• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Janis, gratuluji a at je vse v poradku :slight_smile:
24. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
Janiso, velikánská gratulace, přeji, ať je všechno v pořádku :slight_smile:
24. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Holky, děkuju moc... Jsem z toho byla docela překvapená, sexovli jsme snad dvakrát :fearful: Tak snad to bude všechno ok a druhý bude mít normální porodní váhu :grinning: k doktorovi se chystám asi příští týden a chci jít jinak, tak jsem zvědavá
24. lis 2009 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz
Janis gratuluji moc. Holky no vy se rzjizdite. :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
holky a co foto bříšek???? kde to vázne? poprvé jsme pupky fotily stále a teď nic?
24. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
my dnes byli na očkování, tak uvidíme... dávali jste i proti neštovicím nebo ne? my nakonec nedali...
24. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
Já zatím nemám co fotit :sweat_smile: , ale přijde mi, že začínám být nafouklá, alr to bude asi sugesce, protože do včerejška mi to nepřišlo :grinning:
Nás zatím nenaočkovali a ž v lednu, prej teď dohánějí ty, co meli být, když nebyla vakcína, takže my zatím nic. Ale musím pochválit Honzíka, skvěle se rozpapkal a přijde, že mi začíná buclatět...tak zaplať pán bůh
24. lis 2009 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz
Jani, tak to je dobře, že Honzík přibývá...

nám zase Vašík ubývá... teď zase špatně jí...
ne že by nejdl, ale je to o dost méně...
mlíčko ráno sotva 240ml a večer kaše tak ze 160ml a během dne jak kdy... hlavně se snažím oběd... to ho bavím, dokud jí
ještě před 14 dny ráno vypil 270ml a večer papkal 200ml kaše.. asi zoubky...
má naběhlý špičák, tak nevím no...

a jak se jinak těhulky cítíte?

Veru, ty už jsi 20tt? to je mazec, jak to utíká... ufff
24. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz
Tak to honzík jako mléčný výrobky v jakékoli formě rezolutně odmítá. Takže mi kaše, ani mlíčko, ani jogurty, ani sýry prostě nic (kromě krupicové kaše, tu kpodivu sní) nejíme... takže pořád vařím...aby neměl pořád to stejný
24. lis 2009 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz
No a šroubek rodí v únoru, to je mazec!
24. lis 2009 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,
Leni já mám bříško v albu :grinning: a Janiso nafouklá určitě jsi já se nafukla taky a opravdu to co jsem fotila v 5 tt jsem před 2 týdny neměla prostě jak to tam je vytahané uvnitř tak to jde hned vidět :sunglasses: ale to co se nafouklo hned tak od té doby drží takže vypadám jak vyžraná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leni malému taky rostou špičáky včerejší noc hrůza,dnešní zase extrém spal komplet celou tak musím juknou zda mu už nevylezli a teda tolik mlíka mi Domi nikdy nevypil,on ráno pije 150 ml mlíka :sweat_smile: a na noc 180 ml a stačí mu to :sweat_smile: ale je pravda,že poslední dobou cca po 2 hodinách co ráno vstane jde opět spát a dá si ještě před tím spaním 120ml mlíčka :wink: ale najednou tak moc opravdu ne :sweat_smile:
25. lis 2009 v 07:18  • Odpověz
Ahoj holky, no já bříško nefotím, ani s Pepčou, páč jsem standardně tlustá tak nebudu na miminko svádět vlastní špek :grinning:
25. lis 2009 v 07:23  • Odpověz
LENI, sama jsem se toho čísla co mi naskočilo u gratulace Janisce lekla. Podle UZV jsem ale o týden míň, ale nechám si tam raději to dřívější datum... :wink:
25. lis 2009 v 07:30  • Odpověz
A foto pupíku mám na FB, sem nechci už žádné fotky raději dávat.
25. lis 2009 v 07:31  • Odpověz
Holky, vy snad všechny budete rodit 20. měsíci a výš ... to vám to zajímavě vychází.

Mě děti ráno pijí 250 ml a Tadeášek ještě to samé večer. Nelinka už ne, tak už mléko nechce. Tak ji dávám jogurt

Na očkování jsme šli - měli jsme dostat 4. Hexu, ale nakonec nedostali. Malý měl zarudlý krk a teď teplotkuje, Nelince to zakázala neuroložka kvůli té její epilepsii která se objevila po 3. očkování.

Neštovice také dávat nebudeme, jen kdyby je nedostali do puberty, pak bych je nechala naočkovat.
25. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
No jo Juli čeho ty si nevšimneš :wink:
25. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj všem už jsem psala na FB a taky moc moc gratuluju Janise nové těhulce.

Teda holky vy jste se teda rozjely a je to super :wink:
25. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
copak ze se tu deje? Janisa je nova tehu? No to teda koukam holkyy jste borky moc gratuluju :slight_smile: :slight_smile: musim vas pocist...
25. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ahoj holky,po dlouhé době nakukuju a další těhulka :slight_smile:
Janis moc gratuluju a ať jste s mimčem oba v pořádku :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
ahojky,
no tééééééééda :slight_smile:
Janis obrovská gratulace :slight_smile: přeji bezproblémové těhulkování :slight_smile: paráda..tolik těhulek.... :slight_smile:
25. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
janis..víš, co je mazec..že vám to vyšlo skoro na rok přesně :slight_smile:
26. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
nám prosím taky tak :dizzy_face: :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
Tak hlásím že marůdkujeme celá rodinka, tak si užijeme pěkný týden doma........no moc se na to tedy netěším s tím naším Dandou on je k neutáhání za celý den a když si představím celý týden doma a nejít ven....brrrrrr

Janis: Veliáááááá gratulace k mimísku.....holky já už také vůbec nevím kdo je těhu a kdo ne jen vím že sroubek to má už za pár......... :slight_smile:

No moc vás obdivuju já bych to takhle brzo nedala......a to se tady přiznám veřejně :grinning:
26. lis 2009 v 16:03  • Odpověz
ahojky,
kacm: já bych to vůbec nedala takhle brzy po sobě.... :grinning: :grinning: :grinning:
přeji všem marůdkům jak velkým tak malým brzké uzdravení :slight_smile:
26. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
A mě to brzo nepřijde :sweat_smile: Brzo je do roka,ale dva je v poho :grinning:
povíme si v červenci :sweat_smile: :grinning:
26. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
Kacm přeji brzké uzdravení :wink: týden doma si taky neumím představit tak snad to zvládnete :wink:
26. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
Holky moc děkuju zagratulace... No já si myslím, že mi to nakonec vyjde na srpen, protože v pondělí byla čárka slabá a pak jsem si to dělala ještě v úterý to taky slabá a pak už ne, a s dýlkou mých cyklů...no uvidíme, příští týden bych chtěla k doktorovi, tak snad bude vše OK...
26. lis 2009 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz
maru: však jo...já mluvím sama za sebe, já určo nee :slight_smile: mně to vyhovovalo tak jak jsem to měla já,ale zas to mám blbé v tom,že se ty děti k sobě vůbec nemají.....zatímco s malým odstupem je to ideální,ale náročné. každé má svoje pro a proti :slight_smile: MARU,ale ty máš Dominička klidného a hodného a samostatného, ty to budeš mít super :slight_smile:
26. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
janisa: srpen je taky krásný měsíc :slight_smile:
26. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
Janiso tak budeš mít třeba srpňátko,historie :dizzy_face: :dizzy_face: Krása :sunglasses:

Gabi já věřím,že to bude fičák hlavně ten první rok,ale právě jsme chtěli,aby si děti byli věkově blízko a rozuměli si a je pravda,že Domi je opravdu klidný a hodný tak snad mu to zůstane :slight_smile:
26. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.