• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ahoj holky,
u dr. jsem byla, vytáhla jsem poctivě kočár do 1.patra a u dveří měla napsané dr. dovolená, tak se mi už nechtělo jít po 10h. k další ,která zastupovala...takže zítra ráno jdu hned ráno k té,co zastupuje...Maty měl včera 2 banány na večeři a kousek rohlíku suchého a ráno měl hovňouse jako kaši,už to aspoň neproteklo....ale nebudu riskovat....takže tak...ráno vyrazím hned po 7 hodině. Bůhví kolik tam bude lidí, když ještě bere od jiné dr.
Zatím spí, oběd bude mít až teď, v kočáru si dal před obědem 1/2 rohlíku....

leni: tak snad to nic nebude....

já se zas musím objednat ke kožní, ohledně znamének, mám 2 takové hnusné a mám taky strach..včera jsem tu na jiné diskuzi něco četla,tak radši zajdu....

příští týden jsem objednaná k ženskému, potom ještě k jednomu dr. a s Matym na neurologii se ukázat,tak budu mít dr. týden :slight_smile:

jo a ohledně mluvení LENI....Maty nemluví, jen hučí, a stále říká nene a nebo to svoje ehm nebo tak nějak....vůbec neopakuje,tak nevím...má čas se ještě rozmluvit.....jo a úspěch..včera se poprvé vyčůral do nočníku.....takže budeme zkoušet,ať se brzo už těch plínek zbavíme...leze to do peněz.

janikrop: to jsi musela mít pěkný bolehlav,co? z Honzíka...
12. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
lis : to sis teda mákla....
12. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
gabi ahooj no taky bych chtela se zbavit brzy plenek, ale neni to jen na me ona na nej cura, ale ja nepoznam, kdy se ji chce...je jeste asi brzy...ale kazda usetrena kacka dobra..ono to pak zacne nekde jinde :wink:
12. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
gabi i ja mam pristi tyden doktorsky..ja jdu zase k Apolinari a pak hned druhy den jeste k zubari (si verim, ze me pusti ve St domu po zakroku jako minule)...a pak s K nejak hned na ocko...
12. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
lis: jj..pořád něco stojí peníze :slight_smile:
jdeš zase pod narkózu? ach jo....snad to bude dobré.... :slight_smile:
12. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
já to asi zase budu dělat tak s tím čůráním,že mu do papírovky šoupnu jednu bavlněnou plínu a vždycky .když bude suchá,šoupnu ho na nočník,tak jsem to dělala i kdysi s dětma.....a šlo to....

už mně tu zase točí Vojta, ty jo...jaký je tu klid, když jsou ve škole.....kdyby ten den tak rychle neutíkal.... :frowning2:
12. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
gabi jj mozna pod narkozu uvidi se na miste....hele a jak to budes porad kontrolovat tu plenu? me prijde, ze kdyz hodne pije, tak pak cura temer porad...takze to vychytat je dost tezky..ta bavlnena plena nemuze prece byt uplne sucha vzdycky?? :confused: asi to nechapu...to uz je Vojta doma ze skoly?? :fearful:
12. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
kontrolovat normálně ,zkusíš tam strčit ruku..to poznáš,když je suchá...jenom,když je suchá,tak ho dám na nočník..Maty pije málo, tak u nás to možná bude OK....já takhle odnaučila děcka,no ale uvidím...na papírovce moc nepoznáš ,jestli je suchá,ale bavlněná jo..musíš prostě často kontrolovat.....

Vojta měl dneska 4 hodiny,tak přišel po 12...Míša dorazí po 14...
12. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
tak snad tě ta narkóza nepotká :slight_smile:
12. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
tak přijdu až večer.....mám toho ještě dost co udělat...

musím večer udělat kalendář pro mamku k vánocům a objednat....

objednala jsem malému teletubies...jsem zvědavá.....jako DVD :slight_smile:
tak čuski zatím :slight_smile:
12. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
nikdo?
DVD nezabralo :grinning: ..koukal na to Vojta :grinning:

tak malý teď po večeři hodil srajdu,ale ne vodu,jen kaši...a měl to zelené..i když nic zeleného nejedl...tak ráno valím.Mně to přijde takové jakobyv tom byl všude sopel...pardon za výraz....jinak to neumím napsat.

te´d jdu kontrolovat úkoly a umýt nádobí klasika.
12. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
ahojky gabi jsme tu porad skoro jen my dve :slight_smile: jako dopadl dr? Hele zelenej prujem s hlenem nejaka baktoška urcite :frowning2: :frowning2: delala mu vyter ne? Ach joo ty deti fakt mohou chytit cokoliv..hruza..tak pisni jak jste dopadli...ja tu jsem ted :wink:
13. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahojk.
pardoooon já poslední dobou nestíhám nic :sweat_smile: Ani FB ani kůň,všude jsem ale tak jen na půl :sweat_smile:
Lis četla jsem o tom zvracení Káti tak to úplně normální žaludeční nevolnost z auta,to se stává hodně dětem a teď už budeš vědět a budeš brát sebou náhradní oblečení :wink: A ten potah z té sedačk. no comment peněz to stojí neskutečně a jak dojde na takovou věc tak to ani neočistíš,nev.pereš hrůza!!
Gabi tak. m.slím že tam bude bakterie jak to je zelené s hlen. :pensive: Ozvi se jak jste dopadli,ju? Držím palečk. :wink:
Leni držím palečk. u DR. ať to nejsou žlučovod. jak si m.slíš tak. se ozvi jak jste dopadli,ju?
NO a co já? já nic :sunglasses: bolí mě prsa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
Maru no hura ze jsi zasla...me neslo se dostat par dni na FB tak jsem perlila tu :grinning:
13. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
no ale ona K na zaludecni nevolnosti netrpi normalne doufam, ze to nezacalo ted :astonished: :astonished:
13. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
nee Lis si m.slím,že ji prostě neudělalo dobře to v.pité mlíčko a pak hned ta jízda.
Lis já tu jsem pořád,čtu vás,ale nějak se mi nedostává na odpověď,už kolikrát začnu psát a skočí do toho něco,např. Domi rozlije čaj :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
aha tak to joo okecala jsi to :wink: ne chapu taky nekdy jen ctu...

hele a ty prsa ted to bude porad neco krasne a sladke tehotenstvi :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
Lis :wink:
Těhu je opravdu krásné pokud mi nebude zle .. zatím dobrý,je mi skvěle :dizzy_face: :dizzy_face: Jenom je možné,že b. mi už lezlo břicho?
13. lis 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahoj holky,

tak mám čásek, tak jsem tu.. hele Lis, jak jen vy dvě? ještě jsem tu já, jen vás tady nikdy nezastihnu...
přes den, jen když Vašík spí... to někdy ani nestihnu napsat, jen číst

Tak Dr. mi vzala krev a ve st budu vědět výsledky, pak mě pošle na sono, no doufám, že to bude dobré.. nerada bych šla na operaci, jsm an to děsnej srab

Gabi a jak jste dopadli vy? doufám, že to nebude nic vážného.. kup malému lactobacílky.. je to dobrá prevence teď v zimě... dávám je te´d Vašíkovi každý den ráno do mlíčka a bud to dělat celou zimu.. nám to hodně pomohlo, když měl v sobě toho vira a to měl i několik měsíců a pak to zabralo

Maru, někdy bych na chvilku zase chtěla být těhu, ale s Vašíkem... bylo to moc krásné... :dizzy_face:
ale ještě si chvíli počkám

Lis, s tou sedačkou je to děs, jsem zvědavá an tu naši, dlouho mi trvalo než jsem přišla na to, jak mu povolovat kšandy... a stejně to vždy udělám a nevím jak, no děs
a nevolnost se u dětí projeví až teď, prostě později.... tak uvidíš.. ale už budeš připravena.
Mě nikdy špatně v busu nebylo, občas tedy nevolno, ale nezvracela jsem

A Vašík má horečky a nevím z čeho... byli jsme u našich a mace se zdál teplý a jak jsme přijeli tak už hořel, měl 38,2 po odečtu a teď bych řekla, že má ještě víc, tak jsem mu dala čípek a uvidíme.. možná zoubky, tlačí se ven špičák a stolička... ach jo, je takový plačtivý a celkově jde vidět že není svůj... a to zítra a v ne stěhujeme obchod do většího prostoru, tak budu tam... zítra pohlídá odpo táta a v ne bude muset být u babi a dědy..
13. lis 2009 v 19:22  • Odpověz
ahojky,
tak ohledně dr.:...dala nám HYLAC ,který mu mám dávat a pokud se stolice nezahustí,tak pak přijít na výtěr..tož tak to jsem zvědavá snad to pomůže.seděli jsme v plné čekárně dětí s chřipkou..fakt paráda..ještě mi mudra říká..vy jste seděla tam v té čekárně,kde je plno chřipek? já ji řekla,že jo,že mně tam poslala sestra a ona...tak se připravte na to,že budete mít chřipku...paráda...byla jsem na zástupu u jiné nudry,vůbec nevím,jak to u nich chodí....tak doufám,že nás chřipka obejde...
zkopírovala jsem to z diskuze jiné,tak doufám,že jste pochopily....

lis: já tu dneska seděla do 12.30 cca ,tak jsme se minuly...jinak tu nikdo nepsal,tak jsem nepsala....

leni: vše bude ok... :slight_smile:
13. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
a bolí mně v krku..mazéééééééééééc...to fakt potřebuji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
hm Gabi tak držím palečk. ab. se vám chřipka v.hnula :wink: a to malému neudělali výtěr hned??

Leni držím palečk. na výsledk. nedivím se že nechceš na operaci já b.ch b.la pokaděná až za ušima :rolling_eyes:
13. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
na ty lactobacilky se poptám..prý jsou dobré...od SWISS
a koupím i multitabs pro děti...
13. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
Gabi, Hylac je humus.... také jsem ho chvíli dávala, pak jsem ho jednou zkusila a vůbec se nedivím, že se vždy Vašík otřepal a nechtěl mi ho a vůůůůůůbec nám nezabral
tak jsem právě pak nasadila ty lactobacily, je to to samé!!!!!!! a bylo po viru!!!
Hylac bych už nedala ani za NIC , tak jen tak, fakt ho ochutnej
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
t. laktobacílk. jsou opravdu super!! to b.ch hned nasadila malému Gabi :wink:
13. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
maru: nedělala,řekla,že uvidíme,co ten Hylac a jak nezabere,tak pak...nevím,se jí asi nechtělo,když nepatříme k ni...šla jsem tam s zdravá a odešla nemocná :frowning2: :angry: :angry:
13. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
jojo, to jsou ony, ty od SWISS, lactobacílky Baby se to jmenuje, u nás to stojí 142,- za 30tabl
dnes jsem je zase kupovala a jsou dobrý, můžeš je rozpustit v jídle, mlíčku, čaji, prostě tam kde tě to maty nejspíš sní, já to dávám do ranního mlíka, kdy vím, že mi to Véna vypije
13. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
leni: já mu to dám na lžičku a on to vypije...ani se neotřepe :grinning: asi mu to chutná..prý je to kyselé
měla mu udělt výtěr hned, to jsou mi doktorky
jojo, kyselé, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale jde o to, že nám opravdu nezabrali, my to dávali, když byl vašík malý, tak 6 m a nesmí se to s mléčnou stravou, to je jako bys to ani nedávala... a to mi nikdo neřekl
13. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.