• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rarášci ze srpna 2008 (VI.díl)

(Zamčená)
3. června 2010 
ahoj holky,

Lis, díky za tip, ale my tady Rossmann nemáme, je v brně
máme tady jen DM, Schlecker, Lídl, Kaufland, Albert a to je asi tak vše...

Jinak jsem se rozhodla, že po novém roce začnu zase masírovat... alespoň jednou týdně, pak možná i 2x, ale to uvidím, jak to budu vše stíhat.
alespoň budou zase nějaké korunky navíc....a ty se vždy hodí

jani, máš nádhernou kuchyň... hlavně prostornou, my máme děsně malou a když se nás tam sejde víc, tak není k hnutí...

Vašík teď stále hraje hokej s obouváme na boty z Ikey a balonkama nebo pukem... to je teď jeho nej hra
ale je docela otrávený, leze mu druhý špičák, co nevidět na nás vykoukne...

a jaké je u vás počasí? sněží? tady nic, jen je zataženo a kolem nuly
14. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahojky tak u nas vydatne mrzne v noci az tak minus 6 a ted dopo bylo minus 4, ale snih neni jen byl poprasek v sobotu takovy...jo ale jako klada pekna...

Porad bojuji s K vyrazkou, ja fakt nevim jak se toho zbavit byly jsme zase u mudry a tak nasadila jeste Fenistil kapky :unamused: :unamused: do ledna to musi mit pryc, jinak zase nebude očkovani a to uz je odlozene asi 2x no tak snad uz to nejak bude lepsi... :unamused: nikdy ji nic nevadilo a ted se ji bojim cokoliv dat..je to pech :(( muze to mit i z piti, ovoce uz skoro vsechno vylouceno, az je mi ji lito jak by si dala mandarinku...a muze zatim jen banan uz je asi prebananovana :pensive:
14. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
jo a vse jen bavlna, coz je napr. u tech puncoch docela silenyy tady u nas je nikde nemaji musim nekde objednat..
14. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahojky,
Lis tak malému se ta vyrážka lepší,Fenistil jsme teď taky brali,ale na rýmu tak nevím možná mu to zabralo po tom ... jako má to pořád,ale jde vidět že to je na ústupu,mastičku má Locoid tu měla i Gabus v těhu on ji dostane pokaždé a zabere mu fakt že jo jenže se mu to vrací tak uvažuji že jak to bude mít znovu tak půjdeme na kožní ať mi vyvrátí atopák
tady taky kláda asik .. já nebyla pořádně od soboty venku :sweat_smile: :sweat_smile: ale dneska jdu musím nakoupit tak Domi půjde do fusáku a huráá ven :slight_smile:
Leni malý hraje taky hokej s Marťou mi máme takové super tyčky od brány tu jsme rozebrali a tak má tu tyčku s takovým kolínkem a je to přesně jak hokejka a přímo pro něj tak se honí po chodbě a hraji hokej :grinning: ale ježíšek už koupil k vánocům dětské hokejky i s pukem :slight_smile:
Jani kuchyň krásná!
Nevím na co jsem chtěla reagovat nic si nepamatuji tak snad už teď jak jsme zdraví budu chodit častěji a nebude se mi to míchat :sweat_smile: totiž přispívám do 5 diskuzí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
Maru ty jsi teda na hodne mistech :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja mam jen tri :grinning: ja uz jsem z ty vyrazky hotova, celou dobu mela vse krasne hladke a tak :cry: a ted proste nevim...
14. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
ahojky,
maru. ty máš pamatováka :slight_smile: s tou mastičkou....tak já musím říct,že se mi to po ní zlepšilo. a 5 diskuzí,jo? ty bláho......seš dobrá :slight_smile:

tak Matymu zas dneska teče z nosu a měl malou teplotku,tak doufám taky ,že se nic víc nerozjede...ještě díky tomu očkování....no to bude nioc.
holky ty ekzémy vám nezávidím, to musí být šílené,ještě jak nevíte z čeho to může být...to může být fakt z čehokoliv.ach jo, držím palečky,ať to zmizne.

lis: co Opera?
leni: u nás jenom mrzne, sněžilo tak trochu malinko o víkendu.ale já sníh nemusím,snad jenom na vánoce,to jo..to musí!!!...jinak nee, kočár bude neovladatelný v tom sněhu. radši suché chodníky.

tak jdu uložit malého,udělat véču děckám,poslat práci meilem a pak péct šlehačkové cukroví( z MMB)..jsem si koupila vykrajovátko anděla...tak jestli to všechno zvládnu..budu BOREC :grinning:
14. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
pomócjá nejsem kuchařka a péct vůbec neumím. Chci naspátek starou kuchyň bez trouby a s možností výmluvi, že to tam nejde. Linecké je mazlavé a moc řídké. Zahušťovala jsem, ale je to recept z časáku a ne a ne ho zvládnout udělat. Kinuté těsto na buchty nekyne. Já se asi půjdu střelit. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
jani ja bych taky sla se strelit nesnasim peceni a v tom fakt neporadim :frowning2: :frowning2:
14. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
gabi a nejhorsi je, ze porad jako kuze pohoda pohoda a najednou bum a je tu ekzem... :astonished: :astonished:
14. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
tak hlásím, že kůžička už je zahojená, pomohla nám ta olejová koupel a mléko Escipial...
ale trvalo to min 3 týdny, než to vše zmizelo... možná i déle
takže vydrž Lis, bude to dobré...
také nevím přesně po čem to měl...jestli po ovocném jogurtu nebo po marmeládě, kterou mu dala babička tchyně...
prý že je hubený.. chacha
ach jo, jak mě někdy štve!!!
14. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
Leni nejsi sama koho tchyne stve :slight_smile: mam svou radu nevnimam ji :grinning: :grinning:

olejovou koupel praktikujeme cca tyden a mazu Ambidermanem..ach joo :(

Leni kupon poslu zitra promin ja jsem to zapomnela doma a odpo uz se mi nechtelo :( ale urco poslu
14. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
janikrop: tak kynuté těsto taky neumím..nepeču ....to si zajdu k mamce :grinning: to mi taky nejde..cukroví je zatím OK.
lis: tak snad se to Kátě zahojí :slight_smile: hlavně,že to nesvědí..já to měla kruté,to svědění, no nechci radši ani vzpomínat.jak jsem byla v nemocnici právě s Matym tenkráte,tak tam byl právě chlapeček,co měl exém na krku a pusině,měl kolem roka..holky ten se pořád škrábal a plakal..mě ho bylo tak líto :frowning2: a měl to taky z nějakého jídla.prý už tam byl poněkolikáte..sestřičky mu to mazali nějakou fialovou vodičkou.

zítra jsem doma,takže paráda...zajdu si do města a pokupím,co jsem nestihla a musím s Vojtou na preventivku k dr...nejde do školy,tak je v sedmém nebi :grinning:

tak zatím,já jdu čúčet na net..nestihla jsem ULICI
14. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
gabi hura alespon ty jsi zasla tu čumim... :slight_smile:
14. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
juj tak to muselo byt hruza K to snad nesvedi a ta fialova to byla asi gencialka ne? :confused:
14. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
lis: nevím...ale asi jo
no já tu jsem
normálně mi dneska klekl mobil..definitivně..baterka :angry: jsem naštvaná...
14. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
ty vado a tak kup novou batery ne? :astonished:
14. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz
no jo..jenže musím zjistit cenu..jestli se to vyplatí.se v tom nějak neorientuji.
14. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
a jakej mas telefonek? hele vetsinou stoji kolem 200 kc alespon co ja vim do Nokie
14. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz
no Nokii..ale číslo nevím...no tak to se zkusím poptat
14. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz
poptej ja padim tak papa snad zitra :wink:
14. pro 2009 ve 22:50  • Odpověz
lis: pá
14. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz
já jdu taky spát,jsem nějaká unavená..ještě musím hodit sprchu...
tak snad zítra...určitě :slight_smile:
14. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz
ja taky sprchu... :unamused: paa
14. pro 2009 ve 23:07  • Odpověz
Hoj ženy, jen jsem chtěla hodit info, že v Tescu od 16.12. bude akce na plínky Huggies premium 1+1 zdarma za 399,-
15. pro 2009 v 08:09  • Odpověz
dámy a další akce na plínky.Od pátku 18.12-20.12.pampers active baby 299kč při koupi dvou balení
15. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
a ještě jsem zapomněla napsat,že je to v hyperalbertu :sweat_smile:
A od zítra do konce roku tam mají 50%slevu na všechny hračky :slight_smile:
15. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
ahojky,
jůůůůů díky za info ohledně plínek...jdu po těch Huggies :slight_smile: . jen se tam musím dostat..mám ty obchody tak daleko......
Maty si už dlouho hraje s autíčkem v pokoji..jezdí po konferáku a je klid...super,jak si vyhraje.
za chvíli razíme ven,se mi do té kosy ani nechce,ale musím.
tak pěkný den ženy :slight_smile:
15. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
ahojky no dnes je teda kosa fakt jak prase :unamused: no ty pleny nemame tu ani jedno ani tesco ani albert hmm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 16:38  • Odpověz
no dneska byla fakt kosa..poprvé,co mi byla taková zima....a to jsem pak šla ještě po 16h k nám na poštu,ale už bez Matyho. Už jsem ho nechtěla tahat.Fakt bych byla nejradši zalezlá domaa.tady je takové teploučko. :slight_smile:
15. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahojky,
tak já jdu zítra po pamperskách v rosmannu a doufám,že tam ještě budou jinak beru teda i ty huggiesky jak nezbudou pampers,dneska jsem malého nechala doma a hlídala tchýně potřebovala jsem po nákupech nějaké dárkv atd. a žádná boule ani odřenina se nekonala tak super malý byl spokojený se pořád smál tak jsem ráda že mě nehledal to by se mi špatně nakupovalo,ale jak jsem došla tak se na mě pověsil a pořád mě pusinkoval a tulil se tak asi jsem mu přece jen chyběla :slight_smile:
15. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.