• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
výtěr nás stejně nemine...no uvidím,co přes víkend...zas mi v lékarně baba říkala,že ten hylac je prý výborný...
13. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
tak jsem se na to vykašlala a dala prve Probian, to jsou také lactobacily v sáčku, také na rozpuštění,a le ty jsou dražší a je jich tam jen 15
a pak jsem vzala ty Lactobacílky od Swissu
13. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
neříkám, oni ho dávají, právě na ty střevní problémy, asi i zabíra, ale jak říkám, nám ne, když byl Vašík stále na mléčné stravě
13. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
zítra je valím koupit....
13. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
a nikdo nic neřekl.. jsme ho dávali úplně zbytečně, tenkrát
13. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
tak třeba nám zabere
13. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
no mně to řekla až v lékarně,že ne s mlíkem
13. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
jdu si dát něco k snědku, ještě jsem nevečeřela, a pak půjdu brzy do hajan za Vašíke, když je marůdek a budu si chvíli číst, zítra nás čeká náročný den a vlastně celý víkend!
tak možná proto vám nezabral
to je dobře, že ti dali info...

jenže 6-ti měsíční mimino má většinu stravy mléčné, takže nevím, proč nám to dala, když se to má dávat 3x denně a my pili jen mlíčko
13. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
tak hezký večer
já jdu na nádobí...klasika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a pak asi taky do hajan....
uvidím
pa hoolky :slight_smile:
13. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
někdy ti doktoři fakt stojí za houby....
13. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
Gabi, tak snad nebudeš marodná
to je na prd, samá chřipka a nachlazení, nesnáším to... mohlo by mrznout a pořádně, at jdou bacily k ledu!!!
leni ..jj...samá chřipka..radši sedět doma a nevylízat
Ahojte, vidím,že jste tady řešily Hylac, tak ten můžu jen doporučit, my berem jen homeopatika a tohle taky, je to sice šíleně kyselé, ale parádně zabírá, nám všem aspoň na průjem fakt rychle :wink:
13. lis 2009 ve 22:54  • Odpověz
ahoj holky,

tak my tedy horečkujeme a je to děs, vůbec mu teplota neklesá, ani po čípkách ani po sirupech...
vůbec nevím, co se děje... kašel ani rýmu nemá, jen horečky kolem 38.5
je plačtivý, takže mazec, musela jsme dnes do práce a zítra tam budu celé odpoledne, tak mě to tak mrzí, al přestěhovat to musíme... je to nahlášené
dnes tady byla bybička s dědou, pak přijel Venca ze školy a byl s ním.. dnes jsme dorazila dříve tak jsem ho měla stále u sebe.. nic nechce, jen pije čajík

ach jo... jak mě to trápí, když je Váša marod... to je co?

a co vy? jak se máte, u vás je vše ok?
14. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
ahojky,
jdu spát,tak jen nakukávám....sledovala jsem aukci kombinézy z CA , přihazovala,ale dál nešla..no....takže prd.
takže objednávám tam kde vy holky a prdím na to..město prolezlé, Ostrava taky,sekáče,internet,tak už fakt na to prdím a objednám.

leni: že by k těm zubům? bobiš malý :frowning2: ...snad se z toho vyspinká :slight_smile: hlavně ,že pije.
fajra: takže i pro dospělé,jo? fajn,že se ukážeš :slight_smile:
já si dneska koupila ty lactobacilky...pudlo velké jak prase a naspod 30 tabl. :grinning: :grinning: :grinning:

dneska bylo nádherně.

zítra jsme doma,možná vylezem před barák na procházku a toť vše..jo přijde BM na návštěvu.

tak dobrou :slight_smile:
14. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ahojda :slight_smile:
Leni bože to je děs jak jsou děti nemocné tak držím moc palečk. ab. to b.lo jen ze zubů a horečka brz. odešla pr.č :wink:
Gabi já u nás viděla kombinézu tu samou co jsem objednala za 399kč,takže to v.jde nastejno jestli objednat nebo koupit tad. :wink:
15. lis 2009 v 07:31  • Odpověz
ahojky,
maru: a kde? v jakém obchodě?u nás nic není....

já si vychutnávám kafčo, Maty spí,takže paráda.... :slight_smile:
leni: tak co Vašík? už je lepší?
15. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
jo MARU a super fotečky :slight_smile:
15. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
Gabi je to obchůdek v Tescu,jak jsou t. obchůdk. mimo supermarket tak máme kamenný obchod s dětským zbožím a tam jsem ji viděla :wink:
Dík.za fotečk. tak. jsem koukala a Mat. má stejný nočník :grinning: a stejnou čepičku tu s těmi dlouhými cop. kolem uší,no ale Domčouš zlobí v nočníku poslední dobou nechce tam sedět a řve jak tur,nekadí tam a nečůrá tam má nějaký vzdor tak netuším jak na něj :pensive:
15. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
maru: aha..no u nás v tescu je prd..žádný obchůdek s dětským...
čepičku nemůžu sehnat, Domi má pěknou tu pruhovanou, já Matymu koupila modrou pruhovanou v tescu,ale má ve všech takovou velkou hlavu, no mně se prostě nelíbí...než já najdu něco ,co mu na tu jeho kebulku sedne,to už bude asi po zimě :grinning: :grinning: :grinning:
a Maty taky zlobí na nočníku, jenom když ho pořádně zabavím,tak sedí..jinak okamžitě vstává :grinning: ..to přejde...neboj.
15. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
Gabi ta pruhovaná čepička je právě z tesca :slight_smile: jako cherokee a měl ji tak. malou a b.la ohnutá tak jsem to ohnuté v.párala a má ji hned dobrou :wink:
no zajímalo b. mě kd. to přejde drží ho to už delší dobu on jak cítí že to na něj jde a chce se mu kakat tak okamžitě vstává a jak ho tam posazuji zpět tak řve jak tur a zadrží to dokud mu nedám plenu a pak kd.ž ho znovu dám na nočník tak se to opakuje dokud prostě se nev.kaká do plín. tak nevím :sweat_smile:
15. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
maru. jj taky cherokee :slight_smile: no vidíš,ty si vždycky poradíš :slight_smile:
maru: chce to asi čas, nic jiného....já ani na Martym nevidím,že by kadil..někdy to poznám,že je někde zalezlý v koutě a je tam potichu,tak to je jasné :grinning: ale te´d s tou srajdou....
no a začíná mu téct z nosu, tak jsem zvědavá,asi se nakazil u té dr. :frowning2:

před chvilkou odešel BM se svoji dcerkou, tak jsem ho dala spát až te´d..se aspoň vyblbnul. :slight_smile:
15. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
jj chce to čas,nic jiného :unamused:
já to na něm poznám vžd.ck. on začne prdět hodněkrát po sobě a tlačí fakt nahlas takže to je pro mě signál a jdu pro nočník,on se nechá svlíknout sedne si a jak to na něj znovu přijde tak chce stoupat a jak nedovolím tak řve a je po kakání já nevím on to jako neumí v sedě či co? :fearful:
Gabi to asi fakt ch.tnul tam to je naprd,snad se mu nerozjede rýma :pensive:
15. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
maru: asi jenom ve stoje :grinning: že ty děti tak bojkotují ten nočník......
taky doufám,.sem tam zakašle..uvidím ráno...chjo :frowning2:
15. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
já jdu zas na to nádobí...Míšu jsem poslala vytírat chodbu na patře..zase s kecama..jak jinak..
tak pa
15. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
no boží tak budu ch.tat hovínka do nočniku jak se bude Domi procházet :grinning: :grinning: :grinning:
nádobí m.ju zásadně ráno večer mám padla :slight_smile: tak páčko a držím palečk. ať je Mat. zdravý :wink:
15. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
dobré ránko,
u nás noc katastrofa..Maty se budil a řval. Je nemocný, má rýmu a kašel,ještě mu změřím teplotu,zdá se mi teplejší..ach jo....takže asi chřipajzna. :frowning2:
16. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
maru: jakože to nádobí z večera necháváš až na ráno? no ,tak u vás toho moc není..ale u nás se toho nádobí nasbírá...při 3 dětech....
16. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.