• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Gabi jj,ale ten čas zase ztratím ráno u toho nádobí,ale není toho moc takže pohoda :wink:
a zítra ho m.je Martin páč já jdu na tu g.ndu :dizzy_face: ta upoutávka na Gotta je pěkná trapárna větší jsem ještě neviděla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Domiho zase nezajímají hračk-,ale jenom kolíčk- věšák- hrnce,vařečk-,misk- a samé takové krákovin- :sunglasses: Boha to tvrdé íí ch-bí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
maru: :grinning: ..to chce spravit klávesnici :slight_smile:
já mám jít zítra ráno s malým na neurologii,ale nevím,jestli s ním na polikliniku jít....když soplí a kucká...asi to přeložím,fakt nevím....
tak zítra držím palečky a všichni tady budeme čekat na super zprávičky :slight_smile:
19. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Gabi kd.ž ono to nejde spravit jedině dát opravit ještě na záruku,ale to nepřežiju páč b-ch b.la měsíc bez netu a to raději asi budu bez íčka :sweat_smile:
Tak já letím jsem musela ještě kouknout :grinning:
20. lis 2009 v 07:38  • Odpověz
Maru bobku drzime pesti :slight_smile: pak se ozvi...
20. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
ahoj holky,

tak se už cítím lépe, ale ješzě si jdu lehnout za Vašíkem, využít chvíle kdy spí..
Včera jsme měla horečky, ale stejně jsem s ním šla ven, lepší než trpět doma...
ale dnes už je mi lépe, jsem si večer dala Coldrex drink a asi mi to zabralo... jsem se vypotila...
zítra frčím do práce...

Maru, od Nestlé je kafe bez Kofeinu a je mooooc dobré, jsem ho pila když jsem byla těhu a už jsme na kafe zase měla chuť, ani nepoznáš, že tam kofein není, jde jen o ten pocit chutě kávy a ten je dobrý..
Caro není káva....sice ho také piju ale jen proto že mi teď kafe nedělá dobře, ale chybí mi ta chuť
Tak dnes na tebe myslím, ať ti vše dobře dopadne!!!!

A kolíčky nacházím všude... jsem na jednom i spala, v posteli máme nanošených věcí, to je děs, jak Vašek kramaří, ani nemá cenu to uklízet, fakt mazec.. uklidím to a za chvíli to zase najdu někde jinde...
a jak říká Maru, tak nejraději má vařečky, hrnce a jiné domácí potřeby...

s tím chozením po venku vám závidím, vašek kočár už tahan nechce, ale zato by stále lozil do bahna, po trávě atd... 5 kroků vpřed a 10 vzad... takže spíš stojíme, nebo ho naháním atd... ale tam kam má jít, tak to ne... si chce prosadit svoje asi

tak se holky ozvěte!!! jak jste dopadly!
20. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
Maru jeste nic? Cekam :wink:

Leni vsak Caro neni kafe ale nahrazka kavy...to nestle jsem taky pila, jenze me to nechutnalo, protoze to prave pripominalo moc kafe a ja na nej nemela chut..v podstate je to ale podobny oboje je bez kofeinu, takze to neni vlastne kafe, ale nahrazka...ale Caro je fakt mnamka, pekne to napeti a kdyz se to dela jeste s teplym mlikem, tak jako fakt jak Latte, me to teda chutna..jo dnes uz se da vybrat ze spousty veci :wink:
20. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
čauky,
maru: tak co?????
20. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
jsem tu měla maku,tak jsem zapla PC až teď.....a Maty už spí...
leni: tak spočívej :slight_smile:
s tím chozením po venku,taky se děsím,až mi bude zdrhat,už to vidím...se naštvu,čapnu ho pod paži a dom :angry: :grinning: ...zatím je hodný :slight_smile:
20. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
maku = mamku
20. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
ahoj :dizzy_face:
jj je to tam jsem těhotná a mám v bříšku krásnou fazolku :dizzy_face: :dizzy_face: odpovídá 6 tt a jdu za 14 dní znovu na srdíčko :slight_smile:
b.l to krásný pocit opět vidět tu malinkatou dutinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
gabi spis totalne sileny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
t. test. jsem už viděla také :grinning: já jich mám jen pár asi 8 dokud jsem neměla pořádně tlustice :slight_smile:
20. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
maru: tak gratulace k fazolce :slight_smile:
no testománie :grinning:
20. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
jdu odpoledne ke kámošce se mrknout na její byteček...bydlely jsme ve stejném baráku i vchodě a stejně jsme se odstěhovaly kousek dál od sebe...už rok ji slibuji návštěvu,tak jdu dneska...Matyho mi doma pohlídá Míša a beru jen Vojtu,má stejně staré kluky..musím pryč....snad to Míša chvilku zvládne....
je tam krásně :slight_smile:
a mám stejně depku.....nějak mně všechno štve.... :frowning2: a je mi do breku....jsem sobě a děckam zpackala život...chjo....holky,ten chlap chybí..fakt.... :frowning2:
20. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
Gabi zahoď depk. :wink: Jak zpackala život je vám fajn ve 4 bez chlapa :wink: já věřím,že ch.bí .. on se jednou najde ten pravý srdce šampion :wink:
20. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
ani to tady nechci rozebírat,ale tak fajn nám není :frowning2:
jdu se natáhnout,než se Maty vzbudí.
hezký den :slight_smile:
20. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
Gabi jestli máte nějaký problém. tak mě to hrozně mrzí,posílám ti spoustu energie a tak. štěstíčka ať to všechno zvládnete :wink:
20. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
ju gabi taky me to mrzi...ja si to neumim predstavit, musi to byt moc tezke :frowning2:
20. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
No kde jstééééé? :confused:
22. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
kuk kde jste kdo? gabi mas depku nebo kde se toulas?? :cry:
23. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
ahoj holky....
tak je tady zase pondělí...a venku hnusně!

Vašek o víkendu zase horečkoval, ale jinak byl v pohodě, tak jestli to opravdu patří k těm špičákům!! nevím
zítra máme jít na očkování, tak se Mudry zeptám...

koukám, že jste si daly pauzu a nikde nikdo!!!
nic, jdu si lehnout za Vašíkem.. pak vyrazíme na chvíli ven...
23. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahojky zdravím rarášky, maminky a v neposlední řadě také těhulky, tak jak se máte?
Nestíhám dočítat, takže ani nevím zda přibila nová těhulenka........

Holky jak řešíte dárky k Vánocům třeba pro tchánovce? Já jsem nechala udělat na A4 kalendář Danečka po měsících jak vyrůstal a je to moc pěkné, ale ta cena tedy taky pěkná 690,- Kč :unamused: no alespoň budou mít kalendář a fotky v jednom. :slight_smile:
23. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahoj holky, taky žiju :slight_smile: ! Kaci, taky jsem nechala dělat kalendáře dva A3, dohromady to stálo necelou tisícovku, ale bylo to do tří dnů a jsou moc hezký.
Gabi, už je líp?
23. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
Ahojky holčiny! Tak hlásím tak //. Dnes ráno... :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz
Názdárek!!!

teda koukám koukám :confused: , jste se holky všechny pěkně rozjely!!! kolik Vás tedy je? už ztrácím pomalu přehled!!! nechcete si udělat zase tabulku?

Jani, samo že moc gratuluji a ať je vše v pořádku a pohodové těhu!!!

ten kalendář jsme dávali vloni, tak letos dávat nebudu, vloni ho dostali naši i tchánovci
letos budeou normální maličkosti... nic nebudu přehánět, přiznám se že nemám ještě nic a hlavně ani nic vymyšleného, jaksi mi letos Vánoce unikají a docela mě to mrzí...
budeme u našich, protože nastala taková nepříjemná věc, tak proto.... člověk má být s rodinou, ne?
sami pak budeme ještě až až.. tak ať si babi s dědou užijou vnoučka...

Maru, jsem si uvědomila, že máš termín dle MS 22.července což je přesně měsíc dříve než měl termín Domínek, co? A budete mít lvíčka... pokud se miminku zase nebude chtít dříve,snad neeeeee
23. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
Janis, no super, moc moc gratuluju :slight_smile: !
24. lis 2009 v 06:32  • Odpověz
Janisko, žjóva, dobrý, gratulace :slight_smile:

Jinak já i tady hlásím, NT proběhlo v pořádku a čekáme zdravé mimi (to pro ty, které nechodí na FB :slight_smile: )
24. lis 2009 v 07:20  • Odpověz
JANIS, veliká gratulace a ať vše probíhá dle tvých představ!
24. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
Janisooo to je božíí gratuluji moc a moc!!! to je krása fakt!!!
a máme další adeptku na červenec :dizzy_face: :dizzy_face:

Leni ano je to tak,mám to přesně o měsíc dříve,máš dobrého pamatováka :wink: NO já doufám teda že mimi bude komplet donošené a bude to ještě rak,takže rodím do 21.července :sunglasses: Nebo nevím do kdy je ještě rak,ale tak nějak se to láme na lva :wink:
24. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.