• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
jo a boty K miluje taky porad se obouva a nosi je po byte :grinning:

ahoj mandul holka kde jsi byla tak dlouho ?? :astonished:
5. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
mandul po dvou zakrocich pry deloha jak nova, tak jen jak a kdy nabehne MS :wink:
5. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
kde jsteeeeeeeeee? :fearful:
5. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
lis tak gratuluju a přeju ať je mrška brzy u tebe :slight_smile: a za rok se tu budeme kulatit spolu :grinning:
5. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
joo treba joo :slight_smile:
5. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
koukala jsem na FB na fotky,jak je Kačka ošmikaná,sluší jí to.Ale na ven to chce pořádnýho kulicha :sunglasses:
5. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
jo stejne ma peknou teplou cepici a snad ji zima nebude - dala jsem fota i sem..asi jsem se fakt zblaznila jela jsem za brachou a svagrovou a bracha strihal tatku a ja rikam, zda by ji taky nechteli ostrihat mela fakt zarostly uz vlasky..tak jsme se toho chytli a sla strojeckem...ale jako strasne brecela to jo :pensive:
5. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
včera jsme byli zapíjet kámošova syna,holky dneska ráno jsem měla hlavu jak střep :rolling_eyes: ,šílený.A zas mám na dlouho vybráno,tady ty poopiční stavy fakt nemusim :confounded:
5. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
proste chvilkove pomateni smyslu :grinning: :confused:
5. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
mandul takto kalíš jo?? :grinning: no me to ceka tchyne se snad uz konecne odstehuje a ja slibuju uz dva roky, ze az vypadne, tak ze se opiju a ted asi budu muset :sweat_smile: :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
No tak kája je taky jednou ostříhaná,ale na tom jejim chmíříčku to nebylo ani poznat :slight_smile:
5. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
K uz je asi potreti ostrihana, jenze mela plno vlasku noo :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
lis,tak to moc garuluju.Tak už šiješ šáteček,aby jsi měla čim mávat? :grinning:

LIs na zdraví miminka se musí,ale jako fakt jsem toho neměla moc.Jen jsem vyšla ze cviku :wink: Ale ráno bylo krušný,hlavně ta bolest hlavy. :angry:
A teď mě tady mamka nalejvá medovinou-božeeeee :grinning:

No a jak jsou v nemocnici zakázaný návštěvy,tak byl Vráťa jen u porodu a pak za nima už nemohl.Až dneska,když si je odvážel domu.
5. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
ja ji zamavam koste na ni vezmu :grinning:

mamka te leci jo? :grinning: jo ale hlava ta tupa bolest joo to je sila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

no vsude jsou zakazy kvuli praseci chripce je to drsny, ze ani otec za nima nemuze, vzdyt i u porodu muze jakoby neco ze? hmm ale tak hlavne ze uz je ma doma budou mit veselo :grinning: :wink:
5. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
pečeš Lis?
5. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
A kam jsi chudáka babičku vyštvala? :grinning: :wink:
5. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
do důchoďáku? :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
jo jde do pecovatelaku, ale jako od zacatku si to zorganizovala sama s tim tady bydlela, ze tu bude JEN chvili :rolling_eyes: :angry: jo a rok a pul brrr at uz je pryc...jenze ted po nas chce prachy na zarizeni bytu mrcha jedna i presto, ze nabytek ma a zamerne se tu vse nechavalo pro ni ... kde bysme na to jako vzali? :angry: :angry: :angry:

nepecu :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem na to leva..driv jsem pomahala mamce a ted vzdy dostanu trochu od ni a to nam bohate staci, protoze to u nas nikdo neji a letos jak je K akcni nevime kam stromek a jak ho bude cupovat a taky nejze nikam nic dat vyzdoba svicky a tak..no tak si leccos odpustime a cukrovi no beztak jsme tlusti :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
jo a taky cukrovi prave od tchyne, ale ta pry letos nepece ma hlavu v pejru z toho stehovani nejradeji by se zblaznila a sla hned ted bydlet tam a vsichni se z ni jako mame asi posr.t :angry: jenze jeji cukrovi mi nechutna, tak jeste ze nepece po Vanocich to nosil manza k nim do prace, abysme to nevyhodili jim to tam chutnalo :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
ať si vezme skříňky pěkně s sebou,ne?Copak vy si na starý kolena pořizovala nový :angry: ?
5. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
jo jenze se to madam znelibilo najednou vis a to ja teda tak nenecham jeji stary herky, aby tu nechala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenze ono ji nic jineho nezbyde, protoze na nove nema a my ji to jaksi platit nebudeme ...no pry si pujci tak at si to uzije kravka jedna
5. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
cukroví stejnak nejlíp chutná před vánocema,pak když už ti ho nabízej všude na návštěvách,tak už to pak leze krkem :confounded:
Já budu píct jen za předpokladu,že se někdo ujme Káji.S ní píct,to by byla sebevražda :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
no prave to je taky prave ono K mi saha porad na troubu a rve pááá (jako pálí), ale stejne si neda pokoj a porad se toho dotyka :unamused: trdlo moje..a jak se ma Kaja?
5. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
Lis a ona má jen jedno dítě?Myslim tvýho manžela.
jj je jedinacek :unamused:
Kája leze na židle,ze židle na stůl a kouká na autíčka na parkovišti,Jenže máme stůl hned pod oknem,tak apeluju na Láďu,že musíme ty okna nějak zajisti,ani nechci domyslet kdyby se jí podařilo otevřít :frowning2:
Jako zatim na to nemá sílu,ale čim dřív tim líp
5. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
juj to je fakt, oni jsou hrozne napadity deticky :astonished:
5. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
no a nočník jí moc nebere... :confounded:
5. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
se vse nauci K do nej cura a i kandi, ale ne vzdy je to pokus omyl, ale jako vi co ma delat a vzdy tlaci, aby alespon vytlacila malou kapicku a pak se tomu smeje...a kor kdyz to zacne cvrlikat o nocnik, tak se podiva jako mamo je to tam :grinning: maji cas ono je to pak vse rychly...K zase moc nemluvi jako slovicka jo a vnima hodne a rozumi, ale ja nevim, jak moc deti mluvi (nemyslim Vasika od Leni ten je sikovnej :wink: )
5. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
No K vždycky zaleze a vyleze,až když je pokaděná :angry: .Ale dřív v tom mohla sedět třeba půl dne a jako na pohodu a teď už přijde a řiká blee :grinning: (my nemáme EE,ale blee)Tak teĎ jak vidim,že se hodlá zašít,tak jdem na nočník,ale většinou do něj stejnak nic neudělá :unamused: :Nu což,přeci jí kvůli tomu neuškrtim :grinning:
5. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.