• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ahojky teda Maru to si zase date vid? je mi to lito..vzdy je to hruza, kdyz detem neco je :cry:

jojo gabi je superzena :grinning:
9. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
autor
ahojky,tak jsme naočkovaní,malá spí už 2 hodiny,je to náké podezřelé asi k tomu očkování...ručičku má zarudlou..asi jí schladím až se vzbudí... :unamused: chudinka moje...
maruško-tééda to nezávidím,ale přeju aby to domínka co nejdřív přešlo,je to i pro tebe hodně náročné co?tedka ve tvém požehnaném stavu...drž se si silná přeci jak noha od kulečníku :grinning: :grinning: :grinning: (jak to řiká zdenda) :grinning: :grinning:
gabi-to je čamrda...chtěla bych mít taky tolik elánu a tak..a jakto že chodíš makat??máš brigošku??
LIS-a co doma nového??už ste sami?? :sweat_smile:
a co jinak??co těhulky??vše ok....doufám že verča m.už to má trochu lepší..ten hematom,myslím že jo měla lis vid..asi je to naprd vid...musí se ležet a tak...ach jo..kdyby to bylo jednoduché že od početí měsíc a bylo by mimčo na světě,...ale by bylo zase až moc jednoduché... :grinning: no jdu něco asi podělat...musím namazat linecký a banánky..a jeste poklidit a tak...dneska mám nákou lachtaní nemoc..či co... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
ahoj kaci :slight_smile: ne sami snad budeme po Novem roce tchyne musi vymalovat a dat lino v novem byte...ale tak odstrihavam metr...a snazim se k ni najit nejak cestu... :confused:
9. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
autor
ahojky,tak budu držet pěsti at je to vše ok,a ať je ona spokojená a vy konečně taky a HLAVNĚ AT SI TO S MANŽOU VYŘÍKÁTE A POŘÁDNĚ SE UDOBŘÍTE,..TO UDOBŘOVÁNÍ MUSÍ BÝT SLYŠET I TADY U MĚ JASNÝ,... :grinning: :grinning: :grinning: máte kačenku tak by bylo škoda to nezkusit ještě....já to zkusila naposledy a vyplatilo se....ale zase to nemusí být i u ostatních...přeju abyste byli štastná rodinka...UPŘÍMNĚ VĚRKO..!!!! :pensive: :dizzy_face:
9. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
diky KACI no my jako jsme rozhadany kvuli vsem tem situacim tak snad bude lip, az zacneme vsichni s novym stitem ..Kacka je moje zlato nejvetsí :dizzy_face:
9. pro 2009 v 15:46  • Odpověz
autor
to přejde,uvidíš...babča odejde a bude klid..máte krásnou holčičku :slight_smile:
9. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
ahojky,
maru. ty jo, tak snad bude lepší noc :slight_smile: a Dominičkovi se nic víc nerozjede....Matymu se už klube trojka zub dole,ale nijak zvlášť nemrčí...a začíná si hrávat sám,jako,že si chvilku zahraje a nepotřebuje mou pozornost,tak jsem ráda :slight_smile:
jinak po tom očkování se mi zdá Maty dost akční, dneska šel spát až po 21 hodině, :angry: fakt má energie..mě by zajímalo,co mu to píchli.

kaci: mám brigošku, chodím do jedné firmy,dělám telefonistku. Jinak zvládat to musím,hrozně moc mi pomáhá Míša :slight_smile: ale fakt jako dost...jinak super žena holky teda nejsem, je to náročné,ale dá se to. Ale už jsem shodila 1,5 kg, je to lítačka...njn babičku v důchodu nemám,tak je to horší. No sama jsem zvědavá, jak dlouho to budu zvládat. :slight_smile:

lis: tak to máte už super vyhlídky na bydlení jenom ve třech..takže tchýně půjde už pryč,jo? jste se nakonec dočkali.a jak píše Kaciska ..jak tch. odejde, bude klid a všechno bude dobré. :slight_smile: uvidíš :slight_smile: a třeba ti jednou bude chybět :grinning:

kaci: a je fajn, že u vás je taky pohodička :slight_smile:

tak ženy ,jsem dojedla grahamové tyčky a jdu pouklízet a chrnět.

dobrou :slight_smile:
9. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj,jenom jdu nahlásit,že jsme nemocní oba,horečka,rýma a bolest v krku strašná jdeme k Dr. pak napíšu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
ahojky...

maru, tak se brzy uzdravte...!!!

vašík také rýmuje, měl i horečky a půjdu s ním také k Mudře.. protože kašle, tak aby to neměl na průduškách, hleny mu stíkají atd...
zatím jsme v poho, ale začátkem týdne jsme se také necítila úplně fit... teď je to dobrý
ale jsme děsně unavená...

v noci se mi Vašek stálůe budí a volá mě a chce za mnou do postele... to je děs, jsme jako praštěná, na chvíli si ho tam vezmu a pak ho zase vracím do postýlky, ale dnes se to tak 3x opakovalo a ráno jsme byla úplně ko....
10. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
ahojky,
jen nakukuji

maru: držíme palečky,ať se brzo uzdravíte....
10. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
gabi-tak to je mazec,každá kačka zase dobrá vid..a je fajn že máš míšu...to věřím že dost pomůže.. :dizzy_face: jinak u nás je to ok,a jsem moc ráda že jsem se nerozhodla jinak,tedka vím že se lidí dají změnit,ale nechci zase moc jásat..čas ukáže...ale je to na velmi dobré cestě... :dizzy_face:
maruško s domínkem,co si to zase vymýšlíte??? :wink: :dizzy_face: tak se uzdravte at nejste na svátky marůdci...to by bylo nemilé kamile... :grinning: posílám vzduchem aspon vitamínky a pryč s bacily...příjde mě ségra s malým tak veru tu bude mít aspon kámoše na chvilku...bude mu v lednu rok to strašně letí.... :slight_smile: páááá
10. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
leni-jo vy taky marůdci jo??tak taky se brzy uzdravte....to je hrozný co ted řádí... :angry:
10. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahojky,
tak máme jakousi virozu či co pozitivní je to,že Martin dostal paragraf a stará se o malého a tím pádem opravdu ležím :slight_smile:) Teď už Domi 2 h spinká no jo musí dohonit noc kdy tomu moc nedal :frowning2:
10. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz
Kaci, díky, no snad budeme brzy fit...
mám dojem, že poslední dobou stáel něco máme, horečky ze zoubků, očkování a bacily..
řekla bych, že z toho očkování má oslabenou imunitu... jelikož jsme takhle ještě nikdy nemarůdkovali...
snad hlavně abychom byli fit, až pojedeme po svátcích na hory!!!! to by mě mrzelo a nechávat ho tady našim a jet sami, tak to by se mi nechtělo...
snad prostě budeme všichni ok, můžeme jen doufat!!!!

kaci, to je dobře, že je to u vás vše ok.... prostě vše ukáže čas.. a já doufám,. že to bude jen a jen lepší!!!!

Maru, tak co? jak jste dopadli? hlavně lež a lež!!! víš že musíš být ok pro miminko!!!
takže se šetři!

Nic, já se jdu pozdně naobědvat a pak razíme k doktorce a ještě musím na gyndu pro pilule
sice se mi moc nevyplatí, ale je to ok..

a od příštího týdne má táta dovolenou až do 6-tého ledna 2010... tak si ho pořádně užijeme!!!
10. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
jéé tu je lazaret :frowning2: tak se vsichni a deticky brzy uzdravte...kamaradka je taky nemocna a jeji holcicka zacina taky...je to proste vsude, uz aby to vymrzlo :angry:
10. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
tak jsme dnes byli u Mudry dala mu kapičky do nosu, tak snad už to zabere, jsou to antibiotika
už jsme je jednou měli..

Holky.... moc prosím, jak jste se bavily o těch kuponech na Nutrilon!!! pokud to nemáte komu dát, tak za ně budu moc ráda...my Nutrilon stále kupujeme... !!!
Kuponek nám také přišel, ale hned ho využiju a budu ráda za další!!!
Díky moc!!!

jojo Lis, ale prý to už ustává, tak snad je to pravda.. hlavně ať mrzne a bacily zmrznou!!! potvory jedny

nic jdu něco sepisovat a pak si dám véču a frčím na kutě...

Vašík už spí, měl zase teplotu tak je více unaven, ale na noc se netěším, pokud mě zase bude moc vyžadovat...
stojí v postýlce, v ruce svou oblíbenou deku bez které to nejde v puse dudlík a řve tam... tím myslí naši postel!!!
10. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
zdravím při večeru,
maru: to je fajn,že ti TM pomůže..jenom odpočívej :slight_smile: snad vás to brzy opustí....
no těch marůdků tu zase je :slight_smile: ...ach jo.

já měla taky končit tento týden ve firmě a budu dělat i ten další týden...no nevím..Vojta má besídku ve čtvrtek a tam jsem přislíbila účast, mají vystoupení pro rodiče,tak tam chci být,tak to snad půjde nějak zařídit..bylo by mě to hrozně líto....prostě přes to vlak nejede,půjdu :slight_smile:

dneska jsme se byli podívat ve škole na vánočním jarmarku za Vojtou, prodával tam nějaké věci..tak jsme to tam pokoukali, malý nadšený z tolika blbostí...a Vojta si vydělal nějakou kačku :slight_smile: domů jsme přišli až v 18.30....
no a já jsem taky hotová, už mě to koncem týdne vždycky zmáhá...

holky ,dáváte už prckům do kočáru fusak, já zatím deku a nánožník,ale furt uvažuji ,že už dám,se mi zdá,že se ochladilo...

tak hezkou dobrou klidnou noc :slight_smile:
10. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
gabi ja nedavam ani nanoznik K ho nesnasi a je v nem proste uplne upnuta ... :unamused: vetsinou totiz ťape sama a v kocarku ma slabou deku...fusak budu davat v mrazech a ven ale pujdu jen v nutnosti

jo a pristi tyden ma byt az -15 st. :astonished: :astonished:

Leni jestli chces kupon pisni mi adresu do IP a poslu v obalce..ja ho nechci .. :wink:
10. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
lis: díky za info :slight_smile: fakt mají přijít mrazy? no tak to moc radost nemám..kdyby radši sněžilo....
10. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
gabi maty ma fakt porad dudlaka :sweat_smile: to K ma pres den utrum...jen v postylce...a ty jsi fakt mladice vypadas jak prvorodička s Matym :slight_smile: a je Ti strasne podobnej, alespon co jsem stacila videt na fotce, kde jsi..toz taky jdu tak pa :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
no snezit mozna na Vanoce, ale radeji nic neslibuji, aby se nesekli :grinning:
10. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
lis: on je fakt mega závislák..no bude to hrozné to odnaučování..já vím...

hele,já už jsem stará :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jinak je podobný spíš na tatínka...
tak dobrou
10. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
jsem se sekla ve vsem koukam :sunglasses:
10. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
ja jsem taky stara :grinning:
10. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
lis: já jsem starší..vlastně já jsem tu nejstarší za všech :grinning: vás....
10. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
no jo to porad pises, ale vypadas mlade :wink:
10. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
lis: děkujíííííííííí..to potěší :slight_smile:
a valím..zítra nakouknu...bude páťulínek :slight_smile:
tak dobrou
10. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
ahojky,
my jsme zase dneska vstávali až o půl deváté...to je mazec...zase nestíhám...měla jsem jít k dr. ráno na kontrolu se sebou,ale musela jsem volat a odložit to....

včera jsem tu na nějaké diskuzi četla,že v IKEI prodávají krásné živé vánoční stromky jedličky a za dobrou cenu a po vánocích,když je vrátíte dostanete 300 kč poukázku...tak jen hážu TIPA...my máme umělý. :slight_smile:
tak hezký den :slight_smile:
11. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
jo tak ta cena je 499 kč za jedličku :slight_smile:
11. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
ahoj holky...

Gabi, vypadáš opravdu mladě... takže je jedno kolik ti je let!!!!

nejlepší léta pro ženu jsou prý po 30-tce
takže uvidíme, jestli je to pravda

nic, jdu dovařit polévku na oběd a pak se musím chystat k našim, dnes tam budeme s Vašíkem spát, zítra totiž frčím do práce a Venca je ve škole, takže bych neměla auto a jak Vašíka ráno zavézt...
a dnes si jdeme posedět s holkama z práce, taks e těším.. a naši budou chvíli hlídat

vašík měl zase večer teplotku, ale nic hrozného...
naštěstí nemá chycené průdušky, prostě vykašlává a rýma už je lepší...

Gabi, díky za tip!!!
chtěla bych živý a ne moc veliký, protože na Vánoce budeme stejně u našich a pak jedeme na hory, tak možná ani stromeček nebude, ještě uvidíme!!! popřemýšlíme, asi to nemá cenu mít ho tady na 3 dny, keteré stejně budeme po návštěvách

Lis, díky moc, jsi moc hodná.... hned ti to pošlu

nejsou holky někde akce na plíny? Pampersky nebo Huggies Premium?
te´d to nějak nesledeuju a hodily by se mi

Maru, jak je?
11. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.