• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
maru: fičák.... ale kráááááááásný :slight_smile:
já tu mám takový binec a mně se tak nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale musím cosi dělat....odpoledne jsem nebyla doma,tak se mi to nakupilo.

tak hezký večer :slight_smile:
26. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ať je to, kdy je to, hlavně je ať je mimčo zdravý!
No já jsem zvědavá na nás, Honzík teda zrovna klidný dítě teda není :grinning:
26. lis 2009 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky tak malý usnul a já jsem v klidu uvařila a můžu být na PC bez tahání kabelů a práskání do klávesnice :slight_smile: někdy mi už z Danyho bouchnou saze si říkám, že jsem asi na děti stará či co.....že jsem si to první měla asi pořídit dříve, ale zase dříve jsem na mimi neměla ani pomyšlení jak jsem byla střelená...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maru děkujeme, snad se brzy všici uzdravíme :dizzy_face:
Gabi.......i já mluvím za sebe že bych to nedala, ale třeba kdyby byl Daník hodné mimi, tak kdo ví....... :grinning:
Janis přesně tak hlavní je aby to mimi bylo zdravé to je nejdůůůůůůležitější!!!!!!! :slight_smile:
27. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahojky,
Gabi přesně krásný fičák a já doufám,že druhé dítě nebude tolik trpět na koliku a na zoubky jako můj Domi :grinning: ale pravda hlavně zdravé a donošené :wink:
27. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
ahoj holky, jen vás tak zdravím!!!

Kaci, ať jste brzy zdraví!!!

no, myslím, že vašek také bude brzy potřebovat sourozence!!!
je hodný to jo, ale normálně na mě kašle, psotzě me neposlouchá a schálně dělá to co dělat nemá!!!!
ach jo...
dnes šel brzy spát, měl nějakou špatnou náladu, a to spal od 12.30 do 15hod

někdy mě tak všechno štve... prostě vše...
ani mě nepřijde že budou Vánoce, nemám žádný dárky ani se mi je nechce letos pořiovat, doma neuklizeno, nic nestíhám... a když uklidím, tak se vašík projde a je to vše při starém, kramář jeden...
ach jo...
ale na další mimi se už těším...
27. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
každým dnem se zase stanu tetou, švagrová čeká holčičku, tak jsme zvědavá... už se docela těším, ale budou tady jen 3 měsíce pak frčí do italie
27. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
ahojky,
dneska jsem měla šílený den.....už se chystám do postele...
kolem poledne mi volala učitelka ze školy,že si mám přijít pro Vojtu do školy,že leží na lavici, je horký,tak abych si pro něho došla...ještě ,že jsem sehnala BM a ten pro něj dojel autem...zrovna jsem ohřívala malému jídlo,dlouho by mi to trvalo a jak jsem viděla Vojtu,jak byl slabý, pěšky by to neušel..tak asi chřipajzna....celý den spí,nic nejí a jenom pije...tak snad to nechytnu já nebo Maty ,to by mně švihlo.Maty dneska spal 30 minut a to v kočáře a večer vůbec nebyl unavený....bože,kde bere tolik energie... :grinning:

leni: s tím uklízením je to stejné..když uklidím,není to vidět, všude binec..Maty je zvyklý,že si chodí pro sušenky do skříňky v kuchyni a jak s nima chodí, tak všude drobí nebo mi to všude matlá..někdy mi je to fuk,jak nemůžu,ale někdy ......všude rozházené hračky..o upatlaném konferáku a televizi,tak o tom už ani nemluvím..to je mazec....to dělám několikrát denně a zbytečně..jinak Maty se opičí po mně, všechno co dělám dělá po mě taky..je to sranda :grinning:. Takže musím počkat až vyroste....a bude doma čisto :grinning:

jinak dárky mám ..akorát Míše a mamce nakoupit. No a pomalu se budu chystat na cukroví..upeču perníčky,zbytek peče mamka...ať mi to tady zase doma voní... :slight_smile:

to asi vše.....
tak dobrou a zítra nakouknu...pa :slight_smile:
27. lis 2009 ve 22:42  • Odpověz
ahojky,
tak já si uvařila kafčo s tím,že si vás přečtu a tu nikdo...poslední a první já :grinning: no totok...... :angry:

tak jdu prolézt PC :slight_smile:
28. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
ahojky,

tak já byla předposlední a teď druhá!!! gabi, takže pořadí je správné!!!

Vbašík mi usnul po obědě, tak jsme hned vylezla na okno v kuchyni a umyla ho.. už se mi pere záclona, tak ji hned pověsím a vyzdobím okno, když zítra začíná advent, ať se trochu vánočně naladím...
jinak mi to vánočně vůbec nepřide.
Zítra se u nás na náměstí rozsvítí stromeček, tak se půjdem podívat...

jo a konečně jsme z okna sundala Velikonoce, jsem fakt ostuda!!!! :grinning:
z Velikonoc rovnou do Vánoc!!!!
ale je to stejně od V

a ještě jsme vydrhla záchody chemikálií, tak zítra zase budu pokračovat... ale to mi asi pohlíídá mamka, at na to mám klid, dnes jsme bez auta, venca je ve škole.

Gabi, tak at to nechytnete!! držte se a hodně vitamínů!!!

jo a ndes udělal Váša hovínko do nočníku, tak jsem moc ráda, že jsem mu nemusela utírat zadek!!! je to moc fajn, že?
28. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahojky,
tak já třetí dobrý,ne? :wink: Teda Leni ještě stále jsi měla velikonoce? to je dobrý,to už jsi tam měla nechat na další :grinning: Taky jsem ráda,když malý se vykadí do nočníku,on je filuta volá rovnou když už tlačí takže to málokdy stihnu musíme to nějak vychytat :wink:
Já mám umyté 2 okna a ještě 2 mi tady visí,ale už se mi do nich nechce,budu muset :zipper_mouth:
Dneska jdeme na oslavu narozenin synovce tak čekám až se Domi probudí a pádíme :sunglasses:
Gabi chřipka je všude a ve škole k ní přijde jak slepý k houslím,tak držím palečky ať je s toho brzy venku :wink:
28. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
ahojky,

dnes jsme byli u švagrové na večeři a bylo to výborné!!!
měli jsme čerstvé mušle a krevety z Italie, včera večer je švagr přivezl. mnam mnam, bylo to výborné!!!
už se těším na zopakování...
byla to taková malá kolaudace jejich nového bytu..

a teď už jen to miminko...

Maru, mě také ještě čekají okna v obýváku, to mamá prosklenou celkou stěnu, kterou proklínám!!!!
ale už přes ni není vidět ven, tak musím...
a vyzdobila jsem vánočně to umyté okno... tak zase do Velikonoc mám pokoj :wink:

nic, jdu sí dát dvě deci a pak frčím na kutě, mám toho dnes dost!!!

zatím pa a přenechávám slovo Gabi!!! ať to tady zase dnes zakončí!!!
28. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
28. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ady, musím vás pochválit, máte krásné album a brouček je dokonalej!!!
vůbec není znát, že by tak pospíchal na svět, krásně to dohnal....

jinak máte stejný dudlík, ještě jsme měli s rybičkou a ten byl první, tak jsem ho Vašíkovi schovala, pak jsme koupila s tím srdíčkem ještě ho tady mám... a když ho Véna najde, tak si rád podudlá, ale vypadá to komicky, protože je děsně malinkej...
28. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz
lencak jojo zatim to dohnal vsechno. jojo tak on ma 2 tyhle, ale druhej je trosku vetsi. :grinning: :grinning: :grinning: A komicnost je jasna.
28. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
nazdar ženy :slight_smile:
no to je zase účast :angry:

adi: koukala jsem taky, malý je krásný, asi rád papá,co?pěkně se zakulatil :slight_smile: je to šikulka :slight_smile: .

kurňa všude se už dělají vánoční výzdoby a já ještě nic nevytáhla...ani ty okna nemám umyté.Chtěla jsem jít dneska ven,ale nejdu,tam tak hrozně fučí.

tak zatím......
30. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj, máme za sebou všechna vyšetření na vrozené vady a dopadly ok. Minime II má už 300 g a nechce se ukázat, dnes si pro jistotu mezi nohy narvalo pupečník. Příští KO 29.12.
30. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
Mě to tvoje miminko pěkně štve :angry:
To je sakra dlouhá doba ještě měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Gratuluji ke zdravému a tajemnému miminku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Gabi mě chybí ještě 2 okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: venku fučí jak pes no jdu do DM a vůbec utrácet :grinning:
30. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
veru: gratulka ke kontrole :slight_smile: a prozradíš nám pohlaví?
maru: tak utrácej..závidím :slight_smile:
30. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
maru: a co mají v DM? já tam mám cestu zítra....
ještě musím do Rosmanu.ale to taky zítra.....
dítě je vzhůru,tak končím
30. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj holky,

Veru moc gratuluji k výsledkum :slight_smile: ty jo Veru už 20tt to je mazec jak to letí.

Okna mám taky už umyté z října,ale dvě ještě musím znova jsou opatlané od dvojčat.A pak ještě vyperu záclony a prdím na to.Cukroví už jsem začala mám 4 druhy a perníčky, tak ještě něco málo a končím.Chci si užít letos vánoční pohodu a ne shon, že to nestihnu.
30. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
GABI, jakmile se Minime II odhalí, tak vám to povím.

Okna v bytě nemyju a na baráku už je mám umyté díky mámě a ségře. :sunglasses:
30. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
Aji nic jen jsem měla nějaké slevy a končili dneska tak jsem je šla uplatnit :wink:
30. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
hmmm tak slevy mně nějaké přišly z DM, uplatnila jsem jenom těch 10%, jinak mám ty knížečky...z toho jsem uplatnila jenom vlhčené ubrousky ty babylove a už nemám...ty byly fakt za super cenu. No musím si to doma projít,co tam mám....
já se byla nakonec projít aspoň v Rosmanu, vyšla jsem až po 16 hodině a neměla jsem to dělat...v tom vichru se nedalo,tak mi nafučelo do očí, ještě cítím,že tam něco mám.....teplo bylo,to jo,ale jinak .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a vzala jsem i Matyho,ať se projde. aspoň koukal na různá blikající světýlka.
jinak u nás je rozsvícení stromečku v pátek,nějaká akce na náměstí a v neděli vánoční jarmark na zámku ( tam se těším).ještě tuším příští týden přijede na náměstí ten vánoční kamion, už jsem tam s děckama 2 roky nebyla.

asi tak....

veru: tak to už se těším :slight_smile: co to bude....a to je pracovní název mimuška?

ajiik: tak na vánoční pohodu se už těším...uvidím,jaká bude realita :slight_smile:
jdu na ULICI :slight_smile:
30. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
Gabi já právě dnes uplatinila těch 10% a pak jsem měla ještě za150 bodů nějaké slevy a končili mi tak jsem musela uplatnit,tak mám make-up a Martin adidas vodu na vánoce :dizzy_face: a vzala jsem na zkoušku babylove plenky měla jsem je když se mi Domi narodil a pak už ne,ale spokojená jsem byla tak nevím proč jsem je už nekoupila :zipper_mouth:
My máme rozsvícení stromečku taky v pátek tak jdeme celá rodinka,jdu ráno na UTZ na srdíčko tak si Martin vzal volno ať může pohlídat Domínka a hodí se to 2x páč můžeme i jako rodina na to rozsvícení :slight_smile:
NO a zítra jdu s malým do mateřského centra opět nějak se mi tam zalíbilo hlavně jak jsem viděla malého jak je spokojený tolik nových hraček atd. tak se mu tam líbí :dizzy_face: a chodí si tam a sbírá hračky a nosí mi je a já mám klid nemusím šmajdat venku v tom mrazu,zítra má být zima a déšť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
maru: plenky jsoui dobré, zrovna je taky máme..zatím žádná nehoda nebyla, doporučuji :slight_smile:
tak to budete mít super krásný pátek :slight_smile: takže už bude i srdíčko :slight_smile:
no má být hnus zítra, dokonce i pršet :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..MARU a nemáš strach teďkom z těch chřipek chodit do kolektivu? chodíš s MERY?
30. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
Taky jsem slyšela že jsou dobré tak bych je chtěla zkusit i přes noc jestli vydrží páč pamperska mě už párkrát zklamala :sweat_smile:
Gabi doufám,že bude srdíčko :wink: Strach nemám dávám právě malému do mlíčka laktobacily na posílení imunity na střídačku se sirupem pro posílení taky imunity plus klasika ovoce takže buď to chytne nebo ne ... hele stejně to může chytit kdekoli klidně i v parku kde na něj prskne nějaká babka jak to má přijít tak to přijde zavírat se doma fakt nechci :wink:
30. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
maru: to jo...ty lactobacilky dávám taky. Mně Maty ovoce nějak nechce. Sní akorát banán a to jen rozmačkaný.
a taky mně ser*o lidi .co jdou po ulici a kýchají a ani si nedají ruku před pusu :angry: :angry: :angry:
add pleny: Maty málo pije,tak u nás nehrozí jako taková nehoda, když nepočítám ten průjem...takže u nás v poho.
30. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
Domi už nepije 2 litry jako v létě,ale stále pije dost před spaním i v noci takže nehody jsou ta plena je ráno stokilová pokud vydrží :sweat_smile:
Právě ty lidi mě taky serou,ale to nezmůžeš nic no :frowning2:
30. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
Taky jsem byla dneska poprvé v mateřském centru a bylo to super sice jen hod. pak tam měly ženský jogu.Kluci si tam pěkně vyhrály a teď už chrupčej, ale spíš je to tím, že jsem doma sama a kluci mi líp usínají než když je doma taťka :angry: jinak usína´jí kolem 20hod.

Klucím taky dávam na posílení imunity a ovoce, ale Filípek spíš jen jablíčko Tomik ten je v poho zblajzne skoro všechno ovoce. Hr. víno teď nějak moc nemusej.
30. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
Maru kluci taky dost před spaním lohnily a byly taky pročůraný a mají pampers, ale teď už tolik nepijou a v poho.
30. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.