza nastydlej, tak doufam, ze to na nas zase neprenda zpatky..to uz by me asi fakt kleplo ke vsemu musim do te nemocnice byt zdrava kvuli narkoze... :frowning2:
7. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
ahojky,
veru: fakt mazec s těma vodama.....

lis: to jsem kdysi taky zažívala a vlastně zažívám doteď....jsem taky pořád s dětma,mně ani nikdo nepohlídá..mamka občas vezme Matyho do kočárku a povozí,ale to je jenom na chvilku..já bych potřebovala tak celý den bez dětí..chjo...
a začni někam chodit..pomůže to..kamarádky chodí pravidelně 1x v týdnu ve ČT si večer někam sednout a vždycky mně zvou taky,ať s nima začnu chodit. Vždycky říkám,že půjdu a pak se mi nechce..jednak se bojím o děti, Míša by pohlídala,ale nikdy nevíš a pak ten večer, já se bojím někde chodit, jsem posera, už roky sedím doma a nikde nechodím....ale asi začnu ..až mne děti začnout štvát :grinning:
No ale už jsem se domluvila s kamarádkou, v PO jedem do IKEI a prolézt obchody, mamka na chvíli pohlídá...zajdem i na obídek..takže si udělám hezké dopoledne....a mamka to bude muset zvládnout..prvně jsem chtěla Matyho tahat sebou,ale nakonec jsem upustila od této možnosti, nic bych z toho neměla....chci si popovídat a tak.

veru: ty nechceš pohlaví mimča vědět?
lis: ty vogo..kolikrát jsi už byla na narkóze?
leni: Maty asi není závislák na nikoho..je mu taky jedno s kým je.....se mnou, s Míšou, s mamkou..jenom bráchu nemusí, ten je takový divoký,tak to fakt nee...

a u nás prší, tak budu uklízet....
7. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
gab na narkoze? no 3x po porodu pri revizich a ted jednou..a jeste me to parkrat ceka, dle stavu me delohy :pensive:

tady je taky hnusne...jako pod mrakem a opet vlezly pocasi.. :frowning2: ja bych chtela tak vypadnout az ho K vzbudi, tak mu ji tu necham a zajdu alespon snad do Takka nebo Kaufu, ale je to na konci mesta uplne a musim pesky..no ale nejradeji bych vzala K sebou, jenze chci se mu pomstit...me sere... :frowning2: :angry: no jenze on si valeni doma uziva a Kata si tu nejak bude hrat, potrebuje taky ale ven, takze nevim... :unamused:

jo a to odpoledne si fakt uzij, jsou to vzacne chvilky... :wink: a proc s holkama nejdes, vzdyt kdyby se neco delo, tak Misa zavola ne? no ale znam to taky jsem uz lina a mam rada sve pohodli a vecery u telky..uff :rolling_eyes: :zipper_mouth:
7. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
lis: no ty narkózy ti nezávidím..toho se teda bojím...
a nech mu Káťu a zajdi se projít, ti to pomůže, aspoň se uklidíš :slight_smile: .
já musím taky do kaufu,ale půjdu až po 16 hodině a možná vezmu Matyho sebou.Teď musím udělat pořádek v pokojíku, je tu prachu až hrůza!!!!kafčo už mám vypité,tak hurá na to...

s holkama zajdu neboj..už se vidím, jak tam ve 20 hodin zívám u stolu :slight_smile: já už ani nevím,zda se umím bavit.... :grinning: ale musím vypadnout,nebo tady zcvoknu....a Míša by zavolala, Maty večer spí, málokdy se vzbudí...sama mně vykopává,ať jdu.

tak a te´d jdu na to....
7. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
mělo tam být uklidníš :slight_smile:
7. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj holky, tak Anetka je jeste porad nemocna a uz jsem to zase chytla i ja, tak mi ani tak nevadi, ze je venku osklivo a nemuzeme ven, ale radeji bych vyrazila, nez tohle, uz 3 tyden trcime doma, uz nevim co vymyslet Anetce k zabaveni... navic mame malej bytecek, tak je to jeste o to tezsi...Uz abychom byly zdrave....Hezky zbytek dne !! :wink:
7. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
nazdárek holky!!!

Sygy, tak snad se už brzy uzdravíte, to musí být opravdu těžké být stále doma a zabavit malou.
Si to ani nedokážu představit. nám stačilo pár dnů

Tady je opět zataženo, no humus...
Venca má dnes službu, takže budeme celý den bez táty, ale odpo přijede návštěva, tak se docela těším...
Včera jsme se byli podívat na hokej, jak táta hrál, tak Vašíka to děsně baví... to je tolik nových věcí!!!

Maru, dnes se mi o tobě zdálo, že jsme se potkaly v Ostravě na letišti, ale v životě jsem tam nebyla...
No fakt legrace...jsem tě jako poznala a řekla ti kdo jsem a prý letíš na nějaké hody... no prostě moje nesmyslné sny, mě se zdávají každý den

Nic, jdu vařit a trochu poklidit, je to tady děs, ať se návštěva nelekne....vůbec nestíhám něco dělat... a nebo se mi prostě nechce...

tak zatím ahoj
8. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
8. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahojk.
tak jsem dneska našla // :sunglasses:
8. lis 2009 v 15:35  • Odpověz
ahoj holky ,

dlouho jsem tady nebyla není vůbec čas , a když jsem dneska zavítala a jen tak prolítla příspěvky tak se nestačím divit kolik je tady těhulek , moc všem gratuluji :grinning: :grinning: :grinning:

Náš Honzík roste jako z vody a je pěkný čiperka , já si zatím neumím představit že by bylo druhé dítě :wink: snad později

přeji všem hezkou neděli
8. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
maru: cožeeeeeeeeeeeeeeeeeee? už?????????????????? no supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer..obrovská GRATULACE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to šlo teda rychleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
8. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
no a povídej....................... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
jůů nemám co :grinning:
Prostě jsem ráno počůrala papírek a jsou tam :grinning: Jsem teprve 25 DC,stejně jako u Domínka je to 3 dn. před ms a pozitivní :dizzy_face: :dizzy_face:
no a r.chle to šlo fakt jsem překvapená :slight_smile:
8. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
Maru coze????????????????????????????????????????????? ty voe ja nestacim zirat jako vidite to vseci? Ona uz je zase tehu......no gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
Uf, tak to je mage překvapení, jak vám to holky jd!!!
to je fakt rychlost!!!

ale moc gratuluji, hlavně ať vše probíhá v pořádku a bude probíhat až do konce!!!!

řekla bych, že slovo snažilka nepatří do vašeho slovníku!!!!
řekla bych raz dva a je to!!!!

u nás to tak bylo na poprvé a jsme zvědavá jak to půjde na podruhé!
!!!
8. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
ani jste si nevšimly holky, že mám v albu 3 fotky!!! aktuální!
8. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
maru: tak to fakt super vyšlo :slight_smile:
já u dětí 2x napoprvé a 1x jsem dlouho čekala....holt nejsem nejmladší :slight_smile:

leni: co ty vykřičníky všude.... ???? foteček jsem si všimla...na moje se taky nikdo nedívá..tak nebuď smutná....

jsem hotová,asi půjdu do hajan..děcka čumí na SS..taková konina...

tak dobrou
8. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
jé gabi, já ani nevím, já je prostě jen píšu, mě se líbí, není to nic osobního...
tak jako píšu ty tečky....

jsem asi divná :grinning:

tak dobrou,mám vypitou dvoudecku a jdu na kutě, ještě chvíli poščtu z knihy pak to zalomím, dnes spíme s Vašíkem sami, taťka je v práci
8. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
Budu zase objednávat nějaké věci z USA, tak jsem koukala na nabídku, už se na to těším, tak pěkné věci a za ty ceny tady neseženu
8. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz
leni nejsi divná..já píšu taky všude samé ........tečky :grinning: prostě zvyk a líbí se mi to. :slight_smile:
se ti bude aspoň lépe spát po skleničce..já mám ještě v lednici Martini z loňského Silvestra :grinning: je tam upitá tak 1/4..no není, kdo by to vypil,tak si to dám zas letos na Silvestra :grinning:

já značkové věci kupuji u nás v Sekáči...rifličky a trička mám samý NEXT..teď jsem zas cosi pokoupila.
ještě nemám pořešenou tu kombinézu,zatím sníh nedorazil. na boty pro Matyho kouknu tento týden.

tak dobrou..už teda půjdu :slight_smile:
8. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz
Dobré ránko..

Gabi, tu kombinézku jsem objednala na MMB za 329,-, stejnou jako má Maru, ale v zelené barvě, tak by měla tento týden dorazit...myslím, že je to super cena

jojo, také občas narazím v sekáči na super kousky, ale většinou nemají Vaškovu velikost, to musí být po zboží ale sekáč je vyhlášený a je tam děsně narváno, jinak tam mají super věci.. také hodně Next..

asi za chvíli pojedeme do MC, stejně je hnusně a navařeno mám, tedy polévku a pak dovařím zbytek, ještě nevím co mu dnes uvařím, nemáte nějaký tip?
9. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
TAK JSEM TOTÁLNĚ NASRANÁ!!!!!

VAŠEK MI NAMOČIL TELEFON V HAJZLU TAKŽE JE TOTÁLNĚ V HAJZLU.... A TO HO NEMÁM ANI MESÍC!!! DOBRÝ CO? SIMKA V PRDELI ATD.... NO ZKUSÍM JÍTDO TÉ PÚORDEJNY A ZEPTAT SE CO S TÍM, TŘEBA MI HO VZKŘÍSÍ, ALE NEDÁVÁM SI ŠANCI...
ACH JO, TO TEDY DEN PĚKNĚ ZAČAL, MÁM DOJEM ŽE LISTOPAD JE PRO NÁS KRETÉNSKÝ MĚSÍC...
UŽ MÁM 3 ŠPATNÉ ZPÁVY OD ZAČÁTKU MĚSÍCE A TEĎ TOHLE, PARÁDA... :cry:
9. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
Leni, ach jo, to se občas podaří.... tak snad už triciplita průserů bude stačit a už se nic nepodělá....
9. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojk.
tak jdu kouknout a Leni je mi to líto :pensive: Věřím,že tě to štve zvlášť jak je to nový telefon,asi tě nepotěším,ale já tak polila telefon vodou a b.l v háji :pensive: Tak to zkus a uvidíš co ti řeknou :wink:
Jinak jsem koukala na fotečku Vašíka a je to fakt už velký kluk,skoro jsem ho nepoznala :wink:
A dala jsem testík. od alba mého malého Marušátka :dizzy_face:
9. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahojky těhulky :slight_smile: Maru moc moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Leni nezoufej. Pokud jsi ho nezapla tak ho honem rozdělej a vysuš fénem. Pak ještě počkej cca den a měl by chodit. To je jediná možnost. Záruka se ti na to nevstahuje.
Já si ho do WC jednou hodila sama, no hodila. Vypadnul s kalhot :confounded:
Holky držte nám dnes palečky. Jdu s Honzoou cca za hodinku na dinamickou scintografii (radialka) no a bude se rozhodoat ohledně té operace. Dokonce s náma jde i tatínek. Se divim. Poslední dobou se snaží. No já jsem byla taky 14dnu KO tak tak trochu musel.
9. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
Pepi dívala jsem se, že jsi dala do fotek mimi. To musela mít babička radost co?
9. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
ahojky,
no LENi tak to jsi nezačala moc dobře..tak snad se telefon rozjede.

maru: sílit bude :slight_smile: a hlavně ti přeji tu holčičku :slight_smile:

janikrop: doufám,že vše dopadlo dobře :slight_smile:

dneska jsem byla v shoppingu..mám sněhulky pro Matyho z Deichmanu a pak jsem zavítala do IKEI...konečně..moje droga..koupila jsem si tam i vánoční ozdoby :slight_smile: Uvažovala jsem nad tím vláčkem s kolejema a zatím jsem ho nekoupila,tak uvidím ještě do vánoc.

venku je mlha jako prase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak zatím
9. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahojky :grinning:
Gab. dopadlo to víc než suprově. Další kontrola až v květnu :grinning: :grinning: :grinning:
Honza to statečně zvládnul. řval jen při zavádění kanily, ale pak super. No jo měl tam svého tatínka a tak byl zlatíčko.
Já asi Honzovy pořídím kufřík pro doktory. Furt kontroluje pusu a strká mi tam mastičku co je na bolest zubů. Vyhrnuje mi tryko a poslouchá. Prostě uchylka :wink:
10. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
ahojky,
my došli z procházky,Maty je nakrmený a půjde spát,ať mám chviličku klideček. :slight_smile:

janikrop: tak to je super,že to dopadlo dobře :slight_smile: .tak to asi Honzík miluje doktory,že to praktikuje i doma :grinning: .

až maty usne,musím objednat tu kombinézu....
10. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
Maruško, to je super, strašně moc gratuluju! :wink:
10. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.