• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
tak indulonou modrou mažu taky Mandarinky taky miluje,ale brát mu je nebudu :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
jo o te indulone jsem slysela to je pravda asik ... no my dostaly nejakou podivnou mast a dnes to ma jeste horsi uplne rude vystouple a presne jak pise Lenca v podkolenni jamce a taky na stehnu proste nozky se ji obsypavaji...odsunula kvuli tomu i Priorix uz podruhe az na 5.ledna, ale tak alespon reakce nebude na ty Vanoce...

Leni ja taky nic nedostala za porod, ale jako pise petipacka nejak to neresim...beztak by se asi netrefil a kdyz jo, me to v tu chvili bylo vse jedno..mam taky splin, protoze me tu vse sere tchyne i s manzelem... nekdy si holky rikam, ze uz druhe mozna ani nebude, kdyz mam takovy dny, tak s nim uz ani zadne dite nechci a nekdy i premyslim o rozvodu :confounded: ale trebas to bude lepsi, az vypadne..jenze mi prijde, ze proste kdyz to konecne prislo tak ani nemam radost protoze ona taha za provazky i na dalku a vzdy bude manzu ovladat..a on ji bude cpat prachy, ikdyz mame rodinu a ze ji neni stydno vubec... :angry: :angry:
8. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
jinak k te vyrazce me taky mudra primo nerekla, ze je to atopak jen promazavat a mastit..ale dnes jsem ji nasla suche mistecko na rucce :frowning2: a poderzeni mam taky na mandarinky, kiwi a rajcata..ale rajcata jedla uz i pres leto a v pohode... :zipper_mouth: tak nevim...

a mandarinky ji zacaly chutnat, jenze jednou se jima tak cpala, ze se zacala davit a davila se a davila az se z toho poblinkala a od te doby uz jsem nedala...no jeste ze stala v kuchyni na linu :astonished: jako prijemny pohled to nebyl :astonished: :cry:
8. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
Lis, ty jo, trošku si s tím chlapem promluv, co ti vadí a tak, vždyť by to bylo škoda, rozcházet se kvůli ježibabě!
My naštěstí s kůží problém nemáme, snad to nezakřiknu, Tonda je typ, který se nechce mazat ani po koupání, tak by to byl mazec.
8. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
Leni já taky za porod nic nedostala ani kytku jak jsem tam byla zavřená tak dlouho a pak jsem byli rádi,že už jdeme domů ... a já na dárky nejsem ani na peníze mě to nevadí vím že máme jeden druhého a jsme šťastní :wink:
jako já tuším takv ty mandarinky,ale on je fakt miluje tak raději budu mazat a mazat ono ho to nesvědí nevypadá že by ho to svědilo jen to tam má no...
teď snědl pangase na oběd a fakt pořádný kousek toho má taky rád a taky je to alergen ono to může být z čehokoliv a už jsme ty fleky měli dříve ale na zadečku a mudra dala mastičku tak teď to zkouším znovu tou mastí a zatím zdá se lepší tak uvidím no ale říkala taky že to atopák není
jako nevím co budu dělat celé odpo doma sama s Domčou už druhý den my se tu asi navzájem pokoušeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: venku totiž chčije :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
Domi vstal před půl hodinou a už potřetí jsem mu utřela nudli z nosu normálně vodovou nechápu z čeho jako však sedíme doma??? záhada no jak mu vyleze rýma tak fakt netuším z čeho
8. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
jo tady taky chčije a me se vubec nechce ven, ale jako musim koupit maso nebo tak uff nechce se mi jenze co budeme jist :confused:

peti: ja do toho sveho hustim porad, ale on nechce nic slyset, stejne si to udela po svem a nakonec ja jsem ta spatna co mu vzdy zkazi iluze...hmm :unamused:
8. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz
Taky nemáme maso na zítra,ale neřeším to do toho hnusu nejdu prostě maso se koupí dopoledne mám to asi 10 minut od baráku ani to ne prostě kousek
8. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz
jo jenze my nemame maso na dnes :grinning:
8. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
jo už na dnes jo? to teda pozdě obědváte :sweat_smile: nebo na véču :confused:
8. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
no na vecu kdyz jsem doma vetsinou obedvam papu z minuleho dne nebo nic moc...a chlap prece chodi domu vecer, alespon ten muj doma neobedva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
aha jo takhle to chápu já jak jsem sama tak si nevařím jen pro malého,ale teď už jí téměř vše takže vařím pro nás oba no a teplou véču mu nedělám teda :sweat_smile: on má 12-náctky a to obědvá v práci a doma večeří chleba s něčím nebo párky prostě studená véča :sunglasses:
8. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
jo to jsem se mu taky snazila vysvetlit, ze jako ma teple obedy, hmm ale jako porad by po me chtel teple jidlo a pritom tvrdi, ze je mu to jedno, ale vzdycky se nezapomene zeptat co bude k veceri :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ja dnes chtela koupit jen sekanou maji tady fakt dobrou a opekla bych ji :stuck_out_tongue_closed_eyes: K jeste porad spi...od pul 1, ale jdu ji vzbudit asi budeme muset do toho masa s destnikem a bez kocaru, aby to bylo rychlejsi no nechci to videt :frowning2:
8. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
holky mam nejaky kupon 100 kc slevu na Nutrilon bananovy nebo vanilkovy nejake novinky ci co...my ale Nutrilon nekupujeme a ani ovocne prichute..kdybyste nektera chtela, klidne vam ho poslu :wink:
8. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
jo mě ten kupon přišel taky tak můžu podarovat :wink:
ty jo to ti Ká´ta krásně spinká mě tak malý spí,ale na 2x prostě 2x denně po 1,5h a teď to vypadá že by mohl taky zabrat a s toho nosu mu teče parádně :frowning2:
8. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
Maru jo K spi fakt super... :slight_smile: a jeste ji musim budit, ale ve 20 hod zase spinka :dizzy_face:

to vypada na rymu co? :(( my jdeme do toho lijaku, nechce se mi ale fakt musim... :confounded:
8. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
ale mame to nastesti blizko...jen budu muset K nest..neda se tam s kocarem a v tom desti neminim delat nejake čachry... :pensive: jeste zajdu...
8. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
no to nevypadá na rýmu,ale je to rýma nechápu jako z čeho bez tak jak ho měla tchýně jiná možnost prostě není nebo ze zubů co já vím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 16:42  • Odpověz
Holky my Nutroš teda pijem a taky jsem ten kupon dneska dostala, tak budem mít slevu :grinning: !
Maruško, Toníkovi se dneska taky z ničeho nic spustil vodopád z nosu a to jsme dva dny doma, ach jo.
8. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
Ahoj Holky,

za porod jsem dostala nepromokavou bundu s HUDY sportu, abych s Julii mohla chodit ven i v dešti :wink:

A ten atopak bych mohl byt z mandarinek, uz je Julce nedavam, protoze zacala mit take problemy.....
8. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
ahojky,
my na očkování byli dneska ...Maty ani nepípnul, jsem valila oči...takový hrdina...a na reakce se netěším a snad nás obejdou.....prý 8-12 den.

kupon mi přišel taky a já ho využiju..na ten vanilkový..sice pijeme Sunar,ale už jednou jsme měli nutrilon vanilkový a byl dobrý a je ho 800g..takže počkám na slevu a pak uplatním ještě těch 100kč :slight_smile:

no a jdu dělat večeři a pak zdobit.

lis: nesmutni :frowning2: :slight_smile:
8. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
Tak kdo chce tak si pisněte a já pošlu,první vyhrává :wink:
8. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
já zase mám 4 kupony na plíny Hugies newborn,takže těhulky ,kdo chcete písněte je tam na každý balík sleva -50 kč.
8. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
jo to jsem měla taky,ale netuším kam jsem to dala asi vyhodila páč to je tuším do března :zipper_mouth:
8. pro 2009 v 19:18  • Odpověz
jé co to je..proč je tam napsaná sleva??? jsem z toho jelen...
8. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
8. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
jenom zkouším
8. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj,tak máme s Kájou za sebou vánoční vystoupení robátek,bylo to fajn a už se těšim,až to uvidíme na DVD.

Jinak za porod jsem dostala velkou kytku,taky dort.A při návratu z porodky jsem z toho byla úplně na měkko a došlo i na slzičky :slight_smile: Ještě jsem měla slíbeno,že si pak půjdu vybrat nějakej dárek,ale na to jaksi už nedošlo.Asi kdybych se přihlásila,tak bych se dočkala,ale jak píšou holky,máme Kájulku a to je ten největší dárek jakej jsme si dali navzájem :dizzy_face:

Veru známky nemám ,bohužel.
A slevu na Nutrilon mám taky,ale Kája ho pije,takže svůj využiju a kdyby se Vám teda nehodil,tak já se hlásim :sweat_smile: :sunglasses:
8. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz
ahojky,
jenom jdu pozdravit...dneska jsme s Matym vstávali po půl deváté a já jsem jak praštěná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dívám se ,že už tady ty blbosti,co tu byli včera nejsou.....no to bylo zase..asi jakási zkouška...

včera jsem dělala polevu na perníky a večer šly všechny do koše....to byl den.....takže musím najít recept na jiné cukroví...no co...se mi zase dařilo..všechno v rychlosti a výsledek kulový...

tak jdu..budu možná večer,podle toho,jak se budu cítit,s jakou přijdu z práce....musím hlavně na MMB najít ty recepty.
tak pá a hezký zamračený a deštivý den
9. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahojky,
u nás katastrofa v noci jsem spala snad 3 hodiny a to trhavě takže já nejsem praštěná já jsem nefunkční :stuck_out_tongue_closed_eyes: Domi má teda rýmu brutální fakt nevím kde k ní přišel,ale jelikož se mu dořezávají ty horní trojky co byli jen špičkou venku tak to bude asi k tomu no a noc byla následkem rýmy a zubů :rolling_eyes:
Gabi tak snad se ti dneska podaří já vás a hlavně tebe obdivuji,pečeš,chodíš do práce a máš tři děti fakt borec :wink:
9. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.