• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
a venku chči*e a chči*e!!! jsem ráda,že jsme procházku stihli dopoledne :slight_smile: ale děcka přijdou ze školy totál mokří....

nějak mi blbne kůň, čekám na každé otevření strašně dlouho.....

maru,leni: která jste objednávala zelenou kombošku..vypadá tak,jako na obrázku?na obrázku vypadá právě dobře,není taková křiklavá....
10. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahojk,
holk. děkuji moc za gratulace jste zlaté :dizzy_face: Snad jsem to nekařikla a nic není předčasné a mimi opravdu je v bříšku :slight_smile:
Gabi tak já mám modrou tak neporadím :unamused:
Venku chčije a chčije tak jsme doma,už jsem převlíkla ložní prádlo a v.drhla a celou ledničku a vnitřek už to potřebovalo teď odpočívám strašně mě berou záda :sweat_smile:
10. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
ahojky,

tady také tak krásně chčije!!! ale musela jsem na poštu, takže jsme ven vyrazili, trochu se prošli a šup domů
teď už spinká a já si udělal černý čaj, vyřídím nejaké věci a jdu psát dopis...

Zítra jdeme na druhou dávku prevenrau, tak jsem zvědavá, minule měl reakci, děsně ho bolela nožička, že ani nemohl lézt, to ještě nechodil.. a měl trochu teplotku, tak uvidíme, snad to bude dobré
a pak nás čeká očkování v 15-ti měsících..

jak na to reagovaly vaše děti?

ohledně telefonu uvidím zítra, stále mám nějakou naději a stále doufám, ani nevíte jak... prostě teď nemám chut si kupovat telefon, snad bych asi byla nějaký čas i bez něj...
občas chybí, ale dá se to

Gabi, kombinéza mi má přijít tento týden, tak jak dorazí, tak hned napíšu, myslím, že bude stejná jak na obrázku... mě se také moc líbí, je to moje Nej barva, vše zelené!!!
10. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
tak já se dneska navečír nějak na PC nedostala.

maru: ty jši škovná, já dneska taková akční nebyla,já nebyla vůbec...odpoledne jsem v tom dešti vyrazila na poštu a na nákup,ale Matyho jsem nechala doma Míše, byla to chvilka....ani bych ho ven netahala.

leni: já si život bez telefonu dokážu představit... :slight_smile:
tak pak dej vědět ohledně kombinézy..no mě se líbí i ta modrá...no však se nějak rozhodnu...
10. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahojk.
Leni malý dostal očkování v 15-ti měsících před 9 dn. a reakce má být 8-10 den,zatím vůbec nic je v poho akorát měl 4 den v.rážku. Doufám teda,že se to obejde bez teplot jsme na dobré cestě tak držte palečk. :dizzy_face: :dizzy_face:
No a dneska mi není nijak dobře,ale dala jsem si banán a je to lepší takže asi z hladu. Zatím mám pocit,že čekám druhého Domínka,vše je stejné :slight_smile:
11. lis 2009 v 07:37  • Odpověz
ahojky,

já dneska nebyla doma..jsem se v tom hnusném počasí vydala pryč...

dneska v noci spal Maty se mnou a ráno, jak mně Míša probudila( Maty už seděl na peřině),tak jsem šáhla rukou na peřinu a mokro....Maty se posmolil,ale tak, že mu to vyteklo a peřinu mi posmolil,a jak se válel...no hrůza...má sra*ku...no musel do vany,měl celé záda a ž ke krku...potom se mi posmolil po obědě u maminy,zase srajda,musel do vany....takže zítra valím k dr. je to divné...dneska mu nebudu dávat žádné mléčné výrobky...
až te´d jsem dala prát posmolené věci...ach jo..nevím,co to je.... :frowning2:

te´d spí,šel až kolem půl 2, celou dobu nespal......
11. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
tak mi už druhý den sedíme doma v tom počasí nikam nejdu neustále leje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale zítra mi miláček slíbil,že pojedeme do aquaparku tak se těším jupííí konečně změna :dizzy_face: :dizzy_face:
teda Gabi takže doma veselo jak koukám asi b.ch tak. raději zašla kdoví z čeho to má tak ať raději Dr. koukne,t je trápeníčko co? snad vás to brz. pustí :unamused:
11. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
maru: trápení...jenom nevím,co mu mám dát jíst..a nepije...dneska ještě ani slzu...

do aqaparku? tak to budete mít super :slight_smile:

no to počasí je hnus!!!!! to nenávidím....fakt...dneska mi mrzly i ruce...včera se mi zlomil deštník,tak dneska jak jsem vyjela ,tak jsem si musela koupit nový......a ovládat kočár s deštníkem..mazec..do toho Maty kňučel,že chce ven ,rád chodí vedle kočáru,ale nepochopil,že nemůže, že prší....
11. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
gabus, a nemá teplotu? že by ty rotaviry?
11. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
pepi: neměřila jsem...teď spinká,ale nezdál se mi teplý, zkusím ho změřit,až vstane...
11. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
jůva tak to je zlé jak nepije zkus do něj dostat apoň trošinku
no m.slím na vás :frowning2:
hele právě proto nejedu ven jak prší páč Domi nemá rád pláštěnku stejně v.strčí hlavu z té dít. a čučí a mokne anebo prostě škube pláštěnku a chce chodit což nejde tak sedíme doma
11. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
ahojky no ctu gabi ze maty srandikuje, no jako my mame dnes podobnou zkusenost...jely jsme s kamoskou na vylet do Phy, jenze nemela dalnicni znamku prosla jim, tak jsme jely nejakymi cestami no a K se cela zeblila jako sebe, celou sedacku jejich auto trochu a ted co ted...jezdime autem v pohode casto a tohle se nam nikdy nestalo :zipper_mouth: :pensive: jenze ona i dnes dyl spala skoro do 8 hodin a tak jsem ji supla mlicko a za hodku jsme pak jeli, tak si myslim, ze se ji to v brisku nestacilo ustalit a ta jizda k tomu no proste to z ni slo vse ven...ted jsem nemela nahradni obleceni, ani pomalu nic na utreni jako strasny...ted jsem nevedela, zda dojedeme zpatky domu a zda nebude pokracovat, ale pak uz dobry...tak mela rohlik a ted trochu sklenicky, kde je ryze a mrkev jako ji i chova se normalne...myslite ze ji mohu dat vecer normalne kasi? Jako myslim,ze to fakt bylo jen to cestovani.. :confused: ach joo ale ja nejsem na takove situace zvykla, takze zpet jela jen v puncochach a obalena plenama :((( jako ale dostat to z autosedacky to nikomu nepreju..mate nekdo podobnou zkusenost z auta? Ja se ted uz bojim cestovat..byla jsem totalne nepripravena :frowning2: :frowning2:
11. lis 2009 v 16:46  • Odpověz
lis: možná to bylo tím mlíčkem a pak ta cesta...bylo to dopo nebo odpo?
já dneska kaši nedám,neriskuji...věčně se mi po ní před spaním posmolil.
jinak Maty teplotu nemá, jenom fakt srandí...no uvidím do večera.Musela jsem ho budit, jinak by spal nevím jak dlouho a co potom s ním večer....
11. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
gabi bylo do dopo neco kolem pul 10, ale prujem a nic nema...ted tu ji samotne testoviny ma je rada... :wink:
11. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
ale toho mlika se bojim, ale co by mohla krome kase na noc..fakt nevim... :frowning2: nemlecnou mi nesni.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 17:02  • Odpověz
já si myslím,že to bude v pohodě,jak jen jednou blindila...No hlavně,že Kátě šmakujou :slight_smile: já bych se starchovala,kdyby to bylo vícekrát.....

no a Maty opět protiva,tak jdu bavit, Míšu už to nebaví......
11. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
lis: pečivo...
11. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
no ale stejne jsem si dnes rikala, jak je to na pytel, ze kdyz je to dite v sedacce a my vepredu sice na nej vidime, ale jako kdyz se neco takovyho deje, tak co muze clovek delat?? prave ze nic..jedine zastavit, ale predstava, ze bysme jely po dalnici, tak co tam jako?? :unamused: :unamused: na tohle je autosedacka desne blba, protoze kdyz je diteti spatne a vy ho vyndate nechce samozrejme do ni zpet a co potom s takovou situaci jak proste se premystit domu ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
lis: no to je na pytel, nedej bože ,kdyby se třeba dusilo....no nemyslet...já autem nejezdím.
11. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
takže takové situace neznám...
11. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
gabi: kdyz pecivo uz prave mela a ji fakt normalne...taky jsem prave cekala a kdyz uz nic, tak me to vcelku uklidnuje...mozna zkusim nemlecnou sunarku ryzovou a dam do ni jen malinko mlika...me totiz i to pecivo prijde hladovy...a pak se bojim ji dat rano zase mliko..ach joo dnes jsem si uvedomila, ze s detma je to fakt starost...nemoci a tak..no ale jasne ze i radost...jenze...tohle me vzdy vykoleji, nepripravena matka... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
11. lis 2009 v 17:07  • Odpověz
lis: to jsem si uvědomila už před 15 lety :grinning:
11. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
ja uz snad dalsi jednou ani nezvladnu :astonished: :astonished: :astonished:
11. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
Ahojky tak se přidáváme k nemocným. Sice nemáme ani srajdu ani teplotu a vypadáme OK, ale po 14dnech nám volala vyděšená mudr. že máme rychle přijet, že v laborce jim za těch 14dnů vyrostly nějaké dva šílené bacili a tak okamžitě pro antibiotika. Super je, že mi vlastně neřekla co mu je, ale ty antibiotika měli jen v nemocnici na Karláku. Bomba.
Jo a aby toho nebylo málo tak mi do rána praskli provizorní odpadní trubky od dřezu v kuchyni - vytopená kuchyň. Byla zaplá přez noc mička. No a do třetice jsem štrejchla auto o sloupek co nebyl vidět.
Bomba den. Nezačneme ho odznova a líp?
11. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
janikrop: ty vogo..no to byl den...a to se ti mudra k tomu vůbec nevyjádřila? bych byla teda posraná strachy.....
11. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
no já se zase z těch 3 děcěk fakt zblázním...to je hrůza!!! neustálé hádky a do toho protivný Maty..ať už jdou všichni spát....se těším....

lis: zvládneš..nic jiného ti nezbyde..a my zvládnem všechno.... :grinning:
11. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
ahoj holky,

tak telefon je už doma, ale nový.. koupila jsem si stejný... a na utopence zapomenu!!!
Ale Vašík si má s čím hrát...

jinak Prevenar zvládl dnes super! reakce nebyla, tak jsem moc ráda

také vaše dětičky tu pusinu nezavřou? vašek jak se probudí tak spustí a mele a mele, je to legrace, musím ho oc pochválit, protože vše zopakuje a dnes se děsně chechtal, když jsem řekla doprčic!!! to měl záchvat smíchu, vše co začíná na do, je legrace... takže zůstanu jen na tom doprčic.. raději!!! jakoby věděl, že se to nemá říkat.
je to fakt šikula na mluvení...normálně se domluvíme... sice občas tápu co tím chtěl říct, hlavně když zvyšuje hlas a chce abych to zopakovala a správně, ale když nevím co, tak fakt koukám jak tele a říkám at mi to ukáže...
dnes jsme vzpomínala, jaké to bylo, když byl miminko a už si to ani nedokážu představitl, věříte? jak člověk nemá čas se vracet...

teď jsem se vrátila ze sauny, tak se jdu najíst a dám si sklenku vínka ať je na světě lépe!
11. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
gab no vůbec nic mi k tomu neřekli jen kde mi vtelefonoval ty antibi. a kdy máme přijít z další močí a že ho mám rvát ovocem. Byla jsem tak vkulená, že jsem i já byla raději sticha.

Jinak Honza včera cca hodinu po první dávce začal řvát a skončil až večer. No a nes vstával až v 9,30 takže bch řekla, že mu to dává zabrat.

Jdu počítat množství obkladů a dlažby do kuchyně.
12. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
ahojky,

Gabi, tak jak je, už je lépe? Co Maty, už nesrajdí? Snad to nic nebude...

Lis, chtěla jsme reagovat na tu včerejší událost, myslím, že ji prostě bylo zle z té jízdy...
měla plné bříško a pokud jste jely po klikatých cestách, tak se to může stát, je to nepříjemné, ale myslím, že to nakonec zažijeme všechny maminky
kdyby ji bylo špatně jinak, tak bys to na ní poznala

no nic, jdu nakrmit Vašíka

zítra frčím k doktorce, začal mě lobit vyoperovaný žlučník, tudíž asi žlučovody, a je to děs... bolí mě záda a tak celkově. Docela se bojím, co mi zjistí, nesnáším doktory... bojim bojim :frowning2:
12. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
ahojky teda Leni uff si se zlucnikem a zlucovody koukam uzivas, ale je pravda, ze zada te mohou bolet od toho :unamused: snad to bude v pohode ne? Udelaji sono a tak ne? To je nastesti takovy bezbolestny, nez jdou na radu ty ruzny sondy atd..ale to se myslim u tohoto nedela....bud v klidu..stres to zhorsuje :confused:

jo vcera to byl mazec, ale od te doby je K v pohode...a normalne ji a blbne...jo Leni a taky porad klabosi, nekdy mene a nekdy vice..dle nalady...ale ponejvice jsou to porad zvuky, skreky, vymysli blbiny... :sweat_smile:

ale jako reknu vam, ze vyrobcum autosedacek bych dala doslova pres ruce nebo proste nevim, jestli se nepocita, ze dite muze tu sedacku uspinit nebo nedej boze pozvracet jako se to stalo nam... :unamused: takze potah lze sundat az kdyz odsrobujete spoustu sroubku, kterymi jsou prichycene ruzne uchyty, nebo operky, ktere nemaji temer zadny vyznam... :angry: pote sundat hlavni potah lze jen tehdy, paklize vytahnete vsechny popruhy, ktere jsou upevnene uz ani nevim jak a ze jich tam bylo zespodu zvrchu, malem me kleplo....pote je pod tim jakysi molitan samozrejme nasakly blinkanim, ktere proteklo az kamsi do utrob sedacky, takze smrad a nemoznost to ani otrit...vcera jsem to snad hodinu rozebirala (podotykam musel mi pomoci manza) a cistila...z potahu tekla barva a po vyprani to vypada, jak kdyz uz je to minimalne 3 roky stara sedacka...nejak se to cely ošuntělo či co...jsem maximalne nasr.... a jako uplne se divim, co na tom stoji tolik penez, kdyz to vidim rozebrane a chatrne.... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi budeme kupovat casem jeste jednu a na tohle uz si dam sakra pozor, aby to slo alespon omyvat nebo opravdu nevim...hlavne ze matrose jsou libive, ale neprakticke... :confounded:
12. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.