• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Aji tak hrozno je u nás největší favorit :sunglasses: a pak mandarinka a kiwi :grinning: no a banán Gabi taky jen pomačkaný v jogurtu někdy ho sní normálně,ale málokdy :wink: jo a pomeranč taky vede za to,ale jablko absolutně vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
tak to vám závidím holky to ovoce,že vám prcci fakt jí...no snad tomu časem Maty přijde na chuť..neví o co dobrého přichází :slight_smile: já bych to žrala po kilech..já hrozně miluji jablíčka :slight_smile: ale musí být dobré a šťavnaté.

tak jdu na nádobí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahojky holky. Veru gratulace k dobrým výsledkům... je to prima, jen aby ještě ukázalo mezinoží, abychom taky věděli :dizzy_face: JInak hOnzík ovoce papá o 106, to je snad jediný, co mi nikdy neodmítne, taky má rád kowi, ale i jablka, banány, pomeranče...no prostě všechno :dizzy_face:
Tak já jdu na učení, v pátek mám dvě zkoušky a zatím jsem tomu teda moc nedala...tak zatím pa
1. pro 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz
Ahojík, všechny vás zdravím, dlouho jsem tu nepsala - ale dočítala :slight_smile:

Janisko - mocinky moc, gratuluji k mimískovi v bříšku :dizzy_face: Tak si krásně užij těhulkování, ať je vše v pořádku :slight_smile:
Verunko - i Tobě gratuluji k výborným výsledkům, MinimeII bude asi velký stydlín, že se nechce ukázat :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
ahoj holky,

chci se zeptat: byla jste už některá s prckem na očkování proti příušnicím,zárděnkám a spalničkám? to je to očkování ,co se reakce dostaví po xxx dní? já mám jít s malým příští týden, ale nejradši bych to odložila po novém roce....no ale nevím,co mudra.....

jinak my OK :slight_smile:

dneska mám shon
2. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
neboli honičku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
Gabi já jsem byla s malým reakce 8-10 den a malý naštěstí neměl žádnou reakci :dizzy_face:
Další máme v lednu takže dobrý nám se to přes svátky vyhlo :slight_smile:
a máme novinku už si Domi sám říká na kakání na nočník :dizzy_face: :dizzy_face: on ten nočník se zlomil z ničeho nic ze dne na den! a další novina papáme jablíčko jako profík si ho kouše sám a nedusí se zázrak :sunglasses: To těch jeho 16 zubů :grinning:
2. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
ahoj holky...

Maru, tak to je super šikula!!!
a s tím jablíčkem ti to závidím, vašíkovi děsně chutná, ale zatím mu to strouhám, po minulém zážitku raději ještě neriskuji, zatím máme 13 zoubků, takže ještě je čas, ne!!!

Vašík se dnes zase vyčůral, kakal hned potom co jsem ho sundala, no, tak příště, ale je to lepší, už tam vydrží docela dlouho sedět a nevadí mu to

Gabi, my byli na očkování minulé úterý a zatím nic... zatím žádná reakce a doufám, že to tak zůstane
další očko nevím kdy máme...

včera tady tak hnusně pršelo, máme tady Mikulášské trhy a nedalo se... sice jsem šla k našim pěšky a pěkně jsem zmokla, ale raději jsem se ani nezastavovala, jen jsem si koupila horkou medovinu...

a dnes si jdu zacvičit, hurá a pak do sauny... tak se jako vždy těším!!!! je to žůžo
2. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
a jdu žehlit.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
Leni já mu to zkusila dát tak poprvé,ale dříve to nešlo neměl stoličky a neukousal to a dusil se a teď si to na na těch stoličkách krásně rozmělní :wink:
tady lilo v noci ťeď už to jde včera jsme v centru nebyli tak buď dneska nebo půjdu ven ještě nevím :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
maru a jak se cítíš? vše v pohodě!!!!

Teď jsem koukala na krásné fotečky od Moniska, no pkojíček nádhera!!!!
Moni, kdo to vše maloval? a tak celkově, kde jsi brala inspiraci? je to nádhera, úplně jsme okouzlená!
my budeme dělat pokod pro vašíka apak sourozence někdy na jaře, to už bude spát sám a tak mu to chci také nějak pěkně udělat...
a Krteček zůstane u nás v ložnici, ale to nevadí...
chci jim to tam pěkně vymalovat a vyzdobit, ale malovat nic nebudu, protože to moc neumím, pozvu si někoho, kdo to zvládá...

tady dodpoledne bylo nádherně a už se zase zatáhlo, ale frčíme na poštu, potřebuji poslat balíček...
a jdu budit Vášu, už spí přes dvě hoďky, tak to nemusí přehánět!!!
zatím papa
2. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
ahojky taky jsem dlouho nebyla taky honička :grinning: K mi ted spi uz do pul 12 jako jsou 3 hodiny :astonished: :astonished: ale vcera toho moc nenaspala byla jsem zase na zakroku, tak pro me jeli a tak v aute spala malo....jinak snad bude vse ok do Phy uz nemusim, tak jsem rada :slight_smile:

gabi my jdeme na ocko taky v pondeli jako meli jsme uz jit tento tyden, ale pry jim zmenili dodavky vakcin a maji je jen po 10 ks tak musi nahnat spoustu deti v jeden den, takze mazec..taky se desim, ze to vyjde zrovna na vanoce pokud bude reakce..jdeme 8.12. :confounded: a 7.12. ma K odbery :( ma nejak divne jaterni testy, tak to chce mudra mit pod kontrolou...snad to bude dobre :pensive: tak papa taky ji jdu snad vzbudit a ven..
2. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
jo a jablko uz K taky kouse sama rozkrajim na ty tretinky a ona si to rozkouse...taky ma jen 12 zubu ale jde ji to :wink:
2. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsem byla na kontrole, mimísek je v pořádku :slight_smile: a jsem 12tt + 5. Jinak Tonda nepokouše nic. Má těch svých šest zubů a nevidím, že by se klubalo něco dalšího, dávají si ty zubiska na čas!
Lis, to je fajn, že tam už nemusíš!
A k očkování, no to je kapitola sama pro sebe, došla jsem tam před dvěma měsícema, na očko, ale že mají jen ty desetivakcíny, tak jsme zase odešli a pak jí volám, co jako, jestli náhodou to očkování nebude a ona, že na nás asi zapomněla a že další očko, začátkem prosince a zase už se nic neděje, tak jí zítra volám a když nic, tak na to asi peču a koupím Priorix tetra, už mě to fakt štve, Tonda doteď nebyl nemocnej a mám čekat až se doktorka uráčí a Tonda bude třeba zrovna nemocnej, fakt na nic!
2. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
peti no to je fakt pakarna..my to taky tak meli a pekne me to stve...oddalili nam to tyden kvuli desetivakcine jak pises a K byla fit, jdeme za tyden..a kdovi co bude zase... :unamused: Jinak super, ze mimi se ma blaze k svetu a ze jste v poradku :slight_smile:
2. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
ahojky,
holky díky za info ohledně očkování..no uvidím ..my jdem taky LIS 8.12...maty je jako zdravý,ale jak sem tam zakucká,tak to jde slyšet tak uvnitř...no nevím..ještě ji budu volat. Já bych chtěla vánoce právě v klidu a ve zdraví :slight_smile:

maru: tak to máte obr úspěch s tím nočníkem...to je Domisek šikulík :slight_smile: a taky Vašík od Lenci :slight_smile:
jablko nedávám , už jsem psala a zubů máme 12...

lis: já myslela,že už tě zákrok nečeká. tak snad už je to definitívní :slight_smile:

peti: 13 tt? ty joooooooooo...to rychle naskočilo :slight_smile:

chodím každé odpo do práce na pár hodin...dělám operátorku,tak už tak nestíhám...njn..finance jsou třeba....tož taková novinka u nás.

ještě večer zkouknu MK a fotečky,te´d musím makat
zatím :slight_smile:
2. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
gabi ty joo makas jo? a kdo hlida? :confused:
2. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
ahojky...

Gabi a jak to zvládáš, dá se? to je fajn, že něco máš, peníze se vždy hodí, hlavně když jsou tři děti, to musí být docela náročné...
fakt tě obdivuju

Peti, toto letí...gratuluji k dobrým výsledkům...někdy Vám to těhu závidím, i tak se těším za rok, dříve prostě nee

Holky a co Svela a Mancovka? chodí za vámi na FB? Není Svela také těhu? nebo se mi to jen zdálo?
už v tom nemám vůbec přehled, nechtete někdo napsat, kdo všechno je těhu? jak sem moc nechodíte, tak fakt už nevím všechny

Lis, tak to je fajn, že už nikam nemusíš a že to bude ok... my s očkováním nikdy problémy neměly, když se mělo, tak se prostě očkovalo, nikdy se mi nestalo, že by nebyly vakcíny, tak jsem za to moc ráda...

a v so pečeme perníčky..

a zítra jde švagrová už do porodnice, takže za chivlku bude Sofinka na světě!!! už se těším na miminko... si to trochu vynahradím... to naše mimi už je veliké, nezdá se vám jak ty děti dněsně vyrostly a hlavně vyspěly?
jsou chytřejší a chytřejsí

No Gabi, díky za pochvalu, já ho musím moc chválit za jeho mluvu, fakt mluví.. normálně říká slova a vše opakuje... porstě se sním už dá docela mluvit, hlavně vím co mi říká... a úposlední týden už opakuje celá slova. je na to moc šikula až se docela u kluka divím...
2. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
Leni jo svela je taky tehu..a mancovka ta se dlouho neukazala ani tam to je pravda :confused:

Leni nase mudra ma vakciny, ale zacali je prave delat jinak po 10 ti a za to ona nemuze...mela naobjednane deti a ted je musela preobjednavat kvuli tomu...

jo deti uz jsou obrovské, ze ani neni mozny, ze byly uzličky malinke...vubec si neumim predstavit ty pocity privest si domu k prvorozenemu jeste mimi ty joo holky musite to pak popsat :slight_smile:
2. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jo a tehu je teda sroubek, verusv, svela, petipacka, pepibubu, maruska a to je myslim zatim vse..snad sem na nikoho nezapomela :sunglasses:
2. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
jooo a Janisa ty joo ta je nově :wink:
2. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
lis,leni : hlídá mamka nebo Míša..jsem pořád na telefoně :slight_smile: někdy jsem tam 2,někdy 3 hodinky....dle schůzek.
mít tři děti náročné teda je..to jako fakt.... :slight_smile: no když ten druhý plat fakt chybí.Snad se časem někdo k nám najde. Ikdyž matka a tři děti..no nevím :grinning:

já si zase vzpoměla nedávno na SIL jestli už bydlí v domečku..no taky by mne zajímalo,kdo je všechno těhu..a že tu vůbec babky jedny nenakouknou :angry: :slight_smile:

perníčky bude péct taky a taky přes víkend,přes týden nemám kdy....

leni: to je fakt krása,že Vašík mluví, u nás fakt i s mluvením boj,snad se rozmluví,u nás vede říkat na všechno ne a kroutit s hlavou. ale teď tak uvažuji ,že Maty je fakt závislák na dudlanovi,jestli to není i kvůli tomu,že ho má fakt skoro pořád v puse...
jo a všude se rodí samé Sofinky :slight_smile: to je asi te´d hodně používané jméno...
2. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
no tak to je dost těhulek :slight_smile:
2. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
Sil uz bydli :wink:
2. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
tak to je fajn :slight_smile:
2. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
ja mam zase moznost po Novem roce vyjizdet na akce od byvale prace..na kongresy jako super mam radost, ale je to tak na 3 dny...takze premyslime co s hlidanim, ale asi do toho pujdu zase mezi lidi a nejake koruny navic.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
lis : tak jestli máš rodiče ,co pohlídají...to bys měla super..vypadnout z denního kolotoče :slight_smile: já mám pouze mamku a to ke všemu ještě pracující, což je škoda...kdyby byla v důchodě, bylo by to lepší :slight_smile:

a fotečky Káti krásné :slight_smile: ..jste kupovali boxy na hračky,jo? na té poslední fotce je taková důležitá :slight_smile:
2. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
no nasi taky pracuji, ale tak jako prostridaji se u ni ...maji volnou praci, takze pohoda...ale jako jsou to 3 dny treba v tom mesici...no uvidime...ale jako bylo by to bajo...a pro me penizky temer za nic :wink:

no kupovali jsme box na hracky, ale dopadlo to tak ze to tam soupala po te zemi a pak i doma...no ted v nem jsou hracky :grinning:
2. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
jj penízky jsou třeba :slight_smile:
ty boxy jsou super,že májí kolečka :slight_smile: taky je mám doma...Maty mi zase šoupe plastovou židličkou po bytě a to je rachot....je ještě po Vojtovi, přežila :grinning: ..ale sousedi nemají radost...ale na ně prdím,jsou to alkoholici, hulí jak fabriky( věčně mám smradlavé prádlo z venku), vyhrávají do rána, no chudáci jejich děti a to věčně na mě vyzvánějí,ať jim otevřu,že si zapoměli klíče a to i večer..debilové..ví,že mám malé dítě......no po roce,co tu bydlím mám takové smíšené pocity....
tak já valím spát, dneska to vůbec nedávám...

dobrou všem :slight_smile:
2. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Leni, díky za pochvalu pokojíčku :wink: Malovala jsem to já a manžel s tchánem udělali domeček. Nejdřív byl pokojíček jenom s tím hmyzem :sunglasses: , to jsem malovala ještě když jsem byla těhu a potom Dany pořád někde lezl pod stůl, do cestovní postýlky jako že je v domečku a líbilo se mu to, tak mě napadlo, že bychom mohli udělat dřevěný domeček. Nejdřív jsem chtěla vyvýšenou postel a pod tím nechat ušít látkový domeček a nakonec zvítězil dřevěný. A když stál domeček, tak mě napadlo, že mu nakreslím strom, plot, atd ...
Dali jsme mu do něho i matraci, tak snad až bude větší, tak tam bude chtít i chrupat ... ještě chybí záclonky do oken a látkové dveře :sweat_smile:

Holky, všem těhulkám novým moc gratuluju! To je neuvěřitelný, jak se tady rozrůstáte! :wink:
Krásný sluníčkový den!
3. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.