• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
to z nám z poradny,jedno dítě začne řvát a rozbrečí další :slight_smile:
5. pro 2009 ve 23:29  • Odpověz
jo to je retezova reakce jako zivani :grinning:
K zase spadla ze židle přímo na bebulku a tu ránu museli slyšet až ve sklepě.Ale ona je docela tvrdák,chvíli si pobrečela to jo,ale za chvíli byla na židli znova :angry:
tak ja uz fakt jdu jako :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 23:30  • Odpověz
no tak já zívám furt :grinning:
holky vy se tu pořád loučíte :grinning: :grinning: :grinning: no sranda s váma :grinning: :grinning: :grinning:
mandul prave ani se nepouci, ale K je opatrna jako dost, ale ji uklouzla noha prave..jenze pak stejne zase lita to je marny :rolling_eyes:
taky zivam a tady uz asi hodinu :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 23:31  • Odpověz
néé fakt musim, ale bylo to fajné s vami :wink:
5. pro 2009 ve 23:31  • Odpověz
lis tak ale už jdi nebo tady budu strašit bůh ví do kdy :grinning:
5. pro 2009 ve 23:32  • Odpověz
Gabi i Lis páček :slight_smile:
pááááááááááááááááá..a zítra sraz na koňovi
dobrou a už nic nepište :slight_smile:
5. pro 2009 ve 23:33  • Odpověz
dobrá,pa
5. pro 2009 ve 23:33  • Odpověz
páá uz nepisu :grinning:
5. pro 2009 ve 23:34  • Odpověz
jste tu? :grinning: nee delam si prdel uz tu nejsem papa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
koukám :grinning:
ty jo uz me i kun vykopava nejde psat prispevky :grinning:
5. pro 2009 ve 23:35  • Odpověz
5. pro 2009 ve 23:35  • Odpověz
čauky,co to jeééééééé? no něco jsem dočetla,ale spíše přeskakovala je to hafooo jste se zbláznili?? :grinning: :grinning: po tolika měsících tolik dočítání :grinning:
Káťa je boží už jsem čučela na fotky :slight_smile: Více později Domi teď usnul tak já jdu taky pááá :grinning:
6. pro 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahoj holky, no taky se nestačím divit, co všechno jste včera nad ránem semlely :grinning: :grinning: :grinning: ! Lis, náhodou Kátě ty kryťuchy moc sluší, aspoň mně se líbí moc :sweat_smile: !
6. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
Mě se taky líbí však ji to doroste a bude je mít pak krásné :wink:
6. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
ahojky při poledni :slight_smile:
jnjn včera byla sranda :grinning:
já zrovna dojedla a musím opět makat.Maty skáče v posteli,jsem zvědavá,kdy zalomí.

byla jsem se dneska podívat na vánoční trhy,takové davové šílenství jsem nečekala,nešlo se dostat ke stánkům...jsem se na to mohla vysmolit :angry: vyhodila jsem 35kč za vstupné a houby z toho...takže jsem šla domů s prázdnou.
6. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
No jo Gabi je bronzová neděle nebo jaká to fakt netuším tak lidi to láká na trh :wink:
Já jsem dneska udělala radikální řez,volala jsem tchýni jestli nechce odpo povozit Domínka páč potřebuji nutně šít a večer nemůžu to padám únavou ve 20h a to fakt takže jediná možnost je toto :sweat_smile: No aspoň mě konečně přestanou svědit prsty to je děs jak jsem unavená a furt bych spala :sweat_smile:
6. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
maru: to je to těhu :slight_smile: tak hlavně,že povozí a ty něco uděláš. Já taky dneska budu péct,ale až večer, já bych to s Matym nedokázala,věčně někde zdrhá a šmejdí a odbíhat od toho ,no nic pro mně. Takže v klidu večer.

tuším ,že je bronzová.

tak mi doprala pračka ,tak jdu na to a rychle setřu okno v kuchyni a polepím hvězdičkama. Třeba toho využít,že spí. :slight_smile:

tak hezký den :slight_smile:
6. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
jj těhu únava,už ať skončí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nejhorší je,že jsem taky hrozně lenivá nic se mi nechce pořád myslím jen na to jít spát :sweat_smile: to neznááááááám :grinning: :grinning: já taková akční a teď jsem jak lemra lenivá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ani nepeču to prdím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
ahojj jo vcera bylo mejdlo :grinning:

holky diky nekomu se to nelibi na Kate, ale je jsem spokojena je sladka v tom a je moje..a fakt vypada jako Domi to me napadlo hned co jsem ji tak videla :slight_smile:

Maru no dobre jsi udelala tchyne povozila a tys jsi mohla neco udelat...jako ja uz to taky obcas udelam, ale ted zase jako s ni moc nemluvim...sere me, ale to neni nic noveho..jo a ta unava to k tomu holka patrí :unamused:
6. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
hmm a K pres den jako vubec nespala to se jeste nestalo a porad tu jeste radi :astonished: ale asi odpadne vecer driv, tak bude klidek... :sweat_smile:
6. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
jj lis je sladká a to jsem nepochopila,že díky němu se to nelíbí .. je prostě krásná i s krátkými vlásky a dokonce i Martin říkal,že vypadá jako Domiho ségra :sweat_smile: :grinning:
NO tchýně už Domínka zase dlouho nedostane,vrátila mi ho s odřeným nosem :cry: Jako chápu stane se .. ale mě se to teda nestalo ještě ani Martinovi ani nikomu prostě tak mě to mrzí,ale chápu že to je okamžik a stalo se prostě tak ji nic nevyčítám,ale už ho zase prostě dlouho nedám :sweat_smile:
6. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
Maru :astonished: tak to bych ji taky teda dala..ona ma zakaz vyndat ji z kocarku neverim ji :angry: a po tomto by teda videla :rolling_eyes:

tu vetu Maru vis jsem napsala zkomolene, melo tam byt diky vam vsem komu se libi a pak to melo pokracovat jako ze nekomu se v tom Kata nelibi asi tak :zipper_mouth: napsala jsem to spatne a dohromady, ale s Dominkem to melo spolecne jen to, ze je krasny a Kata je jak jeho segra :wink: snad jsem to napsala tak jak jsem to chtela rict...
6. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.