• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojky,
Gabi tak to jsi šikulka klobouk dolů fakt máma z velkým M,zvládaš 3 děti a ještě práci,jasně vím že to je potřeba,ale mě se líbí jak se s tím statečně pereš! šikulka!!!!
jj je nás už dost těhulek a mě dneska naskočilo 8 tt :sweat_smile: toto letí jsem byla 4 tt jak jsem si to dávala do profilu :grinning: Mimi mě nezlobí špatně mi není vůbec vlastně ani nevím že jsem těhu nic tomu nenasvědčuje jak mi je fajn :dizzy_face: Zítra jdu na UTZ na srdíčko tak doufám,že tam bude a že je opravdu vše v pořádku :slight_smile:
Lis tu práci jako 3 dny i v noci bez Káti? nebo jako 3 celé dny a noci doma? ale taky to zvládneš já budu muset po druhém dítěti něco vymýšlet jak bude mít 2 roky páč musím jít na 4 letou rodičovskou a tam pak klesají penízky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
ahojky Moni to je krasa a mate teda i krasny fotecky Danyska :dizzy_face:

Maru 3dny i noci :unamused: jako kongresy se konnaji vetsinou nekde na horach Spindl a tak, takze bych byla proste uplne mimo domov no nejak bych to musela zvladnout, ale prijde mi jeste mala na to, abych byla tak dlouho bez ni :cry: a navic tolik noci ach joo nevim jak to mam rozseknout... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Maru trebas si privydelas šitím, no ale je to tezke, casu malo to je jasny a jeste bude mimi :confused:
3. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
ahojky,
já jsem zas dneska hotov....

maru: díky..no musím...já taky za chvíli klesnu na těch 3800 kč,protože mám tu 4 - tou variantu. Někdy mě to mrzí ,že nejsem doma s dětmi a někdy zase jsem ráda,že vypadnu z toho blázince :grinning: . není to časově zas tak náročné....

a k těhu: to máš úplně super,že ti není špatně, že máš takové super těhu..tak snad to bude taková pohodička až do konce :slight_smile: .ale u Dominička tě taky nic netrápilo,že?

lis: na horách ? no žůžo...hele to je relax největší :slight_smile: je fajn,že máš takovou možnost.

dneska mi psal BP a poslal nějakou korunu na Matyho na vánoce,tak musím večer cosi objednat...snad neusnu.... :grinning: ráno valím do školy,nebyla jsem na třídních schůzkách,tak musím za Vojtovou učitelkou. tak snad vylezu z pelechu :slight_smile:

moni: ten pokojíček je krásný :slight_smile: to vám moc závidím,kdo máte první mimii, u nás pokojíček je společný, no Maty tu zatím není, ale když mám už ty puboše,tak to jsou samé plakáty na stěnách a věčný čurbes....a poházené hadry a tak...no kalalmita :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak jdu zas něco dělat

přeji pěkný večer :slight_smile:
3. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
ahojky,

tak hlásím, že jsme se stala opět tetou, dnes ráno ve 4hod se narodila Sofie... Anna Chiara, má tři jména... :grinning:
za 4 hodky byla na světě, ale je tady zákaz návštěv, takže ji uvidím, až budou doma...což mě docela mrzí, ale chápu to

Byla jsme dnes na trzích a ve městě, vašíka mi hlídali na chvilku naši, tak jsem jen koupila mamce knížku a pak budu pokračovat, tady máme otevřeno jen do 17hod, takže toho moc nestíhám koupit
snad to do Vánoc stihnu...
ale musím říct, že se mi Vánoce přestávají líbit... prostě jsme je měla moc ráda, i je ráda mám, ale nemám ráda ten shon!!!
a to se nějak nehoním... jen co je nutné... i tak to postrádá atmosféru Vánoc... zlaté Vánoce v dětství!!!
3. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
leni. vánoce jsou jenom pro děti :slight_smile: jsem zvědavá,jaké budou letos. Já zatím nezačala nic dělat...o nějakém pořádném gruntování ani nemluvím....od 10.12 mám volno,tak pak začnu...ještě chceme s Míšou udělat věnce adventní,tak uvidím...nechám to spíše na ni.
a gratulka k miminku..hezké dlouhé jméno :slight_smile:
3. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
ahoj holky. jsem tady ve vašem klubu :slight_smile: dneska poprvé a jak jsem si tak četla pár předchozích příspěvků, tak mám dojem, že se tady všechny dobře znáte. tak doufám, že nevadí, že vám sem taky lezu :slight_smile: mám dcerku narozenou přesně v termínu 15.8.2008 a ačkoliv vím,že se děti srovnávat nemají, nedá mi to nezeptat se, co vaši stejně staří miláčci už všechno umí. pochlubte se.... :slight_smile:
4. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
ahoj holky a Hroznátko vítej u nás.....

dnes přišly věcičky z Améru a jsem nadšená... měli akci tak jsme malému vzala už zimní budnu na příští rok a také boty na letošní zimu, naštěstí mu jsou parádně.... a jiné věci...fakt jsem moc spokojená...
a trička, už mi ze všeho děsně vyrostl, trika vel 86 z CA už mu jsou malá.... děs běs.. asi se nějak povytáhl..

Gabi, vím, že je to vše pro děti, ale právě proto a dospěláci to prostě přehání, hlavně pro ty děti!!!!
milion dárků a stejně si dítě hraje jen s jednou hračkou.. zkušenost s dvojčátky od bráchy... pak se jich zeptám co dostali a pamatují si dva dárky a tisíc jich leží kolem... nelíbí se mi to...

doba je prostě taková...

Hroznátko, no vašík je šikula na mluvení, všechno zopakuje, chodí, občas zlobí, už se snaží projevit svou vůli,
ani nevím co by dál měl dělat, myslím, že jsme s jeho vývojem spokojená...
baví ho číst si knížečky... jinak mi stále kramuje v kuchyni a hraček si moc nevšímá...

Gabi, myslím, že s tím dudlíkem to asi bude ono, protože má stále něco v pusině, tak se mu nechce mluvit, někde jsme to četla
vašek má dudlíka jen na spaní, ale je na něm také závislák, když ho uvidí, tak si ho hned strčí do pusiny, ale já mu ho beru a dávám do postýlky, tak už to dělám dlouho, takže mu přes den nechybí, ale jsme zvědavá, až budeme odnaučovat večer bez dudu
4. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj tak jdu nahlásit jak jsem dopadla,no nic moc srdíčko ještě není :pensive: Ale Dr. mě uklidňoval,že miminko za těch 14 dní krásně vyrostlo a vůbec,že to vidí hodně optimisticky a na srdíčko ještě prý čas mám,takže příští týden znovu no tak jsem s toho všelijaké,ale pořád si špatné nepřipouštím ....

dočtu až usne Domi :slight_smile:
4. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
ahojky,
maru: srdíčko může být vidět později..neboj.... :slight_smile: a kdy jdeš k dr.?
leni: jj...dudlan..hrozná droga!!!!to bude taky boj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
věci nosíme 86 a 92..taky mám obra :grinning:

vítám novou maminu :slight_smile:
já mám víkend volný..jupííííí..ale té práce,co mne tady čeká....musím začít i s tou výzdobou a perníčky :slight_smile:
4. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
maru: jo už to vidím, kontrola za týden.
musím jít dělat véču, nejmladší už chrní :slight_smile:
4. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
jj Gabi za týden :wink: no bojím .. nebojím .. jako kdy nesmím o tom přemýšlet a je mi líp :wink:
4. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
Maru no snad to bude ok :wink:

holky s dudlem to mame podobne, pres den kdyz ho nevidi tak dobry, ale do postylky proste byt musi..K usina a ja mam cely vecer, jsem ale nejaka unavena manza neni cely vikend doma, takze je to vse na me ... ale zitra jedu s nasima za brachou a jeho rodinou (co si budeme povidat je to otres, ale jako nejak to prezijeme)...tak to snad utece..nevim co delat asi sednu k telce a jidlu jak jinak :grinning: :grinning:

navic jsem se po tom zakroku nejak rozkrvacela je to divny...dva dny temer nic a ted jo, tak jsem z toho takova nesva :unamused:

hroznatko vitej, no myslim, ze uz je to tezky popisovat co nase batolatka umi, protoze je toho strasne moc a hlavne taky dost individualni...hodne napodobuji rodice, rozumi co se jim rika, reaguji na podnety jako treba a prines to a to (teda alespon u nas), sama se napije, rukama i naji (ne priborem teda), tancuje, lita a prenasi veci, trenuje jemnou i hrubou motoriku, hodne švitoří a smeje se..proste je toho moc.. :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
kurna zase jsem nakoukla do tema zemrelo mi dite proc ja to delam :cry: :cry: :cry: :cry:
4. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
lis : taky tam sem tam kouknu...je to těžké :frowning2:

lis: tak snad to bude v poho..o krvácení mi povídej..já to musela zastavovat....to se nedalo ten masakr...

jo holky,chtěla jsem se zeptat: taky vám prcci vyhazují vše do koše? myslím odpadkového...já tam najdu vše..od dudlíků,po krémy..no Maty si myslí,že vše co najde,je do koše...zatím jsem ho fakt přistihla pokaždé anebo slyšela,že něco vyhodil :grinning: ..naučila jsem ho totiž,že si po přebalení odnese plínku do koše,počůranou...pokaděnou mu nedám...a on možná pochopil,že vše patří do koše :grinning:no sranda..a ještě asi bude :grinning:
4. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
ahojky,

Maru, vše bude ok, já jsme byla u Dr když jsem byla v 6tt a srdíčko nebylo, až za další 3 týdny a to už bilo jako zvon!!! Takže buď v pohodě!!! hlavně že roste...

Lis, kam to lezeš!!! ale já tam také občas vlezu a pak brečím jako želva a nadávám si, že tam lezu... a vždy si uvědomím co máme za štěstí!!!

tak dnes jsme viděla Sofii na videu, je kouzelná, vlasatá a buclatá.. už se těším až ji pochovám a 4-hodinový porod švagrové opravdu tiše závidím.. i tak říkala že to byl mazec a že by těch 18hod co jsme trpěla nedala, ale stejně dala, když nic jiného nezbývá...

Nic, jdu do hajan, zítra frčím ráno do práce a pak nás čekají perníčky, dnes jsme ještě koupila nová vykrajovátka...
A Vašík dostal k Mikuláši takové to hopsadlo, gumového koníka a super, hopsá na něm jak divý

tak zatím dobrou noc!!!
4. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
Gabi, také tak

co najde na zemi, tak říká bak bak a už s tím jde do koše, ale většinou jen to bak bak... a někdy to i sní, když je to třeba drobek... to tam ani nehopdí!!!

je to legrace!!!

vašek je závislák na botech, prostě stále říká boty, když někoho vidí.. i když přijde táta z práce, tak první řekne boty... a už je nese
a dnes dostal nové, ta jsem je musela obout a chodilv nich doma... a jak byl spokojený...
4. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
leni: dobrou :slight_smile: já chtěla udělat těsto dnes večer na perníčky a zjistila jsem,že nemám doma ani jedno vajico :grinning: takže zítra.....

k tomu tématu: já tam četla o tom klučíkovi,co se oběsil doma na houpajdě...fakt dávat pozor....byla to prý vteřinka... :frowning2: :frowning2: :frowning2: promiňte holky,že to tady píšu...

tak dobrou :slight_smile:
4. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
leni. maty si vytahuje z botníku boty a tím mi naznačuje ,že chce jít ven..nebo stojí u dveří :slight_smile:
4. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ahojky,
co to tady čtu :frowning2: Holky kam to lezete? :cry: a s tou houpajdou to by mě zajímalo Domi ji miluje houpe se denně 5x ne-li víc prostě vstane a už mi nese houpačku,že chce houpat :sweat_smile:
no s tím srdíčkem zatím jsem v klidu jelikož Dr. byl taky v klidu,na stresy je ještě času dost :wink: ¨
leni boty mě pobavili tak Domi tímto stylem miluje čepice,rukavice a vše vůbec co si může narazit na hlavu :grinning: Pak chodí k zrcadlu a prohlíží se on vůbec miluje zrcadlo je tam pečený vařený :sweat_smile: Dneska jdeme na mikuláše do mateřského centra už tu mám pro něj balíček nachystaný tak jsem na něj zvědavá :dizzy_face: :dizzy_face:
a co umí neumí Domi tak umí toho hodně prostě jsou to už osobnosti :wink:
5. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
tak jsem tam taky vlezla .... :cry:
5. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jako proč tam lezete a hlavně už teda nechápu proč to sem píšete.... :rolling_eyes:

MARU, na srdíčko je ještě brzo, já to úplně stejně měla s Aničkou, byla jsem nedočkavá a pak se stresovala že ještě netlouklo. Uvidíš, příště bude srdce jako zvon. :wink:
5. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
ahojky,
veru: moooooooooooc se omlouvám..už nenapíšu.....opravdu.to jsem psala já :frowning2:

já zadělávám těsto na perníčky :slight_smile: Vojta je u mamky na noc, pomáhá ji s cukrovím a Míša tam jde zítra ráno, tak budu s Matym sama a pustím se do výzdoby.ještě ráno skáknem na zámek na vánoční trhy...

maru: tak jaká byla reakce Dominička...povídej :slight_smile:
5. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
Veru mě tak objednal Dr.na srdíčko,ale on byl v klidu tak jsem taky :wink: Jenom teda sleduji,že všechny maminky co mi píšou,že měli později srdíčko mají holčičku :sweat_smile: U Domínka jsem měla srdíčko 7 tt či-li 6+něco přesně už nevím kolik :sweat_smile:
Gabi tak Mikuláš byl super hrozně se mi to líbilo a malému se zdá taky,zpívalo se a tančilo a pak se rozdávali nadílky,Domčoušek si šel dokonce 2x což byl pro mě šok páč jsem netušila,že kamarádka tam dala malému taky balíček. Akorát úplně na konci už byl hrozný začal řvát páč nechtěl vrátit holčičce kamarádky čaj ( a to měl prosím naprosto stejný hrnek a pil vlastně z obou,držel v každé ruce po jednom čaji) a řval až dokud jsme nevylezli z centra,naštěstí fakt to bylo při odchodu,ale naštval mě nechápu kde se to v něm vzalo takhle neřval nikdy asi toho bylo na něj už moc :unamused: Přece jen bylo 17h večer a Domi došel domů a byl fakt pořád mrzutý tak se ještě vykakal do nočníku a 18:10 už spal tak to přičítám únavě :zipper_mouth:
NO a ještě jedna perlička tak byla tam jedna paní a dávala nám vyplnit anketu malinkou a že se na konci bude losovat tak se teda losovalo a nejdříve první cenu vyhrál Martin :sunglasses:Tak jsem byla v šoku,že jsme vůbec něco vyhráli my teda na to nemáme štěstí (byli to fakt drobnosti vyhrál nějakou piknik deku rozkládací) no a POZOR! jako 4.cenu si šla vyzvednout jeho žena či-li já :grinning: :grinning: Oni mě vylosovali taky takže prča :grinning: ´Vyhrála jsem nějakou sadu průpisek je tam propiska a pentilka v hezkém pouzdře no říkám drobnosti,ale ono to potěší že někdy taky to štěstí přijde k nám :slight_smile:
5. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
JO a jak se šlo fotit tak jsem malého posadila na Mikuláše a ouha Domčouš začal natahovat :grinning: on je hrozně bojácný no tak jsem si ho vzala a vyfotili jsme se vedle Mikuláše spolu :sunglasses:
ale měli to fakt krásně udělané já jsem těmi hormony tak posedlá,že jak ten MIkuláše vešel do té herny tak na něj svítili reflektory a hrála taková krásná pohádková hudba a mě vyhrkli slzy do očí jak se mi to líbilo ... no jak malá holka :sweat_smile:
Tak jsem šťastná,že jsme tam byli a že jsme mu udělali hezké odpoledne a památku na Mikuláše na kameře a fotila kamarádka tak jsem fakt ráda,že má kluk zážitky :slight_smile:
5. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
maru: no tak to jste měli nádherné odpoledne :slight_smile: na Domiska toho bylo možná moc a ještě pozdě odpoledne :frowning2:
ale hlavně,že sis to taky užila. a gratuluji k výhrám :slight_smile: no já taky nic nevyhrávám...nemám štěstí ani ve hře ale ani v lásce,no :frowning2:
a budou fotky?

já musím žehlit, jsem dělala s těstem a jaksi jsem to nemohla zpracovat, prostě hrůza!!! snad se mi zítra bude s ním dobře dělat.
5. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
ahojky gabi no kdyz ja krvacim po tom zakroku, ale je mi to uz prave divny proc...jen mi tam smikla mini srust... :frowning2: MS to jeste nevim, zda a jaka bude :confused:

holky bojim se, ze ma K ekzem nejdrive to mela na stehynku na nozce a par takovych cervenych pupinku, jenze ma to horsi a horsi strasne se to rozleza a je to cervene jakoby skupinky puchyrku :((((( a ted uz to ma i na druhe nozce v podkolenni jamce jako je toho vic a vic..tak jsem ted cetla na netu podle popisu to tak vypada, ale asi ji to nesvedi neskrabe to a ja nevim co s tim...ale v pondeli jdeme k mudre, tak ji to ukazu...ale jako ekzem neéééééééééé :cry: :cry: :cry:

jo a v pondeli jdeme na odbery s K musi byt nalacno jak ji mam jako vysvetlit rano ze nic nesmi ani mlicko, na ktere je zvykla ach joo a v utery hned ockovani :pensive:
5. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ahojky holky. Zdravím všechny! Musím se přiznat, že si to tady všechno vždycky přečtu od mýho posledního příspěvku a než se dostanu k tomu něco napsat, tak všechno zapomenu a nevím na co jsem chtěla reagovat... :confounded:
My jsme udělali Honzíkovi Mikuldu u tchýně, neb jsem tento víkend ve škole a docela fajn, je teda fakt, že Honzík se vůbec lidí nebojí a klidně mi odejde s cizí paní z obchodu, což moc dobrý není, takže čerta zatahal za rohy a ukazoval, že mikuláš má čepici a tak...žádný drámo se nekonalo :grinning: Jinak jsem asi 5tt, takže hodně začátek, ale zatím to vypadá dobře a začínám se pěkně nafukovat :angry: . Tak se mějte krásně, papapa
5. pro 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz
jo a K ma letni sestrih v zime ale jako jinak to neslo :sunglasses:
5. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj ženy :slight_smile:
Tak i my máme za sebou Mikulášskou nadílku.Jsme u našich,brácha chodil s partičkou za čerta,tak jsem mu řekla,ať se zastaví i na Káju.Ale zakázala jsem jim,aby jí nějak moc strašili.
Když se tady chystal,tak to vypadalo,že se bát nebude vůbec.Pak když dorazili všichni,tak byla zaražená,jak dělaj zvířátka ukázat nechtěla,ale nebrečela :slight_smile: Jen za se za nima zaklaply dveře,tak zas začala řádit jak černá ruka :wink:

Maru,tak bys byla určitě ráda,kdyby to byla holčička,ne?Srdíčko určo brzy bude :slight_smile:

Lis a co zákrok,jak to vypadá?Promiň možná jsi to už psala,ale nestíhám dočítat. :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
gabi jo a K taky leze do kose vse vytahuje, uz me s tim pije krev a obcas ji to tam totiz privre a ona hulaka, ma tam privreny obe ruce.. :grinning:

Leni o tom hopsadle jsem taky premyslela, ale nevedela jsem, zda by na nem skakala...ale jako libi se mi prodavaji ho i tu na koni .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

gabi uskrtil se na houpacce??? jezis to jsem necetla :astonished: :astonished: ale hledat to teda nebudu :cry:
5. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.