• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahoj,
no Gabi tak to nemáš dobré zpráv. :confounded: To mě mrzí to musel ch.tit tam v té čekárně :frowning2:
jj nechávám na ráno,umývám po obědě a ráno,takže 2x denně a máš pravdu není toho moc po večeři tam jsou jen 2 hrnk. a talíře a pár drobností,však ono se to změní :sweat_smile:
16. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
jo a v pátek jdu k Dr. :dizzy_face:
16. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
maru: tak držím palečky :slight_smile: já jdu zase ve čtvrtek,ale jen na kontrolu se tak ukázat. :slight_smile:
jj chytil to v té čekárně, bylo tam plno nemocných dětí. ....mně to nakonec obešlo. No chudáček. budu s ním muset jít znova,ale už ke svoji dr.,ať nám předepíše něco na ten kašel.kapky do nosu ještě mám a hlavně ,ať ho poslechne.
tak jdu zabavovat...
16. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
Tak hlavně ať to malého co nejdříve pustí,hele na tom všem blbý je dobrý to,že se jim při každé rýmě atd. posiluje imunitní s.stém,tím se utišuji vžd.ck. já :wink:
16. lis 2009 v 15:40  • Odpověz
maru: asi jo. byli jsme u dr., 2 hodiny čekali..tak se nám to teprve rozjíždí, má malou teplotu..takže nosní kapky,sirup na kašel a sirup na teplotu..vzala nám i výtěr ze zadečku..takže jeden den máme být bez mléka...Maty to má stále řídké i po tom Hylaku..takže uvidíme :slight_smile:
to zas bude noc....chjo....
jo a sehnala jsem kombinézu..konečně :slight_smile: prolezla jsem před tím celé město a nebyla v jednom obchodě a zrovna tam je mají.... :slight_smile:
16. lis 2009 v 16:49  • Odpověz
jo a taky mám čepičku,která nám úplně padla... :slight_smile:
16. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
ahojky teda gabi co to je Maty fakt onemocnel?? hruza ted se to potahne zase tyden az 10 dni ta ryma se ted vlece misto toho, aby to ustupovalo..K ji ted mela 2x po sobe a zadny med...ja uz ted nikam ani nechci chodit mezi deti, kdyz jsou nezodpovedny matky a lezou tam i s nemocnymi, kt. nakazi ty zdrave...

K je dnes na ranu, ale jako maximalne.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Leni a nemuze mit Vasik 6tou nemoc?? nebo uz ji mel? Ted se v tom ztracim...

Jo a jakto ze jste tu byly? me nesel cele odpo kun? :angry: :fearful:
16. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
lis: mně kůň šel , jak jsem psala příspěvek,ale nevím,jestli předtím nebyla výluka...nebyla jsem doma.
Káťa se z toho vyspí, zítra bude zlatíčko hodné :slight_smile:
16. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
gabi nevim jestli z ni jeste bude hodne zlaticko pekne se vybarvuje posledni dny... :frowning2:
16. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
ahoj holky, tak zase nakukuji...
teď jsem byla 3 dny v práci, celé odpoledne.. stěhovali jsme prodejnu a bylo toho tedy dost..
Kolegyně omarodila, ale jako hodně, nevím jestli nepůjde do nemocnice, tak se to vše sere, dnes jsm,e tam byla do 20hod a mám toho dost, ale výsledek e parádní, úpotřebovali jsme větší prostor, věcí máme habakuk a neměli jsme to kam dát

vašík už 6-tou nemoc měl... ale včera horečky ustoupily a je to v poho, tak nevím, jestli to nebyla dodatešná reakce na Prevenar
ale hlavně že už je ok

Gabi, tak to mě mrzí, že se trápíte, vím co to je, prostě probdělé noci a dny strávené utěšováním a chováním...
vždy mě to tak mrzí, že mu nemůžu nějak moc pomoci... ach jo

maru, tak ať je vše v pořádku.... pak písni
16. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
Leni no z Prevenaru to klido mohlo jeste byt .... uff to sis teda makla....ja jsem k.o. i bez prace, ale je pravda, ze clovek v zaprahu dokaze strasne moc :wink:
16. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
čauky holky,
leni: hlavně je fajn,že můžeš někde utéct..to bych brala hned..a máš ještě práci jistou :slight_smile:
lis: co Káťa?
dneska byla lepší noc, ikdyž se Maty budil,tak neřval....a nám ten HYLAC vůbec nezabírá!!! se z toho pos**u!! to už by měl,ne? dáváme to od pátku....
17. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
gabi porad srandi? to je silenyy, ale tak jako muze to klidne i ty 3 dny podle me trvat, nez to zabere...to mas jako se vsim...

Kata byla jeste vice nesnesitelna, vubec nechapu co s ni je..nemuzeme pred ni temer vubec jist, protoze dela hystericky sceny svoje jidlo nechce, takze je vicemene stale nedojedena a chce vse co vidi, ale ikdyz ji tak stale dela jen mnam mnam mnam...mam toho uz dost..zitra jedu do Phy na zakrok, ale asi nebude, pac to mam!! Jo po dvou letech konecne, ale i tak se tesim az vypadnu, alespon na chvili, ikdyz chudak manza :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes z ni byl i on na nervy a to bylo jen chvilku.. :zipper_mouth:
17. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
lis: gratulace k MS..no vidíš,došla :slight_smile:
Maty ,když vidí,že jíme,tak je hned u nás a chce taky..někdy mně to štve,že se pořádně a hlavně v klidu nenajím,kolikrát čekám,až jde spát :slight_smile: no a potom se namám divit,že má srajdu,když plácá páté přes deváté :grinning:

já zítra sedím doma,chci pouklízet,až děcka budou ve škole..s nima to prostě nejde..k tomu u nás bylo hnusně,tak jsme všichni seděli doma.Já si akorát skočila s Vojtou do Kaufu....
17. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
lis: srandí furt..dneska 2x srajda,ale ne voda...1x pár minipidi bobečků a večer asi jak si prd tak trochu mokrá plína.tak nevím..snad zítra to bude lepší...teď mu ještě dává Mucosolvan na kašel,třeba to má po něm...
17. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahoj Holky,
tak jsme také ko, měla jsem dnes teplotu, takže jsme vylezla z postele až v 13hod a pak zase do práce, ale konečně je to hotové...
a to ještě nevím jestli zítra do práce zase nepůjdu, uvidím jak mi bude, teď piju čajík, dám prášeka frčím do postele...
Gabi, tak uvidíš, třeba už zítra bude lépe... je to nepříjemné, měla udělat ty výtěry, my takhle srajdili snad 2-3 týdny, když jsme měli toho sviňáka ve střevech, fakt hrůza

Lis, Vašík je také protiva, teda ne moc, ale co se týče jídla, tak hrůza... ale leze mu špičák... je to cítí na dotyk, tak uvidíme, jak dlouho nás bude trápit..
Snídat nechce, pak u oběda jak kdy, ale dnes měl skleničku, u té mám jistotu že bude jíst..a kaši, jak kdy.. někdy nic....
Jinak s tím MS je to super, ne!!! tak že by se to konečně dalo dohromady? uvidíš, budeme na tebe myslet

nic jdu do hajan, je mi fakt mizerně, ale může být i hůř, horečku nemám, spíš zvýšenou teplotu, ale cítím svaly a tak, no jsme i přetažená...
tak dobrou noc!!!

a My dnes máme 15 měsíců, celý národ slavil!!!!
17. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
leni: tak dobrou :slight_smile: až je ti zítra líp :slight_smile:
výtěr nám dr. udělala včera, výsledky budou po neděli...
17. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
gabi tak alespon tak...

Leni at je lip...

my mame den taky na h...o, vykradli nam zamceny sklep a ukradli kola, do toho Kacena ta nase zlobiva jsme k.o. a ja vstavam ve 4:30 rano ufff :unamused:
17. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
tak dobrou a mejte se hezky...nevim, kdy zajdu az podle zitrka...stejne sem chodime tak 4 maximalne...Leni at je Ti lip a gabi at je Maty dobry....pa
17. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
lis: pa...ty jo,já bych tak brzo nevstala
kola nám taky kdysi ukradli ze zamčeného sklepa..koupila jsem si ho,když jsem byla těhotná s Míšou a ani jsem si nesjela :grinning: hov**a zlodějská :angry:
17. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahojda,
přesně Gabus t. jsi to posala krásně jsou to sviňáci ti ukradou i suchý chleba jak na to dojde!!
Tak Lis jak jsi dopadla? v. tu všichni marodíte,to je mi líto fakt :unamused:
NO a já jdu zítra k Dr. mám trochu strach :sweat_smile: Leni gratulace k 15-ti měsícům máš pravdu celý národ slavil :wink:
19. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
dobré poledne :slight_smile:
maru: proč strach? neboj..všechno bude v pořádku.... :slight_smile:
Maty už spí,tak mám chvilku klideček..půjdu si uvařit kafčo a relaxovat u PC. pak musím do obchodu a na poštu. Včera jsem Matyho vytáhla odpo na chvilku ven a dneska se mu nějak víc spustila rýma.a ještě nekadil od včera,čekám,jaké budou.... :grinning:
19. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
Gabi nevím strach no :pensive:
Dala b-ch si kafčo až b-ch brečela np v-stačím si s horkou čokoládou :grinning:
Tak jak nekadil od včerejška tak to budou tuhoše :wink: Tak- Domi usnul tak mám kldeček než se vrhnu na okna,Martin dojde z práce a bude mít radost zavřu ho na hoďku do pokoje s Domčouškem,ab-ch mohla umýt okna v obýváku :zipper_mouth:
19. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
maru: tak kafe v těhu mi taky nikdy nechutnalo :slight_smile: blééééééééé
kde bereš tu energii? a ještě na okna? já budu ráda,když je do vánoc stihnu :grinning: umýt....já jsem hrozná zdechlina. :grinning:
no na obsah v plínce se už taky těším...to bude...až bude :grinning:

tak práci zdar :slight_smile:
19. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
lis: tak co? byl ten zákrok nebo ne? nebo sis udělala pěkný den?
19. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
Gabi energie ještě je za pár týdnů může být žádná tak honem dokud je :grinning: mě kafe chutná a jak ,ale zakázala jsem si ho stejně jako u Domínka prostě ho nepiju :wink:
19. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
maru: ahááááááá..já myslela,že ti nechutná skrz těhu.
tak já jdu ..za chvilku je tu Vojta....a pak Míša a začne blázinec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
ahooj gabi nebyl zakrok, pac to mam, takze to neslo..jela jsem zbytecne, manza si bral volno zbytecne, vyspala jsem se na prdlacku protoze jsem spala v obyvaku, abych je nerusila rano a temer jsem nespala..takze misto, abych si uzila jako vylet, tak jsem byla k.o. a plouzila jsem se s obr taskou (veci jsem pro jistotu mit musela) po Pze az me to totalne otravilo, vsude lidi a tak...ani jsem nic nekoupila a jela domu... :unamused: hmmm super zee?? :zipper_mouth: :rolling_eyes: no a jdu zase priste tj. 1.12. je to otrava strasna uz, ale co je to pry treba..nejak me ta dr. zase zmatla, pry ze to neni jeste vyhra, kdyz mam MS, takze jsem zvedava co z toho bude...hmm snad uz to bude letos naposledy..jenze musim znovu na predoperacni vysetreni, tj. krev, moc, EKG a dalsi blbince k tomu dr. nemam v miste, takze na rychlo hledam jineho, abych to zvladla mit pak s sebou...bůůůů je to pakarna...

ke vsemu dnes jsem byla zase u zubare, na stesti naposledy, ale i tak..vypadla jsem z domu na lacno a normalne se mi udelalo u ni zle, malem jsem omdlela na zubarskem kresle :confounded: traparna :stuck_out_tongue_closed_eyes: doubla mi dolu az nekam do nitra zubu a projela me bolest jak nevim co a ona jeste trochu boli co? A ja no trochu, ale radeji jsem zalhala, pac uz jsem tam byla 6x a porad umrvovala..tak snad uz se to neprobere...nemam uz nerv, tak co...ale jako jak me projela bolest k tomu nalačno zacala jsem zelenat a konec :astonished: nadopovaly me cukrem, aby to bylo lepsi a ja mizela jak torpedo..to jsou akce se mnou ...

gabi tak snad uz bude Maty ok vidis Hylac zabral pomalu a jiste...

Maru neboj Marusatko bude rozkosne na Tebe cekat v brisku a treba uz bude srdicko....a nejdes jeste brzy? abys nebyla zbytecne treba vystresovana...u me srdicko vykouklo az 7+2tt a to me strasili..ale bude to ok neboj nic..budeme myslet na vas oba :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
je vy tu jsteeeeeeeeee
19. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
jj Maru chut ma, ale nechce...klido si ale jedno kafe dej ne nebo Caro me hrozne chutna varim si ho vecer k telce :sunglasses: me teda taky v tehu nechutnalo uplne jak kdyz utne a telo nechtelo...obcas jsem si ale dala malinko coly to ale az pak v lete...
19. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.