• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
Tak já usednu na koníka a tady je prázdno :astonished: :frowning2:

Dnes jsem byla ve městě trochu utrácet - na sebe a stejně zase mám tašku věcí pro malou :sweat_smile: Koupila jsem i nočník a chcii to prubnout. Už některá nočníkujete????
20. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Tak nikde nikdo :cry: Dobrou noc :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
se dneska nějak míjíme :grinning:

děcka koukali na Comeback,tak jsem nemohla na PC,koukají totiž v pokojíku....

maru: aha,tak už to chápu :slight_smile: a děti jsou koumáci,Maty mi zas chodí trhat palmu,se tam nějak doplazí,on to umí jen pozadu :grinning: a chňapne to a trhá...chudák kvítečko,je to moje první kvítko,které jsme si koupili,když jsme s BM začli bydlet..takže už má 15 let a teď takový rarach mi ho zničí :grinning: No to teda ne!!! No a vidím,že ty máš taky o zábavu postaráno :grinning:

jinak jsem si dneska spálila ramena,mám je rudé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
donka: někdo už zkouší dávat na nočník - jako takové seznamování....
tak jdu taky...
dobrou :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
Hezký večer,

my jsme si dnešek parádně užili - byli jsme na zahradě u známých, kteří mají 15ti měsíční holčičku a byli tam ještě jedni známí se stejně starou holčičkou. Dětičky byli kouzelné, krásně si hráli a zkoumali se a my jsme si ogrilovali masíčko, byla to mňamka :dizzy_face:

Hele MARU - tvé řeči o depkách z postavy už nechci slyšet - vždyď jsi jak Barbínka!!!! Vážně, jsi kus - krásná mladá slečna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Co mám teprve říkat já = jsem jak vagón špeku na útěku!!!!

Přidávám se ke Kari, taky mi kojením kila dolů nejdou, ikdyž se snažím jíst střídmě :angry: Už se těším, jak přestanu kojit, nechám si napsat Adipex nebo Lindaxu....vždy mi pomůžou, brávám to pravidelně cca co 2 roky a kilečka jsou pak krásně pryč....samozřejmě se později vrátí, ale alespoň chvíli se cítím dobře :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
DONI - já malého na nočník občas vysazuju, tak 1-3x za den. Někdy se vyčůrá hned a někdy vůbec. Jak píše Gábi, je to jen takové seznamování :slight_smile:

Jo a co se týče spaní, tak my se pořád budíme v noci cca co 1,5-2 hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... už jsme zkusili i to, že jsem se na pár nocí odstěhovala z ložnice a k Tobíkovi vstávala manža. No pár dnů to bylo o něco lepší, ale pak se to vrátilo do starých kolejí - pokud nedostane prso, tak je kravál :angry: :angry: :angry: !!! S čajem ani UM se na něj nechytám..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj holky...

tak já makám jako šroub, ale poctivě dočítám... dneska už mám hotovo a půjdu chrnět.
Musím se pochlubit, malej už spinká v pokojíčku a máme venku 8 zubů... Nevíte jaký zoubky lezou když má 4 dole a 4 nahoře? Co bude následovat?

Maruuu seš cvok s tvou depkou z postavy, co bych za ní dala a žeru tady sušenky - já prase :frowning2: ještě nejsem ani na váze co jsem měla před těhu :frowning2:

Mery - Adipex mi tak pomohl, co bych za něj dala, jak to děláš že ti ho napíšou? A hlavně kdo? Obvoďák?

Doni na nočníček dávám malého každý večer před koupáním, úspěch máme ob den :slight_smile: přes den mi z něj utíká :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:48  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
MICHEL - gratuluji k zoubkům :dizzy_face: Adipex mi někdy napíše obvoďačka, někdy nějaký známý doktor....Ale musím je hooodně přemlouvat, moc se jim do toho nechce, tak jim pak dám za ochotu nějeké "mírné všimné"... :sunglasses:
20. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
Mery diky za gratulaci a díky za info.. zatím se cpu chromem a doufam ze to potlaci mou chut na sladke, bohuzel zazraky se nekonaji :frowning2:

Holky ja jsem od 5ti vzhuru :frowning2: a nemusim, asi jsem nemocna... mam tu opet mega kos zehleni, uz zehlim 3x tydne :frowning2: tak se asi na nej uz taaak tesim
21. kvě 2009 v 06:08  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska vstával zase 4.30 - ale já byla chytrá a šla spát v osm, takže ani nejsem na tři facky (jen na jednu :grinning: )

S Adipexem neblbněte, je to svinstvo, stejně tak Meridia a další sračky...
21. kvě 2009 v 07:06  • Odpověz
Dobré ranko,
tak to jsem tušila,že vypnu noťas a vy se to nahrnete :angry:
Marti hele ty mě bavíš,ale děkuji do barbíny sice daleko,ale potěší :wink:
Postava no comment,hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Michel taky by mě zajímalo co přijde potom,my máme 7 zoubků,8 zoubek se chystá a to dvojka dole a potom nevím kam koukat a čekat další :sweat_smile:

pepi tak včera jsem to zakřikla,dneska vstával v 05:30h (kurňa,ale to 4:30 je vražda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a bylo to asi zoubkem,jelikož 30 minut si hrál a pak chtěl jít opět spát,tak už zase spinká,vybumbal mlíčko a je ťuhýnek a já tu straším :angry: Místo,abych šla dospat brzké ráno :rolling_eyes:

Doni dávám malého na nočník pokaždé,když se vzbudí to je úspěch téměř zaručený a pak jak přebaluji tak ho tam šoupnu (někdy ne) a buď čůrá nebo ne,ale udržet ho tam je dílo,on se zapře stoupne a konec.
21. kvě 2009 v 07:16  • Odpověz
maru, ty blááázne, myslíš že by to mohlo být zubama? Lezou mu další dva a možná ho to vleže víc bolí.... to mě nenapadlo....
21. kvě 2009 v 07:40  • Odpověz
Jo tak já myslím určitě,že zubama,nedá to spát,nejvíc to bolí děti v noci a k ránu :wink: Jak mu to promasíruji,namažu gelem a chvilku si pohraje tak pak zabere znovu. Zkus mu každé ráno promasírovat dásnička,pak dát mlíčko a uvidíš :wink:
21. kvě 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahojky,

tak u nas se akcni od peti... :stuck_out_tongue_closed_eyes: , teda barunka, ja moc ne.
Tak ja se na Adipex a podobne nechystam, spis si rikam, ze az se spravi hormony, tak bude stacit omezit jidlo. No uvidime. Mam trochu podezreni na hypotyreozu, tak kdyz to nepujde, tak pujdu k doktoru. Preci jen bazalni teplota 35,5 neni uplne normalni.
21. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz
juj Kari co to je? hypotyreoza ..... ??
21. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz
maru, jestli to zabere tak máš u mě veeelkou čokošku (a ani slovo že jsi tlustá, tos neviděla mně :grinning:)
21. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz
Pepi když mě z čokošky bolí zuby tak ji nejím :grinning: Raději teda chipsy :wink:
Budu držet palečky ať zebere :wink:
21. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz
ahojkyyyy

my vstávali před minutkou :grinning:

včera jsme byli na té kalmezizaci- opět jdem znova ve středu a píchnou mu to..príma.to bude ječák..to nedám :pensive:

a já byla na onko a snad ok.......uvidíme za 3 týdny..

jo a Maru,nechtěj vědět,kdy mi řekl Tom,že chce druhý :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz
Veru kdy??? Tak jak my? to asi nééé,že?

Ty vado bobíšek malinkatý,myslíš že do týdne se to nezlepší?

A kde se vůbec flákáš??? :angry: Za chvíli dorazí tchýně a já jdu uklízet :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz
Maru jooo..chce na Vánoce :sweat_smile: Ale vše záleží na tom,jak bude Kubča šikovnej...ale tak v únoru na jeho roček už určo..tak snad nezmění názor :sweat_smile:

kde se flákám? spinkali jsme,,,Kuba spal do 7.50 :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz
no ona říkala,že to klidně může prasknout samo...že to má krásně připravené,tak napařuju napařuju a snad to zvládnem sami a né píchnutí a mačkání od DR :pensive:
21. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz
Hele ty jsi mě práskla :sweat_smile: tak pššššššššt :wink:
Jéžiš tak já na tebe počkám klidně do toho února,ať jsme v tom zase spolu :dizzy_face: :dizzy_face:

Ale včera a tak,ani ICQ zapnuté jenom banán :grinning:
21. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz
jéé k tomu Maru jooo tam patří ještě : to nevím :grinning:
21. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz
maru, to je snížená fce štít. žlázy

niky - že by chtěl hned? :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz
celej den jsem byla neměla čas,vrátili jsme se z Prahy ve 2 a já šla hned ven a večer jsem šla k sousedce na sklenku a došli jsme v 1 ráno :grinning:
21. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz
neprásklaaaaaaaa další příspěvek je,že nevím kdy :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz
Práskačko :grinning:
Ale tak doufám,že nezměníš názor až se Kuba rozĺeze :sunglasses:
21. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz
no vše bude záležet na Kubíkovi jak bude šikulka...zas nechci druhé a nevěnovat se Kubovi když to bude třeba potřebovat :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz
Maruu promiň..mě to nedošlo :frowning2: :cry: :cry: raději mizím :pensive:
21. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
niky, já mu to mazala bepantenem, a prasklo to.... no hele na kalmet jsme šli v lednu a to už to měl zahojený
21. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
Nic neva,to prdím stejně bych to vykecala já :wink:
21. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.