• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
lis - kdyz nemas ms a mas bolesti tak asi moc OK nebudes ne? Zkousela sis treba merit bazalni teplotu abys vedela jestli cyklujes?
20. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
no vida tak je začni brát... ale bacha jestli jsou otevřený tak se dají použít pouze 4 týdny od prvního otevření
20. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
No malá měla taky vítání jinde než bydlíme. Jsem si nezměnila trvalé bydliště a tak podle mě ji přivítali v mé rodné vesnici :dizzy_face:

JO holky nevíte jak vlastně dopadl ten plánovaný "moravský" srazík????
20. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
kari prave ze ne ale mela bych jen jsem lina :pensive: ale dle dr. vajecniky normos fachaji...videl i vajicka..jenze MS neni nemam tu sliznici...

pepi: diky moc ja jsem hrozna parkrat jsem je mela a jsou hnusny, jenze ja jsem ted pitoma nic nestiham a nic nedelam pravidelne co mam Katu proste je to chaos nad chaosy...a nejhorsi je ze nevim od ceho fakt ty bolesti jsou zda treba to neni po nejakem jidle...jenze shodou nahod uz asi podruhy jsem mela mak a tak jsem si myslela ze jsem nejak zazdena, ale kdyz to je temer vzdy ve stejny datum tak to asi nebude :unamused:
20. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
Lis jj vím že jsou hnusný ale na tohle pomůžou nebo zkus FEMIGARD
lis tak bolesti raději řeš! Já bych si s tím určitě nezahrávala.

No já dostala MS hned po šestinedělí, plně jsem kojila a stejně.....
myslela jsem ze do 3 mes. je spotreba ... 4 tydny jsou otevreny urcite, brala je uz mamka :astonished:
20. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
Možná jsem to zvrzla, mrkni do nich, je to napsný v letáčku
20. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
pisou na nich do 3 mesicu..tak ok :wink:

don: ja si nezahravam, jen muj dr. je daleko a s Katou nemam sanci a kdyz me to zrovna boli tak proste se nikam nedostanu...pak to prejde a mesic mam klid...takze to prikladam k te gynde...slysela jsem ze po porodu ma nekdo dost bolestivou ovulku tak to na to svadim, ale jednou to tak bolelo ze me manzel chtel vest na pohotovost, jenze ja myslela ze jsou to zarazeny prdy....vypadalo to tak...no ale ted je to tu zas...nahrivam si pupek tresnovyma pecickama po Kate jsem dopadla :confounded:
20. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
a Femigard mam taky jen to zacit brat :zipper_mouth:
20. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
Holky to je prča, dala jsem malé na hraní nafouklé plavací kolo co včera objevila v šuplíku když tam rabovala a ona s tím totálně zápasí. Teď se do toho navleka a vsteká se, že nemůže ven tak jen volá mamama mamama.....musím ji vysvobodit :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Lis, klid, překonej se a dej si gynex
Mimochodem já málem chcípla v neděli... druhej den mrchy a mě bylo zle jak už dlouho ne
20. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Juli teda ty vaše míry mě kapku zarazili,vážně mají 41 a 48cm??? :sweat_smile: :wink:
20. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
Lis -tak bolestivou ovu muzu potvrdit, zrovna vcera mi dala docela zabrat, ale na pohotovost to fakt nebylo. ale jestli je to pravidelne, tak to muze byt od toho a po tvych revizich neni divu, ze ti pak nedorostte sliznice.

soused sve rezani na cirgularce (kazdodenni, celodenni) dneska vylepsil o poslech radia, ktere ji prerve, tak jsem zvedava, jak v tom mala usne.
20. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
Femigard působí Lis,vyzkoušej :slight_smile:
Holky já teď vůbec nestíhám net,tchýně si koupila super truper výkonný a učinný vysavač na páru,který dokáže snad vše tak s ním šmejdím celý byt,čistím koberce,sedačky,radiátory atd. prostě vše,vánoční úklid se nekonal tak jedu teď a ve velkém,budu ho mít doma asi týden tak tu teď nebudu pár dní viset jak je u mě zvykem,teď jdu krmit dravce a pak jdu ven tak papa
20. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
Maru - ten vysavac musi byt super, taky bych neco takovyho potrebovala. Tak pekne pouklizeni.
20. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
maruško neee :grinning: 71 a 78
20. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
maru: čeho ty si nevšimneš :grinning: no mě to netrklo,jak to Juli psala.......
juli: míry máte pěkné :slight_smile: no já jsem zvědavá na našeho cvalíka,ten jenom jí a pohybu moc nemá :grinning: :grinning: :grinning:

lis: bobku..tak jak je?já se takových bolestí děsím,ještě když je člověk sám a má se starat o dítě....stačila mi minulá příhoda a už to zažít nechci!!!!
dneska je tam nádherněěěěěěě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

maru: vysavač ala teleshoping :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz
NO Gabi asi jo :sweat_smile: Možná fakt teleshoping,ale umí věcí,že nestačím čumět,jako fakt co mi to vytáhlo z koberce,který je teprve 3 roky starý jsem nestačila zírat,málem jsem se poblila a roztoče z té separační nádoby na mě přímo volali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mi přijede láska moje brzy tak ať mě tu nepomluví,že mám doma špínu :sweat_smile: :grinning:

Juli já si říkala kurňa to jsou nějaká malá dvojčátka :fearful: :sunglasses:

kari nebaví mě to,ale je to třeba to je fakt!

Lis holka začni užívat ten gynex nebo femigard jinak bouchneš,věříš že něco s toho pomůže!

No a co já,měla bych uklízet asi dál,ale vycházka mě zmohla tak mě tu máte :dizzy_face: JInak dneska dopoledne vozila tchýně,abych mohla uklízet,jako souhlasila jsem jen,protože mi půjčila ten zázrak a docela ochotně tak jsem musela být taky ochotná a jelikož byt je velký tak zítra vozí opět na 1,5h a v pátek moje mamka. A víkend je ta´tka doma tak vezme malého ven on a já to snad dodělám,malý je teď jak v ráji dopo venku s babičky a odpo venku s maminkou,ten se máááááááááá :slight_smile:
20. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
Jo a všem děkuji za chválu kdo mi omrkl fotečky no a jen teda musím říct,že až někdy budu mít depku dojdu sem a vy mě hned uchlácholíte jak nemám prima postavu (pro mě humus :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to myslím vážně),to že vypadám jak Domiho sestra tak co nadělám jen se tomu směji,ale není mi to příjemné,je to přece moje chlouba,moje dítě,má krev!!! :sweat_smile: :sunglasses:
20. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz
Jo a ještě teď po dobu 6 týdnů nám budou dělat nový výtah,začali už včera a dneska katastrofa,vrtali a bouchali a snad zbíječku použili co já vím,rachotu po celém baráku a hádejte,Domi v tom nemohl spát,takže jsem byla ráda,že je tchýně aktivní a chce ho vzít ven a dobrovolně jsem ji ho dala,aby bobek spinkal. To bude krutých 6týdnů :rolling_eyes:
20. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
Hm tak jdu teda uklízet no :rolling_eyes:
20. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
maru. tak jak vidíš účinky ,tak to je fajn..jak ,že by tě Nikkyy pomluvila,jo???? :grinning:
jinak já žiju v kraválu už 3 týdny a dost dlouho budu...jsem z toho nervní,protože když malého dám ležet,tak jedou..já tu nadávám na ně...ještě budou dělat vchody a dlažbu,takže vždy bude fungovat jeden vchod,a já se nedostanu ven,protože bych musela vynést kočár a zase snést k druhému vchodu a to nedám...jsem zvědavá ,co budu dělat,asi budu muset čekat na Míšu,až přijde ze školy aby mi pomohla,takže budu kočárkovat odpoledne až. No hňupi!!! si to naplánují,když mám malé děcko,každému to je jedno,oni jsou v práci a přijdou,až je ticho,ale já v tom kraválu žiju...ani nevětrám,bo to se nedá - kravál,prach.... :angry: :angry: :angry:
20. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz
a Maty už je okoupaný,kňukal,tak šel...ještě krupici a povalí.... :slight_smile: vyklopil mi na pračce celý jeho košík s kosmetikou,takže plno věcí za pračkou....jsem myslela,že ho bacím :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz
No mě zrovna Domi vytáhl z jedné velké igelitky tisíc dalších igelitek z tesca a rozházel je po celé chodbě,no můžu já se na něj zlobit? To mi neva,ale vadí mi jak leze do šuplíky to nesmí a ví to.
S tou Niikkyy jsem si dělala srandu,však ona ví :wink:
Ten kravál teď prožívám s tebou,mimoto mám bordel v bytě bo prach leze přes dveře,takže božííí jsem si vybrala úkldi v super čas :rolling_eyes:
Domi teď spadnul na čumáček,podjeli mu ručičky a narazil si nos,ale lehce už se zase směje on je takový nešika,ch jo to jsou samé modřiny teď a to jsem u něj :rolling_eyes:
20. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
jj..jsou to Lumpíci :slight_smile:
20. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
maru: no počkej a to nebude funkční výtah? to se asi taky nedostaneš ven,ne?
20. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
Gabus máme dva výtahy,bydlím ve věžáku,ten druhý výtah dělali loni.

Tak mi Domík usnul až teď,poprvé začal klekat takže o další srandu postaráno,samozřejmě když zjistil co umí tak to pořád zkoušel a chtěl dosáhnout na medvídka pú co jsem mu malovala na zeď,to bude žůžo :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
halo,halo vždycky tolik lidí večer a dneska pusto prázdo,héééééééééééééj :sunglasses:
20. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
tak dobrou noc :frowning2: :wink:
20. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.