• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Maru a co s nim delala? :astonished: :astonished: chudak malej :confused:
6. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
já mám upečeno..zítra zdobíme :slight_smile: ale ten bordel v kuchyni...

maru: bobek malý..neklábosila s nějakou kámoškou? já to taky zakaziji vyndávat z kočáru, nikdy člověk neví....
mně zas jednou mamka naštvala,že si vzala malého ven a byla u známých na kafi....to jsem tera radost neměla,že chodí po návštěvách.
6. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
Hoj ženy,tak včera kdyby nezačala Kája bulit,tak jsem tu snad seděla do rána :wink:
Má rýmu jako blázen a zdála se mi teplejší,ale oměřit jí to je nadlidskej výkon,tak jsem jí dala nurofen.Ne kvuli tý teplotě,ale spíš preventivně :sweat_smile:
Já jještě upečeno nemám.Pokud bude Kája fit,tak slíbila tchýně,že jí pohlídá,tak pak upeču.
6. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
mandul. dy´t si byla včera unavená :slight_smile: já šla až po půl jedné do postele....
tak snad se to Káje nějak nerozjede. Držíme palečky.
mě cukroví peče mamka ,ale perníčky si dělám sama s dětma,líbí se mi ,jak to tady voní,když se peče...no a ještě udělám na zkoušku jeden druh a zbytek budeme mít od mamky. Stejně pak to o vánocích nikdo nejí a končí to v mrazáku.
6. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
ahojky,

tak perníčky upečeny, ještě teď jsme je dodělávala jsem ko... a to ani nejsem těhu!!!!

vašek měl zase včera a dnes teplotu, zase o víkendu, ale to budou ty zoubky.. a trochu mu teče z nosu... nebo že by ještě reakce na očkování? ani nevím... stále se teď něco děje...

dnes jsme se byli podívat za švagrovou namalou princeznua je moc hezká.. tmavé černé vlásky a celá ona...
v út je budu vyzvedávat v porodnici... přítel je do st v Itálii, protože je stejně zákaz nácštěv a my tam byli asi 5 min..
a pak jsme jeli s Vencou do Ikey... koupili jsme malému takový ten látkový tunel a pak jsme se zhrozila, když bylo už zaplacenou, že stál 600,- kdybych se na to mrkla dříve tak ho neberu a podívám se jinde, ale mě to prostě nenapdalo, jsem si říkala tak do 300,- tady v Ikey, a pak šok!!!

nechali jsme tam 3000 a nevím za co...ach jo...

Lis, Kátě to moc sluší, má to hezký, pěkně ji to doroste a bude to mít krásné.. a hlavně takové spořádané...

nic jdu do hajan, jsem ko..

ozvu se zase zítra, tak se mějte, papa
6. pro 2009 ve 23:16  • Odpověz
Ahojky,Lis co já vím co s ním dělala nejvíc mě nas.alo to,že řekla,ale moc neplakal a takových odřenin ještě bude :angry: Má to dost sedřené a Martin ji vyhrožuje jestli zůstane jizva tak už ho nedostane nikdy,jsem nečekala,že to Martina tolik vezme,ale Domi je jeho miláček.
Dneska máme 8-leté výročí :dizzy_face: :dizzy_face: neuvěřitelné že to je už tolik let :confused:
7. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
ahojda..my pečeme o víkendu..doma máme malého velkého čertíka a všechny zdravím
7. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
ahoj teda Maru asi bych ji prizdila, no jako jak musel upadnout nebo o co se zedrit, kdyz to tak ma :astonished: :angry: a jeste takovy blby poznamky, aniz by vysvetlila co s nim vlastne delala :fearful: :rolling_eyes: no nic alespon uz vis...ale urco se mu to pekne zhoji..to neboj...

ja pisu jen v rychlosti mam tu draka, spala nejak min nez normalne, ale dnes to nevadi jdeme na navstevu za kamoskou - ona i jeji holcicka jsou Jitky, tak jdeme na dorta a neseme jim darecky :slight_smile: takova prijemna c :dizzy_face: innost.. :sunglasses:

ale rano jsem byla s K na odberech jako v cekarne nejzlatejsi si hraje, na vsechny se smeje, ale uvnitr samo zrada - a vubec ji ta krev netekla, takze to trvalo a jeste se hrozne branila, takze bude mit urco modrinu jako hrom..ale po chvili uz zase zkoumala ordinaci..taky ma nejakou vyrazku na nozkach, bojim se ekzemu, ale zatim jsme dostali nejakou mast prof. Novotneho (neznate to nekdo??) mazat a jinak prijit jo a zkoumat potraviny, ktere by to mohly delat, jenze to je fakt tezky - jedine co me napada, ze mela nejak nove jsou mandarinky, kiwi anebo rajcata (ty by mohla porad)...tak uvidime...jako ale uz ma rozlezly pekny fleky :pensive:

tak ja padim a Leni diky za pochvalu Kati ja se na ni nemuzu vynadivat porad
7. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
Lis ty fleky máme taky!!!!!!!! už jsem ti to chtěla napsat minule a nejhorší to je po koupání to je takové jakoby mokvavé a ráno to je lepší,ale suché a červené fleky a taky na nožkách ze zadu na lýtku a u plenky jak je kraj pleny no nevím co s tím už to má déle pořád to promazávám,ale je to stejné :unamused: nechce se mi s ním k DR. jak jsou teď ty chřipky by mi tam něco chytnul ale zase nechat to tak taky nechci tak jsem s toho v pytli :confounded:
7. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
AHOJ holky,tak zkuste přidat do koupele Oilatum.Je to tekutá přísada do koupele pro léčbu suché,svědící a podrážděné kůže včetně ekzému a dermatitid.
Ale pozor,pak to ve vaně pekelně klouže.
KOupí se v lékárně bez receptu :wink:
7. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
No já mám ještě i Linolu feet a to přidávám do koupele,ale teď jsem na to zapomněla že to mám tak zase začnu dneska dávat znovu a když nezabere tak zkusím to co doporučuješ ty Mandul :wink: My máme od narození problémy s pokožkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
ja davam taky Linolu do koupele je to mastny jak prase, ale jde prave spis o tom po cem se ji to udelalo :pensive:
7. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
ahoj holky,

tak se také přidávám do klubu suchých felků po těle, dala nám na to nějakou mastnou koupel a pak Escipial... někdy to má lepší a někdy děsný a také nevík po čem, ale první spouštěč byla reakce na nějakou potravinu, asi marmeládu z jahod nebo ovocný jogurt.. teď už to nezjistím...
taková suchá místa, jak na zádech tak na nožkách v podkolení jamce, ale Mudra byla v klidu, neřekla že je to ekzém, prostě reakce

a jinak opět horečkujeme!!! ale Vašík je v pohodě, má rýmu, ale nevím z čeho ty horečky, jeslti zase zuby, nebo reakce na očkování nebo k té rýmě, ach jo...
ale chová se jako zdravé dítě!!!

dnes jsem taková cíťa
vím, že je to trapné, ale chtěla jsme se vás holky zeptat, ejstli jste něco dostaly od svých manželů nebo přítele za porod vašich zlatíček?
švagrová dostala briliant. prstýnek a já jsme si uvědomila, že jsme nedostala nic.. jen kytku...
vím, že se něco dává.. i jsme na to čekala, ale prostě MP je truhla... o ničem neví, no comment
tak mě to dnes jaksi zamrzelo....

a tak někdy mě prostě sere, ale snad v tom nejsem sama
7. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
ahojky,
leni: já dostala od BP za porod a Matyho zlatý prstýnek s kamínky, se rerfil vkusem i velikostí a samozřejmě kytku, tu mu ale sestřička zatrhla,že na pokoj nesmí....tak ji dal na denní místnost.

jinak já mám den blbec..se mi dneska ale vůbec nedaří............ :frowning2:
7. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
mělo tam být TREFIL :slight_smile:
7. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
maru: bebí se zahojí :slight_smile: a nebude ani památky.
7. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
Leni, tak u nás se na to vůbec nehraje :grinning:, jsem ráda, že třeba k narozkám dostanu aspoň tu kytku :grinning: , ale já to beru sportovně. Dárky dostávám ráda, ale MM na to prostě není, už jsem se s tím smířila, vím, že mě má rád a já si třeba na šperky ani hadry nepotrpím. On se zase musel smířit s tím, že bude financovat náš zvěřinec a dokonce si ty naše potvory zamiloval, zateplil jim domek, udělal topení a to je pro mě mnohem mnohem víc :sweat_smile:. Dokonce klesl ač tak hluboko, že přinesl domů při cestě z karet bezprizorní hladový hubený kotě, chudák má mou školu :grinning: .
7. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
Ahoj holky mám dotaz, nesbíráte někdo body z Intersparu a nebudete je potřebovat? Já zjistila že na sklokeramickou desku na baráčku nemůžu použít mé hrnce, tak musím koupit nové a v Intersparu mají teď za věrnostní body možnost koupit super hrnce se slevou.
8. pro 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahojky,tak jsem včera dala malému do koupele Linolu a došla takže se Mandul dostane na ten tvůj tip a zítra jdu koupit ten Oilatum,ale koukala jsem že je i krém tak asi zkusím krém přece jen to mám pocit,že se lépe vpije do pokožky jak koupel tak vyzkouším a uvidím má taky ty flíčky docela hnusné :frowning2:
Verusv boužel já je nemám a ani mít nebudu není v Ká Interspar :wink:
8. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
ahojky holky,mám otázku jak vaše děti snášeli očkování?myslím tedka to poslední..my jdeme zítra a mám s toho docela strach,prý jsou hodně teploty a tak,,, :frowning2:
Maru-taky máme Oilatum a super,máme atopák..
Verusv-u nás špár je ale nechodíme tam..je to z ruky a mají ho tedk rušit..ale optám se tchána ten tam hodně chodil,,,
8. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
Veru a ten Oilatum máš krém nebo koupel? ¨
a malý snášel očkování v pohodě žádná reakce :wink:
8. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
KACI, myslíš hexu nebo Prevenar? Hexa byla v poho a na Prevenar jdeme až v lednu.
8. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
Kaci myslí asi priorix :wink: na spalničky,zarděnky a příušnice :slight_smile:
8. pro 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
myslím asi to myslí maruška :grinning: je to to povinné očkování na 15 měsících...
8. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
jj tak to je ono :dizzy_face: tu jsme měli v poho,ale kámoška měla právě šílené reakce u malé takže ono to je jak u koho :unamused:
8. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
se vsadím,že Veru taky myslela priorix jen si to prostě spletla s prevenarem :sunglasses:
8. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
právě,od kamarádek taky žádná sláva,po 10 dnech teploty 40tky a celý týden....doufám že se nám to vyhne,na svátky zrovna blbý... :confounded: jinak díky....se na to musím psychycky připravit a koupit zásobu čípků.. :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
já byla taky vyklepaná a připravovala se dlouho dopředu,jak mu to píchli tak každý den jak na trní kdy to přijde a dobrý vůbec nic ani zvýšená teplota,takže držím palečky a´t je to jak u nás :wink:
8. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
holky atopák...máme taky :frowning2: ..citrusy, kiwi, oříšky, čokoláda..já to vidím na ty mandarinky..co tak miluje..chtělo by to sluníčko

jinak rada..měli jsme to už loni..co nejvíc promazávat...obyč. indulona

vadí tomu chlor, pomáhá slaná voda
8. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.