• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ahoj nikde nikdo nudim se je hnusne a Katulina opet cele odpo spinka :slight_smile:

Leni Huggies byvaji casto v Rosmannu, ale byly tusim minuly tyden, ted nevim...a Pampers zase byly v Kaufu...a tyden predtim v Penny..ale ted aktualne fakt netusim... :confused:

My nevime, jak se stromkem..ja jsem kazdy rok pro zivy, vetsinou jsme ho meli v kvetinaci a on pak putoval znovu ven, ale letos tu nechci tu hlinu a tak zvazuji, zda umely (manzelovi rodice ho meli kazdy rok, tak je zvyklej) nebo zivy,kt. by mi dali nasi z lesika...jsem nejak porad pro zivy, ikdyz kvuli bordelu z nej a taky kvuli Kate by byl praktictejsi umelej..jenze se mi to nejak prici, ikdyz jsou krasny ja nevim.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 15:07  • Odpověz
Ahoj,
my jsem nemocní vlezl na nás nějaký bacil tak tu teď moc nejsem,ale už mě to nebaví to ležení tak jsem na chvilku zdrahla a nakukuji,ale fakt jen v rychlosti půjdu budit Domínka už spí neskutečně dlouho tak ať usne večer musím ho probudit a taky by mohl obědvat :slight_smile:) Marťa má paragraf tak se o nás ukázkově stará ještěže ho máme :slight_smile:)
NO a Marušátko je už veliké miminko,dneska jsem s toho byla v čoudu já ho viděla neskutečně dlouho a co vím můžu na něj pořád koukat mám to nahrané na dvd asi 10 min a předvedl se v celé krásě viděla jsem srdíčko krásně ťukalo a hlavičku,základ ručiček a nožiček a chvilku se i mrskalo než vyčerpáním uslo ... asi další spáč :D Měří 17mm a odpovídá poslední ms,či-li termín sedí 22.7. no a další plus co jsem minule neměla konečně jdu na NT screening takže za 14 dní krev a pak pojedu do Ostravy na UTZ a vyšetření jsem za to tááák ráda,že jsem změnila to se nedá srovnat já jsem jak v marsu fakt nechápu tu techniku a stojí to jen 600kč takže to je nic za ten pocit,že mi řeknou že mám zdravé mimi což určitě zdravé je :slight_smile:)) nic jiného nepřipouštím :slight_smile:))
A jak pak se máte omlouvám se,že nereaguji teď zkusím večer jsem se urvala na chvilku a zase musím jít probudit tu svoji růženku :slight_smile:)
tak pááá jsem vám tu chtěla napsat kousek svého štěstí :slight_smile:))
11. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
ahojky holky
LENI-je fajn že vám je líp,pěkně si užíjte to sezení... :wink: moc se neopijte
my budeme mít živý stomek ale menší než loni,protože kdyby to na sebe stáhla mladá to by bylo...ale živý je pro nás lepší,nebo takhle líbí se nám víc,umělý jsme měli jako děti doma ale taky byl hezký ale ten živý tak hezky voní a je to prostě ono... :slight_smile:
MARUŠKO- to jsem ráda že za tvé šteští,bysme mohli udělat tipovací soutěž a udělat tabulku a tipnout si každá kdo bude co mít....jen tak pro srandu....maru tak se vylež ta ste fit... :slight_smile: máš nějaké chutě??nebo tak??já milovala v těhlech týdnech hrozně pomeranče a mandarinky...to jsem jedla denně na kila...hrůza :grinning:

dneska jsme byli ve měste s m. měl dovču,tak sme si udělali nakupovací odpolko,koupila jsem verče punčocháče vyteplený,a jsou super,jen za 100 jedny a vypadaj dobře,pak sem jí koupila bodíčka bez rukávů pod overalek na spaní,ze všeho vyrostla a jedny zateplený kalhoty z ca...tam maj pěkný věci,a pár hraček pod strom,panenku,kostky,housenku hrací ...no pak něco jeste koupíme,víc sme neunesli :grinning:

my máme velkej problém s kalhotama,všechno je jí krátký na dýlku ale v pase volný...nechápu..takže než jsem narazila na dobrý kalhoty tak sme zkusily snad čtvery,koupila jsem jí manžestráky vyteplený s páskem aspon jinak by to měla moc volný..takovejch krásnej věcí měli na miminka...docela sem zavzpmínala když jsem nakupovala verunce,já byla jak v tranzu mezi těma miminkovskýma věcičkama...jedno hezčí než druhé...ale s manžele jsme se dohodli že si u druhého nenecháme říct pohlaví...chceme překvápko,tak jsme zvědavá jak to vydržíme...možná příští rok se začnem snažit...aby to vyšlo na jaro 2011...snad to výjde na poprve jako u verči... :dizzy_face:
no nic sem se tu rozkecala...jdu pomalu vykoupat dítě...a pak se uvidí... :slight_smile: zatím pááá
11. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
maru: tak gratuluji k srdíčku :slight_smile: vidíš,vše je v pořádku :slight_smile:
Maty dneska spal taky po obědě 3 hodiny a to ho Míša ještě musela budit..jsem zírala..na to,že ráno vstával v 8.30h...no super. :slight_smile:

lis: já bych se taky chtěla nudit....chjo....

o akci na plíny teď nemám ponětí, jsem letáky prolistovala narychlo,tak ani nevím.....já si posledně kupovala v DM ty jejich..ale musím koupit zase..máme nějakou spotřebu.....ale asi koupím zase Tesco na zkoušku.

jinak dneska mi přišlo vyúčtování za elektriku..doplácím přes 2500 kč!!! to je v prd**i!!!!teď na svátky fakt....samo,že splatnost do 22.12. ach jo,kde ty peníze brát!!!!Už mě to všechno nějak nebaví....

tak zas jdu, musím uspat malého...večer kouknu
11. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
Maru superrrrrrrrr je to krasa taky jsem to mela nahrane na DVD :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
tak nakukuji..beztak už všechny spíte :slight_smile:

já te´d sežrala celou velkou figurku mikuláše..no mám zalepený krk a je mi blbě..bože já jsem takové čuně!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: už nevím,co bych do té pusy narvala...

add stromky: my máme druhým rokem umělý velký,ale předtím jsme mívali živou jedličku...loni jsem strojila týden před vánoci,aby to bylo hezké, letos to bude tak den před štědrým dnem,kvůli Matymu a budu ráda,když vydrží stát :grinning: chtěla jsem koupit malý letos,ale Míša nechce žádné malé koště,tak nic,tak bude velký.
tož tak a jdu spát..dobrou :slight_smile:
11. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
ahojky...venku hnusně a tu nikdo.....jsme se byli projít.
přeji hezkou sobotu..já peču a uklízím. :slight_smile:
12. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
ahoj,u nás sněží...mi jsme doma a válíme šunky,vše hotovo... :slight_smile: navečír pojedem asi k někomu na kafe jinak nám nudou hrábne... :grinning:
12. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
jenom zdravím :slight_smile:

gabi: jsou to blbci posílat složenky v prosinci nebo v lednu..taky by mohli přemýšlet :confounded:
12. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
Ahoj ahoj, tak Vás po dlouhé době zase dočítám. Jsem udřená a smutná ze všeho kolem. Na všechny řvu a jsem podrážděná. Prosinec stojí za ho..o
Před měsícem jsme udělali bránu. Po 4letech pro nás zázrak. Někdo nám do ní včera naboural. Pojišťovna to nezaplatí a dotyčný samo ujel. Oprava cca 10 000,- Je to 7m kolejnicovka.
Včera mi dodělali kuchyň (foto hodím na střechu a dám odkaz) jenže deska na ni bude až v lednu. Dali tam provizorní, ale prostě jsem sklamaná. Dotyčný se ani neomluvil a že prý jsem drzá když chci slevu a měl by si mě manžel skrotit. Dodání měl listopad. Objednala jsem jinde. jenže stejně dřív než v lednu nebude.
Všechno mě štve, vánoční nálada nikde. Manžel si stále píše s tou čů.ou.... Prostě je mi do breku. Místo radosti bych se nejraději někde zavřela a měla klid a ticho.
12. pro 2009 ve 23:18  • Odpověz
12. pro 2009 ve 23:28  • Odpověz
jenom na malinký skok,Gabi také mi přišla složenka a splatnost to samé co ty jen platím o polovinu méně,hajzlíci vždycky to bylo do ledna a teď toto :angry: více napíšu později
13. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
ahojky,
sroubku: no nepřemýšlejí :angry: jako každým rokem..přitom mojí mamce chodí elektřina v květnu a to jsme prosím v jednom městě :angry:
maru. vidím,že u vás taky tak....
to nám tedy přejí klidné vánoce.... :angry: to je zbytečné se rozčilovat.

janikrop: ale kuchuň máš tedy krásnou :slight_smile: závidím toho odkládacího místa..no jedna báseň. a leden bude cobydup..neboj..pak už budeš spokojená :slight_smile: a to ostatní,no nevím,co bych řekla....snad se to všechno spraví..já zažívám taky něco podobného,jako matka se třemi dětmi.....nenech si zkazit svátky :slight_smile: .Když už z těch vánoc já nemám nic,udělám je krásné aspoň dětem, :slight_smile: ty jediné mě totiž drží a pro ně tu jsem a budu :slight_smile:

tak hezkou adventní neděli :slight_smile:
13. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz
ahojky vsem hezkou nedeli...ja jedu s tatkou za hodku do Phy jdeme do Obecniho domu :slight_smile: ale moc se mi nechce..jdu misto mamky a jak nejsem zvykla, radeji bych sedela doma za peci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jen pro Lenku ted maji v Rosmannu zrovna akci na Pampers...
13. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
lis: ten ples? tak si to užijte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
jani kuchyn ale kráásnááá :dizzy_face:

my jeste pro zmenu vyuctovani nedostali a v lednu to bude prašť jak uhoď :angry:
13. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
ne to neni ples opera :confounded:
nakukuji opět nestíhám více psát,Lis za kolik tam jsou teď pampers? taky zrovna sháním akci na pampers za chvíli čekám návštěvu tak kmitám jinak jsem už zdravá zkusím napsat večer pa
Maru kdyz 1 ks tak 289 a kdyz vezmes 2 baliky tak je jeden tusim za 245
13. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
13. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz
lis: aha..jsem se psletla..
jo tak to je super cena :slight_smile: se musím kouknout do leptáku..Míša je v tescu,tak mi koupila ty tesco zelené
13. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
tak cena dobrá i za jeden balík a za dva ještě lepší děkuji
13. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
to jsou hrubky :grinning: píšu rychle
13. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
jj za 500 mas dvoje...v Rosmannu to maji tak casto
13. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
maru: je fajn,že je líp :slight_smile:
13. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
za to me je nejak divne divny pocit kolem zaludku asi nervy..nikdy jsem takhle nikde nebyla :astonished:
13. pro 2009 v 15:03  • Odpověz
lis: nemáš se čeho bát :slight_smile: si dej štamprlu :slight_smile: nakonec budeš ráda,že jsi tam šla....

já musím za malým,už se asi probudil

tak večer
13. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
no nemam tak proc jsem nervozni? Ja uz nejsem zvykla jit ven nejradeji bych tu byla s manzou a Katuli a v pohode vychutnala nedeli..chjo at uz je to za mnou :unamused:
13. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
tak ja se jdu taky chystat musime vyrazit driv tak pa vsem zajdu asi az zitra
13. pro 2009 v 15:25  • Odpověz
Gabu říkám si, že si ji konečně zasloužím. Nikdy jsem kuchyň neměla. Vždy jen dvouplotýnku na PC stolku a vedle max 1,5m stůl na kterém bylo a dělalo se všechno i jedlo.
Zase jsem tu sama. Ach jo....
Honza má průjem jak blázen a tak nestíhám.
Pampers super. Jdu najít nejbližší pobočku. Snad nebude až v centru Prahy.
papa
13. pro 2009 ve 23:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.