• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
lis: no tak to sis teda užila.. :frowning2:
kafe aspoň na tlak..já ho mám nízký a v těhu ještě víc...
19. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
jsem ho měla :grinning: těhu už totiž nebudu :grinning: mám dost dětí...já chci do práce....
19. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
gabi joo ja mela taky nizky a mam i bez tehu...kde je ta Maru sakris...
19. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
budu až večer...musím kurňa udělat kalendář mamině k vánocům a tak se mi nechce,ale večr se na něho vrhnu....
tak hezký den všem!!!!
maru myje okna :slight_smile:
psala to :slight_smile:
jo je to naprdlačku...at uz je Novy rok, ikdyz ted jsou krasne dny u nas sviti porad slunicko to nabiji, jenze K vetsinu odpo prospi a pak se dostaneme ven kdyz se zacne stmivat.... :unamused: gabi tak pa, asi uz tu nebudes..treba vecer...
19. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
jako uz je myje? aha ja myslela pozdeji :wink: papa
19. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
néé později budu mýt až po druhé hodině,jsem se začetla do diskuze jedné a teď už mě volá Domi :confounded:
Lis a co to je to Caro? to je bez kofeinu? to neznám tak se ptám :sweat_smile:
Lis to mě mrzí že není v.hráno to nechápu hele máš to holka složitý,ale spoustu holek ti psalo na FB že ti Káťu pohlídá :wink: musím za malým
19. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
joo bez kofeinu vyborne chutnejsi nez melta kremove s mlickem je mnam...je to velka pixla stoji cca kolem 90 kc tusim a mnamka...
19. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
takže jsem to blbě pochopila já :grinning: ...já myslela teď a zbytek,až se manža vrátí....

tak už fakt jdu..taky jsem listovala na MK :grinning:
jdu zkontrolovat brouka....
lis: s tím stmíváním je to naprd..nemám to ráda.
19. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
jo to bylo v té reklamě ,ne?
19. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
by se holky z Kati zblaznily :grinning: ikdyz vcera uz byla zase hodnejsi zlaticko vazila si ze ma zpet mamu tak me objimala..a dnes uz je to nase stara zlata Katulka..mela asi 5 dni uplne na ranu, nevim asi ji neco stvalo :grinning:
kurňa už se zvedám........ a vypínám PC....je to droga!!!!
gabi to z reklamy to je normos kafe jestli myslime obe to same :slight_smile:
to byla reklama na CARO
19. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
tak maty je vzhůru...pááááááá
já to caro neznám,jen vím,že byla taková reklama v TV
19. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
aha tak ja nevidela reklamu na Caro ale bude to teda ono pokud je to caro tak pa
19. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=y5wmGhnPfaE
lis: toť reklama ..je to ono?

jen jsem potřebovala opsat adresu kvůli balíku,tak zas mizím....jsem musela kvůli tomu zapnout PC.
19. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
kurňa teď jsem si všimla ,že je to polsky :grinning:
19. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
jj to je CARO a tu reklamu vlastne znam :wink:
19. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
a nevymlouvej se na adresu, beztak jsi zavisla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
19. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
lis: no dovooool :slight_smile:
maru. jsem přišla z venku a je tam pěkná kosa...jsem si na tebe vzpomněla,jak myješ okna v takové klemře......
19. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
gabi :grinning: jj je to tak a jaka kosa u nas bylo snad 11 stupnu nadherne slunickove...ted uz si K asi pul hodiny hraje s kolicky...dava je do pytliku a zpet... :sweat_smile:
19. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
lis: já když vyšla tak docela kosa..po cestě zpět domů už mi zima byla.U nás sluníčko svítilo jen dopo.Potřebovala jsem ,ať se maty projde..on to tak miluje,jít a držet se kočárku :slight_smile: . Je fajn,že zatím neprotestuje a nezdrhá.
Já jdu na ULICI a pak zase to nádobí...na lince bugr...Maty dneska kadil 3x..2x polotuhé..no spíš sležená placka a te´d srajda..no mně je**e!!!! a to měl na véču chleba s plátkovým sýrem.fakt nevím....já mám hroznou,ale fakt hroznou spotřebu vlhčených ubrousků....
19. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
lis: kolíčky Matyho zajímají tak 2 minuty :grinning: takže Káťa je šikulka,že si takhle zahraje :slight_smile:
19. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
gabi my byly taky ale uplne bez kocarku K to hrozne bavi a hejka na celou ulici je to sranda na vsechny se gebi... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Kata s kolicky vydrzela, protoze to neni bezna vec na hrani ale kdyby je tu mela porad nezajimaji ji :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
lis: ani netuší,že už budou chodit celý život :grinning:
19. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
Domi kolíčk. miluje hraje si s nimi od 8 měsíce a stále je jeho nej hračka :wink:
19. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
tak to jen já mám dítě,kterého nic nezajímá :slight_smile: ale tak abych nekecala..Matyho zajímají autíčka od Vojty, s nima si rád hraje, nezajímají ho svoje,ale bráchy. :grinning:
ta upoutávka Gotta na Slavíka je dobrá :grinning:
tak mizím,jdu uklidit kuchyň..maru jak já ti závidím,že nemyješ nádobí večer...máš ušetřeno spoustu času :slight_smile:
19. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.